ZAMANA MEYDAN OKUYAN KIŞ KLASİKLERİ

Bu dokuz parça zamansız bir gardırobun anahtarını altın tepside sunuyor…

Hala inkar etme sürecinde olabilirsiniz… Üzgünüz ama bu hatırlatmayı yapmamız gerekiyor: ‘WINTER IS COMING!’  Geçmişe takılmak, eskiyi anmak güzel hatıralarda harika bir durum olurken, çoğu zaman önerilmeyen bir şey. Buna gardırop seçimleri dahil! Evet, hepimiz yaz güneşini ve uçuşan elbiseler ile dışarı çıktığımız günleri yad ediyoruz. Ama soğuk rüzgarların içimizden geçmeye başlaması ile birlikte yolumuza bakma sinyalini almış oluyoruz. 

Biz daha geçiş mevsimi gardırobuna alışmaya çalışırken dereceler aniden düşüşe geçti ve son isteyeceğimiz şey yağışlı ve gri kış aylarına hazırlıksız yakalanmanız! Bu yüzden de yıllar boyunca kurtarıcınız olacak bir kapsül kış gardırobu ile karşınızdayız. Tartışmaya kapalı olan balıkçı yaka kazaklar, bej paltolar ve kalın triko hırkalar gibi kış klasikleri trendlere meydan okuyarak kalıcılığını kanıtlamayı başarıyor. 

Zamansız, klasik, kullanışlı ve sonsuz bir şıklığa sahip olan kış klasikleri gelip geçen ve değişen trendleri gardırobunuzdaki kalıcı yerinden dimdik izliyor diyebiliriz! Soğuk havaların olmazsa olmaz kıyafetleri bir değil, iki değil, üç değil… Senelerce rahatlığını ve şıklığını koruyor. 

Fotogaleride değişmez 9 kış klasiğini inceleyebilirsiniz…