İKİZLER ERKEĞİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Güneş’in ve Merkür’ün İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte İkizler erkeğinin de yıldızı pırıl pırıl parlamaya başlıyor. Öyleyse ikizler erkeği özellikleri hakkında bilgilenmenin tam sırası.

Gözünüze bir İkizler erkeğini kestirdiyseniz işiniz ilk bakışta çok da zor görünmeyebilir. Zira İkizler erkeği oldukça sempatik, cana yakın, muhabbeti zevkli ve keyifli yaklaşımıyla hemen yanınıza yaklaşacaktır. Hele bir de sizden hoşlandıysa çevrenizde ve etrafınızda fır dönüp pervane olabilir. Ancak bu noktadan sonrası ikizler burç özelliklerinden dolayı biraz daha zor olabilir. Çünkü ele avuca sığmayan bu erkeği ciddi ve uzun süreli bir ilişkiye bağlamak çok da kolay olmayabilir. Bir kelebek misali daldan dala konabilir, sevimli ancak derin olmayan yüzeysel yaklaşımlarıyla kendisi bile aslında hangi çiçekte karar kılacağını bir türlü bilemeyebilir. İkizler burcu erkeği hakkında genel kanı çok da kolay olmadıkları ile ilgilidir ancak yazımızda da anlatacağımız özelliklerini iyi bilirseniz, zodyağın bu uçarı, havai ancak sevimli ve arkadaş canlısı burcunu bir ömür boyu yanınızda bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN BURÇ ÖZELLİKLERİ

Zodyağın üçüncü burcu olan İkizler, Merkür'ün yönetimindedir. İkizler burcu, aklı, mantığı, düşünceyi, fikirleri önemser, karar vermeden önce doğru ve etraflıca düşündüğünden emin olur ve bunu oldukça hızlı ve atik şekilde yapar. İkizler burcu erkeği zekidir, akıllıdır, meraklıdır; hemen her şey hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak ister. Ancak belli bir konuya odaklanıp incelemektense pek çok konuda çok şey öğrenmek ister. Acılı ve ağdalı duygusallık ikizler burcu erkeğine göre değildir, pratik zekâ, hazırcevaplık, konuşmak, yazmak ise onun kalemidir. Tüy gibi hafif ve tasasız olmaktan hoşlanır, fazla yük ve sorumluluktan haz etmez. Ancak konu iş olduğunda her türlü görüşmeye, müzakereye, pazarlığa, ticarete, anlaşmaya hazırdır ve oldukça da başarılıdır. Harekete, gezmeye, herkesle sohbet etmeye, ahbaplığa, arkadaşlığa bayılır. Kitaplar can dostu, kalemler ve her türlü kırtasiye vazgeçilmezidir. Okumak kadar yazmayı da sever. Çok boyutlu düşünebilir, zihinsel süreçler konusunda oldukça hızlıdır. Bu yönden başkaları tarafından anlaşılması zor olabilir. Uyumlu ve esnektir, değişimlere kolayca adapte olabilir. Ancak kendisi her şeye uyum sağlarken, ona uyum sağlamak, onu yakalamak zor olabilir. Sportif etkinliklerden hoşlanır, arkadaşlığı sevdiğinden takım oyunlarında iyidir, oynamak zaten tam ona göredir, kendini her zaman hazır hisseder. Tüm bu özellikleriyle eğlenceli ve esprili insanlardır. İkizler burcuyla asla sıkılmazsınız, ancak tam aksine o her şeyden ve herkesten kolayca sıkılabilir, zira değişim, hareket, esneklik yaşamının olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla aslında kilit nokta onların canını fazla sıkmamaktan geçmekte. Denge ve uyuma, adalete, aşka inanan erkeklerdir. İlişkinin, birlikteliğin kendisine aşıktırlar ve bir kadında kibarlıktan ve zarafetten hoşlanırlar. Uyumlu, zarif giysiler ve görünümle, tatlı ve nazik sözlerle, estetik bakış açınızla, diplomatik, politik yaklaşımınız ve de entelektüel bakış açınızla bu erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Bilgili ve geniş görüş ve bakış açısına sahip kadınlardan hoşlanır İkizler erkeği.

İKİZLER ERKEĞİNİ ETKİLEMEK İÇİN ÖNEMLİ İPUÇLARI

İkizler burcu erkeğinin özellikleri ile ilgili bilgi sahibiyiz, peki onları ilişkide tutmak için ne yapmalıyız? Felsefi, dini, düşünsel her konuya meraklı ve ilgili olmalı ve bu konuları onunla konuşabilmelisiniz. Seyahat vazgeçilmeziniz olmalı, bavullarınız her daim kapıda hazır durmalı. İkizler erkeği yerinde durmaktan hiç hoşlanmaz ve sıkılır, hemen bir yere gitmeye hazırdır ve çok çabuk da fikir değiştirebilir. İşte bu yüzden biraz bohem, biraz çılgın hatta sınırsınız yönleriniz varsa, yoksa da bu yönlerinizin üzerine gitmeniz süper olabilir. İlişkisinde sınırlardan çok haz etmez. Yabancı ve yurt dışı bağlantılı konulardan ve kişilerden hoşlanır ve hayatında bu unsurların varlığını her daim ister. Pek çok İkizler erkeğinin yabancı kadınlarla ilişkisi olur ve onlarla evlenmeyi ister. Ancak onun için belki de en önemlisi özgür ve bağımsız olmak ve bunu hissetmektir. Onu sıkmadığınız, eve kapatmadığınız, hayatına canlılık ve neşe kattığınız ve bol bol seyahat ettiğiniz sürece sizi asla bırakmayacaktır.

İkizler burcu erkeğinin özelliklerini artık biliyoruz. Peki İkizler burcu kadını ve burç özelliklerini merak ediyor musunuz? Merak ediyorsanız İkizler burcu kadınının özellikleri yazımızı buradan okuyabilir, dilerseniz ikizler burcunun günlük burç yorumlarını ve aylık burç yorumlarını elle.com.tr’den takip edebilirsiniz.  

DÜNYACA ÜNLÜ İKİZLER BURCU ERKEKLERİ 

Johnny Depp, Mark Wahlberg, Colin Farrell, Shia La Beouf, Kanye West, Rafael Nadal, Novak Djokovic.