İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

3 aralık, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


2 aralık, 2020

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


1 aralık, 2020

Bugün burcunuzun da yıldızı Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte özellikle ilişkiler açısından hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Fiziksel aktivitelere ve spora ağırlık verebilirsiniz.


30 kasım, 2020

Bugün burcunuzda gerçekleşen tutulma yaşamınızda yeni farkındalıkların kapısını aralarken bilinçaltınız uyanışta olabilir. Bilgiden, öğrenmekten, etrafınızla iletişim ve haberleşme halinde olmaktan duyduğunuz hazzı fark edebilirsiniz.


29 kasım, 2020

Gün boyu akışına bıraktığınız hayat akşam saatlerinde Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte kontrolü elinize almanızla sürüyor. Evinizin, yuvanızın sıcaklığında kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir ortamda olabilirsiniz.


28 kasım, 2020

Manevi konulara yatkın bir günde olabilirsiniz, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Duyarlılığınız ve sezgilerinizin güçlendiği bir gündesiniz.


27 kasım, 2020

Hayatın biraz daha kontrolünüzün dışında aktığı bir günde kendinizi bu akışa teslim etmeye hazır olabilirsiniz. Ancak Venüs Uranüs karşıtlığının ilişkilerinizde getirebileceği ani durumları göz ardı etmeyin.


26 kasım, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken sosyal ortamlarda duygusal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı cömert davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir.


25 kasım, 2020

Sosyal alanda oldukça aktif bir gün olabilir ancak arkadaşlarınızla görüşmek için emek ve gayret içinde olmanız gerekebilir. Mars bu dönemde sizi arkadaş ve sosyal çevrenizden koparırken bunun yansımalarını hissedebileceğiniz bir gündesiniz.


24 kasım, 2020

Burcunuzun gezegeni Merkür, Neptün ile olumlu bir açı kurarken hayal gücünüzün sınırsız olduğu bir gündesiniz. Özellikle sanatsal ve estetik yönü güçlü iş ve aktivitelerde başarılı olabilirsiniz.


23 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizdeyken görev ve sorumluluklar, ciddi, mesafeli yaklaşım, düzen ve organizasyon konusunda motivasyon ön planda olabilir. Yaptıklarınızla takdir görebilirsiniz.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler hayatınızda daha fazla önem kazanıyor. Tek başına hareket etmektense yanınızda birini arayabilirsiniz. İlişkinizi yeni bir seviyeye taşımak, bir ilişkiniz yoksa kurmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.


21 kasım, 2020

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte genel durumunuz ve sağlığınızla ilgili kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Günlük yaşamınızın küçük mutluluklarından keyif alabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


19 kasım, 2020

Derin, komplike ve konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir. Güçlü kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, maddi ve manevi paylaşımlar gündeme gelebilir.


18 kasım, 2020

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili konularda disiplininizi ortaya çıkarabilirsiniz.


17 kasım, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konularında, evlilik veya birlikteliğinize dair konularda iletişime dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde dengeyi yakalamak, eşit ve adil davranmak sizin için önemli olabilir. Daha iyimser, olumlu duygularla hareket edebilirsiniz ancak bir yandan realist tarafınızı koruyabilirsiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte gündelik yaşamınızda, rutininizde ve çalışma ortamınızda yenilikler ve yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir çalışma veya iş arkadaşınız olabilir.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreç sosyal ilişkilerinizde hareketli bir dönem olabilir ancak anlaşmazlıklar, ayrılık ve kopmalar da görülebilir.


13 kasım, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenceli, keyifli yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Karşılıklı doğabilecek ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


12 kasım, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda ise duygularınızdan emin olmanız gerekebilir.


11 kasım, 2020

Merkür bugün burç değiştirirken hırslı ve mücadeleci yönünüzü geri kazanabilirsiniz. Günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz.


10 kasım, 2020

Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Ancak burcunuzun yıldızı Merkür bugün son derecelerindeyken ihmal ve dalgınlığa dikkat.


9 kasım, 2020

Bugün sabah saatlerinde iletişimle, ulaşımla, yolculuklarla ilgili konularda tedbirli davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ailenizle ilgili konular gündemde, evinizle, mutfağınızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


8 kasım, 2020

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


7 kasım, 2020

İletişim trafiği ve karışıklığı gününüzü etkileyebilir, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz. Sözlerinizin fazla ısrar veya inat dolu olmamasına dikkat.


6 kasım, 2020

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, iştah, yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


5 kasım, 2020

Maddi konular öne çıkarken alım satım, yatırım gibi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hesabınızı doğru yapmaya çalışmalı, bütçeniz konusunda kontrollü gitmelisiniz.


4 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür retrosunun ağırlığını üzerinizden atabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.