İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

5 mart, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketlilik sürüyor. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir. Ancak bunun sabır gerektirdiğini unutmayın.

4 mart, 2021

Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizi harekete geçirecek bir aya ilerliyorsunuz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda motive bir şekilde çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, bu yönde gereken çaba ve enerjiyi sarf edebilirsiniz.


3 mart, 2021

Mars bugün son derecesinde ilerlerken detaylar konusunda fena halde titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda daha raht olabilirsiniz.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken şk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira farkında olmadan sürpriz bir şekilde alevlenebilir.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde aşkta tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeye devam etmek size sürpriz iyilikler getirebilir.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Parlak fikirlerinizden beslenme ve mutfak işlerinde yararlanabilirsiniz.


27 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay ev ve aileyle ilgili konulara ışık tutabilir. Hızlı bir farkındalıkla ev ve aile içinde gelişen bir durumun ayırdına varabilir, bazı tedbirler alma yoluna gidebilirsiniz. Dış dünyaya, uzaklara odaklandığınız bir dönemden geçerken bu dolunay size köklerinizin bulunduğu yeri hatırlatabilir.


26 şubat, 2021

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Sözlerin yakıcılığına dikkat etmeniz gerekebilir.


25 şubat, 2021

Şans ve kısmet yıldızı Venüs bugün iş ve kariyer alanınıza ilerliyor ve sizi üstlerinizden, patronlarınızdan, yaşlı, olgun kişiler tarafından göreceğiniz yardımlardan yana destekliyor. Hedeflerinize, planlarınıza daha kolay ve rahat şekilde yön verebilirsiniz. Kariyerinizin parladığı bir dönem olabilir.


24 şubat, 2021

Sabah saatlerinde maddi konularda daha ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ise iletişim, haberleşme konularında hassas davranabilirsiniz ancak aksaklıklar karşısında zihninizi çok yorup yıpratmadığınızdan emin olmalısınız.


23 şubat, 2021

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


22 şubat, 2021

Maddi konular öne çıkarken alım satım, yatırım gibi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hesabınızı doğru yapmaya çalışmalı, bütçeniz konusunda kontrollü gitmelisiniz.


21 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür retrosunun ağırlığını üzerinizden atabilirsiniz.


20 şubat, 2021

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi körüklüyor. Ancak burcunuzun yıldızı Merkür retrosunun son gününde dilediğiniz hızda ve tempoda olamayabilirsiniz, biraz daha sabır göstermelisiniz.


19 şubat, 2021

Kontrolünüz dışında gelişen olayların selinde kapılmış giderken bugün daha da sertleşen Satürn Uranüs açısı uzaklar, yurt dışı veya yabancılarla ilgili konularda yaşadığınız değişimi, farklı bakış açınızı gündeme getirebilir, baskı yaratabilir, akışta durmak manevi çaba gerektirebilir.


18 şubat, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde hedefleriniz konusunda daha istekli ve motive olacağınız bir dönem başlıyor. Düzen, disiplin ve organizasyon gerektiren konularda hevesli olabilirsiniz.


17 şubat, 2021

Müdahaleniz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.


15 şubat, 2021

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat.


14 şubat, 2021

Gün içinde görev ve sorumluluk odaklı, planlı ve programlı hareket edebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde sizi çok daha sosyal ve aynı zamanda umut tazeleyebileceğiniz bir ortam bekleyebilir.


13 şubat, 2021

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.


12 şubat, 2021

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, plan, program, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Herhangi bir adım atarken dikkat edilmesi gereken bir gün.


11 şubat, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay yaşamınızda uzaklarla, seyahatlerle, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ilişkin yeni başlangıçlara işaret edebilir. Sosyal paylaşımlarınız artabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu uzaklardan şans ve kısmet getirebilir.


10 şubat, 2021

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükselirken sosyal paylaşımlara açık olabilirsiniz.


9 şubat, 2021

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


8 şubat, 2021

Ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


7 şubat, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerde denge, uyum ve eşitliği gözetmeniz gerekebilir. Sevdiklerinize olan fedakâr tutumunuzla, tutkularınıza olan bağımlılığınızla yüzleşmeniz gerekebilir.


6 şubat, 2021

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.


5 şubat, 2021

Detaylar konusunda fena halde titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


4 şubat, 2021

Detaylar, irili ufaklı işler bugün sizi epeyce yorarken enerjinizi doğru ve orantılı kullandığınıza emin olmalısınız. Çalışkanlığınız, üretkenliğiniz ve hizmet yönünüz bugün oldukça dikkat çekici olabilir.


3 şubat, 2021

Yaratıcılığınızı ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.