İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

24 ocak, 2022

Enerjinizi ortak maddi konulara odaklayabilirsiniz
Haftaya başlarken aşk ve sevdiklerinize odaklı olabilirsiniz. Ardından gündeminizde gündelik ve rutin işler ve bunlara bağlı ilişkiler olabilir. Hafta sonuna doğru ise bire bir paylaşım ve ilişkilere odaklı birkaç gün sizi bekliyor. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ortak maddi konular ve paylaşımlar, eşinizin veya ortağınızın maddi konuları ve işleri enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle güçlü kişilerle iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması ortak maddi getiriler sağlayabilir.


17 ocak, 2022

Dolunay kararları

Bu hafta gerçekleşen dolunay kendi değerinize, yeteneklerinize ve özgüveninize ilişkin hislerinizi sorgulamanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye yönelik kararlar alabilirsiniz. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yolculukların, gezilerin, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Keşif ve macera duygunuz uyanırken seyahatler kaçınılmaz olabilir.


10 ocak, 2022

Ay burcunuza doğru ilerliyor
Haftaya başlarken sosyal bir gündem sizi bekliyor. Ardından olayları akışına bırakabilirsiniz ancak özellikle maddi konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle yavaş ilerlemek gereken bir dönemdeyiz. Merkür retrosu özellikle uzaklarla ilgili konuları ve yolculukları etkileyebilir. Hafta sonuna ilerlerken burcunuzda ilerleyen Ay ile ayaklarınız yere daha sağlam basabilir.


3 ocak, 2022

Akılcı ve gerçekçi bir yaklaşım içinde olabilirsiniz
Yeni yılın ilk haftasına ortak maddi konular ve paylaşımların etkisiyle başlıyorsunuz. Burcunuzun yöneticisi Kova’da ilerlerken hayata biraz daha akılcı, mesafeli ve ciddi bakabilirsiniz. Hafta ortasında uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular etkili olabilir. Ardından görev, iş ve sorumluluklar öne çıkabilir. Hafta sonunda sosyal bir gündem sizi bekliyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.