İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

20 şubat, 2019

Ailevi işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Evinizde misafir ağırlayabilir, başka bir eve konuk olabilir, sofralar, yemekler hazırlayabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.


19 şubat, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşiyor. Ev ve aile konularıyla ilgili bir farkındalık gündeme gelirken, bu farkındalık geçmişe dair bazı izleri, anıları, yaraları yeniden ortaya çıkarabilir. Kendinizi kaptırmamaya dikkat etmelisiniz. 


18 şubat, 2019

Bolca iletişim ve hareket içinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sesinizi daha çok duyurabilirsiniz. Yaratıcılığınızı sözlerinize aktararak, renkli anlatımınızla başkalarını ikna etmekte zorlanmayabilirsiniz.

17 şubat, 2019

Maddi konularda gelişmelere açık bir gün. Kazançlarınız olabilir ancak hesap konularında dikkatli olmalısınız. Keyif aldığınız hızlı alışverişler yapabilirsiniz, fiyat kalite dengesini gözetmeyi ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde gündem değişirken iletişim hızlanabilir.


16 şubat, 2019

Maddi ve parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Hesap konusunda ihmal ve dalgınlıklara ve maddi kayıplara karşı dikkatli olmaya çalışmalısınız.


15 şubat, 2019

Gün içinde Ay burcunuzda ilerlerken, tamamlamanız gereken işlere odaklanmalısınız. Sonrasında maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz daha uyanık ve dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Bütçenizi ve hesabınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte gerek özel ve iş yaşamınızda gerekse sağlığınızla ilgili konularda ardınızı, arkanızı daha fazla kollamanız gereken bir dönem başlıyor. Görünmeyen kaza ve rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz.


13 şubat, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi daha güçlü ve iyi hissedebilirsiniz. Gözler üzerinizde olabilir, zira bugün ışığınızla parlayabilirsiniz. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.


12 şubat, 2019

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.


11 şubat, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili gelişmeler birbirinin peşi sıra hız kesmeden hatta hızını daha da artırarak devam ederek koşuşturmaya hazır olun. İş hayatında konuşulan kişilerden biri haline gelebilirsiniz. Ancak olası karmaşayı kontrol etmek için çaba harcamalısınız.


10 şubat, 2019

Arkadaş gruplarınızla bir ara geldiğinizde konuşulanlara çok hızlı ve ani bir tepki veriyor olabilirsiniz. Sosyal yönden hareketli, düşünce ve fikir tartışmalarına açık bir gündesiniz.


9 şubat, 2019

Sosyal yönden oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla fiziksel olarak bir araya gelemeseniz de sosyal medyadan, telefonla ya da başka bir şekilde görüşebilirsiniz. Ancak duygusal huzursuzlukların neden olabileceği çatışma durumlarına karşı dikkatli olmalısınız.


8 şubat, 2019

Gün içinde iş ve kariyer konularında toparlamanız gereken konular olabilir. Akşam saatlerinde ise sosyal yönden oldukça hareketli bir gündem sizi bekliyor.


7 şubat, 2019

İletişim kurmak ve sosyalleşmek adına harika bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, hedef ve planlarınıza yeni şekiller, yollar belirleyebilirsiniz.


6 şubat, 2019

Ay’ın Balık burcuna ilerlemesiyle birlikte kariyeriniz ve iş yaşamınız önem kazanıyor. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir, duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir toplayabilirsiniz.


5 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte yurt dışı, yabancılar ve seyahatle bağlantılı konularda girişimlerde bulunabilirsiniz, bu alanda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir yolculuk gündeme gelebilir.


4 şubat, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte başkalarından göreceğiniz maddi ve manevi destekler ve imkanlarınız artıyor. Bununla birlikte psikolojik anlamda kendinizi çok daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz.


3 şubat, 2019

Sabah saatleri biraz ciddi geçse de sonrasında bulunduğunuz ortamın dışına çıkabilir, gittiğiniz yerlerde karşılaştığınız olgun ve deneyimli kişilerden edindiğiniz bilgiler kişisel gelişim adına size çok şey katabilir.


2 şubat, 2019

Arkadaşlık ilişkileriniz açısından önemli bir gün olabilir zira güçlü ve mücadeleci kişilerle karşılaşabilirsiniz. Düşünce boyutunda tartışmalar zorlayıcı olabilir.


1 şubat, 2019

Bugünkü gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçü kişilerden destek görebilirsiniz. Finansal ortaklıklara açık bir gün olabilir.


31 ocak, 2019

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar odaklanabilirsiniz.


30 ocak, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde ilgilenmeniz gereken detaylar, hesap kitap işleri yine sizi bekliyor. Tamamlanması gereken işlere odaklanmalısınız. Akşam saatleri ise daha keyifli. Karşınızdaki kişilerden destek ve iyilik görebilirsiniz, ortak girişimlere, adımlara hazırsınız.


28 ocak, 2019

Çalışma hayatınız veya günlük yaşamınızın karmaşık koşulları gününüze damga vurabilir. Siz de mükemmeliyetçi ve titiz yönlerinizle işleri biraz daha zorlaştırıyor olabilirsiniz. Detayların önem kazandığı bir gündesiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde Ay Akrep burcunda ilerlerken, detaylar, irili ufaklı işler bugün sizi epeyce yorarken enerjinizi doğru ve orantılı kullandığınıza emin olmalısınız. Çalışkanlığınız, üretkenliğiniz ve hizmet yönünüz bugün oldukça dikkat çekici olabilir.


26 ocak, 2019

Yaratıcılığınızı ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


25 ocak, 2019

Aşktan yana hareketin bol olduğu bir gündesiniz. Heyecan verici gelişmeler gündeminize gelirken yerinizde durmanın kolay olmayacağı bir gündesiniz. Sevdiğiniz uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte daha rahat düşünüp hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı ve uzaklarla sürekli iletişim halinde olurken seyahatleri de hızlandırabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Eve ve aileye dair konular gündeminizi meşgul ederken geçmişe, anılara çok da takılı kalmamaya çalışmalısınız. Mutfak ve yemek işleriyle ilgilenebilirsiniz. İletişime biraz daha özen gösterilmesi gereken bir gün.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken özellikle ilişkilerden yana kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Eşinizin, sevgilinizin ya da yakın bir arkadaşınızın sizi şımartmasına izin verin.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.