İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

17 eylül, 2021

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında gündelik ilişkilerde gerginliklere dikkat.


16 eylül, 2021

Ortak maddi konularda güven unsuru ve egoların kendini daha çok göstereceği bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz ve sakin davranmanız gerekiyor. Ani strese, gerginliklere dikkat etmelisiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Aşkta egoları dengelemeye özen göstermelisiniz.


14 eylül, 2021

Ortak maddi konular, iş ve para konuları günü belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında egodan kaynaklanan sorunlar zorlayıcı olabilir, her ne kadar söz sizde olsa da yanıltıcı durumlara dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken Ay karşıt burcunuzda ilerlemeye başlıyor. İkili ilişkiler, beraberliğiniz ve evliliğiniz daha fazla üzerinde duracağınız konular olabilir. Karşılıklı denge ve uyumu yakalamaya gayret edeceksiniz.


12 eylül, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün size bekliyor. Karşınızdaki kişiyi anlamak için çaba sarfetmelisiniz. Aynı anda pek çok işin üstesinden gelebilecek güce sahip olabilirsiniz.


11 eylül, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde aşkı gündelik çalışma ortamınızda ya da yaşantınızda bulabilirsiniz. Bu kişi her gün bir arada olduğunuz veya günlük rutininizde rastlaştığınız kişi olabilir.


10 eylül, 2021

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçte olabilirsiniz.


9 eylül, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay ilişkiler adına pozitif ortamlar getirirken aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir, heyecan, coşku ve tutkularınız daha çok ortaya çıkabilir. Sanatsal konulara meraklı olabilir, yaratıcılığınızı daha çok ortaya çıkarabilirsiniz.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ayla açılırken ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara artık hazırsınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere, eve, mekana taşınabilirsiniz.


6 eylül, 2021

Haftaya pozitif görünümlerle başlıyoruz. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı sürpriz tanışıklıklar ve aşklar getirebilir.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken yakın çevrenizle iletişim, komşu, akraba, kardeş etkileşimi açısından capcanlı bir gün olabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında hırsları, egoları kontrol altına almak biraz zor olabilir.


4 eylül, 2021

Becerilerinizi, yeteneklerinizi sağlam temellere oturtabilir ve onlardan sağlam, yapıcı ve kalıcı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Gerçekçi ve iş odaklı düşünmek adına iyi bir gün.


3 eylül, 2021

Maddi konularda, iş ve para konularında daha ciddi ve sorumlu hissedebileceğiniz bir gün. Bütçe ve harcamalarınızla ilgili planlı, kontrollü ve disiplinli bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha iletişim ihtiyacınız artabilir.


2 eylül, 2021

Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken özellikle otorite konumunda kişilerle ya da kendinizden yaşça büyük ve deneyimli kişilerle zıtlaşmamaya ya da onları zorlamamaya, inatçı bir tutum takınmamaya özen göstermeniz gerekebilir.


1 eylül, 2021

Eylül’ün bu ilk gününde maddi konulara daha rahat odaklanma imkanı bulabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerde duygusal davranabilir, aileniz için para harcayabilirsiniz.


31 ağustos, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha emin bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


30 ağustos, 2021

Aşk hayatınızda iletişimin öneminin arttığı bir dönem başlıyor. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi anlamanız içinden bu geçiş size güzel bir fırsat sunabilir, özellikle bu yeni bir aşksa.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.


28 ağustos, 2021

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


27 ağustos, 2021

Kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


26 ağustos, 2021

Merkür’ün Plüton ile uyumlu açısı bugün sizi pek çok açıdan güçlü kılarken özellikle ev ve aile ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


25 ağustos, 2021

Sosyal gelişmeler günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında ev ve aile konularında fazla idealize etmeye açık durumlar yaşayabilirsiniz, aldanma ve yanılgılara dikkat.


23 ağustos, 2021

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir gelişmeyi gündeminize getirebilir.


21 ağustos, 2021

Dışarıda zaman geçirmek için harika bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler görebilir, edindiğiniz deneyimlerden çok şey öğrenebilirsiniz.


20 ağustos, 2021

Bugün sabah saatlerinde akışta kalmakta fayda var. Öğleden itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, her zamanki rutininizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir.


19 ağustos, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


18 ağustos, 2021

Aile içi iletişim açısından yok yere, hızla söylenen sözlerden kaynaklanabilecek problemlere bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Ev içinde acele ve ihmalden kaynaklanabilecek kazalara karşı da uyanık olmaya çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.