İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

14 haziran, 2021

Yeni haftada hedef ve planlar gündeme gelebilir
Haftaya başlarken gündeminizde iletişim, haberleşme, yakın çevreyle ilgili konular olsa da Mars sizi bulunduğunuz dar ortamdan uzaklaştırıp uzaklara taşıyabilir. Ardından hafta ortasında hedef ve sorumluluklar öne çıkabilir, üstlerinizle iletişime dikkat. Sonrasında ise uzaklarla ilgili konular iyice öne çıkıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu kendinize koyduğunuz planlar, program ve organizasyon işlerini abartmanıza neden olabilir.


7 haziran, 2021

Yeni başlangıçlar

Haftaya kontrolünüz dışındaki olaylar ekseninde başlayabilirsiniz. Biraz akışta ilerlemenizde fayda olabilir. Ardından Ay’ın salı akşamı burcunuza ilerlemesiyle enerjinizi yerine getirebilirsiniz. Ancak tutulma öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde yılın ilk Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Bu tutulma yaşamınıza yeni başlangıçlar katarken bu başlangıçlar yine geçmişle bağlantılı olabilir, köklerini, nedenlerini geçmişten alabilir. Eski konuları gündeme getirebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Ancak Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alanda da rahatlama getirebilir. Maddi konularda rahatlayabilirsiniz. Öte yandan yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde yeni mücadeleler sizi bekliyor olabilir.


31 mayıs, 2021

Maddi konularda şanslı bir dönem
Haftaya başlarken gündeminizde uzaklarla ilgili konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı iş konularında özverili emeklerinize işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi ve parasal anlamda şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, sahip olduklarınızı çok daha iyi değerlendirme imkânı bulabilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı yeni bir işin habercisi olabilir. Ancak hafta sonunda harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.


24 mayıs, 2021

İlişkilere ışık tutan tutulma
Burcunuzdaki gezegenlerin hareketliliği kendinize özel düşündüğünüz ve planladığınız bir gündem yaratırken aslında oldukça enerjik ve hazır başlıyorsunuz haftaya. Ancak 30 Mayıs’ta burcunuzun yıldızı Merkür’ün geri gitmeye başlaması bu hızı biraz söndürebilir, öngörülmeyen, hesapta olmayan durumları işin içine katabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise ilişkiler açısından karşı tarafı daha iyi görüp anlamanızı kolaylaştırabilir. Karşı tarafa bağlı kalmanız, ilişkilerdeki gerginlikler hedeflerinizin büyüklüğüyle örtüşmediğinde gerilmemeye çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.