İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda kendinize koyduğunuz planlar, program ve organizasyon işlerini abartmanıza neden olabilir.19 haziran, 2021

Kendinizi çok güzel ifade edebileceğiniz, kelimelere dökebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin renkli ve canlı yönlerini konuşmalarınızla, anlatımınızla gösterebileceğiniz bir gün olabilir.


18 haziran, 2021

Öğle saatlerinden itibaren aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı özgün ve yaratıcı şekilde ifade edip, gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konuların üzerinizde derin etkileri olabilir.


17 haziran, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. Geçmiş, tarih ve anılar size yol gösterebilir. Evinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.


16 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün sizi bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


15 haziran, 2021

Hızlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz. Uzaklara, keşif ve macera konularına odaklı olabilirsiniz.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


13 haziran, 2021

Gün içinde maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalabilecek durumları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Saat 5’den itibaren çok daha keyifli, neşeli ortamlar size bekliyor.


12 haziran, 2021

Mars bir buçuk ayın ardından bugün burç değiştiriyor ve Aslan’a ilerliyor. Bu değişiklik hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana getirebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızın tonunu ayarlamanız gerekebilir.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması yaşamınıza yeni başlangıçlar katarken bu başlangıçlar yine geçmişle bağlantılı olabilir, köklerini, nedenlerini geçmişten alabilir. Eski konuları gündeme getirebilir.


9 haziran, 2021

Tutulma öncesinde Ay burcunuzda ilerlerken hayatın sorumluluğunu üzerinizde daha fazla taşıyor olabilirsiniz ancak bu durum lider, yönetici konumunuzu güçlendirebilir. Sezgileriniz ve güçlü hisleriniz hareketlerinize yön verebilir.


8 haziran, 2021

Gündüz saatlerinde ihmal, dalgınlık, unutkanlık sonucu ortaya çıkabilecek problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam Ay burcunuza ilerlediğinde enerjinizi toplama, kendinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz.


7 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde kontrolünüz dışı gelişebilecek durumlara daha çok dikkat etmelisiniz. Unutkanlık, sakarlık ve dalgınlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.


6 haziran, 2021

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz. Mars ve Plüton karşı karşıya gelirken maddi konularda hesabınızı doğru gözetmeye çalışın.


5 haziran, 2021

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmekten, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


4 haziran, 2021

Arkadaşlık ilişkilerinizi ve sosyal yanınızı ortaya koyabilir, düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni bir vizyon arayışında olabilirsiniz. Sıra dışı ve yenilikçi yönünüz ortaya çıkabilir.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca maddi ve parasal anlamda şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, sahip olduklarınızı çok daha iyi değerlendirme imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı yeni bir işin habercisi olabilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


1 haziran, 2021

Görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı maddi konularda özverili hareket etmenize neden olabilir. Başkaları için harcamalar yapabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Bugün gündeminizde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Bulunduğunuz ortamdan sıkıldıysanız bugün uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir. Dışarıdan, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir.


30 mayıs, 2021

Burcunuzdaki Merkür geri harekette. İletişim kanallarınızın ve zihninizin açık olduğu bir dönemden geçerken retro işleri yavaşlatabilir, zira iletişimi yönetip idare etmek her zamankinden fazla çaba gerektirebilir.


29 mayıs, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Kadınlardan kaynaklanabilecek duygusallıklar ya da kriz durumları üzerinizde psikolojik baskı ve stres yaratabilir.


28 mayıs, 2021

Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz. Medyatik, akademik konular ve seyahatler gündeminizde olabilir.27 mayıs, 2021

Burcunuzdaki Venüs bugün Neptün ile zor bir kare açı kurarken ilişkiler açısından kendinizden emin duruşunuzun size karşı kullanılmasına ve manipüle edilmesine karşı dikkatli olmaya çalışın. Gün boyu ilişkiler sizi epeye meşgul edebilir.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması ise ilişkiler açısından karşı tarafı daha iyi görüp anlamanızı kolaylaştırabilir. Karşı tarafa bağlı kalmanız, ilişkilerdeki gerginlikler hedeflerinizin büyüklüğüyle örtüşmediğinde gerilmemeye çalışmalısınız.


25 mayıs, 2021

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçte olabilirsiniz.


24 mayıs, 2021

Günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


23 mayıs, 2021

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda halledemediğiniz mesele veya konular yeniden gün yüzüne çıkarken sizden çözüm beklenebilir. Seyahatlerle ilgili konu veya aksaklıklar, gecikme veya ertelemeler biraz daha zorlayıcı olabilir.


22 mayıs, 2021

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.