TUBA ÜNSAL ÇEKİMİNİN ARKASI

Kapak kızımız Tuba Ünsal, çocukları Sare&Civan'lı çekim sırasında neler yaşadı?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2015
TUBA ÜNSAL ÇEKİMİNİN ARKASI
Dünya tatlısı iki çocuk konuktu setimize, duru güzelliğiyle bizi büyüleyen en az onlar kadar tatlı anneleri Tuba Ünsal ile birlikte. Durum böyle olunca ister istemez, fotoğraf makinasının çalışmadığı her an Sare ve Civan'la dolu dolu geçti. Poz vermeyi oldukça iyi beceren Sare, annesinden rol çaldı da diyebiliriz.

Sevgili Ayten Alpün, dergimizde göreceğiniz ve beğeneceğinizi umduğumuz pozları yakalamaya çalışırken, arka planda da büyük bir ekip hummalı bir çalışmanın içerisindeydi.

Çekimimizin bir keyife dönüşmesinde mekanımızın da büyük etkisi oldu. Sapanca'da, ortamı adeta açık hava galerisine döndüren, içinde birbirinden güzel sanat eserlerinin yanı sıra sevimli hayvanların da yer aldığı bu çiftlik için sevgili Ahmet Şahin'e de tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz.

İşte bitmesini istemediğimiz bu güzel günden arda kalanların ‘perde arkasını' siz de görün, o duygularımıza ortak olun istedik... ELLE TV Editörü Handan Oral ve asistan editörümüz Dilara Öğel'in hazırladığı video linkini tıklamanız yeterli!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.