EMMA CORRIN VE HARRY STYLES'IN MY POLICEMAN FİLMİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR

Polis üniformasıyla Harry Styles gerçekten harika görünüyor değil mi?

Emma Corrin ve Harry Styles'ın yeni projesi My Policeman setinden fotoğraflar gelmeye başladı. Bethan Roberts'ın aynı isimli kitabından uyarlanan My Policeman, Marion (Emma Corrin), Tom (Harry Styles) ve David (Patrick Hazelwood) arasında yaratılan ve iki farklı tarihsel anı temsil edilen bir aşk üçgenini anlatıyor.


Filmin ilk bölümünde, 50’lerde Tom'un David'e olan ani aşk tutkusuyla sarsılan genç çift Marion ve Tom'un acıları, gerginlikleri ve gizli kıskançlıkları anlatılıyor; hepsi de eşcinselliğin hala yasa dışı olduğu İngiltere'nin geçmişiyle... İkinci bölümde ise, kırk yıl süren ayrılığın ardından 90’ların sonunda David, Tom ve Marion’un hayatına tekrar giriyor; 40 yıl önceki olaylar hakkında yeni dengesizlikler ve yeni karışıklar ortaya çıkıyor.

Harry Styles, Christopher Nolan’ın yönettiği Dunkirk filmi ve Olivia Wilde'ın yönettiği Don't Worry Darling gerilim filminden sonra My Policeman filminde oynamış oluyor. Styles’in oynadığı 1950'lerde aynı tarihsel dönemde geçen üç filmden ikisine bakılırsa (Don't Worry Darling ve My Policeman), dönem drama konusuna inkâr edilemez bir şekilde tutkulu olduğu görülüyor.

Tony Ödülü sahibi Michael Grandage tarafından yönetilen ve Homeland için Oscar adayı Ron Nyswaner tarafından yazılan film, Amazon Prime’da yayınlanacak. Filmin çıkış tarihi hakkında hala bir haber yok ama fotoğraflara bakılırsa, çekim çoktan başlamış durumda.

Polis üniformasıyla Harry Styles gerçekten harika görünüyor. Sizce de öyle değil mi?


EMMA CORRIN VE HARRY STYLES YENİ BİR FİLM İÇİN BİR ARAYA GELİYOR