İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

4 aralık, 2023

Çalışma ortamınızdan destek
Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınızda daha fazla destek ve yardım görebilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosunun başlaması öncesinde ortak paylaşımlarda iletişim gerektiren konularda anlaşma sağlayabilirsiniz.


27 kasım, 2023

Öncelikleriniz ve siz
İlişkilerinize odaklandığınız bir dönemden geçerken İkizler burcunda gerçekleşen dolunay önceliklerinizi size hatırlatabilir. Görünümünüz, duruş ve tutumunuza ilişkin bir karar alabilirsiniz. Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi iş seyahatleri getirebilir, bir şirkette çalışıyorsanız iş görüşmeleri getirebilir. Hafta sonunda aşkınız veya sevdiklerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2023

Üstlerinizle ilişkilere dikkat
22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilerinize odaklısınız. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu alanda gereğinden fazla bir çaba içinde olabilirsiniz. Mars’ın Satürn ile kurduğu açı kariyerinizde, hedef ve sorumluluklarınız açısından sınayıcı olabilir, üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


13 kasım, 2023

Sonbahar temizliği
Hafta başında gerçekleşen yeni ayla birlikte gündelik yaşamınızda ve çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı yeniden düzenleyebilir, yaşadığınız ortamın şeklini değiştirip yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Hafta sonunda bu konuda önemli bir adım atabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.