İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 temmuz, 2021

Maddi olanakları değerlendirebilirsiniz
Temmuz ayı sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek ve onlara sahip çıkmak için elinizden geleni yapabileceğiniz bir ay. Bunu yaparken ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya da odaklı olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla karşınızdaki büyük engellere rağmen sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi kullanmak ve onlardan faydalanmak için büyük bir itici güç sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken ailenizden destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle sözlü ifade ve konuşmalarınız canlılığınızı, özgünlüğünüzü çok daha fazla yansıtabilir. 24 Temmuz’daki dolunay kendi imkan ve çevrenize iyice odaklanmışken uzak fırsatları, imkânları size hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle yolculuklar artabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ev ve aile ortamından, alışık tanıdık olduğunuz yerden uzaklaşabilirsiniz.


1 haziran, 2021

Haziran sizin ayınız
Güneş burcunuzda parlarken Haziran sizin ayınız. İsteklerinizi, heves ve hayallerinizi gerçekleştirme fırsatınız olabilir ve 10 Haziran’daki Güneş tutulması size beklediğiniz ivmeyi yakalama fırsatı verebilir. Yaşamınızda yepyeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Haziran’ın en umutlu burçlarından biri siz olabilirsiniz. Venüs’ün güçlü olduğu Yengeç burcuna ilerlemesi maddi yönden şans ve kazanç getirebilir. Jüpiter bolca alkış ve takdir getirebilir, imaj ve itibarınızı yukarılara çekebilir. Burcunuzun da dahil olduğu değişken burçlardaki yoğunluk size ekstra enerji verebilir. Ancak burcunuzun yıldızı Merkür 23 Haziran’a kadar geri giderken hayat umduğunuzdan, planladığınızdan daha yavaş akabilir, iletişim, haberleşme ve yolculuklarda olası aksaklıkları hesaba katmayı unutmayın. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi yakın çevrenizde, komşu, arkadaş ve kardeşlerinizle bazı sürtüşmelere neden olabilir. Sesiniz fark ettiğinizden biraz daha yüksek çıkabilir, sözleriniz düşündüğünüzden yaralayıcı olabilir. 21 Haziran’da Güneş’in burç değiştirmesiyle maddi konularda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi ortak maddi konulara, işlere çekebilir, duygusal gerginliklerden uzak durmalısınız.

1 mayıs, 2021

Venüs size şans getirebilir
Mayıs ayının normalde sizin için sakin ve durağan bir ay şeklinde geçmesi beklenirken bu yıl durum biraz daha farklı. 3 Mayıs’ta Merkür’ün ardından 9 Mayıs’ta Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle iletişimde ve aşkta hareketlilik erkenden başlıyor. Merkür sizi iletişimde söz sahibi yapabilir, sözleriniz, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Venüs size her anlamda şans getirebilir. 11 Mayıs’taki yeni ay ise bilinçaltınızda yepyeni uyanışları tetikleyebilir. 14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter Balık transiti ise sizin için ayrıca önemli, zira size başkalarının gözünde parlayan bir statü ve konum getirebilir. Kariyer ve iş yaşamınızda parlayabilir, görev ve sorumluluklar alanınızda üstlendiğiniz başarılarla alkış ve takdir toplayabilirsiniz. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise ilişkiler açısından karşı tarafı daha iyi görüp anlamanızı kolaylaştırabilir.


1 nisan, 2021

Hareketli bir ay sizi bekliyor

Sosyal yönden oldukça hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle sosyal iletişime daha da hız verebilirsiniz. Ayrıca Merkür burcunuzun yıldızı olduğundan bu yeni transiti size çok daha fazla canlılık, hareket, enerji katabilir. 12 Nisan’daki yeni ayla birlikte yeni çevreler, yeni arkadaş ve dostlar edinebilirsiniz.14 Nisan’da Venüs burç değiştirirken ilişkilerde ve aşkta ruhsal ve manevi uyumu daha çok arayabilirsiniz. Bu dönemde platonik aşklara dikkat etmelisiniz. 19 Nisan’dan itibaren hayatınızın biraz daha kontrolünüz dışı akabileceği bir dönem başlıyor. Ruhsal ve manevi konulara iyice ilgi duyabilir, akışta ilerlemekten, sezgilerinizin, hislerinizin sesini dinlemekten hoşlanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle maddi ve parasal konuların, iş konularının sizi meşgul edip enerjinizi alabileceği, hatta tüketebileceği bir buçuk aylık dönem başlıyor. Bu süreçte maddi kayıplara dikkat etmelisiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ise gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza dikkatinizi çekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.