İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

5 nisan, 2021

Keşif ve macera ruhunuz yüksek olabilir

Haftanın ilk gününde ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Yeni bir girişimden ziyade elinizdeki işleri toparlamaya odaklanmalısınız. Ardından Perşembe’ye kadar yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular, seyahatler gündeminizi meşgul edebilir. Sonrasında ise daha hedef odaklı, organize, planlı hareket etmeniz gerekebilir. Ancak kariyerinizde üstlerinizle ve yöneticilerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda ise arkadaşlarınızla görüşlerinizi paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde tuhaf karşılanabilecek tutumlara dikkat etmelisiniz.


29 mart, 2021

Üstlerinizle iletişime yanlış anlamalara dikkat

Haftanın ilk gününe sevdikleriniz, varsa çocuklarınız, heyecan ve tutkularınız damga vurabilir. Özellikle ortak maddi konularda, yatırım, alım satım işlerinde yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Salı ve Çarşamba günü gayret, çaba ve mücadele gerektiren konular hakim olabilir. Perşembe’den itibaren ise hedef ve planlarınıza odaklanabilir, düzen ve organizasyon gerektiren konuların peşinden gidebilirsiniz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması üstlerinizle, otorite, patron konumunda kişilerle iletişimi sekteye uğratabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle arkadaşlarınızla daha rahat görüşebilirsiniz.


22 mart, 2021

Arkadaş desteği iyi gelebilir

Bu hafta gerçekleşen Güneş Venüs kavuşumu size sosyal yaşamınızdan bir aşk ve ilişki getirebilir. Arkadaşlarınızdan bolca destek de görebilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınız baharın gelişiyle parlayabilir. Hafta sonu meydana gelen dolunay bu kavuşum karşısında gerçekleşirken aşka, tutku ve heyecanlarınıza dair kararlar alabilirsiniz.


15 mart, 2021

Dostlarınızdan iyilikler görebilirsiniz

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesi iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem sosyal açıdan oldukça hareketli bir dönem olabilir ve sosyal gruplar içindeki varlığınızı çok daha etkin ve aktif kılabilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle dostlarınızdan çok daha fazla iyilik görebilir, gelecek hedeflerinizde kendinizi motive hissedebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.