İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda daha ciddi ve sorumlu hareket etmek gerekebilir. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınızın sıradışı düşünce ve fikirleri sürpriz değişiklikler getirebilir.


23 ekim, 2017

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte şifa, tıp, tedavi, terapi, arınma, beslenme gibi konularda kendinizi daha motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alanlarla ilgilenen uzman kişilerle bir araya gelebilir ve hem kendinizi, hem çevrenizi şifalandırma konusunda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz.


22 ekim, 2017

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte aşkla ilgili konularda biraz daha çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Ayrılıkların, kopmaların biraz daha sık yaşanabileceği bir döneme ilerliyoruz, egolardan fedakarlık etmek gerekecek.


21 ekim, 2017

Detaylar, hesap işleriyle uğraşmanız gerekebilir. Gündelik işlerinizin yoğunluğu karşısında duygusal açıdan hassas olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, kendinizi yormamaya çalışmalısınız.


20 ekim, 2017

Akrep enerjisinin yoğun şekilde hissedildiği bugünde bu enerjiyi çalışma hayatınız ve günlük yaşam koşullarınız üzerinden deneyimleyebilirsiniz. Derin ve gözlemci bir bakış açısı ve titiz bir konsantrasyonlar üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok gibi.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.