İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

22 ocak, 2022

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Acele ve telaştan uzak durmalı, ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz, geçmiş ve ailenizden farklı kişilerle temas kurabilirsiniz.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte yolculukların, gezilerin, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Keşif ve macera duygunuz uyanırken seyahatler kaçınılmaz olabilir.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken iletişim konularında duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisi olabilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir.


18 ocak, 2022

Dolunay kendi değerinize, yeteneklerinize ve özgüveninize ilişkin hislerinizi sorgulamanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye yönelik kararlar alabilirsiniz.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken maddi konularda kafa karışıklıklarına, hesap hatalarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızda bütçenizi kontrol etmeniz ve aşırı duygusal davranmamanız gerekebilir.


16 ocak, 2022

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


15 ocak, 2022

Gün içinde burcunuzda ilerleyen Ay size kendinizi gösterme ve ortaya koyma imkanı tanıyor. Cesur davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif ve konforunuz çok daha ön planda olabilir.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlıyor. Yurt dışı ve yabancılarla iletişimde doğabilecek aksaklıklar karşısında tedbirli olmalısınız. Ayrıca seyahat planlarınız konusunda kafa dağınıklığı ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


13 ocak, 2022

Ay bugün burcunuza ilerliyor. Enerjiniz ve gücünüz yerine geliyor. Cesaretinizi ve girişimci yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hayatın kontrolü biraz daha elinizde olabilir.


12 ocak, 2022

Hayatı akışında götürebileceğiniz bir gündesiniz. Kontrolünüz dışı pek çok olay ve gelişme bugün gündeminizde yer edebilir. Yardımsever, fedakâr yönlerinizi sergileyebilirsiniz. Venüs retrosunda yanıltıcı ilişkilere dikkat.


11 ocak, 2022

Etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde sosyal açıdan hareketli bir gün yine sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


9 ocak, 2022

Sosyal çevreniz ve ilişkileriniz açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerde açık görünmeyen, belirsiz ve karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.


8 ocak, 2022

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıradışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


7 ocak, 2022

Hayal gücünüzün zenginliğini iş hayatınıza, hedef ve planlarınıza aktarabileceğiniz, planlarınıza ve görevlerinize yansıtabileceğiniz bir gün. Gerçeklerden kopmadan ideallerinizin peşinden koşabilirsiniz.


6 ocak, 2022

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeminize gelebilir.


4 ocak, 2022

Ay Kova’da ilerlerken bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Sportif ve fiziksel aktivitelere odaklanabilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


3 ocak, 2022

Ortak maddi konular, paylaşımlar gündeme gelebilir, duygularınızın derinliklerine kapılmadan sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Psikolojik stres ve gerginlikten uzak durmalısınız.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte ortak maddi konularda, para ve iş konularında yeni gelişmeler, yeni iş ortaklıkları ve bununla bağlantılı yeni iş ve kazanç kapıları gündeminize gelebilir.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde ikili ve birebir ilişkilerde hareketli gündeminiz devam ediyor. Evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilirsiniz. Yanınızdaki en yakınınızla birlikte zaman geçirmekten keyif duyabilirsiniz. Ortak maddi konularda sürpriz gelişmeler olabilir.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


30 aralık, 2021

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle iş ilişkileri açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, üretken ve verimli bir gün size bekliyor.


27 aralık, 2021

Aşk ve tutkular ön plana çıkarken, müthiş bir yaratıcılık ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz konular gündemdeyken kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Aşkta doğru iletişime dikkat etmelisiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken aşkınızın ve tutkularınızın peşinde olmaktan keyif alabilirsiniz. Kendinizi, yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi en renkli ve canlı şekilde gösterebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


25 aralık, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken ev ve aile odaklısınız. Geçmiş konular ve aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz.


24 aralık, 2021

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Ancak telaşa kapılmamaya dikkat.


23 aralık, 2021

İletişimin ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


22 aralık, 2021

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay hızlı bir gündem yaratıyor. İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.