İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

25 ocak, 2020

Kova burcunda meydana gelen yeni ay yeni keşif ve maceraların kapısını aralayabilir. Yeni bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzak yollardan alacağınız yeni haberler, tanışacağınız yeni kişiler, göreceğiniz yeni yerler yaşamınıza farklı bir yön vermenizi sağlayabilir.


24 ocak, 2020

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


23 ocak, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Derin, gizli ve kapalı kalmış konulara olan merakınız yüksek olabilir. Azla veya yüzeysel olanla yetinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


22 ocak, 2020

Sezgilerinizin, hislerinizin güçlü olması sizi araştırma gerektiren yöneltebilir. Merak duygularınızın yüksek olması kapalı, gizli konulara çekilmenizi kolaylaştırabilir. Karşınıza çıkan güçlü kişilerin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.


21 ocak, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz. Evliliğiniz, birlikteliğiniz ve ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


20 ocak, 2020

Güneş’in bugün akşam saatlerinde burç değiştirmesiyle birlikte uzaklara duyduğunuz özlem ve seyahat isteğiniz artabilir. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, kişisel gelişim alanında kendinizi çok daha hevesli ve motive hissedebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Becerikli tarafınız daha da öne çıkabilir.


18 ocak, 2020

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Astlarınızla, yardımcılarınızla ilişkilerinizle meşgul olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.


17 ocak, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor.


16 ocak, 2020

Kişisel olarak ilgilendiğiniz konu ve aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, konser ve sinema programlarına dahil olabilirsiniz.


15 ocak, 2020

Bugün ailenizle ve evinizle ilgili konular gündeme gelirken, geçmişi ve olayları kendi içinizde daha fazla sorgulayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha sosyal ve eğlenceli bir gündeme kavuşabilirsiniz.


14 ocak, 2020

Şans ve kısmet yıldızı Venüs iş ve kariyer alanınıza ilerliyor ve sizi üstlerinizden, patronlarınızdan, yaşlı, olgun kişiler tarafından göreceğiniz yardımlardan yana destekliyor. Hedeflerinize, planlarınıza daha kolay ve rahat şekilde yön verebilirsiniz. Kariyerinizin parladığı bir dönem olabilir.


13 ocak, 2020

İletişim konusunda aksaklıklar ve yanlış anlamalarla ilgili hassas olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde iletişim trafiğinizi iyi ve doğru yönetmeye çalışmalısınız. Akşam saatleri özellikle ev ve aile konularında daha elverişli şartlar sunabilir.


12 ocak, 2020

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken disiplinli, kararlı ve ciddi bir görünüm sergileyebilirsiniz. Gezegenlerin bugün yan yana sıralanışı sizi zorlayan, köklerini geçmişten alan ruhsal kalıntılardan kurtulma ve ruhsal detoks fırsatı olabilir.


11 ocak, 2020

Maddi konulara odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması size sahip olduklarınızın değerini hatırlatan ve bunları daha iyi kullanabilme yönünde farkındalık yaratan ve kararlar aldıran bir tutulma olabilir.


9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlerken iddialı tutumunuzu koruyabilirsiniz ancak bununla birlikte kontrolünüz dışında kalabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında maddi konuların getireceği stres daha çok duygusal kaynaklı olabilir.


8 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi bugün de sürdürürken kendinizi göstermek, dikkat çekmek zor olmamalı . Enerjik, cesur ve girişimci bir tutum sergileyebilir, ilişkinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


7 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. güçlü arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde kafa karıştırıcı, zihin bulandırıcı durumlara, konulara biraz daha dikkat. Huzuru bulmak için kendinizi hayatın akışına bırakmanız ve beklenmedik durumlar karşısında çok fazla zorlamamanız gerekebilir.


5 ocak, 2020

Kontrolünüz dışı durumlar karşısında daha kabullenici, teslimiyetçi bir tutum içinde olabilirsiniz. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı her zamankinden biraz daha fazla kollamalısınız.


4 ocak, 2020

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda kendinizi daha uğraştırıcı veya zorlaştırıcı şartlar altında bulabilirsiniz. Sözgelimi bugüne kadar sessiz kalan eşiniz veya ortağınız, ya da sevgiliniz bu dönemde sabrını çok fazla koruyamayabilir. Karşınıza çıkan kişiler ise her zamankinden daha agresif davranabilir.


3 ocak, 2020

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.


2 ocak, 2020

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz.


1 ocak, 2020

Başarılarınızla ve yaptıklarınızla öne çıkacağınız ve parlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Planlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şans sizden yana olabilir ve sizi destekleyebilir. Organizasyon, düzen, disiplin gerektiren konularda harika işler çıkarabilirsiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde görev ve sorumluluklu odaklı olabilir, hedef ve planlarınıza öncelik verebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Duygularınızı açıkça sergilemekten kaçınmayabilirsiniz.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş, ortak yatırım, girişim ve alım satım konularında görüşmelere ve hesap ve zihin aritmetiğine açık bir dönem başlıyor. Gizli, kapalı konulara merak salabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Bugün yapacağınız geziler, yolculuklar sizi masal diyarlarına götürebilir, gerçekte öyle olmasa da bu yerlerde kendinizi bu şekilde hissedebilirsiniz. Hayallerinizi paylaşabilir ve uzak noktalara, ufuklara taşımak isteyebilirsiniz.


28 aralık, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu ortak maddi konularda, iş ve para konularında büyük bir özgüvene, sınırlarınızı daha da genişletme isteğinize, mücadele arzunuza işaret edebilir.  


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.