İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

19 eylül, 2018

Konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken ortak maddi konular ve çabalar gündeme gelebilir. İş ve para konularında daha mücadeleci olabilirsiniz. Güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz.


17 eylül, 2018

Bugün öğleden itibaren psikolojik anlamda yoğun bir gün olabilir zira düşüncelerinizi fazla abartabilir, olmadık şeylerin içinizde öfke, kızgınlık gibi negatif duygular biriktirmesine izin verebilirsiniz. Biraz daha sakin olmaya çalışmanız, içinde bulunduğunuz koşullara karşı daha kabullenici davranmanız gerekebilir.


16 eylül, 2018

İkili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyeceksiniz. Mistik ve psişik konulara ilginiz artabilir.15 eylül, 2018

Bugün derin konulara ilgiyle eğilebilir ve merak duyabilirsiniz. Geçmişinizi, ailenizi merak edebilir, sorgulayıcı, araştırıcı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


14 eylül, 2018

Günlük iş ve uğraşlarınız epeyce zamanınızı alabilir. Detaylara daha çok dikkat etmek durumunda kalabilirsiniz. Bunun gereksiz kaygı ve kuruntuya yol açmamasına dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2018

Aileniz veya evinizle ilgili bir karar almak istiyorsanız, bugün gerek dalgınlıktan gerekse kafa karışıklığından dolayı sağlıklı düşünmekte zorlanabilirsiniz. Zihinsel olarak dinlenmeniz gereken bir gün olabilir.


12 eylül, 2018

Bugün gündelik yaşamınızdaki veya çalışma ortamınızdaki ilişkilerde beklenmedik durum ve tepkilere karşı uyanık ve dikkatli olmaya çalışmalısınız. Anlayışlı davranmayı elden bırakmayın.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularda harekete geçiyorsunuz. Seyahatler söz konusu olurken, biraz daha uğraştırıcı olabilir. Yabancılarla tartışmamaya gayret etmelisiniz.


10 eylül, 2018

Ailenizle bir araya gelebilir, onların problemlerine eğilebilirsiniz. Evinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Tadilat, dekorasyon ve onarım işleriyle ilgilenebilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınızda yepyeni bir düzene işaret ediyor. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi zinde ve sağlıklı hissedebileceğiniz bir dönemin müjdecisi.


8 eylül, 2018

Aşk hayatınız bugün biraz daha hızlı ve elektrikli olabilir. Ani ve beklenmedik tepkiler verebilir ya da siz de böyle tepkiler görebilirsiniz. Yüksek enerjinizi ilişkilerden ziyade yaratıcılık ve üretkenliğe aktarabilirsiniz.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ortak maddi konuların önündeki engeller kalkabilir. Ortak iş ve çalışmalarda daha kolay sonuca gidebilirsiniz.


6 eylül, 2018

Bugün burcunuzun yöneticisi Merkür burç değiştiriyor ve yüceldiği bir burca ilerliyor. Artık hızınızı, çevikliğini, esneklik ve uyum gücünüzü daha açık şekilde ortaya koyabilir, özellikle ev ve aile konularında insiyatif gösterebilirsiniz.


5 eylül, 2018

Harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bir yandan bu konularda insiyatif alabilir, diğer yandan duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir.


4 eylül, 2018

Öğle saatlerinden itibaren yüceldiği Yengeç burcunda ilerleyen Ay maddi konuları gündeme getirirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif, konfor alanınızı genişletmek önceliğiniz olabilir.


3 eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesur, korkusuz, kararlı yönlerinizi, girişimci yönünüzü daha çok ortaya koyabilirsiniz. İddialı yaklaşımlarınızla dikkat çekebilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


2 eylül, 2018

Ay burcunuza ilerlerken ışıltınızı artırıyor. Güzelliğiniz, kibarlığınız, adil ve kibar yaklaşımlarınızı daha fazla ortaya çıkarırken, çevrenizdeki kişiler için cazibe merkezi olabilirsiniz. İlişkilerde gücü ele geçirebilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz.


1 eylül, 2018

Sakin ve sessiz bir gün geçirme niyetinde olabilirsiniz, huzuru her şeye tercih edebilirsiniz. Yalnız kalmak hoşunuza gidebilir. Dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden fazla dikkat etmeniz gerekebilir.


31 ağustos, 2018

Bugün kontrolünüz dışı gelişmelere biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sabah saatlerinde beklenmedik durumlar karşısında temkinli olun.


30 ağustos, 2018

Sosyal gündeminiz yerini koruyor. Arkadaş ilişkilerinizde duygusal yönününüzü gösterebilir ve hislerinizi onlara açmak isteyebilirsiniz. Duygularınız ve sevginiz arasında kalmamaya çalışmalısınız.


29 ağustos, 2018

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz. Görüşmeler, buluşmalar, toplantılar dikkat çekici olabilir. Ancak özellikle akşam saatlerinde duygusal gerginlikler su yüzüne çıkabilir, beklemediğiniz, ani tepkilerle karşılaşabilirsiniz.


28 ağustos, 2018

Bugün halletmeniz gereken birden fazla iş olabilir. Odaklanma ve yönetme konusunda disiplinli ve planlı hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Zihinsel olarak zorlayan ancak duygusal anlamda farklı boyutlar açan bir ortam söz konusu.


27 ağustos, 2018

Bugün Mars retrosu son buluyor. Ortak maddi konularda, harcamalar, iş ve para konularında mücadeleci yönünüzü geri kazanabilir, daha somut adımlar atabilirsiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili bir farkındalık zamanı olabilir. Bugüne dek yaptıklarınızı gözden geçirip geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.


25 ağustos, 2018

Gökyüzündeki büyük üçgen aileniz ve evinizle ilgili konularda değişimi ve sizin farklı yaklaşımlarınızı destekler nitelikte. Hayat bugün hiç ummadığınız bir yönünü size gösterirken bu değişimi korkmadan, cesurca karşılayabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yolculuk planları yapabilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aileye dair konularda kendinizi daha motive hissetmeye başlıyorsunuz. Bu bir aylık dönemde evinizde değişiklikler yapabilir, tamir tadilat işleriyle uğraşabilirsiniz.


22 ağustos, 2018

Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


21 ağustos, 2018

Ortak maddi konular ve çabalar gündeme gelebilir. İş ve para konularında daha mücadeleci olabilirsiniz. Güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sabah saatleri duygusal konularda biraz daha zorlayıcı olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.