YENİ NEŞE KAYNAĞIMIZ: DESENLİ ELBİSELER

Modunuzu yükseltecek desenli elbise trendleri…

Yaz aylarına resmi olarak girmemize çok az kaldı! Bu da elbise sezonunun açılmasının yakın olduğunun sinyallerini veriyor. Ne kadar evde olsak da ara sıra giyinmek modumuzu yükseltebiliyor. Özellikle elbise gibi rahat bir kıyafeti gün boyu üzerinizden çıkarmak istemeyebilirsiniz. Eşofmanlarınız ile ayrılmaz bir bütün haline gelmeden ara sıra değişiklikler yapmakta fayda var! Mutfaktan salona, salondan yatak odasına, yatak odasından balkona geçtiğimiz şu günlerde ‘ev gezmelerinizi’ daha şık bir hale getirirken neşenizi yerine getirecek bir elbise tarzı var ise o da desenli elbiseler! 

Egzotik tatillere gitmek istediğiniz zamanlarda tropik desenlere, bahçelerde dolaşmak istediğiniz zaman çiçek desenlerine, retro bir filmi yaşatmak istediğiniz günlerde ise puantiyelere yönelebilirsiniz. Her modunuz için farklı bir deseni giyerek sosyal izolasyonunuza çeşitlilik katabilirsiniz. Üstelik son dönemde çıkan sosyal medya challenge’lar için harika olan desenli elbise trendlerini evden özgürce çıktığımız günler için bir test sürüşüne çıkarmış olacaksınız!

 Yaklaşan yaz sezonunu kucaklayarak içimizi açan desenli elbiselerle artık hangi günde olduğunuzu daha net anlayabileceksiniz! Gardırobunuzda ve hayatınızda küçük ama etkili değişimler yapmak için fotogaleride sezonun desenli elbise trendlerini inceleyebilirsiniz…

Etİketler