İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 nisan, 2021

Hareketli bir ay sizi bekliyor

Sosyal yönden oldukça hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle sosyal iletişime daha da hız verebilirsiniz. Ayrıca Merkür burcunuzun yıldızı olduğundan bu yeni transiti size çok daha fazla canlılık, hareket, enerji katabilir. 12 Nisan’daki yeni ayla birlikte yeni çevreler, yeni arkadaş ve dostlar edinebilirsiniz.14 Nisan’da Venüs burç değiştirirken ilişkilerde ve aşkta ruhsal ve manevi uyumu daha çok arayabilirsiniz. Bu dönemde platonik aşklara dikkat etmelisiniz. 19 Nisan’dan itibaren hayatınızın biraz daha kontrolünüz dışı akabileceği bir dönem başlıyor. Ruhsal ve manevi konulara iyice ilgi duyabilir, akışta ilerlemekten, sezgilerinizin, hislerinizin sesini dinlemekten hoşlanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle maddi ve parasal konuların, iş konularının sizi meşgul edip enerjinizi alabileceği, hatta tüketebileceği bir buçuk aylık dönem başlıyor. Bu süreçte maddi kayıplara dikkat etmelisiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ise gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza dikkatinizi çekebilir.


1 mart, 2021

Burcunuza ilerleyen Mars enerjinizi yükseltiyor
Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizi harekete geçirecek bir aya ilerliyorsunuz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda motive bir şekilde çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, bu yönde gereken çaba ve enerjiyi sarf edebilirsiniz. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir iş fırsatı veya imkânı getirebilir. Ancak ilişkilerde ve ortaklıklarda aldatıcı olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. 16 Mart’tan itibaren burcunuzun yıldızı Merkür Balık burcuna ilerliyor, potanıza çok şey doldurabilirsiniz ancak karışıklıklara, dağınıklıklara dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yönden kendinizi çok daha motive hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Umutlarınızı tazeleyip yeni başlangıçlara adım atabileceğiniz bu dönemde Venüs karşınıza sosyal çevrenizden yeni aşklar, yeni ilişkiler çıkarabilir. 28 Mart’taki dolunay etrafınızda sizi beğenen bir kişiyi fark etmenizi sağlayabilir.


1 şubat, 2021

Aklınız, fikriniz kendinizden uzaklarda, dışarıda olabilir

Burcunuzun yıldızı Merkür bu dönemde retro hareketini sürdürürken hayatınızı biraz daha rölantiye, yavaşa alma zamanı. Eski becerikliliğinizi, hızınızı, çevikliğinizi, uyumunuzu göstermek zorunda değilsiniz, aslında Merkür retrosuyla bu anlamda işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Belki biraz dinlenme, geriye bakma ya da etrafınızda ve dışarılarda olan biteni izleme ve değerlendirme zamanı olabilir ve buna da ihtiyacınız var. Sizin dışınızda gelişen pek çok şeyin sizi ruhsal anlamda delice yorduğu ve zaman zaman da üzdüğü ve yıprattığı bir dönemden geçerken ruhsal dalgalanmalara kendinizi kaptırmaktan kaçınmalısınız. Bunu yerine dışarıya odaklanmak size keyif verebilir, ağırlığı buna vermeye çalışın. Venüs uzaklardan sıra dışı bir aşk getirebilir, aşkta yaklaşımlarınızı değiştirebilir. 11 Şubat’taki yeni ay sosyal paylaşımlarınıza yeni bir boyut kazandırabilir. 18 Şubat sonrasında daha hareketli bir dönem sizi beklerken hedef ve planlarınıza, iş yaşamı ve kariyerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. 27 Şubat’taki dolunay aileniz ve geçmişinize dair farkındalıklarla birlikte eviniz ve yuvanızla ilgili yeni kararlara beraberinde getirebilir.

1 ocak, 2021

Uykusuzluğa dikkat etmelisiniz

Ortak paylaşımlar, maddi konular ekseninde biraz hırs ve mücadele dolu bir ay sizi beklerken duygusal gerginliklerinizi telafi edecek sizi konsantre eden işlerle ya da konularla ilgilenebilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna ilerlerken özellikle uykusuzluğa, dalgınlığa, unutkanlığa ya da sakarlığa karşı daha tedbirli olmanız gereken bir buçuk aylık bir süreç başlıyor. 8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçiyor, eşinizin ya da ortağınızın maddi durumunda olumlu gelişmeler sizi mutlu edebilir, güçlü kimselerden destek alabilirsiniz. Merkür’ün aynı zamanda Kova’ya ilerlemesiyle uzaklarla iletişiminiz artabilir. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir iş veya uğraş getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay ise yakın çevrenizdeki, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmelere dikkat çekiyor. 30 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda özellikle uzaklarla etkileşiminizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Biraz daha yavaşlayıp ağırdan almanız gereken bir döneme geçiş yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.