İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 ekim, 2021

Aşk ve sevdikleriniz
Burcunuzun yıldızı Merkür ayın 18’ine kadar retro hareketini sürdürürken biraz yavaşlamanız gereken bir ay olabilir. Özellikle aşk yaşamınızla ve sevdiklerinizle ilgili konu ve gelişmelerin sizi epeyce meşgul edeceği bir ay sizi beklerken vites düşürmeniz kolay olmasa da bunu yaptığınızda hayatınız biraz daha kolaylaşabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni ve taze bir aşkı, tutkuyu veya heyecanı beraberinde getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle bu aşkı ciddi ve uzun vadeli bir ilişkiye çevirme, bir ilişkiniz yoksa bu ilişkiye sahip olma fırsatınız olabilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle uzaklarla ilgili işler hız kazanabilir, dış dünyayla temasınız hızla artabilir.  20 Ekim’deki dolunay sosyal yaşamınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde bir farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında da gündelik rutinlerinize, beslenme ve diyet programlarınıza, çalışma ve iş ortamınızın koşullarına odaklanabilirsiniz.


1 eylül, 2021

İlişkiler ön planda
İlişkilere odaklanacağınız bir ay sizi beklerken ev ve aile yaşamında da yenilikler ve yeni başlangıçların tadını çıkarabilirsiniz Eylül ayında. 7 Eylül’deki yeni ayla yeni bir yaşam düzeniniz, eviniz olabilir ya da evde bazı yenilikler ve değişiklikler yapabilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi gündelik ilişkilerinizde destekleyebilir, kendinizden daha genç, deneyimsiz bir kişiye aşık olabilirsiniz ve bu kişi günlük yaşamınızda sık karşılaştığınız biri olabilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçiş aşk ve ilişkiler adına çalkantılı zamanları beraberinde getirebilir, bu dönemde özellikle karşılıklı ego çatışmalarına dikkat. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza ışık tutabilir ve bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir. 22’sinden itibaren sevdiklerinize daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda sevdiklerinizle iletişim yanlış anlamalardan dolayı zorlanabilir. Bu retro ilişkilerinizi gözden geçirme zamanı olabilir.


1 ağustos, 2021

Sevdiklerinize odaklanabilirsiniz
Ağustos ayı yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize odaklanabileceğiniz bir ay. Ancak burç değiştiren Jüpiter ile birlikte Satürn uzak konuların, yol ve yolculukların eksilmemesini sağlayabilir ve bunlarla ilgili sorumlulukları hatırlatabilir. Ayın 22’sinde gerçekleşen dolunay geçmişte bıraktığınızı sandığınız bir konuyu tekrardan gündeminize taşıyabilir. 23’ünden sonra ev ve aile içinde çok daha aktif, çalışkan ve üretken olabilirsiniz. Hızlı ilerleyen Merkür sizi çok daha becerikli kılabilir. Ayın en güzel gelişmesi ise Venüs’ün 16’sında Terazi burcuna geçişi. Bu geçişle birlikte yepyeni bir aşkı kucaklayabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Maddi olanakları değerlendirebilirsiniz
Temmuz ayı sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek ve onlara sahip çıkmak için elinizden geleni yapabileceğiniz bir ay. Bunu yaparken ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya da odaklı olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla karşınızdaki büyük engellere rağmen sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi kullanmak ve onlardan faydalanmak için büyük bir itici güç sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken ailenizden destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle sözlü ifade ve konuşmalarınız canlılığınızı, özgünlüğünüzü çok daha fazla yansıtabilir. 24 Temmuz’daki dolunay kendi imkan ve çevrenize iyice odaklanmışken uzak fırsatları, imkânları size hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle yolculuklar artabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ev ve aile ortamından, alışık tanıdık olduğunuz yerden uzaklaşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.