YENİ KIŞ KLASİĞİMİZ: TRİKO ELBİSELER

Trikonun en güzel hali!

Soğuk günler bitti şimdi ise sıra en soğuk günlerde! Instagram sayfalarımızda influencerlar karlar arasında incecik slip elbiseler ve şortlu stiller giyiyor olabilir. Ancak dürüst olalım ki, bu süper soğuk havalarda pek de mümkün değil. Sabah uyandığımızda hava karanlıkken ve camlarımıza sis çökmüşken mini etek ve topuklu çizme giyme hayalimiz doğal olarak suya düşüyor. İşe giderken veya dışarı çıkarken içimizden sadece tayt ve kazak veya eşofman takımı giymek geliyor. Peki hem süper tarz görünüp hem de nasıl rahatlığımızdan ödün vermeyiz? İki kelime: triko elbiseler!

Yumuşacık ve gün boyu konforunuzu düşünen triko elbiseler her sezon bir öncekinden daha popüler oluyor. Birkaç sene önce hayatımıza giren şık triko elbiseler artık vazgeçilmez bir kış klasiği haline geldi. Hatta ilkbahar ve yaz aylarında dahi popülaritesini sürdüren triko elbise trendi, gönüllerin yıldızı diyebiliriz. Yumuşak dokuları, rahat silüetleri ve tabiiki mevsimin şartlarına karşı sizi korumaları ile bu elbise trendi kış aylarında giyinmeyi kolaylaştırıyor.

 Diz üstü çizmelerle, postal botlarla hatta havanın biraz daha bizden yana olduğu günlerde sneakerlarla eşleştirebileceğiniz triko elbiseleri aynı zamanda farklı ceketler ile stilize edebilirsiniz. Kış aylarının joker parçası olan triko elbiselerin binbir çeşidini gardırobunuza eklemenin tam zamanı!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz sıcacık triko elbiseleri inceleyebilirsiniz…

Etİketler