BOB DYLAN HAKKINDA YENİ BİR FİLM GELİYOR

Dylan’ı 2019’un en çok konuşulan oyuncularından Timothee Chalamet canlandıracak.

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Timothee Chalamet, Fox Searchlight’ın ‘Going Electric’ adlı filminde Bob Dylan’ı oynayacak. James Mangold’un yönetmenliğini üstlendiği filmin yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Bob Dylan’ın müzik sektöründeki yükselişini anlatan filmde, Dylan’ın nasıl ikon olduğu gösterilecek. 

Son olarak Greta Gerwig’in ‘Little Women’ uyarlamasında Laurie olarak karşımıza çıkan Chalamet, ‘The King’ adlı tarihi Netflix filminde de yer almıştı. 2020’de vizyona girecek filmler arasında olan ‘Dune’ filminde de yer alan Chalamet’e; Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgard, Dave Bautista, Zendaya, Jason Momoa ve Javier Bardem gibi isimler eşlik edecek. 

Bob Dylan’ın hayatını konu alan en son film 2007’de yayınlanan ‘I’m Not There’ biyografik filmi olmuştu. Dylan’ın farklı kişiliklerini canlandıran 6 farklı oyuncu arasında: Christian Bale, Cate Blanchett, Marcus Carl Franklin, Richard Gere, Heath Ledger ve Ben Whishaw yer almıştı. Çekim tarzı ile oldukça ses getiren bu filmden önce ise Martin Scorsese, ‘No Direction Home’ adlı belgeselinde Dylan’ın hayatını ve müziğe olan etkisini anlatmıştı. 'I'm Not There' filminin trailer'ını aşağıda izleyebilirsiniz. 

2020'de kitaplardan uyarlanacak 17 film ve dizi 

Rihanna'nın hayatı belgesel oluyor!

Marvel Sinematik Evreni'nin ilk Trans Bireyi Geliyor

2020'de herkesin konuşacağı filmler