İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

21 ağustos, 2019

Venüs'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında şanslı bir dönem başlıyor. Ailenizden çok daha fazla destek görebilir, evinizi, yaşadığınız mekan ve ortamı güzelleştirebilirsiniz. Mutfakta da harikalar yaratacağınız bir dönem olabilir.

20 ağustos, 2019

Sosyal çevre ve gruplarınızda karşınıza güçlü kişiler ve özellikle de kadınlar çıkabilir. İlişkilerinizde duygusal yönlerinizi ortaya koyduğunuz gibi, geleneklere, genel görgü ve kurallara bağlı, korumacı bir tutum sergileyebilirsiniz.


19 ağustos, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


18 ağustos, 2019

Mars'ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında aktif bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bu bir buçuk aylık dönemde ev işleri, tadilatlar, bakım ve onarım işleriyle epeyce uğraşabilirsiniz. Ev kazalarına özellikle dikkat etmelisiniz.

17 ağustos, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı bir tutum sergileyebilirsiniz, kariyerinize, iş hayatınıza, planlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Yaşlı, olgun, otorite konumunda kişilerden destek görebileceğiniz bir gün olabilir.


16 ağustos, 2019

Sosyal statü ve konumunuzu öne çıkaran bir gün geçirebilir, başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilirsiniz. Kendinizi sevip takdir ettikten sonra herkesin sizi beğeneceğini unutmayın, zaten her zaman dikkat çekicisiniz.

15 ağustos, 2019

Yazın son dolunayı Kova burcunda gerçekleşirken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminizde olabilir. Bu çerçevede alacağınız kararlarda yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizden destek görebilir ancak en nihayetinde kararınızı mantık ve sağduyuya göre alabilirsiniz.

14 ağustos, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular seyahatleri gündeme getirebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde ise sizi sevgileriyle sarıp sarmalayacak kişiler bulabilirsiniz.


13 ağustos, 2019

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde çok daha keyifli, ilişkiler açısından destekleyici bir ortam var.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi kısa yolculukların, gezmelerin, eğitim kapılarını açmanızı sağlayabilir. Zihinsel olarak odaklanma gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler artabilir.


11 ağustos, 2019

Jüpiter retrosu bugün son bulurken ikili ilişkilerden yana çok daha şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, eşinizden, sevgilinizden, size yakın kimselerden çok daha fazla destek görebilirsiniz.


10 ağustos, 2019

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde dengeyi yakalamak, eşit ve adil davranmak sizin için önemli olabilir. Daha iyimser, olumlu duygularla hareket edebilirsiniz.


9 ağustos, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eşinizle ve onun konuları ve gündemiyle ilgilenebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmeyeceğiniz bir gün olabilir.


8 ağustos, 2019

İletişim açısından oldukça keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdekiler, komşu ve kardeşleriniz sizi sıcaklıkları ve içten sevgileriyle sarıp sarmalayabilir. Kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.


7 ağustos, 2019

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Pırıl pırıl işleyen zekanız bugün en büyük yardımcınız olabilir.


6 ağustos, 2019

Gün içinde keyif aldığınız uğraş ve konulara zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise çalışmak, üretken olmak önem kazanırken kendinizi uğraşmanız gereken pek çok işle bulabilirsiniz.

5 ağustos, 2019

Keyif aldığınız konu ve aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


4 ağustos, 2019

Aileniz, baba eviniz ve babanızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu alanda yapmanız veya tamamlamanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Öğle sonrasında çok daha keyifli, aşk ve sevgi dolu bir ortam sizi bekliyor.


3 ağustos, 2019

Evde olmak, ailenize yakın olmak, aile bireyleriyle iletişim kurmak, evinizle ilgilenmek bugün size keyif verebilir. Kendinizi ruhen iyi hissedebilirsiniz. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


2 ağustos, 2019

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerinde ani ve beklenmedik çıkışlara dikkat etmeniz gerekebilir. İletişim açısından da spontan ve kendiliğinden gelişen elektrikli durumlar karşısında dikkatli olmalısınız.


1 ağustos, 2019

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte eğitim alanında yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir fikir veya düşünce geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki derinlik, gizem ve bilgelik size yeni bir ifade şekli ve tarzı getirebilir.


31 temmuz, 2019

Ay’ın öğle saatlerinde burç değiştirmesiyle özellikle iletişim açısından oldukça hareketli bir gündeme adım atabilirsiniz. Öncesinde ise kendinize olan güveninizi tazelemek ve toparlanmak için son anlar olabilir.


30 temmuz, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek durumunda olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinden itibaren maddi konular önem kazanırken, harcamalar konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaratıcılığınızı sözlerinize, ifadelerinize ve iletişiminize aktarabilirsiniz. Güzel konuşmalarınızla başkalarını ikna etmeden hiç zorlanmayabilirsiniz. Yakın çevrenizle kurduğunuz olumlu ilişkilerden keyif alabilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür retrosunun ağırlığını üzerinizden atabilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


25 temmuz, 2019

Yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkileriniz açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sözleriniz ve konuşmalarınızla insiyatifi elinizde tutabilir, etkileyici olabilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Burcunuzun yöneticisi Merkür ve Venüs’ün bugünkü birlikteliği sizi aşk ve para konularında epeyce şanslı kılabilir. Bu şans uzakta görünse de yakalamanız çok da zor değil.


23 temmuz, 2019

Bugün Güneş burç değiştiriyor ve iletişim konularının hızlandığı bir aylık süreç başlıyor. Kendinizi ifade etmek, anlatmak konusunda istekli olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.