ELLE AĞUSTOS SAYISINDA HADİSE VAR!

ELLE Ağustos sayısının kapak kızı yeni albümünün heyecanını yaşayan Hadise..

“Açıkçası ben özel yaşamayı sevdiğim için elimden geldiği kadar bunu gizli tutmaya çalışıyorum. Bunu yapmak kolay mı? Kesinlikle değil, çünkü karşındaki kişi de buna rıza göstermeli. Aşk hayatını magazin basının önünde yaşıyorsun, sonra belki de ilişkin yürümüyor ve ayrılıyorsun. O zaman ne olacak? “Ya, işte ben flört ediyordum ama anlaşamadık, bu yüzden ayrıldık” mı diyeceğim? Hayır... İşte bunu yaşamamak için özel hayatımı gizli yaşamayı tercih ediyorum.”

Aslında ben aşık olan Hadise’yi çok tercih etmiyorum. Aşık olunca duyguları çok derin, çok sert, aşırı heyecanlı yaşıyorum ve bu dengemi bozuyor. Ben de açıkçası dengemi kaybetmeyi sevmiyorum, çünkü aşk, yeni yaşadığımız bir şeyin heyecanı, yeni yaşadığımız bir şeyin hayalini kurmak demek benim için. Çok aşırı aşık olmadan, güzel, heyecanlı, beni anlayabilen, benimle hayata aynı şekilde bakabilen birisiyle olmayı tercih ediyorum.”

ELLE: İşinizi bir aile işine dönüştürmenin avantajları ve dezavantajları neler?

H.A: En büyük avantajı, birbirimizi çok iyi tanıdığımız için çok rahat bir şekilde her şeyi birbirimize söyleyebiliyor olmamız ki bu çok önemli. Bizim için bir dezavantajı yok, hiç olmadı. Tek olumsuz yönü, aileyle çalıştığım için sürekli eleştirilmem.

ELLE: Çok kuvvetli aile bağlarına sahipsiniz, bir gün kendi ailenizi kurma fikri kulağa nasıl geliyor?

H.A.: 31 yaşındayım. 30 yaşından sonra kadınlar çocuk için hazır olur diyorlar ya, ben de aslında bunu hissetmeye başladım. “Şu an hayatımda, ‘Evet bu adamla yuva kurabilirim’ diyebileceğim biri olsa kesinlikle çocuk sahibi olmak isterim.” Benimle üç, dört, belki de beş çocuk yapmaktan bile korkmayacak ve bunun keyfini, korkularını, sorumluluğunu ve tutkusunu benimle birlikte yaşamak için heyecanlanacak bir adamla çocuk(lar) yapmak isterim.

BİR KADIN OLARAK KENDİ AYAKLARININ ÜSTÜNDE DURMAK

“Ruh halim şöyle: sadece çalışmak; kendimi geliştirmek, dans etmek ve şarkı söylemek istiyorum. Tatile gitsem, kafa dinlesem modunda değilim. Hayatımın güzel bir noktasındayım, çünkü giriştiğim her işi kimseye muhtaç olmadan, kendi gücümle yapıyorum. Bu benim için önemli. Bunun zorlukları da var ama bir kadın olarak kendi ayaklarımın üstünde durmak bu dünyada başarabileceğim en önemli şeylerden biri.”

RÖPORTAJIN TAMAMI ELLE AĞUSTOS SAYISINDA.