ZENDAYA, MODA İKONU OLDUĞUNU KANITLADI

2021 CFDA Ödülleri görünümüyle Zendaya, “Yılın Moda İkonu Ödülü”nün hakkını verdi.

Öncelikle Zendaya'nın büyüleyici "Moda İkonu" görünümünü selamlayalım!

Zendaya, New York'taki CFDA Ödülleri'nde gecenin en büyük ödüllerinden biri olan "Yılın Moda İkonu Ödülü"nü kabul etti. Ödül her yıl risk alan, farklı estetik deneyler yapan ve bir şekilde her zaman doğru olanı yapan bir kırmızı halı yıldızına gidiyor. Zendaya, güçlü stilisti Law Roach'ın yetenekli yardımıyla bu onuru fazlasıyla hak ediyor. Aynı zamanda unvanı kazanan en genç kazanan!


Oyuncu, kırmızı halıdaki büyüleyici görünümü ile kesinlikle bir moda ikonu olarak ödülünün hakkını verdi. Kelimenin tam anlamıyla sıcak kırmızı olan özel bir Vera Wang tasarımı giydi. Zendaya, kısa bir üst ve hacimli etekten oluşan takımını, şık ve sade pırlantalarla süslerken, manikürüyle de kırmızıya ekstra bir hava kattı.


Zarif ve karın açıklığını ortaya çıkaran kısa üst, balon belli uzun ve dar bir etekten oluşan kırmızı ipek 2 parçalı bir takım tercih etti. Tabii ki, görünümünü tamamlarken pırlantalardan da yardım aldı. Bulgari imzalı bir kolye ve bileklik taktı.

Oyuncu, görünümü ile bütün dikkatleri üzerine çekti ve bir moda ikonunun yapması gerektiği gibi kafaları anında kendisine döndürdü.


Aktris, “Moda İkonu Ödülü” ile onurlandırılan en genç yıldız olduğu için bir dönüm noktasını kutluyor. Geçmişte prestijli unvanla onurlandırılan Beyoncé, Naomi Campbell, Jennifer Lopez ve Rihanna da dâhil olmak üzere modanın en iyi ve en parlaklarından oluşan saygın bir gruba katılıyor.

Disney çocuk yıldızı olarak ün kazanmasından bu yana kırmızı halılarda göz kamaştıran Zendaya için önemli bir an. On yıl içinde, bir moda tutkunu, endüstri ilham perisi ve lüks markalar Bulgari, Valentino ve Lancôme'un yüzü olarak türünün tek örneği konumunu sağlamlaştırdı.
ANYA TAYLOR-JOY’UN DRAMATİK "YILIN YÜZÜ" ZARAFETİ


2021 CFDA MODA ÖDÜLLERİ KAZANANLARI