ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

YAZ 2021 TREND REHBERİ

Başımızı nereye çevirsek bu trendleri görüyoruz!

Yazın ortasına yaklaşıyoruz bu nedenle artık kesinlikle hangi trendlerin süper popüler olduğunu biliyoruz. Dikkat etseniz de etmeseniz de bu trendleri Instagram’da, sokakta ve mağazalarda, kısacası her yerde görüyoruz. Tatilden önce ‘panik alışverişi’ yapma planları içindeyseniz listenize bu trendleri de eklemeyi unutmayın! Sadece tarihte geçmişe değil aynı zamanda çocukluğumuza da dokunan Yaz 2021 trendleri evde kalmanın verdiği minimalizmi tamamen üzerimizden atıyor diyebiliriz. Yılbaşını da doyasıya kutlayamadığımız için yeni yıl parti coşkusunu yaz aylarına taşımamızı sağlayan trendler, maksimalizm dozunu zirveye çıkarıyor. 

Geçtiğimiz seneden gelen fular bluzlar gibi karantina döneminden yaza taşınan takım trendi de var. Ama bu sefer söz konusu olan pijama veya eşofman takımları değil! Isınan hava ve süslenme isteğimiz ile çok daha sevimli hale gelen takımlar, braletli ve mini etekli yaz setlerinde buluşuyor. Dereceler yükseldiğinde kombin yapma sorunsalını ortadan kaldıran bu yaz setlerini bulutların üzerinde yürüyormuş hissi veren terlikler ve çocuksu takımlar ile tamamlarsanız sezonun trendlerini kapsamış olacaksınız. 

Tatil bavulunuz veya Yaz 2021 kapsül gardırobunuz için yeni parçalar arayışındaysanız, fotogaleride sezonun en çok öne çıkan 10 trendini inceleyebilirsiniz…