İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Ciddi bir dönem
Yönetici gezegeniniz Merkür’ün burç değiştirmesiyle daha ciddi bir hale bürünebilirsiniz, iş, görev ve sorumluluklar artabilir. Ortak maddi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları getirebilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi bire bir diyalogları zorlayabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi platonik aşklara kapı açabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir ilişkiye işaret edebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle ortak iş ve girişimler hız kazanabilir. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı maddi konulara dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs ilişkilerde rahatlatıcı bir döneme işaret ediyor.


1 kasım, 2023

Gündelik iş ve uğraşlar
Kasım ayında gündelik yaşamınızın telaşları ve rutinleri sizi meşgul edebilir. Sağlık, beslenme ve zindelikle ilgili alana odaklanabilir, bu konularda adımlar atabilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle hedef ve planlarınız noktasında daha yapıcı olabilirsiniz, kendinize daha spesifik hedefler belirleyebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi size bolca aşk ve sevdiklerinizden yana güzel gelişmeler getirebilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle ikili ve bire bir diyaloglarınızı artırabilir, geliştirebilirsiniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir gündelik rutine ve işe işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilerinize odaklısınız. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu alanda gereğinden fazla bir çaba içinde olabilirsiniz. 27 Kasım’da burcunuzdaki dolunay kendinizle ilgili farkında olmadığınız bir durumu ortaya çıkarabilir.


2 ekim, 2023

Aşk kapıyı çalarken
Hız kazandığınız bir dönemdesiniz. Dönemin hava enerjisi burcunuzla uyumlu şekilde sizi destekliyor. 5 Ekim’de yönetici gezegeniniz Merkür’ün Terazi’ye ilerlemesiyle ilişkilere odaklısınız. Bu dönemde ve özellikle de 14 Ekim’deki Güneş tutulmasıyla aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Elbette bunu can-ı gönülden istiyorsanız, aşk size kendiliğinden bile gelebilir. Fazla çaba göstermenize gerek kalmayabilir. Çok sevdiğiniz iş ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle aileden destek görebilir, huzuru evinizde ve yuvanızda yakalayabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirip Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gereken bir döneme ilerliyorsunuz.


1 eylül, 2023

Yavaşlamak hoşunuza gidebilir
Burcunuzun yöneticisi 16 Eylül’e kadar geri hareket ederken sizi biraz yavaşlatacak gibi görünüyor. Bu süreci gelecek yılın değerlendirmesini yapmak ve planlamak açısından verimli ve etkin geçirebilirsiniz. Güneş Başak burcunda Merkür ile birlikte seyrederken ev ve aile konuları yakanızı bırakmayabilir ancak 23 Eylül sonrasında daha özgür ve daha kendinize yönelik hareket edebilir, sevgiye ve aşka odaklanabilirsiniz. Ancak Mars Terazi transiti anlaşma ve uzlaşma konusunda daha çok çaba gerektirebilir. 15 Eylül’deki yeni ay geçmişe son bir perde çekme fırsatı olabilir. 29 Eylül’deki dolunay ise sosyal yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz açısından farkındalık getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.