İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

2 nisan, 2020

İş yapmak veya para kazanmak gibi konulara odaklanabilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Bütçe ve hesabınızın kontrolünü doğru yaptığınızdan emin olun.


1 nisan, 2020

Ayın bu ilk gününde konfor, lüks ve keyiflere biraz daha düşkün olduğunuz bir gün geçirebilirsiniz. Yemeğe, bol iştaha bugün biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken özellikle yurt dışı, yabancılarla ilgili konularda, yüksek öğrenim konularında uğraşmanız gereken konu ve engeller ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizi çok rahat ifade edemeyebilirsiniz.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, akademik alanlar, öğrenme süreçleri biraz daha yorucu olabilir, enerjinizi tüketeceğiniz alanlar olabilir.


29 mart, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerinize damganızı vurabilirsiniz. Cesur, girişken, iddialı yönlerinizle dikkat çekeceksiniz. Ay burcunuzu parlatırken cazibenizi de artıracak. Uzaklarla iletişim biraz daha özen gerektirebilir.


28 mart, 2020

Manevi anlamda zengin ve güçlü kişilerle etkileşim kurabileceğiniz ve onlardan destek görebileceğiniz bir gün olabilir. Derin konulara ilgi ve merakınız sınırsız olabilir.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken bu iki şans yıldızı manevi yönden kendinizi zengin hissedebileceğiniz bir güne işaret edebilir. Olaylar hiç ummadığınız veya sürpriz şekilde lehinize gelişebilir.


26 mart, 2020

Gün sosyal paylaşımlar açısından hareketli geçebilir. Akşam saatleri yaklaşırken özellikle ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir, dalgınlık ve ihmaller gündeme gelebilir. Olayları akışa bırakmak isteyebilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından sosyal ilişkilerinizi yeniden tarttığınız bir günde olabilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınızı, fikir ve düşüncelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz.

 


24 mart, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir döneme işaret ederken şifacı yıldız Kironla birleşen yeni ay arkadaşlık ilişkilerinizde iyileşme getirebilir. Yeni sosyal kalıplar geliştirebilir, yeni çevrelere açılabilirsiniz.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü kavuşan Mars ve Plüton özellikle ruhsal anlamda sizi etkileyebilecek güçlü enerjileri ortaya çıkarırken bu enerjiyi konsantre olabileceğiniz aktivitelere ayırmalısınız.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda ciddi ve önemli konuların gündeminize gelmesi söz konusu olabilir. Yurt dışı bağlantılı işler ya da yabancılarla paylaşılan sorumluluklar gündeme gelebilir.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde sosyal paylaşımlarınızla, inanç, fikir ve görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz.  Sonrasında görev ve sorumluluk duygularınız uyanışa geçebilir.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından hayata daha umutla bakabileceğiniz bir döneme girerken dostlarınız ve arkadaşlarınızla temas içinde olmak sizi motive edecektir.


19 mart, 2020

Psikolojik konulara eğilmek, derinleşmek, sorgulayıcı bir tutum içinde olmak sizin için bugünün temaları arasında. Konsantrasyon gücü gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.


18 mart, 2020

İş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatabilecek bir yatırım planlayabilirsiniz.17 mart, 2020

Ortak maddi konuların gündemde olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Psikolojik anlamda üzerinizdeki baskıyı daha çok hissedeceğiniz bir gün karşınıza güçlü insanları çıkartabilir.


16 mart, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş ve kariyer konularına odaklanabilirsiniz.


15 mart, 2020

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


14 mart, 2020

Sabah saatlerinde elinizdeki işleri, detayları toparlamakla uğraşabilirsiniz. Hızlı ve pratik davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Sonrasında ise eşli ve ortaklı konulara odaklanacağınız bir gündem sizi bekliyor.


13 mart, 2020

Günlük iş ve uğraşlarınızın zamanınızı alacağı bir gün olabilir. Detaylar konusunda dikkatli olmanız, mükemmeliyetçi yönlerinizi törpülemeniz gerekebilir. Sağlık, hijyen, temizlik konularıyla ilgilenebilirsiniz.


12 mart, 2020

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, detaylara dikkat ettiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


11 mart, 2020

Sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları düzene koyabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilir, seyahatle ilgili konularda ilerleme sağlayabilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugünkü dolunay ev ve aile yaşamınızla ilgili farkındalıkları beraberinde getirirken geçmişe dair bazı konuları artık daha iyi görüp anladığınızı düşünebilirsiniz. Bununla bağlantılı olarak da ev ve aile yaşamınıza ilişkin kararlar alabilirsiniz.


8 mart, 2020

İletişim trafiği ve karışıklığı gününüzü etkileyebilir, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelebilir.7 mart, 2020

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde keyif, konfor ön planda olabilir. Alışverişler gündeme gelirken bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Öğleden sonra ise yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz.5 mart, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.4 mart, 2020

Burcunuzun gezegeni Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür işleri biraz olsun yoluna koymanızı sağlayabilir. Ancak yurt dışı ve yabancılarla iletişim ve haberleşmeye dikkat etmelisiniz.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.