YAZ STİLİNİN EN LEZZETLİ TRENDİ

Meyve desenleri ile eğlenceli bir yaz daha!

Konu yaz desenleri olunca her sene karşımıza çıkan belli başlı trendler var. Çiçekler, pötikareler ve puantiyeleri hemen hemen her yaz sezonu görürken son yıllarda sessiz bir şekilde popüler olan bir trend daha var: Meyve desenleri. Dolce & Gabbana’nın birçok koleksiyonunda gördüğümüz Sicilya limonları artık çok daha geniş bir skalaya sahip. Elmalar, kirazlar, çilekler, portakallar veya ananaslar ile bezenen kıyafetler iştahınızı kabartacak cinsten. Pek çok markanın koleksiyonlarında görebileceğiniz meyve desenleri, son yılların en sevilen yaz desenleri arasında. Sıcak havalarda doyasıya yediğimiz lezzetli meyvelerden ilham alan bu desen, içinizi ferahlatacak. 

Kocaman bir meyve tabağını andıran meyve desenleri ile tüm gözleri üzerinize toplayacak bir stil elde edebilirsiniz. Özellikle yaz elbiselerinde ve eteklerinde gördüğümüz bu renkli desen, yaz klasiklerine ferah bir alternatif getiriyor. Genelde birçok renk ile tasarlanan bu eğlenceli desen ile gökkuşağını andıran ve keyfinizi yerine getirecek stiller yaratabilirsiniz. 

Sahil stilinde hasır aksesuarlar ile hoş bir uyum sağlayan meyve desenlerini, denim parçalar ile eşleştirerek günlük stilinize de dahil edebilirsiniz. Adeta açan çiçeklerden sonra oluşan meyveler gibi çiçekli desenlerin yaz alternatifi olan meyve desenleri mevsim değişimi ile paralel ilerliyor. Geçtiğimiz senelerde de gördüğümüz meyveli desenler ile meyve standlarının yanında harika Instagram fotoğrafları çekmeye hazır olun. 


Sizin gibi gardırobunuz da yaz meyvelerine aşerdiyse fotogaleride sizin için seçtiğimiz meyve desenli parçaları görebilirsiniz…