YAZ STİLİNİN JOKER PARÇASI

Evden sokağa yumuşak geçiş için tişört elbiseler...

Dünya yavaş da olsa eski haline dönmeye başlıyor. Birçok ülke karantina şartlarını hafifletirken, insanlar dışarı çıkmak için sabırsızlanıyor. Ancak tedbirleri elden bırakmamak şart! Özgürce dışarı çıktığımız günlere bir övgü olarak spot ışıklarımızı 2020 yazının en pratik elbise modeline çeviriyoruz: tişört elbiseler! Haftalarca pijamalar ve eşofmanlar içinde yaşadıktan sonra ‘normal’ kıyafetlerimize geçiş biraz zor olabilir. İtiraf etmeliyiz ki sıkı kotlar, dar üstler ve blazer ceketler pijamalar kadar rahat değil… Bu nedenle tıpkı geçiş mevsiminde olduğu gibi, normalimize dönüş geçişini olabildiğince rahat yapmak istiyoruz. Ev ve sokak stili arasında bir parça var ise o da tişört elbiseler. Modanın en pratik silüetlerinden biri olan tişört elbiseler, mini, midi ve maksi boylarında değişiyor. 


Gündüz stilinde sneakerlar veya sandaletler, gece stilinde ise topuklu sandaletler ile eşleştirebileceğiniz bu elbise modeli her duruma uyum sağlıyor. Küçük siyah elbise özelliklerine sahip olan tişört elbiseleri farklı aksesuarlar ve takılar ile formdan forma sokabilirsiniz. 


Tişört elbiseleri sadece sokak stilinde değil aynı zamanda sosyal izolasyon stilinizde de kullanabilirsiniz. Hayatınızda bir farklılık arıyor ama rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız bu parça tam size göre. Evden çalışma stilinde kullanarak hayatınıza dahil edebileceğiniz tişört elbiseler ile stil denemelerinizi izolasyon döneminde yapabilirsiniz. Oversized elbiseler gibi vücudunuza değmeyen ve bulutların üstündeymiş hissini veren bu elbise modeli adeta dayanılmaz sıcaklar için yaratılmış.


Gardırobunuza yeni bir joker parçası eklemek istiyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz tişört elbiseleri inceleyebilirsiniz…