ZAMANA KARŞI GELEN KAŞMİRLER

Uzun dönemli bir moda yatırımı!

Hepimizin gardırobunda giymekten vazgeçemediğimiz süper rahat parçalar olduğuna eminiz. Bu parçalar elimizin altındayken başka bir şey giymek zor geliyor olabilir! Bu stil listesinde de sıranın en başlarında kaşmirler geliyor. Sonbahar ve kış stilinize tek bir dokunuşla ‘lüks’ etkisi katan kaşmirler yüksek kalitesi, yumuşacık dokusu ve uzun ömrü ile zamansız bir klasik haline geliyor. Gardırobunuzda kaşmir var mı bilemiyoruz ancak bu materyali bir kere denediğiniz zaman bırakamayacağınızın garantisini verebiliriz. 

Gelip geçici trendlere taş çıkartan kaşmir kumaşını mantıklı bir moda yatırımı olarak düşünebilirsiniz. Özellikle triko trendinin bu kadar yükselişte olduğu bir dönemdeyken kaşmir stoklama zamanı! ‘Loungewear’ kategorisinin vazgeçilmezleri arasında olan kaşmirler ev giyiminde sıkla görülürken şimdi de bu stili elbiselerde, eteklerde veya paltolarda deneyebilirsiniz. Rahat olmasının yanı sıra soğuk günlerde sizi yumuşacık dokusuyla ısıtacak olan kaşmirler hem klasik hem de zamansız!

Kaşmir dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak kremsi bejler gelirken bu sezon bordolar, açık maviler, griler ve siyahlar da kaşmir kategorisinde yükselişte. Klasik örgü trikolarınıza fark katmak isterseniz  bu kusursuz dokulu kumaşa yönelebilirsiniz. Tıpkı bej bir palto gibi ömürlük olan kaşmirler sadece bu sezon değil yıllarca trend.

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz kaşmir tasarımları inceleyebilirsiniz…