GÖZLER ÜZERİNDE: BU YAZIN 10 GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ TRENDİ

Yeni normalin güneş gözlüğü trendleri...

Yeni sezon güneş gözlüğü trendleri dünya için küçük ama moda için büyük ‘statement’ etkisi yaratıyor. Yaz gardırobunuzun temel taşlarından biri haline gelecek olan güneş gözlükleri bu yıl formdan forma bürünüyor. Kökünde gözlerimizi güneşten korumak için tasarlanan güneş gözlükleri artık işlevinden çok daha fazla bir görev üstleniyor. Kıyafetleri birden 0’dan 100’e çıkarabilen güneş gözlükleri tüm yaz gardırobunuzda fark yaratabilecek güce sahip. 

Güneşin çok daha fazla parladığı bu günlerde aksesuar çekmecenizi güncelleme zamanı gelmiş olabilir! Evet… Aviator çerçeveler, kemik çerçeveler ve wayfarer tarzı gibi bazı güneş gözlükleri zamansız bir şıklığa sahip. Ancak dönem dönem yeni trendleri deneyerek ve benimseyerek hayatınızda minik farklılıklar yapabilirsiniz. Fütüristik tarzların yanı sıra geçmişten gelen stilleri güncel yorumlar ile değiştiren tasarımcılar daha önce görmediğimiz modeller yaratıyor. Özellikle askı detayları ile tam anlamıyla bir aksesuara veya takıya dönüşen güneş gözlükleri Yaz 2020’de çok başka! 

Sezonun defilelerinden ilham aldığımız güneş gözlüğü rehberi ile Yaz 2020’nin en trend güneş gözlüğü modellerini fotogaleride görebilirsiniz…