İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 mayıs, 2020

Işığınızla parlayacağınız bir döneme ilerliyorsunuz

Mayıs, ayın 20’sine kadar sizi kontrolünüz dışı olayların akışı içinde bırakabilir. Ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilir, çoğu zaman izleyici kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem sizi mistik ve manevi konulara yakınlaştırabilir. Kendinizi manevi yönden zenginleştirebilirsiniz. 7 Mayıs’taki dolunay bu akışın içinde size gündelik meşgalelerinizi ve yapmanız gerekenleri hatırlatan bir uyandırma zili görevi yapabilir. Öte yandan Venüs burcunuzda ve tüm ay boyunca da sizi şanslı ve avantajlı kılıyor. Ancak 13 Mayıs’ta retrosu başlıyor ve 25 Haziran’a kadar sürecek olan bu Retro eski hikayeleri, mevzuları yaşamınıza geri getirebilir. Eski ilişkiler, ilişki modelleri yine retronun getirilerinden olabilir. Bu dönem kozmetik, estetik girişimler için pek de iyi olmayabilir. Ayrıca maddi konulara da gayet temkinli yaklaşmalısınız. 12 Mayıs’ta yıldızınız Merkür’ün yönetici olduğu burcunuza ilerlemesiyle her şey değişmeye başlıyor. Güç kazanabilirsiniz. İletişimde de ilişkilerde de söz sahibi olabilirsiniz. 20’sinde Güneş’in de burcunuza ilerlemesi sizi tartışmasız zodyağın en dikkat çekici burcu kılabilir, göz kamaştırıcı ve büyüleyici olabilir, hemen her şeyde sözünüzün geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu pırıltılı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. 13 Mayıs’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle değişken burçlarda hareketlilik artıyor. Kariyerinizde, iş yaşamınızda mücadele artabilir, siz de daha girgin, cesur, korkusuz davranabilirsiniz. Gözle görülen hızlı ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız zira pek tekin konumda olmayan bu Mars statünüze, konumunuza zarar veren, onu zedeleyen türde olabilir. 22 Mayıs’taki yeni ay özellikle burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tazelenip kendinizi toparlayacağınız ve yeni girişimler yapacağınız bir yeni ay sizi bekliyor. Bu ay Retro yapan gezegen yalnızca Venüs değil. 11 Mayıs’ta Satürn, 14 Mayıs’ta Jüpiter retrosu başlıyor ve iş, kariyer ve sosyal alandaki yavaşlamalara işaret ediyor. Satürn retrosunda uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerde, konularda gecikme, erteleme, sürüncemeler görülebilir. Jüpiter retrosu ise ruhsal, psikolojik hezeyanları bir başka noktaya taşıyabilir. Stres, gerginlikler karşısında mücadele gücünüzü korumaya çalışmalısınız.


1 nisan, 2020

Venüs sizi dikkat çekici kılıyor

Nisan ayının sizin için en dikkat çekici görünümü Venüs’ün 4 Nisan’da burcunuza ilerlemesi ve sizi diğer burçlara nazaran biraz daha şanslı, cazibeli, kısmetli kılması. İlişkilerde bu cazibeden yararlanabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 8 Nisan’daki dolunay aşka göz kırpan bir dolunay olabilir, sevdiklerinizle, aşkla ya da aşkla uğraştığınız bir konuda farkındalık getirebilir, aşka dair kararlar alabilirsiniz. 11 Nisan’da burcunuzun yöneticisi Merkür’ün Koç burcuna ilerleyişi sizi ayın geri kalanında çok daha girişimci, cesur ve lider kılabilir. 19 Nisan’da Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte kendinizi manevi ve içsel anlamda zenginleştirebileceğiniz bir dönem başlıyor, inançlarınızı güçlendirebilir, başkalarına özellikle maneviyat ve sezgilerinizle yol gösterebilir. 22’sindeki yeni ay bu anlamda yeni kapılar açabilir.


1 mart, 2020

Sabırlı olmalısınız

Burcunuzun yıldızı Merkür 10’una kadar retrosunu sürdürürken kontrolünüz dışı gelişmeler ister istemez hayatınızı yavaşlatmanıza neden olabilir. 4’ünden itibaren yurt dışı iletişim ve bağlantılarda daha temkinli davranmanız gerekebilir. 5 Mart’tan itibaren burç değiştiren Venüs manevi yönü kuvvetli ilişkilere çekilmenizi kolaylaştırabilir. 20’sine kadar iş, görev ve sorumluluklar yaşamınızı kaplarken bu tarihten sonra daha sosyal bir gündeme kavuşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan keyif duyabilirsiniz. 22’sinde burç değiştiren Satürn ruhsal anlamda rahatlama getirirken yurt dışı ve yabancı bağlantılı işlere ağırlık vermenizi sağlayabilir. 9 Mart’taki dolunay ev ve aile yaşamınıza ve geçmişe yönelik farkındalık getirirken, 24 Mart’taki yeni ay sosyal yaşantınızda yepyeni başlangıçlara ve yeni umutlara işaret edebilir.


1 şubat, 2020

Akışa uyum sağlamanız gereken bir ay sizi bekliyor

Şubat ayı biraz ortaya karışık, biraz dağınık bir ay olarak sizi beklerken akışın getirebileceği sürprizlere hatta mucizelere açık olabilirsiniz. Özellikle iş, kariyer anlamında oldukça hareketli bir ay geçirebilirsiniz. Ciddi ve önemli iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Ancak 17’sinden itibaren burcunuzun yöneticisi Merkür geri gidiyor. Bu retro işleri beklediğinizden daha karmaşık hale getirebilir, aklınızı tamamen yerinden alabilir, dolayısıyla yavaş ve temkinli hareket etmenizde fayda var. Neyse ki 8’inden itibaren dostlarınız yardımınıza koşacak. Arkadaşlarınızdan destek ve iyilikler görebilirsiniz. Bir arkadaşlığınız aşka da dönüşebilir. 14 Şubat’ta ise Ay gizemli Akrep burcunda seyrederken en derin duyguların ortaya çıktığı anlar yaşayabilirsiniz. Kuruntu ve kaygıları bir kenara bırakmalısınız. Aşkta emeği ön planda tutabilirsiniz. 16 Şubat’ta Mars burç değiştiriyor ve Satürn ve Plüton’un olduğu Oğlak burcuna ilerliyor. Özellikle ortak maddi konularda zorlayıcı bir dönemi başlatıyor. Ruhsal anlamda kendinize dikkat etmeyi unutmayın. 19 Şubat’tan itibaren hedef ve planlarınıza daha fazla kilitlenebilirsiniz. 23 Şubat’taki yeni ay iş hayatınızda yeni bir konumu veya yeni bir kariyeri gündeminize taşıyabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.