İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

15 temmuz, 2024

Aktif bir döneme doğru
Haftaya başlarken gerçekleşen Mars, Uranüs ve Algol kavuşumu ruhsal ve manevi konulara bakış açınızda bir dönüşüm getirebilir. Sizi çevreleyen insanların, kalabalıkların yaşamındaki ani gelişmeler de bu dönüşümün bir parçası olabilir ve bundan korkmamalısınız. Dalgınlık ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalısınız. Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle daha aktif olabilirsiniz.


8 temmuz, 2024

Eğitimde şanslı dönem
Haftaya başlarken iletişim ve haberleşme konuları ön planda olabilir. Ardından evle ilgili telaşlarınız artabilir, aileyle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda aşka yer açabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle iletişim ve eğitim konularında şanslı bir dönem başlıyor. Ruhsal olarak kendinizi ihmal etmemelisiniz.


1 temmuz, 2024

Kariyeriniz mercek altında
Neptün retrosunda üstlerinizle, otorite figürleriyle, sizden yaşça büyük ve olgun kişilerle ilgili empati, anlayış duygunuz artıyor. Kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha gerçekçi bakabilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle kardeş ilişkilerinizi daha fazla düşünebilirsiniz. İletişimde daha duygusal, daha özverili ve daha empatik olabilirsiniz.


24 haziran, 2024

Görev ve sorumluluklar
Haftanın ilk günlerinde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. Ardından hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda sosyal bir gündem sizi bekliyor. 15 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda görev ve sorumluluklar açısından irili ufaklı testler söz konusu olabilir, kariyerle ilgili halledilememiş konular gün yüzüne çıkabilir, statü, imaj gibi konularda bazı tedirginlikler sizi zorlayabilir. Satürn bir tür nasıl görünüyorum testine tabi tutabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.