İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

3 ocak, 2022

Maddi konulara odaklanabilirsiniz
Burcunuzun yöneticisi Merkür ayın 14’ünden itibaren gerilemeye başlarken bu tarih öncesinde önemli işleri halletmek için hızlı davranabilirsiniz. Sonrasında hayat biraz daha yavaş akabilir. Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürürken ortak maddi konularda ve paylaşımlarda dikkatli davranmalısınız. Oğlak burcundaki yeni ay maddi işbirliklerini beraberinde getirebilir ancak beklenmedik durumları da dikkate almalısınız.  18 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay maddi değerlerinizi sorgulama ve önemli kararlar alma zamanı olabilir.


1 aralık, 2021

Yeni bir ilişki doğabilir
Yılın bu son ayında 4 Aralık’taki Güneş tutulması ilişkinizle ilgili yeni bir durum veya başlangıcı beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişki, ortaklık ya da evlilik söz konusu olabilir. Burcunuzun yöneticisiyle birleşen tutulma sizi olayların merkezine odaklarken söz sahibi ve aksiyon alan ortak veya eş de yapabilir. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle ilişkilere daha çok çaba sarf etmeniz ve bu konuda daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs ortak iş ve girişimlerden yana sizi şanslı kılıyor ancak 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlamasıyla eski ilişkilerin ya da ilişki kalıplarının geri dönmesi ve bunun getirdiği stres söz konusu olabilir. 19 Aralık’taki dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve yaşam koşullarınızda dikkatinizi çeken bir gelişme farkındalığınızı yükseltebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. 22 Aralık’tan sonra özellikle ortak işlerle birlikte görev ve sorumluluk bilinciniz artıyor.


1 kasım, 2021

Gizemli konulara merakınız artabilir
Kışın ayak seslerini daha çok hissedeceğimiz bir ay bizi beklerken gündelik yaşamınızda sizi şimdiye kadar zorlamış olan bazı değişiklikleri yapmaya başlayabilirsiniz. Sağlık, zindelik, beslenme, arınma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz ki 5 Kasım’daki yeni ay bu adımların başlangıç noktası ve miladını teşkil edebilir. 5 Kasım’dan itibaren ortak girişimler ve ortak maddi konularda şansınız artabilir. Eşiniz veya ortağınızın işlerindeki düzelme size olumlu yansıyabilir. 6 Kasım sonrasında derin, gizemli konular, kapalı kalmış sırlar daha çok ilginizi çekebilir ve zihninizi bu yöne odaklayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması bilinçaltınızda, ruhunuzda çarpıcı bir aydınlanma ve farkındalık zamanı olabilir.


1 ekim, 2021

Aşk ve sevdikleriniz
Burcunuzun yıldızı Merkür ayın 18’ine kadar retro hareketini sürdürürken biraz yavaşlamanız gereken bir ay olabilir. Özellikle aşk yaşamınızla ve sevdiklerinizle ilgili konu ve gelişmelerin sizi epeyce meşgul edeceği bir ay sizi beklerken vites düşürmeniz kolay olmasa da bunu yaptığınızda hayatınız biraz daha kolaylaşabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni ve taze bir aşkı, tutkuyu veya heyecanı beraberinde getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle bu aşkı ciddi ve uzun vadeli bir ilişkiye çevirme, bir ilişkiniz yoksa bu ilişkiye sahip olma fırsatınız olabilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle uzaklarla ilgili işler hız kazanabilir, dış dünyayla temasınız hızla artabilir.  20 Ekim’deki dolunay sosyal yaşamınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde bir farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında da gündelik rutinlerinize, beslenme ve diyet programlarınıza, çalışma ve iş ortamınızın koşullarına odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.