İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

18 nisan, 2018

Sosyal çevrenizde ilginç ve sıradışı kişilerle bir araya gelebilir, rastlaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşünceleriniz farklı ve sıradışı yaklaşımları beraberinde getirebilir. Sosyal çevrenizde gergin ve elektrikli durumlara dikkat etmelisiniz.


17 nisan, 2018

Astrolojik açıdan hareketli bir gün. Gündelik iş ve uğraşların yoğunluğu hayatı akışına bırakmanızı ve bu akışta rahatlamanızı ya da manevi ve spiritüel konulara ağırlık vermenizi güçleştiriyor. Güçlü ve mücadeleci kişilerden beklemediğiniz destekler ve ilgi görebilirsiniz. Bugün burç değiştiren Kiron sosyal konularda ve arkadaşlık ilişkilerinde geçmiş yaralarınızı sarmanıza imkan tanıyabilir.


16 nisan, 2018

Haftaya başlarken gerçekleşen yeni ay sosyal çevrenizde yeni bir döneme işaret ediyor. Yeni dostlar ve arkadaşlar edinirken kendinizi yepyeni bir çevrede de bulabilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken arkadaşlarınızla iletişim kurmanız ve geçinmeniz artık daha kolay. Sosyal alanda daha aktif ve etkili olabilirsiniz. Organizasyon ve görüşmeleri engelleyen aksaklıklar ve iletişim problemleri ortadan kalkarken yaşamınız da hızlanıp hareketleniyor.


14 nisan, 2018

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için çalışabilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.