İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

20 eylül, 2021

Aşk temalı bir dönem başlıyor
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay hedeflerinize, planlarınıza yönelik bir farkındalığı ve kararı gündeme getirebilir. Merkür Jüpiter açısı sayesinde pek çok işi aynı anda kolayca ve hızlıca halledebilirsiniz. Güneş’in 23 Eylül’den itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte aşk yaşamınız ve sevdiklerinizle ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de sadece bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz.


13 eylül, 2021

Egolar mercek altında
Hafta ilişkiler açısından temkinli olunması gereken bir atmosferde başlayabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Aşkta egoları dengelemeye özen göstermelisiniz. İlişkileri dengelemek bir numara önceliğiniz olurken egolar ön plana çıktığında bu durumun sizi sevdiklerinizden uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz. Zira bu bir buçuk aylık dönem ayrılıkları kolayca tetikleyebilir.


6 eylül, 2021

Yeni bir ev
Yeni hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla açılırken ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara artık hazırsınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere, eve, mekana taşınabilirsiniz. Venüs’ün hafta sonu burç değiştirmesiyle birlikte sağlığınız açısından kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda sizi destekleyen kişilerin olacağı bir dönem başlıyor. Aşk ise sizden statü veya konum olarak daha altta olabilecek bir kişiyle aranızda doğabilir.


30 ağustos, 2021

Haftaya güçlü başlayabilirsiniz
Haftaya Ay burcunuzda ve avantajlı başlıyorsunuz. Kendinizi gösterebilir, iddialı olabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Bu geçiş birbirinizi daha iyi anlamanız içinden güzel bir fırsat sunabilir. Hafta sonunda ise iletişim dolu bir gündem sizi bekliyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.