İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

18 ocak, 2021

Dış dünyayla etkileşiminiz artabilir

Ateş ve toprak elementlerinin egemenliği sert ve kuru bir atmosfer yaratırken enerjinizi, gücünüzü, direncinizi korumalısınız. İlk üç günde sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu sürpriz gelişmeleri karşınıza çıkarırken ruhsal çalkantılar büyük olabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle dışarıyla etkileşiminiz artıyor, kendinizi daha serbest, bağımsız hissederken yolculuklar gündeme gelebilir. Hafta sonunda Ay burcunuzda, kendinizi gösterebilir, ışığınızla dikkat çekebilirsiniz.


11 ocak, 2021

Ortak maddi yatırımlar gündeme gelebilir

Maddi konuların ağırlığında bir hafta sizi beklerken 13 Ocak Çarşamba günü bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay eşinizin, ortağınızın işleriyle, ortak maddi kazançlarınız, yatırımlarınız, vergi, miras işleriyle ilgili yepyeni başlangıçlara işaret edebilir.


4 ocak, 2021

Mars burç değiştiriyor

Yeni yılın ilk haftasına hızlı bir giriş yapıyoruz. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna ilerlerken özellikle uykusuzluğa, dalgınlığa, unutkanlığa ya da sakarlığa karşı daha tedbirli olmanız gereken bir buçuk aylık bir süreç başlıyor. 8 Ocak’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte, eşinizin ya da ortağınızın maddi durumunda olumlu gelişmeler sizi mutlu edebilir, güçlü kimselerden destek alabilirsiniz. Merkür’ün aynı zamanda Kova’ya ilerlemesiyle uzaklarla iletişiminiz artabilir.


28 aralık, 2020

Komşular, kardeşler gündemde

Haftanın ilk günü burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve destek verebilir, işlerinizi kolayca halletmenize destek olabilir. Ardından maddi konulara, iş ve para konularına odaklı bir gündeminiz olabilir. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle iletişim içinde olmak size keyif verebilir. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise evinize odaklanabilir, ev içinde sizi bekleyen işlerinizi halledebilir, mutfak ve beslenme işleriyle ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.