İkizler Haftalık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

3 ağustos, 2020

Daha keyifli bir döneme adım adım

Dolunayla açılan yeni haftada yine birbirinden heyecan verici gelişmeler var. Sarsan bir farkındalık etkisi yaratan dolunay uzaklarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir. Burcunuzun gezegeni Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle yaratıcılığınızı çok daha öne çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sanatsal, entelektüel işlerle uğraşıyorsanız müthiş ve sıra dışı şeyler ortaya koyabilirsiniz. Burç değiştiren Venüs ile özgüveninizi iyice pekiştirebilirsiniz.


27 temmuz, 2020

Sağlığınızı ihmal etmeyin

Haftanın ilk günleri gündelik iş ve uğraşların yoğunluğuyla oldukça tempolu ve hareketli geçerken sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Ardından gündeminize ikili ve birebir ilişkiler, ortaklık, birliktelik, evlilik konuları damga vurabilir. Göreve ve sorumluluklarınız noktasında eşinizin desteğini görebilirsiniz. Hafta sonuna ise ortak maddi konular ve yine iş ve para konuları damga vururken başkalarından göreceğiniz destekle daha rahat olabilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Ortak sorumlulukların yükü

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay, yeni bir iş veya kazanç kapısı açabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için yeni yollar ararken ortak sorumlulukları ya da eşinizin veya ortağınızın maddi yükünü daha çok hissedebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize daha odaklı olabilirsiniz.


13 temmuz, 2020

Hafta sonuna doğru keyfiniz yerine gelebilir

Haftanın ilk gününde oldukça sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaş ve dostlarınızla etkileşim içinde olabilirsiniz. Salı günü ortak maddi imkanları, fırsatları değerlendirebileceğiniz bir gün olabilir. Çarşamba ise ruhsal anlamda içinden geçtiğiniz dönüşümü daha güçlü hissedebileceğiniz bir gün olarak göz kırpıyor. Hafta sonuna ilerlerken burcunuzdaki Ay size güç veriyor. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay maddi ve parasal konuları öne çıkarabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.