MEGAN FOX’UN ÇARPICI NİŞAN YÜZÜĞÜ

Machine Gun Kelly, Megan Fox'un nişan yüzüğünü eşsiz ilişkilerini temsil edecek şekilde özel olarak tasarladı.

Nişan yüzüğünü düşünme işini Machine Gun Kelly’e bırakın! Kelly, Megan Fox için her detayını incelikle düşündüğü bir yüzük tasarlatmış.

Kelly, Fox'a ekstra özel bir yüzük ile evlenme teklif etti.  Teklifi Instagram’da duyurdukları videoda, Megan’ın elinde iki değerli taş olan bir yüzüğü dikkatleri çekti. Mücevher, birbirine dolanan iki gümüş şerit ve iki değerli taştan oluşuyordu.

Kelly, Instagram'da Fox'un yeni yüzüğünü gösteren bir video yayınladı. Açıklamasında, yüzüğün derinden kişisel anlamını ve onun için duygularını yansıttı. Tıpkı aşkları gibi, Megan Fox'un Machine Gun Kelly'den aldığı nişan yüzüğünün ardındaki anlam her zamanki gibi benzersiz.  Kelly, çiftin doğum taşlarını içeren bir “Toi et Moi / You and Me / Sen ve Ben” stili tasarlamak için Stephen Webster ile birlikte aylarca çalıştı. Yüzüğün değerli taşlarına gelince; kendisi için bir elmas ve müstakbel gelini için bir zümrütten oluşuyor.

Kelly, Instagram'da, armut biçimli iki taştan oluşan yüzük için, "Aynı ruhun iki yarısı olarak bir araya gelen ve aşkımız olan belirsiz kalbi oluşturan iki manyetik diken şeridi üzerine yerleştirildi" diye yazdı.Webster, Kelly'nin romantizminden etkilendiğini söylüyor. "Hem Megan hem de kendisi için tamamen orijinal ve anlamlı bir şey istedi. Bana neredeyse lirik bir formda birçok malzeme besledi. Bunu, bir olan iki yüzüğü oluşturmak için kullandım. İki yüzüğü birbirine çekmek altına gömülü mıknatısları için kullandım. Tek olarak takılabilen iki yüzük birlikte... Muhtemelen çalışmak zorunda kaldığım en romantik hikâye" dedi.

Armut kesimli elmas ve zümrütün her birinin yaklaşık altı karat olduğu tahmin ediliyor. Muhteşem beyaz pırlanta ve yeşil zümrüt birbirini gerçekten tamamlıyor. 15. yüzyıla kadar uzanan zamansız bir kesim olan iki armut biçimli değerli taş, platin üzerine yerleştirilmiş bir serme ayarında yuvarlak elmasları içeren çok parçalı bir gövde tasarımında sergileniyor. Nihayetinde mücevher uzmanları, bunun "modern ve zarif" bir parça olduğunu söylüyor.

Çift taş, 2020 yılında “Midnight in the Switchgrass” filmlerinin setinde tanıştıktan sonra çıkmaya başlayan “ikiz alevler” için fazlasıyla uygun gibi görünüyor.

Fox, ilişkilerini kamuoyuna açıkladıktan kısa bir süre sonra, “Ruh eşi yerine, ikiz alev aslında bir ruhun aynı anda iki farklı bedene ayrılabilecek kadar yüksek bir seviyeye yükseldiği yerdir” dedi. "Yani aslında aynı ruhun iki yarısıyız, sanırım. Bunu ona hemen söyledim çünkü hemen hissettim.”

Nişan yüzükleri konusunda mücevher trendlerine gelirsek, iki taşlı yüzükler son iki yılda büyük bir trend haline dönüştü.

MEGAN FOX VE MACHINE GUN KELLY EVLENİYOR!

BRITNEY SPEARS, KIZ KARDEŞİNİ INSTAGRAM'DA TAKİPTEN ÇIKARDI

 Megan Fox'un nişan yüzüğünden ilham alarak, sizin için en mükemmel yüzükleri seçtik

20 İHTİŞAMLI NİŞAN YÜZÜĞÜ