ELLE NİSAN SAYISINDA BARIŞ ARDUÇ VAR!

Özgür bir ruh ve diğer güzel şeyler...

“İlgi görmek çok güzel ve çok bunalıyorum gibi şımarıklıklara girmeyeceğim ama eskisi kadar özgür olamadığım da bir gerçek.

Şu an hayatım spor salonu ve evden ibaret ama mutluyum.

” Peki ya popülaritenin getirdiği egolar... Onda var mı ve ne zaman ortaya çıkıyorlar? “Sporcu tarafımdan ele alacağım bu soruyu. Çok hakim olduğunuz bir konuda rakiplerinizle ya da kendinizle yarışırken, yapabilirim dediğiniz anlarda, bir şeyi beceremiyorsanız egonuz bazen devreye giriyor. Önemli olan onu kontrol edebilmek. Neyse ki bunu becerebiliyorum. Çok fazla egom yok. Hiç yok da diyemem tabii, herkesin vardır...” Yıllardır çekmeyi planladığı fakat bir türlü çekemediği iki kısa film yazmış. Bu hayatta neyin peşinde olduğunu sorgulamadan edemiyorum. Kimseyi üzmemenin, yaptığım işi düzgün yapmanın, etrafımı pozitif anlamda etkilemenin ve sonra onu bir zincir halkasına çevirip herkesin mutlu yaşadığı bir dünyada yaşamanın derdindeyim. Röportajın devamı ELLE Nisan sayısında.. Röportaj: Serli Gazer Boyacı
Fotoğraflar: Koray Birand
Styling: Hafize Çeliktürk & Oğuz Erel .

/unluler-stil/kapak-cekimleri/elle-nisan-sayisinda-baris-arduc-var
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.