İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

11 aralık, 2018

Sosyal bir gündeyiz, daha rahat nefes alabiliriz, bulunduğunuz ortamın ciddiyetinden, stresinden kurtulabilirsiniz. Geziler, uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir. Yabancılarla daha fazla temasınız olabilir.


10 aralık, 2018

Haftanın ilk gününde güç ve mücadele gerektiren konular, alım satım işleri ve vergi ve miras konuları gündeminizde olabilir. Hırslı, ne istediğini bilen yönünüzü sonuna kadar savunabilirsiniz. Güçlü kişilerle temas edebilirsiniz.


9 aralık, 2018

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Psikolojik olarak sizi etkileyen ve mücadeleci yönünüzü ortaya çıkaran deneyimler yaşayabilirsiniz.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay burç değiştirirken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


7 aralık, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni ilişkiler ve bağlantılar anlamına geliyor. Karşınıza yeni kişiler çıkabilir, yeni tanışıklar yaşamınıza yön verebilir. Hedef ve planlarınız konusunda gerçekçi davranmayı ihmal etmemelisiniz.


6 aralık, 2018

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda işlerinizi biraz daha yoluna ve düzene koyabilirsiniz. İletişim hızlanırken siz de hızlanıyor, ağırlıkları üzerinizden atıyorsunuz.


5 aralık, 2018

Ay Akrep burcunda ilerlerken duygusal açıdan çok da rahat bir gün olmayabilir. İsteklerinizi olduğu gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınızla veya gündelik yaşamınızın koşullarıyla meşgul olabilirsiniz.


4 aralık, 2018

Detaylar, hesap kitap gerektiren ufak tefek işler bugün gündeminizi meşgul ederken sizi de yorabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli, kendinizi yorup tüketmediğinizden emin olmalısınız. Zira başkaları için çok uğraşabilir ancak beklediğiniz sonucu veya ilgiyi görmekte zorlanabilirsiniz.


3 aralık, 2018

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda daha keyifli hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Küçük mutluluklarından zevk alabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Aşk söz konusu olduğunda ego çatışmalarından uzak durmalısınız. Kişisel zevk ve uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi çok yormadığınızdan emin olmalısınız.


1 aralık, 2018

Aralık’ın ilk gününde ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir. Geçmişte kaybolmamaya dikkat.


30 kasım, 2018

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız. Merkür retrosu sürerken aile içi iletişimde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde bolca iletişim göze çarparken trafiğe ve bu iletişimi iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Öğle sonrasında ise evinizin huzuruna daha çok çekilebilirsiniz.


28 kasım, 2018

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


27 kasım, 2018

İçinizin içinize sığmadığı bir gün olabilir. İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız sevgi olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.


26 kasım, 2018

Maddi konularda hızlı adım atmak ve girişimde bulunmak için kendinizi telaş içinde hissedebilirsiniz. Hızlı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir, ancak duygularınızı kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.


25 kasım, 2018

Iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, varlıklarınızı, yatırımlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Birtakım alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir.


24 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözüpek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Dolunayın ardından aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor.


23 kasım, 2018

Bugün burcunuzda bir dolunay meydana gelirken hayatınıza başta bire bir ilişkiniz olmak üzere farkındalık getiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun sonrasında yaşamınıza etki edebilecek kararlar alabilirsiniz.


21 kasım, 2018

Hayatın akışında kendinizi daha rahat, huzurlu ve konforlu hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Sessiz, yalnız kalmayı tercih ederken, kendinizi bir anda büyük kalabalıklar içinde de bulabilirsiniz.


20 kasım, 2018

Sosyal alanda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ortak çalışmalar dikkat çekebilir.


19 kasım, 2018

İkili ve birebir ilişkiler ve ortaklıklar ve bağlar kurma konusunda kendinizi oldukça enerjik hissedebileceğiniz bir gündesiniz ancak atacağınız adım ve yapacağınız girişimlerde biraz daha temkinli, dikkatli davranmayı unutmayın.


18 kasım, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.


17 kasım, 2018

Burcunuzun yöneticisi Merkür bugünden itibaren geri gitmeye başlarken biraz daha yavaşlamanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. Geçmişe dönük değerlendirmeler yapabilir, önümüzdeki döneme ilişkin planlar oluşturabilirsiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla, aşk, tutku ve heyecanlar açısından oldukça keyifli günlere ilerliyorsunuz. Sevdikleriniz ve aşkınız tarafından şımartılmaya ve güzel günlere hazırlanın.


15 kasım, 2018

Burç değiştiren Mars öfke, kızgınlık gibi negatif duygularınızı içinize atmanızı zorlaştırabilir, insanlar birdenbire bağırıp çağırmanıza, kızmanıza tanık olabilir. Önceden bu durumun bilincinde olmak ise belki bir miktar sizi tutacak, kontrol edecektir. Ancak içinizdekileri çok fazla tutamayacağınız bir dönem.


14 kasım, 2018

Mars’ın son derecesinde ilerleyen Mars biten, kopan, sonlanan durumlara işaret edebilir. Özellikle yurt dışı ve yabancılarla, uzaklarla ilgili bir konuda ayrılık, sonlanma durumları karşısında sabırlı, serinkanlı davranmayı ihmal etmeyin.


13 kasım, 2018

Konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak iyi gelebilir.


12 kasım, 2018

Iş ve para konularında aktif bir gün geçirebilirsiniz. Güçlü kişilerle temas kurabilirsiniz. Hırslı ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. 


11 kasım, 2018

Konsantrasyon gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz. Gizemli, kapalı konular, olaylar ilginizi çekerken araştırmacı ve sorgulayıcı yönleriniz  güçlü şekilde ortaya çıkabilir. Güçlü kişilerin ve özellikle de kadınların etkisini daha çok hissedebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.