İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

19 ekim, 2020

Gündelik rutini değiştirebilirsiniz

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konularına daha çok odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Çalışma hayatınızın ve gündelik yaşamınızın konuları ve koşulları yaşamınızda daha belirleyici hale gelebilir.


12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni aşklar
Bu hafta 14 Ekim’de burcunuzun gezegeni Merkür retro hareketine başlıyor. Merkür geri giderken özellikle gündelik yaşamınızda iletişim konuları biraz daha çetrefilli bir hal alabilir. Fazla derin düşünmenin konuları çıkmaza götürebileceğini unutmayın. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay aşk hayatınızda yepyeni bir sürecin başlangıcı olabilir, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni bir dönem getirebilir.


5 ekim, 2020

Sakin bir başlangıcın ardından hareketli bir hafta
Haftanın ilk gününü dinlenerek ya da en azından biraz daha rölantide geçirmeniz mümkün. Ardından Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle hafta ortasını daha göz önünde ve ön planda geçirebilir, enerji toplayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi konular öne çıkarken, harcamalarda duygusal davranmamaya dikkat. Pazar gününü iletişim içinde geçirebilirsiniz.


28 eylül, 2020

Dolunay ve sosyal farkındalıklar
Bu hafta bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay sosyal yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili bir farkındalık getirebilir. Dostlarınızla ilgili bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Bu hafta Venüs’ün burç değiştirmesiyle ailenizden destek göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Evinizde güzel değişiklikler de yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.