İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken aşk hayatınızdaki olaylar gündeminize damga vurabilir, heyecan ve tutkularınız öne çıkabilir, heveslerinizin, istek ve beklentilerinizin peşinde olabilirsiniz.  Sevdiklerinize karşı daha hassas bir tutum sergileyebilirsiniz.


6 aralık, 2023

Gün içinde ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissetmeniz özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Akşam saatlerinde aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde aşkı gündelik çalışma ortamınızda ya da yaşantınızda bulabilirsiniz. Bu kişi her gün bir arada olduğunuz veya günlük rutininizde rastlaştığınız kişi olabilir.


29 kasım, 2023

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli olmaya dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


28 kasım, 2023

Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya dikkat etmelisiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalı, objektif yanınızı korumalısınız.


27 kasım, 2023

Arkadaş çevrenizle veya sosyal gruplarınızla ilgili bir gelişme veya olay sizi bir farkındalığa ve bunun sonucunda bir karar almaya itebilir. Kişisel beklentilerinizin öne çıktığı bir dolunay olabilir.


26 kasım, 2023

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


25 kasım, 2023

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık ortamların içinde bulabilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları sizi epeyce uğraştırıp, meşgul edebilir. Karşınızdaki kişi fazlasıyla sabırsız ve direkt davranabilir. Denge ve uyum için çaba sarf etmelisiniz.


23 kasım, 2023

Mars bugün son derecesindeyken sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin. Gündelik yaşamdaki ilişkilerinizde akışa bırakmanız ve müdahale etmemeniz gereken durumlar olabilir.


22 kasım, 2023

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler hayatınızda daha fazla önem kazanırken tek başına hareket etmektense yanınızda birinin olmasını isteyebilirsiniz. İlişkinizi yeni bir aşamaya taşımak, bir ilişkiniz yoksa kurmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde elinizdeki işleri toparlamaya çalışmalısınız. Sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenleri halledebilirsiniz. Artık ilişkinizle ilgili adımları atmanın zamanı yaklaşıyor.


20 kasım, 2023

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminizi şekillendirirken yapılmayı bekleyen, elinizde kalan iş ve uğraşlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha kararlı bir tutum içinde olabilirsiniz.


19 kasım, 2023

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


18 kasım, 2023

Gündelik rutinlerinizde kökü bir düzenleme yapmak için aradığınız enerji size bu hafta sonu gelebilir. Buna da mental olarak hazırsınız. Sağlığınıza el atarak başlayabilirsiniz.


17 kasım, 2023

Duygusal anlamda stres ve yoğunluğun yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Güçlü figürler ve özellikle de kadınlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerilim yaratabilecek durum ve ortamlardan uzak ve sakin kalmaya çalışmalısınız.


16 kasım, 2023

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


15 kasım, 2023

İkili ilişkilere daha çok yoğunlaşacağınız, tek başına hareket etmektense birlikte davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ortaklıklarda denge ve uyumu daha çok gözetebilirsiniz. Yakın çevre, komşu ve kardeşlerle iletişim biraz daha özen gerektirebilir.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Merkür Neptün’le kavuşurken dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


13 kasım, 2023

Gündelik yaşamınızda ve çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı yeniden düzenleyebilir, yaşadığınız ortamın şeklini değiştirip yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Bahar temizliğinin tam sırası.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


11 kasım, 2023

Gün içinde egolar kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise detaylar, irili ufaklı işler önem kazanıyor.


10 kasım, 2023

Burcunuzun da yöneticisi olan Merkür’ün Yay'a ilerlemesiyle yerinizde durmak istemeyeceksiniz. Spor ve fiziksel aktivitelere ağırlık verebilirsiniz. İlişkileriniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular daha çok gündeminizde olacak.


9 kasım, 2023

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara odaklanmak özgünlüğünüzü ortaya çıkarabilir. Karşılıklı doğabilecek ego problemlerine dikkat ettiğiniz sürece aşktan yana keyifli bir gün olabilir.


6 kasım, 2023

Ailenizin gücünü arkanızda hissedebileceğiniz bir gün ve onlardan maddi ve manevi destek görebilirsiniz. Gündelik yaşamınızda dalgınlığa karşı dikkatli olmalısınız.


5 kasım, 2023

Ay Aslan burcuna ilerliyor, iletişim ve ifadelerinizde duygusal yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevrenizde söz ve konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle hedef ve planlarınızı şekillendirebilirsiniz. Üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay Yengeç burcunda ilerlemeyi sürdürürken alım satım konuları, harcama ve alışverişler gündeminize gelirken maddi konularda biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekebilir. Bütçe ve hesap işlerinde daha özenli olmanız yerinde olabilir.


2 kasım, 2023

Maddi konulara odaklanabilirsiniz. Para ve alım satım işleri ve görüşmeler gündeme gelebilir. Ayrıca karşınızda çıkan sosyal fırsatları özgüveninizi pekiştirmek için değerlendirebilirsiniz.


1 kasım, 2023

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken yaşamın kontrolünü daha fazla elinizde hissedebilirsiniz. Bu güçle girişimci yönlerinizi ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.