İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

19 eylül, 2020

Aşktan yana çalkantının ve hareketin bol olduğu bir gündesiniz. Heyecan verici gelişmeler gündeminize gelirken yerinizde durmanın kolay olmayacağı bir gündesiniz. Sevdiğiniz uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.


18 eylül, 2020

Sevgi, aşkın, kalbin ve kalp ağrısının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara artık hazırsınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere, eve, mekana taşınabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde ev ve aile konularında sizi meşgul edecek bir gündeminiz olabilir. Ancak önemli bir adım atmadan ya da girişimde bulunmadan önce sabırlı davranmakta ve yeni ayı beklemekte fayda olabilir.


15 eylül, 2020

Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz. İletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle ev ve aile konuları gündeminizde.


14 eylül, 2020

Haftanın ilk gününde alabileceğiniz güzel haberler olabilir, yakın çevrenizdeki olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün olabilir.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması ortak maddi konularda ve para konularında düzelmelere işaret edebilir. İş konularını, mücadele ve uğraş gerektiren konuları hızlandırabilir, görüşmeleri artırabilirsiniz.


12 eylül, 2020

Harcama ve alışverişler, maddi konular iş ve para konuları ön plana çıkabilir. Duygusal davranabilirsiniz. Amaç ve hedeflerinizi göz ardı etmemeye çalışın.


11 eylül, 2020

Sabah saatlerinde kendinize ayırabileceğiniz zamanlar olabilir ancak bunu işlerinizi toparlayarak geçirmelisiniz. Sonrasında ise maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek olan Mars retrosunda özellikle sosyal yaşamınızda ilişkilerinize daha fazla özen göstermeniz gerekebilir, tuhaf ve anlamsız şekilde çıkabilecek tartışma ve sürtüşmelerde sükûnetinizi korumalısınız. Ayrıca bu dönemde umutlarınızı taze tutmak için ekstra efor sarf etmeniz gerekebilir.


9 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


8 eylül, 2020

Sanattan ve müzikten zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor. Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


7 eylül, 2020

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler bilgelik yolunda kapılarınızı aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


6 eylül, 2020

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte söz ve konuşmalarınızla cazibe merkezi olabileceğiniz, dikkat çekebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yapacağınız gezi ve kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Burcunuzun yıldızı Merkür bugün burç değiştirirken ilişkiler, ortaklıklar ve aşk yaşamınızla ilgili konularda iletişime daha açık olabilirsiniz. İlgi alanlarınızı da besleyip geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


4 eylül, 2020

Ay Koç’ta ilerlerken arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıradışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal organizasyonlara ve davetlere katılabilirsiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabileceğiniz bir gün. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay görev ve sorumluklarınız, uzun vadeli planlarınız, hedefleriniz, iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili bazı kararları beraberinde getirebilir. Hedeflerinizi gerçekleştirmeye kendinizi hazır hissedebilir, bazı kararlar verebilirsiniz.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde başarılarınızla ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız bir gündesiniz. Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren işleri halledebilirsiniz.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz.


30 ağustos, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Maddi zorluklar karşısında şansınıza güvenin ve yanıltıcı olabilecek düşüncelere kapılmayın.


29 ağustos, 2020

Ay ciddi Oğlak burcunda ilerlemesine karşın bugün burcunuzun yıldızı güzel bir açı yapıyor. Kendinizi daha rahat, mutlu hissedebilir, pozitif bir bakış açısıyla hareket edebilir, güzel iletişimler, bağlar kurabilirsiniz.


28 ağustos, 2020

Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Vergi ve miras işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal stres ve baskıyı kontrol edebildiğiniz takdirde olumlu gelişmeler içerisindesiniz.


27 ağustos, 2020

Evlilik, ortaklıklar ve ilişkiler açısından oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Ancak herhangi bir adım atmadan veya girişimde bulunmadan önce karşı tarafın istek ve beklentilerini dikkate aldığınızdan emin olun.


26 ağustos, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir diyalog ve görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


25 ağustos, 2020

Gün içinde ilgilenmeniz gereken pek çok konu sizi meşgul ederken üstesinden gelmek epeyce efor ve çaba gerektirebilir. Akşam saatlerinde ilişkiler önem kazanıyor, eşiniz, ortağınız ve yakın arkadaşınızın varlığını daha çok hissedebilirsiniz.


24 ağustos, 2020

Enerjik hafta başlangıcında sağlık ve şifa konuları, beslenme, hijyen ve temizlikle ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Evham, kaygı ve kuruntuya yer vermeden asıl yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz.


23 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde isteklerinizi yerine getirmek için destekleyici koşullar bulabilirsiniz. Aşktan ve sevdiklerinizden yana şanslısınız. Öğleden sonra ise gündelik işler sizi epeyce meşgul edebilir, ama enerjik bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz.


22 ağustos, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonunuz, istek ve hevesleriniz artıyor. Ailenizle daha fazla bir arada olmak ve vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik ilgi ve merakınız artıyor.


21 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken acele ve telaş etmemeye çalışmalısınız. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.