İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 haziran, 2020

Ay tutuluyor

5 Haziran’da karşıt burcunuz Yay’da meydana gelen tutulma ilişkinize, evliliğinize, ortaklığınıza ışık tutuyor. Bir ilişkiniz yoksa bu bir farkındalık zili olabilir. Karşınızda sizi bekleyen, size göz kırpan birini görebilirsiniz. Bu tutulmanın açıları ise iş hayatınızdaki dinamiklere etki edebilir. Hedeflerden uzaklaşma ya da onları yakalayamama duygusu getirebilir. Duygusal kızgınlık ve öfke patlamalarına dikkat etmelisiniz.


25 mayıs, 2020

Aile konuları daha da önem kazanıyor

Ayın son haftasına iş ve para konularının etkisinde girebilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ardından iletişim hız kazanıyor, sevginizi, aşkınızı kelimelere dökmek zor değil. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sizi ev ve aile konularına daha odaklı kılabilir. Evde tadilat, dekorasyon işlerine odaklanabilir, bunlara para harcayabilirsiniz. Hafta sonunda ise aile içi gelişme ve olaylar belirleyici olabilir. Geçmiş konulara takılı kalmamaya çalışın.


18 mayıs, 2020

Yeni ayla gelen yeni dönem

Geçtiğimiz haftanın yoğunluğunun ardından bu hafta Güneş’in burcunuza ilerlemesine tanık oluyoruz. Özellikle burcunuzun ilk haftasında doğmuşsanız bu hafta ışığınızla dikkat çekebilirsiniz. Ve yine burcunuzun ilk döneminde doğmuşsanız sizi doğrudan etkileyebilecek bir yeni ay gerçekleşiyor bu hafta. Bu yeni ay yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcına işaret edebilir. Yaşam şeklinizde, koşullarınızda değişiklikler söz konusu olabilir.


11 mayıs, 2020

Merkür burcunuza ilerliyor

Mayıs’ın astrolojik açıdan en hareketli haftasındayız. Pazartesi Satürn retrosu başlıyor. Özellikle uzaklarla iş ilişkileriniz varsa bu süreçte yavaşlamalar olabilir. Seyahatler veya uzaklardan gelecek haberler konusunda sabırlı olmalısınız. Ardından Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle kendinizi daha çok gösterebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. İletişime açık olacağınız bu dönemde kendinizi daha iyi anlatabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu hafta ayrıca burcunuzdaki Venüs retroya başlıyor. Eski ilişkiler, ilişki modelleri bu retroyla geri gelebilir, temkinli yaklaşmalısınız. Bu dönem kozmetik, estetik girişimler için pek de iyi olmayabilir. Ayrıca maddi konulara da dikkatli olmalısınız. Yine bu hafta Mars’ın burç değiştirmesiyle kariyerinizde, iş yaşamınızda mücadele artabilir, siz de daha girgin, cesur, korkusuz davranabilirsiniz. Gözle görülen hızlı ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız zira pek tekin konumda olmayan bu Mars statünüze, konumunuza zarar veren, onu zedeleyen türde olabilir. Son olarak 14’ünde Jüpiter retrosu başlıyor, bu retro ortak maddi konularda eşinizle veya ortağınızla olan durumları daha karmaşık hale gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.