İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

23 haziran, 2024

İş ve para konuları gündeme gelirken hareketli bir gün geçirebilirsiniz, mücadeleci yönünüz ortaya çıkabilir. Fiziksel, sportif aktivitelerle ilgilenebilirsiniz.


22 haziran, 2024

Bugün gerçekleşen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Başkalarından, ortaklıklardan edinebileceklerinize dikkatinizi çeken bir dolunay olabilir.


21 haziran, 2024

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.


20 haziran, 2024

Güneş’in Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte hayatınızın maddi planı öne geçiyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı somutlaştırmak ve değerlendirmek üzere kendinizi motive ve hazır hissedebilirsiniz. Bu dönem iş ve para konularına daha çok odaklanacağınız bir dönem olabilir.


18 haziran, 2024

Merkür bugün burcunuzdan ayrılırken sizi iş ve para konularında daha fazla meşgul edeceği bir konuma ilerliyor. Pratik, çevik, kıvrak yaklaşımınız para konusunda olumlu adımlar atmanıza, tedbirler almanıza yardımcı olabilir.


17 haziran, 2024

Venüs burcunuzdan ayrılıyor ve sizi maddi imkanlar açısından destekleyecek bir alana ilerliyor. Sahip olduklarınıza, kaynaklarınıza ve yeteneklerinize daha çok güvenebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek maddi fırsatları değerlendirebilirsiniz.


16 haziran, 2024

Ay Terazi burcunda ilerlerken yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


15 haziran, 2024

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesine daha çok yönelebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


14 haziran, 2024

Çevrenizi geliştirmek ve sosyalleşmek için güzel bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla yakın bir iletişim içinde olabilirsiniz.


13 haziran, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken ev ve ailenizle ilgili konularla yoğun bir gündeminiz olabilir. Evinizin genel giderleri, ihtiyaçları için para harcayabileceğiniz bir gün olabilir.


11 haziran, 2024

Mars Plüton açısı altında uzaklarla ilgili konuların, yabancı kişilerin baskısını, etkisini hissedebilirsiniz. Kalabalık ve gürültülü ortamlardan uzak durmak iyi gelebilir.


10 haziran, 2024

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Sözlerin yakıcılığına dikkat etmeniz gerekebilir.


9 haziran, 2024

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte bilinçaltınızdaki hareketlilik artıyor. Bu dönemde sezgileriniz, rüyalarınız epeyce yorucu olabilir. Maddi düzlemde ise dalgınlık ve ihmal sonucu kazalara dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2024

Ay Yengeç burcunda ilerlerken maddi konularla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Bütçenize uygun hareket etmeye çalışabilirsiniz. İş ve para konularıyla yüklü bir gündem sizi bekliyor olabilir.


7 haziran, 2024

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Sonrasında lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


5 haziran, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


4 haziran, 2024

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


27 mayıs, 2024

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


26 mayıs, 2024

Büyük şans gezegeni burcunuzu bir yıl boyunca ziyaret ederken, on iki yılda bir gelen bu kısmeti en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Bu dönemde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir süredir arzuladığınız şeylere ulaşabilirsiniz. İlişkileriniz ve aşk yönünden çok daha şanslı olabilirsiniz. İşinizde ve kariyerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi her türlü bilgi ve eğitim fırsatlarıyla zenginleştirebilirsiniz. Maddi konularda ve para konularında da şanslı bir dönem olabilir.


25 mayıs, 2024

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.


24 mayıs, 2024

Bugün şans gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. Güzelliğinizle, cazibenizle çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Görünümünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, sosyal yaşamınızda, maddi konularda şans sizden yana görünüyor, bu şansı değerlendirmelisiniz.


23 mayıs, 2024

İkili ilişkilerde üzerinize düşen sorumlulukları hatırlatan bir dolunay olabilir. Eşiniz, sevgilinizle, birlikteliğiniz veya evliliğinizle ilgili yaşadığınız bir olay üzerine karar almanız gerekebilir.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Parlak fikirlerinizden beslenme ve mutfak işlerinde yararlanabilirsiniz.


16 mayıs, 2024

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim konusu kafa karışıklığına neden olabilir. Size söylenenleri, okuduklarınızı yanlış veya çok farklı boyutlarda anlayabilirsiniz. Dikkatiniz kolayca dağılabilir, gereksiz detaylara çok fazla kafa yorabilirsiniz.


14 mayıs, 2024

İletişimde söz sizde olabilir ve sözlerinizle karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz. Özellikle maddi konularda ikna gücünüz yüksek olabilir. Yeni ay öncesinde riskli tutumlardan uzak durmalısınız.


6 mayıs, 2024

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmekten, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


5 mayıs, 2024

Arkadaşlık ilişkilerinizi ve sosyal yanınızı ortaya koyabilir, düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni bir vizyon arayışında olabilirsiniz. Sıra dışı ve yenilikçi yönünüz ortaya çıkabilir.


4 mayıs, 2024

İş hayatınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Aceleci ve hızlı davranmaktan kaçınmalısınız. Duygularınızı göstermekten, coşkunuzu ve heyecanınızı sergilemekten çekinmeyeceksiniz. Kariyer hedefleri koymak ve hedeflerinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir.


3 mayıs, 2024

İş ve çalışma arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Birlikte ortak hedefleriniz için çalışabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.