ZAMANSIZ YAZ DESENLERİ

Bu desenleri her sene görüyoruz!

Yeni trendleri çok ama çok seviyoruz! Ama gardırobumuza yeni bir parça eklerken “Bunu her zaman giyebilir miyim?” sorusu her zaman ağır basıyor. Satın aldığımız parçalarda anahtar soru: “Bunu bir sene sonra da giyebilecek miyim?” Bu nedenle ne kadar değişik ve eksantrik stilleri sevsek de gardırobumuzun temel taşlarını klasik ve uzun ömürlü stiller yaratıyor. 

Silüetler ve detayların yanı sıra desen trendlerinde de klasik ve zamana karşı gelen tarzlar var. Her sene tereddütsüz giyilen desenler, sezon üstüne sezon sokak modasında ve İlkbahar Yaz defilelerinde hükmünü sürdürmeye devam ediyor. Yeni güncellemeleri ile farklı havalara bürünebilen klasik desenler, değişken özellikleri ile sıkıcı olmadan ferah ve taze bir stil yaratmanızı sağlıyor. Gözlerimiz değişik parçalara gitse de ellerimiz çoğu zaman bu klasiklere gidiyor. 

Yaz gardırobunun esaslarını oluşturan elbiseler, etekler, tişörtler ve mayolar… Kısacası tüm parçaları bu klasik desenlerde tercih edebilirsiniz. Tarzınız hangi yönde olursa olsun gardırobunuz ile uyum sağlayacak bu desenleri, en mantıklı yaz alışverişi yatırımlarından biri olarak görebilirsiniz. Henüz desenleri söylemedik, ancak eminiz hangi klasiklerden bahsettiğimizi anladınız! Pötikareler, çiçekli desenler, puantiyeler ve çizgiler, moda tarihindeki kalıcılığını ve gücünü kanıtlamış tarzlar arasında. İkinci kez düşünmeye gerek olmadan, gönlünüz rahat bir şekilde alabileceğiniz bu desenleri önümüzdeki sene, ondan sonraki sene hatta 5 sene sonra bile giyebilirsiniz!

Yaz gardırobunuzun klasiklerini güncellemek için fotogaleride 4 zamansız yaz desen trendini görebilirsiniz…