İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 ocak, 2021

Uykusuzluğa dikkat etmelisiniz

Ortak paylaşımlar, maddi konular ekseninde biraz hırs ve mücadele dolu bir ay sizi beklerken duygusal gerginliklerinizi telafi edecek sizi konsantre eden işlerle ya da konularla ilgilenebilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna ilerlerken özellikle uykusuzluğa, dalgınlığa, unutkanlığa ya da sakarlığa karşı daha tedbirli olmanız gereken bir buçuk aylık bir süreç başlıyor. 8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçiyor, eşinizin ya da ortağınızın maddi durumunda olumlu gelişmeler sizi mutlu edebilir, güçlü kimselerden destek alabilirsiniz. Merkür’ün aynı zamanda Kova’ya ilerlemesiyle uzaklarla iletişiminiz artabilir. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir iş veya uğraş getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay ise yakın çevrenizdeki, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmelere dikkat çekiyor. 30 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda özellikle uzaklarla etkileşiminizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Biraz daha yavaşlayıp ağırdan almanız gereken bir döneme geçiş yapabilirsiniz.


1 aralık, 2020

Uzaklarla ilgili konular
Toprak enerjisinin ağırlığını adeta gülle gibi hissettirdiği geçtiğimizin yılın zorlamış olduğu burçlardan biri de sizsiniz. Şu veya bu şekilde haritanızda toprak enerjisi de yoksa bu zorlanma daha da acıtıcı geçmiş olabilir. Ancak aralık ayı pek çok açıdan ümit verici görünüyor. Güneş, Merkür’ün ardından 15 Aralık’ta karşıt burcunuza ilerleyen Venüs ilişkilerden yana sizi epeyce şanslı kılarken eşiniz, sevgiliniz ve yakın dostlarınız tarafından şımartılabilirsiniz. Mars’ın sosyal çevrenizden iyice çekip çıkardığı son altı aylık dönemde bu enerjiler oldukça iyi gelecek gibi. Güneş tutulması 14 Aralık’ta Yay’da gerçekleşirken ilişki ve birlikteliğinizde yepyeni bir dönemi başlatabilir, eşiniz, sevgiliniz ve çok yakın dostlarınızın size yönelik enerjisine siz bile şaşırabilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn’ün, 20 Aralık’ta Jüpiter’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte yeni ve sıra dışı bir değişim döngüsü de başlıyor. Bu geçişler uzaklarla, yurt dışı, yabancılar ve seyahatlerle ilgili konuları gündeminize taşıyacaktır. Satürn işleri kolaylaştırmazken Jüpiter oldukça büyük bir destekte bulunabilir. Kısıtlayıcı şartlarda seyahatler gerçekleştirebilirsiniz, hatta çoğu zaman bunları sanal, teknoloji yoluyla yapabilirsiniz. Ruhunuzdaki büyük hareketlilik şu ya da bu şekilde dışarı taşıp sizi uzaklara taşıyabilir. Yılı 30 Aralık’ta Yengeç burcundaki dolunayla kapatırken bu dolunay özgüveninizi tazelemenize yardımcı olabilir.


1 kasım, 2020

Aşk dikkatinizi çekmeyen bir yerden doğabilir

Kasım’da burcunuzun yöneticisi Merkür’ün retrosu son bulurken siz de hız kazanıyorsunuz. 3 Kasım’dan itibaren sevdiklerinizle daha çok ilgilenme imkanı bulabilirsiniz. 11 Kasım’da yönetici gezegen Merkür’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz. Ayrıca günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha tempolu bir sürece ilerleyebilirsiniz. 15 Kasım’daki yeni ay gündelik yaşam ve rutininize yeni bir kişiyi katabilir, yeni bir iş veya çalışma arkadaşınız olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi tutkulu bir aşk getirebilir, bunu göz ardı etmemelisiniz, sizi beğenen fakat henüz fark etmediğiniz sizden yaşça genç veya küçük biri olabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkiler önem kazanıyor ve Kasım ayı burcunuzda bir Ay tutulması ile son bulurken duygusal beklenti ve ihtiyaçlarınızı fark edebilir ya da gözden geçirebilirsiniz.


1 ekim, 2020

Evinizi güzelleştirebilirsiniz

Burcunuzun gezegeni Akrep’te ilerlerken mücadeleci yanınızı ortaya koyabileceğiniz ancak özellikle ruhen biraz yorulabileceğiniz bir ay olarak göze çarpıyor Ekim ayı. Özellikle Merkür retrosunun ay ortası itibarı ile aktive olmasıyla birlikte biraz daha yavaştan ve ağırdan almanız gerekebilir hayatı. Zira bu dönemin baskın toprak enerjileri çok fazla çaba ve gayret göstermeniz halinde ekstra boğucu olabilir. Koç burcunda dolunayla açılan ayda bu dolunayın etkisini arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz üzerinden görebilirsiniz. Venüs 3’ünden itibaren ev ve aile konularında destekleyici olabilir. Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. 23 Ekim’deki yeni ay ise sürpriz aşkları ve aşkta yeni bir dönemi beraberinde getirebilir. Ayın kapanışı yine bir dolunayla ve bu dolunay manevi yönden besleyici olabilir. Bilinçaltınız uyanışta ve sezgileriniz yüksek olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.