KAMP GÖMLEKLERİ ŞEHİRDE GÖRÜLDÜ!

Babalarımızın gardırobundan bir stil daha ödünç alıyoruz!

Önce ‘dad’ sneakerlar sonra polo yaka kazaklar ve şimdi de kamp tişörtleri… Erkek giyim trendleri arasında popüler olan Hawaii desenli kısa kollu gömlekler kadın gardırobuna ilham kaynağı oluyor. Kamp gömlekleri olarak adlandırılan bu kısa kollu oversized gömlekler, Yaz 2020’nin favorileri arasında.Yazın son günlerinde olabiliriz ancak bu desenli ve renkli tişörtleri sonbahar stilinize de uyarlayabilirsiniz! 

50’li yıllarda ‘Cuban’ yaka olarak bilinen bu kısa kollu tişörtlerin 2020 formu oldukça modern ve göz alıcı. ‘Dirty Dancing’ filminde Baby’nin babasının giydiği bu tişörtler aynı zamanda Bowling oyuncularının tercihleri arasında. Maskülen kesimleri feminen desenler ile buluşturan tasarımcılar, kamp tişörtlerinin 2020 yorumunu oldukça hareketli yapıyor. Neredeyse tüm markalarda görebileceğiniz bu kısa kollu gömlekler sahil stilinde, jeanlerle veya bisikletçi şortları ile harika görünüyor! 

Hem konforlu hem de tarz bir görünüm sunan kamp gömleklerini kısa kollu bir ceket olarak da stilize edebilirsiniz. Askılı bluzların, bikinilerin veya braletlerin üzerinde ‘cool’ bir görünüm yaratan kamp tişörtleri oversized kesimi ile oldukça rahat bir stil yaratmanızı sağlıyor. Modunuza göre farklı desenler arasından tercih yapabileceğiniz kamp gömlekleri adeta grafik tişörtlerin retro bir yorumu gibi. Eksantrik desenleri ve canlı renkleri ile grafik trendini andıran bu gömlekler giyinmeyi zevkli yapan parçalar arasında.


Babanızın gardırobundan ödünç aldığınız renkli gömleklerin yanı sıra fotogaleride sizin için seçtiğimiz desenli kamp gömleklerini inceleyebilirsiniz…

Etİketler