İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

18 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


17 ekim, 2019

Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte son günlerin rehavetini üzerinizden atıyor ve enerjinizi topluyorsunuz. Yeni girişimlere hazırsınız ve hayatınızın kontrolünü ele alabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


16 ekim, 2019

Yoğun ve tempolu geçen günlerin ardından bugün dinlenmek için fırsat yakalamaya çalışmalısınız. Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.


15 ekim, 2019

Güçlü dolunayın ardından bilinçaltınızda yer eden önemli konuların açığa çıkabileceği bir gün olabilir. Sezgileriniz güçlü olabilir ve yine benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ruhsal anlamda akışta olabileceğiniz bir gündesiniz.


14 ekim, 2019

Gün boyu sosyal bir gündeminiz olabilir ancak akşam saatlerinde sessiz ve sakin ortamlarda kendinizi daha iyi ve huzurlu hissedebilirsiniz. Gün boyunca güçlü iletişim kontakları kurabilirsiniz, başkalarını ikna edebilirsiniz.


13 ekim, 2019

Sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Her türlü sosyal paylaşımdan, dostlarınızla toplantı, organizasyon ve davetlerden zevk alabileceğiniz bir gündesiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay sosyal ilişkiler açısından karar aldırıcı olabilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşı karşıya gelirken gündelik yaşamınız veya çalışma ortamınızda ilişkilerin getirebileceği sürprizlere hazır olun. Farklı bir tutumla karşılaşabileceğiniz gibi ani bir aşk kıvılcımı da söz konusu olabilir.

11 ekim, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


10 ekim, 2019

Bugün iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizden, yaşlı ve olgun kişilerden empati, anlayış görebilirsiniz.


9 ekim, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sağlığınızla ilgili kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor. Çalışma hayatınızda astlarınızdan, gündelik yaşamınızda yardımcılarınızdan destek alabilirsiniz. Günlük yaşamınızda küçük mutluluklarından keyif alabilirsiniz.


8 ekim, 2019

Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler gündeme gelebilir. Gezdiklerinizi, gördüklerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Uzaklarla kurduğunuz bağlantı ve ilişkilerde temkinli ve sabırlı davranmanız gerekebilir. 


7 ekim, 2019

Haftanın ilk gününde özgürleşme, bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


6 ekim, 2019

Sevdikleriniz konusunda hassasiyetleriniz gün yüzüne çıkabilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal baskı ve stresi daha çok hissederken konsantre olup kendinizi oyalayabileceğiniz uğraşlar seçmeniz yerinde olabilir.

5 ekim, 2019

Mücadele ruhunuzu yeniden keşfedeceğiniz bir gün. Karşınıza çıkan güçlü kişiler ve kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


4 ekim, 2019

Mars bugün burç değiştirirken hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Egolar ön plana çıktığında bu durumun sizi sevdiklerinizden uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz. Mars’ın bu zararlı geçişi ve konumu sizi sevdiğiniz konu, uğraş ve kişilerin üzerinden imtihan edebilir.


3 ekim, 2019

Merkür bugün burç değiştiriyor ve günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuda daha meraklı olabilirsiniz.


2 ekim, 2019

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


30 eylül, 2019

Öğleden itibaren günlük rutininiz, çalışma ortamınızın hareketliliği detaylara odaklanmanıza ve mükemmeliyetçi davranmanıza neden olabilir. Titizlik ve kusursuzluk arayışı içinde olabilirsiniz ancak kaygı ve evhamlardan uzak durmalısınız.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay aşk yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tutku ve heyecanlarınız doğrultusunda yeni uğraşlarınız, hobileriniz, keyifli aktiviteleriniz olabilir. İlişkilerden yana şansınızı göz ardı etmeyin.


27 eylül, 2019

Yeni ay öncesinde bazı karmaşık, belirsiz durumlar ön plandayken özünüze, aile ve geçmiş değerlerinize döndüğünüz bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizle ve evinizde sakin vakit geçirmek iyi gelebilir.


26 eylül, 2019

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.


25 eylül, 2019

Kendinizi ifade ederken güçlü bir ton ve ifade kullanabilir, sesinizin başkaları tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak ani çıkışlara dikkat etmeniz gerekebilir, farkında olmadan yanlış anlamalara sebebiyet verebilirsiniz. İlişkiler açısından bir miktar test edici bir gün olabilir.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından aşk yaşamınızda ön planda. Sevdiklerinize, zevk aldığınız konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bu dönemde aşık olabilirsiniz. Öğle sonrasında iletişim hız kazanıyor.

23 eylül, 2019

Haftanın bu ilk gününde iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için güzel bir gün ve hafta başı olabilir.


22 eylül, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


21 eylül, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


20 eylül, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz.  Bir süredir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


19 eylül, 2019

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.