İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

19 haziran, 2019

Haftanın bu en dikkat çekici günü özellikle maddi ve parasal konularda tartışmalara epeyce açık olabilir. İş hayatınızda çok güçlü bir figür sizin girişimciliğiniz ya da maddi gücünüze karşıt durabilir, mücadeleci tarafınızı ortaya koymak durumunda olabilirsiniz.


18 haziran, 2019

Maddi konularda hızlı hareket edip tepki verebileceğiniz bir gün olabilir. Hesap konularında, harcama ve alışverişlerde biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Aşırı hareketli, aktif bir gün olabilir, spora yönelebilirsiniz.


17 haziran, 2019

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.


16 haziran, 2019

Maddi konularda daha gerçekçi ve objektif düşünmeniz gereken, hayalci harcama ve alışverişlerden uzak durmanız gereken bir gün olabilir. Önemli kararları, özellikle maddi konularda ise başka bir güne ertelemekte fayda olabilir.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde kaygı ve endişeleri bir kenara bırakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Öğle itibarı ile ikili ve birebir ilişkiler önem kazanıyor, karşınızdaki kişiyi, tutum ve davranışlarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


14 haziran, 2019

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündelik yaşamınızla ilgili konulara eğilebilirsiniz ancak maddi konularda biraz daha dikkatli davranmayı ihmal etmemelisiniz.


13 haziran, 2019

Detaylar konusunda fena halde titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


12 haziran, 2019

Aşkınızın ve tutkularınızın peşinde olmaktan keyif alacağınız bir gün. Kendinizi, yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi en renkli ve canlı şekilde gösterebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda parlak bir gün.


11 haziran, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


10 haziran, 2019

Evinizle, ailenizle daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Çalışkan ve üretken yönlerinizi, detaycı, eleştirel, mükemmeliyetçi tarafınızı aile içi ilişkilerde, evinizde, yuvanızda gösterebilirsiniz. 

9 haziran, 2019

Ev ve aile ile ilgili konularının getirdiği karışıklık ve çalkantıları daha çok yaşayabilirsiniz. Geçmişle ilgili konular ortaya çıkarken anılar, yaşantılar, fotoğraflar, albümler ortaya çıkabilir.


8 haziran, 2019

İletişim ve haberleşmeyle, yolculuklarla ilgili konular gündeme gelirken aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim becerileriniz, anlatım diliniz ve konuşmalarınız sayesinde kişileri etkileyebilecek güce sahip olabilirsiniz. 


7 haziran, 2019

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.


6 haziran, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken disiplini, zamanlamayı, ciddiyeti elden bırakmamalısınız. Harcamalar söz konusu olduğunda bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


5 haziran, 2019

Duygusal alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarabilirsiniz. Duygusallığın olduğu ortamlardan keyif alabilirsiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sık iletişim halinde olabilirsiniz.


3 haziran, 2019

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcını müjdeliyor. Hayata karşı yeni bir yaklaşım ve bakış açısı geliştirebilirsiniz. Yeni bir tarzınız veya görünümünüz olabilir, ilişkilerinizde yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte epeyce hareketli bir gündem size bekliyor. Cesur ve girişimci yönlerinizi, iddialı tutumunuzu ortaya koyup sergileyebilirsiniz.


1 haziran, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler gündeminizi meşgul ederken ihmal ve dalgınlıklar konusunda temkinli olmaya çalışmalısınız. Sizi daha pasif ve etkisiz kılabilecek şartlar altında olabilirsiniz.


31 mayıs, 2019

Bugün dinlenmeye, sessiz ve sakin bir ortama her zamankinden çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanatsal konular ve müzikle ilgilenebilirsiniz. İhmal ve dalgınlığa biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.


30 mayıs, 2019

Sosyal çevrenizde hareketli bir gün sizi bekliyor ancak kontrolünüz dışı gelişmeleri dikkate almayı ihmal etmemelisiniz. Fikirsel ve düşünsel paylaşımlara açık bir gün, vakıf dernek işleri gündeme gelebilir.


29 mayıs, 2019

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.


28 mayıs, 2019

Görev ve sorumluluklarınızla, iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.


27 mayıs, 2019

Hedeflerinize, yapmak istediklerinize, planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


26 mayıs, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Hedefleriniz, planlarınızla ilgilenebilir, onlara odaklanabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


25 mayıs, 2019

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız büyük olabilir. Paylaşımlara açık bir gündesiniz.


24 mayıs, 2019

Bugün yapacağınız geziler yeni kişilerle tanışmanızı ve ufkunuzu genişletmenizi sağlayabilir. Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir. Felsefi, düşünsel ve dini konuları paylaşmak hoşunuza gidebilir.


23 mayıs, 2019

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


22 mayıs, 2019

Mücadeleci yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte çok daha dikkat çeken ve konuşulan bir kişi olabilirsiniz. Cazibenizle parlarken isteklerinizi, hayallerinizi artık gerçekleştirme ve yol alma zamanındasınız, sabah saat 10'dan itibaren başlayan bu zamanın tadını çıkarmalısınız.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.