İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

PINAR ATMACA

1 mayıs, 2024

Ruhsal hazırlıklar
25 Mayıs’a kadar kendi halinizde kendini dinlemek ve sizi bekleyen yeni ve hareketli sürece ruhsal bir hazırlık yapmak isteyebilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak burcunuza yerleştiğinde fırsat kapıları önünüze açılabilir ve isteklerinizin peşinde olabilir ve onları gerçekleştirebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ayla bazı maddi girişimlerde bulunabilirsiniz. 23 Mayıs’taki dolunay ise ilişkilerinizi mercek altına almanızı sağlayabilir.


1 nisan, 2024

Yeni bir vizyon zamanı
Merkür retrosunda temponuzu düşürmeye hazırsınız. Bu arada eski yeni pek çok dostunuzla bir araya gelebilir, sosyal çevre ve ortamlarınızın da yıldızı olabilirsiniz. Güneş tutulmasıyla yepyeni dostlar edinebilir, sosyal yaralarınızı sarabilirsiniz. Yeni bir vizyon belirleyebilirsiniz.


1 mart, 2024

Yeni planlar
Mart ayı kendinize yeni hedefler, yeni bir yol ve strateji belirleyeceğiniz bir zaman olabilir. Vazgeçtiklerinizi iyi tartmalısınız. 10 Marttan itibaren çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. 12 Marttan itibaren iş ve kariyer konularında şansınız yükseliyor. 20 Marttan itibaren ise çok daha sosyal bir sürece giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda çok daha çalışkan olabilirsiniz. 25 Mart’taki ay tutulması aşka adım atacağınız kararlar ve farkındalıklar getirebilir.


1 şubat, 2024

Akışın getirdikleri
Şubat ayında bulunduğunuz ortamın dışında olmak size iyi gelebilir. Ayın 13 ve 14’ünde ortak maddi konularda patlak veren durumlar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Ortak paylaşımlar ve eşinizin işleri bu dönemde epeyce enerjinizi alabilir. 14 Şubat’ta umutlarınızı yeşertecek gelişmeler olabilir. Akışa ve getirdiklerine güvenmelisiniz. 20’sinden itibaren hedeflerinize, planlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. 24 Şubat’taki dolunay ev ve ailenizle ilgili konularda uyarıcı olabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.