İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

23 nisan, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerken gündemde ilişkileriniz var. İkili görüşmeler için uygun bir gün olabilir. Danışmanlık alabilir, bir uzmana görüş sorabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranmaktan uzak durmalı, ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde bilinçaltınızdaki güçlü istek ve heveslerinizi kontrol etmeniz zor olabilir, içgüdüsel ve sezgisel davranabilirsiniz ve bu durumun getirebileceği beklenmedik tepkileri karşılamanız kolay olmayabilir.


21 nisan, 2019

Burç değiştiren Venüs ile birlikte sosyal yaşamınız renklenip canlanıyor, arkadaşlarınızla birlikte kendinizi daha mutlu ve keyifli hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.


20 nisan, 2019

Bugün Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte manevi, spiritüel, mistik konularda kendinizi istekli ve motive hissedebileceğiniz bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar öncesinde bu dönemi bir hazırlık aşaması olarak değerlendirebilirsiniz.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay bir aşk ve sevgi dolunayı sizin için, aşk uğruna gösterdiğiniz fedakârlıkların sürpriz karşılıklarına hazır olmalısınız. Ruhsal ve manevi anlamda yaşadığınız kaos beklenmedik bir aşkı tetikleyebilir.


18 nisan, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiklerinize, tutkuyla bağlı olduklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha fazla dinleyebileceğiniz bir gün, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi sosyalleşmenizi sağlıyor.


17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde ev ve aile konularında biraz daha akışta ve rahat karşılamanız gereken durumlar olabilir. Öğle sonrasında ise yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.


16 nisan, 2019

Ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini sürdürürken geçmişin de bir muhasebesini yapabilirsiniz. Evinizde daha çok zaman geçirebileceğiniz eskilere, hatıralara, geçmişe göz gezdirebileceğiniz bir gündesiniz.

15 nisan, 2019

Haftanın ilk günü özellikle ilişkilerin getirdiği sorumluluk ve baskıyı daha çok hissedeceğiniz bir gün olabilir. Eviniz ve ailenize ilişkin uğraşlar gündeme gelebilir.


14 nisan, 2019

Dostlarınız en büyük zenginliğiniz ve onların varlığıyla kendinizi mutlu, umutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Birebir ilişkiler açısından şanslı bir gün. Kurduğunuz bağlar geleceğe dair umut verici olabilir.


13 nisan, 2019

Özellikle ortak maddi konular, ortak paylaşım, iş ve para konularından ileri gelen korkuların üzerine gidebileceğiniz ve arkadaşlarınızın desteğini arkanıza alarak bu kaygılardan sıyrılmaya çalışacağınız bir gün olabilir.


12 nisan, 2019

Maddi konularda özellikle ailenize karşı cömert tavrınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yatırım ve harcamalar gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu ilişkiler açısından yeniden değerlendirilmesi gereken durumları önünüze çıkarabilir. Eski mevzular gündeme bolca gelirken eşitlik, denge, uyum arayışı iyice ortaya çıkabilir.


10 nisan, 2019

Göz kamaştırıcı başarılarınızla üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden takdir toplayabilirsiniz. Ancak öte yandan üzerinizdeki psikolojik baskıyı atmak pek kolay olmayabilir, sosyal alandaki duruşunuzu zedelememek için çaba göstermeniz gerekebilir.


9 nisan, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla parladığınız bir gündesiniz. Kendinize özen gösterebilir, güzelliğe, estetiğe önem verebilir, ışıltınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerini oldukça aktif ve hareketli geçirebilirsiniz.


8 nisan, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında akarken sakin bir gün geçirmek isteyebilir, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Hayatı akışında götürmek iyi gelebilir. Manevi, mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz.


7 nisan, 2019

Manevi, spiritüel ve mistik yönlerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Hayatı akışa bırakabileceğiniz bir gün. Evrensel, manevi ve dini konulara ilginiz artarken, kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayacaksınız.


6 nisan, 2019

Gün boyunca elinizde kalan işleri halletmek ve toparlamakla uğraşabilirsiniz. Ardından çok daha keyifli ve sosyal ortamlar size bekliyor olacak. Gün içinde biraz daha sabırlı davranmaya gayret etmelisiniz.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda, arkadaş çevrenizde yeni başlangıçlara, yeni umutlara işaret edebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve bundan keyif duyabilirsiniz. Maddi konularda duyarlı olmalısınız.


4 nisan, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelip düşüncelerinizi paylaşmak keyif veriyor ancak yeni ay öncesinde belirsiz durumlara dikkat.


3 nisan, 2019

Hedefler, planlar, görev ve sorumluluklar konusunda kafanızın karışık olduğu bir günde olabilirsiniz. Üstleriniz, patronlarınız ve yöneticilerinizle olan ilişkileriniz düşündüğünüzden çok farklı yönde gelişebilir, gerçekçilikten uzaklaşmayan.


2 nisan, 2019

İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Birlikte ortak hedefleriniz için çalışabilirsiniz.


1 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler size meşgul etmeyi sürdürürken akşam saatlerinde durağan havayı üzerinizden atabilir, görev ve sorumluluklarınıza, işlerinize odaklanabilirsiniz.

31 mart, 2019

Ayın bu son gününde Mars burcunuza ilerliyor ve üzerinizdeki ataleti atıp harekete geçiyorsunuz. Enerjik bir dönem sizi beklerken fiziksel aktiviteyi abartmamaya ve sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.


30 mart, 2019

Uluslararası, yurt dışı konular, yabancılarla temaslar daha çok gündeminizde olabilir. Fikirlerinizi özgürce dile getirmekten çekinmeyeceksiniz. Tutkularınız ise size enerji verirken, sevgi ve aşkla hareket edebilirsiniz.


29 mart, 2019

İş ve para konularında oldukça aktif olabilirsiniz, mücadele gücünüz ve konsantrasyonunuz yüksek. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün sona ererken yaşamınız hızlanıyor. İş ve kariyer alanında iletişim ve haberleşmeden kaynaklanan aksaklık ve problemlerden kurtuluyorsunuz. Üstlerinizle, patronlarınızla daha iyi anlaşabilir, uzlaşma gerektiren konulara daha kolay çözüm bulabilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca kariyer, iş yaşamı açısından oldukça parlak bir döneme ilerliyorsunuz. Patronlarınızdan, otorite konumunda kişilerden, üstlerinizden, yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.


26 mart, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken gündemde ilişkileriniz var. İkili diyalog ve görüşmeler için uygun bir gün olabilir. Danışmanlık alabilir, bir uzmana görüş sorabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranmaktan uzak durmalı, ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


25 mart, 2019

Ay sabah saatlerinde karşıt burcunuzda ilerlemeye başlarken, ikili ilişkiler, beraberliğiniz ve evliliğiniz daha fazla üzerinde duracağınız konular olabilir. Karşılıklı denge ve uyumu yakalamaya gayret edeceksiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.