YÜKSEK PARLAKLIK

Bu yaz, metaliklerle özgürce parlamanın zamanı!

Gardırobumuzla da sosyal mesafeyi koruyarak geçirdiğimiz bir seneden sonra, özgürce parlamanın vakti geldi! İşte tam da bundan ilhamla, bu yaz sıcaklık arttıkça parlaklık da yükseliyor. Kutlama havasındaki bu sezonda, tasarımcılar koleksiyonlarına parlak dokunuşlar eklemekten hiç çekinmiyor. Özlediğimiz sokak modası da tasarımcıların yarattığı ışıltılı dünyaya büyük bir övgüyle destek veriyor.

80’lerin neon renkleri ve kabarık kollarından sonra, 2021 yazında metalikler de geri geliyor.

En parlak parçalarınızı gece dışarı çıkmak veya özel günler için ayırmış olsanız da, günün her saatinde içinizdeki disko kızını kucaklamanın zamanı geldi. Metalik giysiler, size korkutucu gelmesin. Tüm bu parlaklığı kucaklamanın en kolay yolu, onu nötrler ve düz renkli klasiklerle dengelemektir. Günlük kot pantolonunuzla bir çift pembe metalik topuklu ya da nötr sandaletle metalik bir elbise deneyin. İkonların 80’lerin trendini, 2021'e nasıl uyarladıklarından ilham alabilirsiniz.

Kim Kardashian, Rihanna ve Kylie Jenner gibi ünlüler, tabi ki metalik trendini çoktan denemiş isimler... 

Trendleri denemeye her zaman ayakkabılar ve aksesuarlardan başlayabilirsiniz. Metalik terlik, sandalet, topuklu ya da çanta bu trendi denemenin en iyi yollarından olabilir. Kıyafetlerinde oyun sevmeyenlerin tercihi bu görünümden yana olacaktır.

Trendi kadınsı uygulamanın yolu ise mini metalik bir elbise ile oluşturacağınız görünümdür. Önerimiz ise nötr renkte tek bantlı topuklu ve mini bir çantayla ile tek bir noktaya odaklanmak…

Yazın en popüler ve sevilen trendlerinden takımlar da metalik trendinden etkileniyor. Cesur ve iddialı bir görünüm isteyenler, tercihini metalik takımlardan yana kullanabilir.

Spor ama şık bir görünüm için metalik yüksek bel bir etek, beyaz tişört, spor ayakkabı ve güneş gözlüklerini deneyebilirsiniz. Güneş gözlüklerini çantaya atıp, spor ayakkabıyı topuklu sandalet ile değiştirince görünümünüzü geceye uyarlamış olursunuz.

Metalik bir pantolon ya da şort ile güçlü bir ifade sergileyebilirsiniz. Kısa üstler ve sandaletler görünümü tamamlamanıza yardımcı olacaktır.


Metalik bikini ve mayolar ise bu trendi uygulamanın en sıcak yolu... Metalikler, kıyafet ve aksesuarlarla sınırlı kalmıyor, plaj modasını da ele geçiriyor. Güneşin sıcaklığı ile metaliklerin parlaklığı birleşince, plajları cesur bir heyecan sarıyor.

Sezonun parlaklığı yükselten metalik parçalarını incelemeyi unutmayın…