POZİTİF ENERJİ YAYAN ETEKLER

Sınırsız kombinasyon seçeneği ile yazın vazgeçilmezi etekler...

Renkli ve desenli elbiseler, sıcak havaların en zahmetsiz stil opsiyonu olabilir. Ancak bazı günler stil formülümüzü değiştirmek istiyoruz. İşte bu tip günlerde elbiselerin dışında bir diğer zahmetsiz parça ise yaz etekleri. Mini, midi, maksi boylarda ve sınırsız renk ve desen opsiyonu ile gördüğümüz yaz etekleri, en az renkli elbiseler kadar eğlenceli ve sevimli görünüyor. Daha fazla eşleştirme opsiyonu sunan etekleri oversized keten gömleklerden grafik tişörtlere, ipli büstiyerlerden bikinilere kadar birçok farklı parça ile bir araya getirebilirsiniz. 

Sezonun süper mini trendinden ilham alan etekler, pandemi sonrası özgürleşme döneminin sinyallerini veriyor. Süper mini boylar size göre değilse uçuşan midi boy seçkisini sunan yaz etekleri, her zevke ve stile uyum sağlıyor.


Özellikle 70’ler ilhamlı desenleri ile öne çıkan yeni sezon eteklerinde kocaman ve renkli çiçekler, optik desenler ve en az neonlar kadar etkileyici ve canlı renkler görüyoruz. Plajdan yaz akşamlarına, şehirden tatile taşıyabileceğiniz yeni sezon etekleri, başlı başına bir ‘statement’ opsiyonu sunuyor. 

Desenleri ve renkleri ile büyüleyen etek opsiyonlarını fotogaleride görebilirsiniz…

Etİketler