İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

15 nisan, 2024

Ruhsal konular
Bu hafta Jüpiter Uranüs kavuşumu kontrolünüz dışı gelişmeleri hızlandırırken ruhunuzun dinginliğini korumak kolay olmayabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle manevi ve ruhsal konulara ağırlık vereceğiniz bir sürece geçiş yapabilirsiniz.


8 nisan, 2024

İletişime dikkat
Hafta başı gerçekleşen Güneş tutulmasıyla yepyeni dostlar edinebilir, sosyal yaralarınızı sarabilirsiniz. Kendinize yeni bir vizyon belirleyebilirsiniz. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumunda otorite konumunda kişilerle etkileşimde zorlanabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.


1 nisan, 2024

Sosyal dönem
Güneş tutulmasına yaklaşırken sosyal bir dönemdesiniz. Eski ve yeni bir sürü tanıdığınızla bir araya gelebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Parlayan ışığınızla alkış ve takdir topluyorsunuz. Hafta sonundan itibaren sosyal çevre ve ortamlarınızın da yıldızı olabilirsiniz. Yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.


25 mart, 2024

Aşkta değişim
Hafta başında gerçekleşen Ay tutulması aşk ve sevdiklerinizle ilgili değişen şartlara işaret edebilir. Yabancılar, yurt dışı bağlantılar ve seyahatler dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Görev ve sorumluluk artabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar zorlayıcı olabilir. Hafta ortasından itibaren ilişkilere odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ortak maddi konular gündeminizde olabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.