İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

5 aralık, 2019

Bugün hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


4 aralık, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygularınızı öne çıkarabilir ve fark edilebilirsiniz.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesi ortak maddi konu ve paylaşımların etkisini artırıyor yaşamınızda. Ortak harcamalar, alım, satım ve gayrımenkul işleri daha çok gündeminizde. Ruhunuzdaki dönüşümü daha güçlü hissedebilirsiniz.


2 aralık, 2019

Haftanın bu ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışında özgür hareket etmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı, yabancı ve uluslararası konular, seyahatler gündeminizde olabilir. Sosyal paylaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


1 aralık, 2019

Sosyal bir gündesiniz, bulunduğunuz ortamın ciddiyetinden, stresinden kurtulabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Geziler, uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir. Yabancılarla daha fazla temasınız olabilir.


30 kasım, 2019

İlişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmama, ruhsal dinginliğinizi korumalısınız.


29 kasım, 2019

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Mücadele duygunuzun artmasıyla birlikte karşınızda güçlü ve etkili kişileri bulabilirsiniz.


28 kasım, 2019

Gün boyunca ikili ilişkiler konusunda hassasiyetler daha fazla ön planda olabilir, temkinli davranmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise konsantrasyon gerektiren işlere eğilebilir, derinliği olan gizemli konulardan hoşlanabilirsiniz.

 

27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs ise ortak maddi konularda destekleyici olurken kendinizi ruhsal anlamda daha iyi hissedebilirsiniz. Vergi, miras ve ortak para konularında olumlu gelişmeler getiren bir transit olabilir.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay ikili ilişkiler, evlilik, birliktelik ve ortaklık konularında yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Mevcut ilişkinizde yeni bir döneme adım atabilir, bir ilişkiniz yoksa yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


25 kasım, 2019

Haftanın ilk gününde gündelik rutinizde yapmanız veya tamamlamanız gereken son bir iki uğraş ve detay olabilir. Sağlığınızla, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkiler konusunda ise hassas davranmanız gerekebilir. 

24 kasım, 2019

Sağlık ve şifa konuları, beslenme, hijyen ve temizlikle ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Evham, kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmalı ve asıl yapmanız gerekenlere odaklandığınızda çok başarılı ve üretken olabilirsiniz.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler, ortaklık ve birliktelikler yaşamınızda ön plana geçiyor. Tek başına hareket etmektense yanınızda birinin olmasını isteyebilirsiniz. İlişkinizi yeni bir aşamaya taşımak, bir ilişkiniz yoksa kurmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.


22 kasım, 2019

Sevgi ve aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


21 kasım, 2019

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Sanatsal ve estetik duyarlılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


20 kasım, 2019

Burcunuzun yöneticisi Merkür’ün düze dönmesi yaşamınızı hızlandırıyor, üretken, çalışkan tutumunuzu geri kazanıyorsunuz. Gündelik yaşamınızda iletişimi güçlendirerek ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu olabilir. Bu dönemde gündelik yaşamınızdaki ilişkiler biraz daha hararetli olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yormasına ve yıpratmasına izin vermemelisiniz. 

 

18 kasım, 2019

Haftanın ilk gününde, iletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve anlatma yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz, başkalarını ikna edebilirsiniz.


17 kasım, 2019

Güven duygularınızı pekiştiren gelişmeler bugün keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme ve kazanca dönüştürme imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz.


16 kasım, 2019

Maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar yapabilirsiniz. Duygusal yönden kendinizi rahat hissetmek isteyebilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira yüreğinizin sesine gitmeye meyillisiniz.


15 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana avantajlarınızı değerlendirmelisiniz.


14 kasım, 2019

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


13 kasım, 2019

Öğle saatlerinden itibaren Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


12 kasım, 2019

Boğa burcunda gerçekleşen dolunay manevi, ruhsal, spiritüel uyanışlara işaret edebilir. Bilinçaltınızda farkındalığın yükseldiği bir dolunay yaşarken bırakmanız gerekenleri anımsayabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün bir araya gelirken sağlık, şifa konuları zihninizi meşgul edebilir, gündelik konularıyla, çalışma ve iş ortamınının telaşlarıyla çok fazla meşgul olabilirsiniz. Küçük şeyleri zihninizde büyütmediğinizden emin olun.

10 kasım, 2019

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


9 kasım, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


8 kasım, 2019

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğle sonrasında ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.


7 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklara odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


6 kasım, 2019

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.