İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

3 temmuz, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte 21 Mart öncesi dönem yeniden önünüze çıkarabilir. Özellikle ortak maddi konularda hırs ve mücadelenin getirdiği güçlükler, iş yaşamındaki zorluk veya engeller, eşinizin iş durumlarıyla ilgili sorunlar uğraştırırken öldürmeyen şey güçlendirir misali bu süreçten çok daha güçlü ve dirayetli çıkabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


30 haziran, 2020

Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


29 haziran, 2020

Tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir günde olabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, kendinizi şımartıp mutlu etme günü olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sosyal yaşamınıza büyük bir hareketlilik getirebilir. Ancak arkadaşlıklarda bazı sürtüşmeler ayrılıkları beraberinde getirebilir.


27 haziran, 2020

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


26 haziran, 2020

Evinizle ilgili yapmanız gereken fazlaca iş ve uğraş olabilir. Kendinizi ait olduğunuz yerde ve yuvanızda daha iyi hissedebilirsiniz. Duygusal yönünüz daha çok ortaya çıkabilir. Aile içi ilişkiler ise sabır gerektiriyor.


25 haziran, 2020

Burcunuzdaki Venüs’ün retrosunun son bulmasıyla birlikte daha etkili, dikkat çekici ve cazibeli olabilirsiniz, ilişkilerde bu durum sizi avantajlı kılabilir.  Aşk artık size daha yakın. Kozmetik, estetik dokunuşlara, değişikliklere gidebilirsiniz.


24 haziran, 2020

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Sözlerin getirdiği ego tırmanışlarına dikkat etmeniz gerekebilir.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde maddi konularda daha ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ise iletişim, haberleşme konularında hassas davranabilirsiniz ancak aksaklıklar karşısında zihninizi çok yorup yıpratmadığınızdan emin olmalısınız.


22 haziran, 2020

Tutulmanın ardından sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, değerlerinizi, yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, uzun vadede etkili olabilecek kararlı adımlar atabilirsiniz. Güven duygunuzu pekiştirebilirsiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması yeni iş ve kazanç kapılarını açabilir. Maddi yönden şanslı hissedeceğiniz yeni bir dönem başlarken, güven duygunuzu tazeleyebilirsiniz.20 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken hareketli bir gündesiniz. Güneş tutulması öncesinde belirsizlikler ve karmaşık durumlar var. Yine de büyüleyici cazibenizle dikkat çekici olabilir, ikili ilişkilerde avantajlı ve söz sahibi olabilirsiniz.


19 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken keyfiniz ve neşeniz yerine geliyor. Gözle üzerinizde olabilir, zira bugün ışığınızla parlayabilirsiniz, cazibeniz yüksek. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda özellikle maddi ve parasal konularda zihinsel karmaşaya daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Geçmiş hatalar duygusal bir düşünce şeklini daha çok zorlayabilir.


17 haziran, 2020

Belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmanız gerekebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Yalnızlığın tadına varabilirsiniz, meditasyon ve yoga gibi çalışmalar için uygun bir gün olabilir.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


15 haziran, 2020

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz.


14 haziran, 2020

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz.


13 haziran, 2020

Mars Neptün kavuşumunda özellikle üstlerinizle, otorite veya yönetici konumunda kişilerle etkileşiminize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Görev, sorumluluk, hedef ve planlarınızda dağılmamaya ve konsantrasyonunuzu korumaya çalışmalısınız.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.


11 haziran, 2020

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla ilişkiler öğle öncesinde gündeminizi belirleyebilir. Sonrasında ise hedeflerinize ve planlarınıza odaklanabilir, görev ve sorumluluklarınızın üzerine gidebilirsiniz.


10 haziran, 2020

Keşif ve macera duygunuzun yüksek olduğu bir günde kendinizi bir anda bulunduğunuz ortamın dışında bulabilirsiniz. Çalkantılı gündeminiz tedbirli davranmayı gerektiriyor.


9 haziran, 2020

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz yüksek olabilir.


8 haziran, 2020

Ortak maddi konularda güven unsuru ve egoların kendini daha çok göstereceği bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz ve sakin davranmanız gerekiyor. Ani strese, gerginliklere dikkat etmelisiniz.


7 haziran, 2020

İkili ilişkileriniz açısından hareketli ve çalkantılı bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyebilirsiniz.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle inatlaşmadan gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Karşılıklı denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir.


5 haziran, 2020

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen Ay tutulmasıyla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.


4 haziran, 2020

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken detaylar konusunda fena halde titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ancak Ay tutulması öncesinde detaylara dikkat.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.