İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 ekim, 2020

Evinizi güzelleştirebilirsiniz

Burcunuzun gezegeni Akrep’te ilerlerken mücadeleci yanınızı ortaya koyabileceğiniz ancak özellikle ruhen biraz yorulabileceğiniz bir ay olarak göze çarpıyor Ekim ayı. Özellikle Merkür retrosunun ay ortası itibarı ile aktive olmasıyla birlikte biraz daha yavaştan ve ağırdan almanız gerekebilir hayatı. Zira bu dönemin baskın toprak enerjileri çok fazla çaba ve gayret göstermeniz halinde ekstra boğucu olabilir. Koç burcunda dolunayla açılan ayda bu dolunayın etkisini arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz üzerinden görebilirsiniz. Venüs 3’ünden itibaren ev ve aile konularında destekleyici olabilir. Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. 23 Ekim’deki yeni ay ise sürpriz aşkları ve aşkta yeni bir dönemi beraberinde getirebilir. Ayın kapanışı yine bir dolunayla ve bu dolunay manevi yönden besleyici olabilir. Bilinçaltınız uyanışta ve sezgileriniz yüksek olabilir.


1 eylül, 2020

Aileye odaklı bir dönem

Ev ve aile konularının önem kazandığı bir ay sizi beklerken, bu konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz. Evinizde ve ailenizle zaman geçirmek size bu dönemde iyi gelebilir. Ancak 2 Eylül’deki dolunay size iş yaşamınızı, kariyerinizi, görev ve sorumluluklarınızı hatırlatabilir. 5 Eylül’den itibaren aşkı ve sevdiklerinizi daha çok düşünmeye başlayabilirsiniz, ilgi, keyif ve zevk duyduğunuz konular artıyor. 6 Eylül’de Venüs artık Aslan’da olacak bir aylığına, özellikle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden daha çok destek görebilirsiniz, aşk da bu çevreden gelebilir. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise kelimenin tam anlamıyla dikkatli olmak gerekiyor, bu özeni özellikle sosyal yaşamınızda ilişkilerinizde göstermeniz gerekebilir, tuhaf ve anlamsız şekilde çıkabilecek tartışma ve sürtüşmelerde sükûnetinizi korumalısınız. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması ortak maddi konuları, iş konularını hızlandırabilir, 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesiyle bu ivmeyi daha da akıcı kılabilir. 17 Eylül’deki yeni ayda evinizde yenilikler söz konusu olabilir, yeni bir ev, aile düzeni, ailenize katılan yeni bir birey olabilir. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle artık aşkın kaçınılmaz olacağı bir döneme ilerliyorsunuz.


1 ağustos, 2020

Sözlerinizle dikkat çekicisiniz

Aslan burcunun oldukça etkili olduğu bir ay bizi beklerken iletişim gücünüzle, ağınızla dikkat çekicisiniz. Sözleriniz her zamankinden çok daha etkili, ikna edici, sesiniz çok daha gür çıkabilir. Becerilerinizi, yeteneklerinizi etkili ve fark edilir bir şekilde ortaya koyabilir, sesinizi şu ana kadar duymamış olanlara kadar duyurabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda bir farkındalık getirebilir. Seyahat kapılarını açabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs maddi yönden toparlanmanızı, kazanç ve gelirlerinizi artırmanızı sağlayabilir. 19 Ağustos’taki yeni ay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde yeni başlangıçları beraberinde getirebilir, yeni bir komşunuz olabilir sözgelimi. 20’sinde Merkür’ün, 22’sinde Güneş’in Başak burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor, ev işleri artabilir, evinizde arı gibi olabilir, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz.

1 temmuz, 2020

Gizli durumlar ortaya çıkabilir

Burcunuzun yöneticisi Merkür geri giderken hayatın akışı biraz kontrolünüz dışı bir hızda akabilir, daha yavaş, temkinli, sabırlı olmanız gerekebilir. 12 Temmuz’da retronun son bulmasıyla bu akış hızlanacak. Öte yandan 2 Temmuz’dan itibaren Satürn bir süreliğine yani 17 Aralık’a kadar eski yerine yani Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüş 21 Mart öncesi dönemi yeniden önünüze çıkarabilir. Özellikle ortak maddi konularda hırs ve mücadelenin getirdiği güçlükler, iş yaşamındaki zorluk veya engeller, eşinizin iş durumlarıyla ilgili sorunlar uğraştırırken öldürmeyen şey güçlendirir misali bu süreçten çok daha güçlü ve dirayetli çıkabilirsiniz. 5 Temmuz’da gerçeklen Ay tutulması bu konularda farkındalığınızı yükseltip gözünüzü açacak olan bir tutulma olabilir. Gizli, kapalı kalmış bir durumu veya bir sırrı ortaya çıkarabilir. Mars bu dönemde arkadaşlık ilişkilerini hareketlendiriyor ancak sürtüşmelere dikkat. İki kötücül gezegen olan Mars ve Satürn güçlü burçlarda seyrederken katı ve acımasız tutumları beraberinde getirebilir. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay, yeni bir iş veya kazanç kapısı açabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize daha odaklı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.