ZAMAN MAKİNEMİZİN ROTASI 70’LER

Yeni bir anti-skinny jean trendi daha: ispanyol paçalar!

Sadece bir moda döneminden stilleri giymek zorunda olsanız bu hangi dönem olurdu? Bizce 70’ler! Hippie ve bohem stiller, disko şıklığı, kocaman gözlükler ve çok daha fazlası. Kabarık saç stilleri, kocaman kirpikleri, disko eğlencesi derken 70’lerde gibi giyinmemek için kendimizi zor tutuyoruz. Farrah Fawcett, Olivia Newton-John ve tabiiki Cher gibi ikonları gördüğümüz 70’li yıllar platform topuklarıyla, Soul müzik tarzıyla ve kültürüyle modanın her zaman ilham aldığı bir dönem. İşte tam da bu yüzden yeniden 70’lere dönüş yapan trendler görmemiz çok normal. 


2022’nin başında zaman makinemizin rotasını 70’lere doğru çeviriyoruz ve dönemin en ‘groovy’ trendlerini benimsiyoruz. Bunlardan biri ise ispanyol paça pantolonlar. ‘Saturday Night Fever’ filminde John Travolta’nın ispanyol paçalı pantolonu, disko dönemindeki ışıltılı pantolonlar veya hippie tarzındaki fitilli kadife ispanyol paçalar… Bir tanesini veya hepsini gardırobunuza eklemekten çekinmeyin!

Özellikle platform topukların kelimenin tam anlamıyla yükselişe geçtiği yeni yılda, ispanyol paçalar sizce de harika bir stil partneri değil mi? Victoria Beckham’dan Balmain’e kadar birçok markanın yeni koleksiyonunda gördüğümüz ispanyol paça pantolonların silüetine hayran kalmamak mümkün değil. Daha rahat ama gösterişli kıyafetlere yöneldiğimiz 2022’de, ispanyol paça trendi harika bir stil opsiyonu gibi görünüyor!

70’lere dönüş yapmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz Ispanyol paça pantolonları inceleyebilirsiniz…