İkizler Aylık Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

1 ağustos, 2020

Sözlerinizle dikkat çekicisiniz

Aslan burcunun oldukça etkili olduğu bir ay bizi beklerken iletişim gücünüzle, ağınızla dikkat çekicisiniz. Sözleriniz her zamankinden çok daha etkili, ikna edici, sesiniz çok daha gür çıkabilir. Becerilerinizi, yeteneklerinizi etkili ve fark edilir bir şekilde ortaya koyabilir, sesinizi şu ana kadar duymamış olanlara kadar duyurabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda bir farkındalık getirebilir. Seyahat kapılarını açabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs maddi yönden toparlanmanızı, kazanç ve gelirlerinizi artırmanızı sağlayabilir. 19 Ağustos’taki yeni ay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde yeni başlangıçları beraberinde getirebilir, yeni bir komşunuz olabilir sözgelimi. 20’sinde Merkür’ün, 22’sinde Güneş’in Başak burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor, ev işleri artabilir, evinizde arı gibi olabilir, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz.

1 temmuz, 2020

Gizli durumlar ortaya çıkabilir

Burcunuzun yöneticisi Merkür geri giderken hayatın akışı biraz kontrolünüz dışı bir hızda akabilir, daha yavaş, temkinli, sabırlı olmanız gerekebilir. 12 Temmuz’da retronun son bulmasıyla bu akış hızlanacak. Öte yandan 2 Temmuz’dan itibaren Satürn bir süreliğine yani 17 Aralık’a kadar eski yerine yani Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüş 21 Mart öncesi dönemi yeniden önünüze çıkarabilir. Özellikle ortak maddi konularda hırs ve mücadelenin getirdiği güçlükler, iş yaşamındaki zorluk veya engeller, eşinizin iş durumlarıyla ilgili sorunlar uğraştırırken öldürmeyen şey güçlendirir misali bu süreçten çok daha güçlü ve dirayetli çıkabilirsiniz. 5 Temmuz’da gerçeklen Ay tutulması bu konularda farkındalığınızı yükseltip gözünüzü açacak olan bir tutulma olabilir. Gizli, kapalı kalmış bir durumu veya bir sırrı ortaya çıkarabilir. Mars bu dönemde arkadaşlık ilişkilerini hareketlendiriyor ancak sürtüşmelere dikkat. İki kötücül gezegen olan Mars ve Satürn güçlü burçlarda seyrederken katı ve acımasız tutumları beraberinde getirebilir. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay, yeni bir iş veya kazanç kapısı açabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize daha odaklı olabilirsiniz.


1 haziran, 2020

Yeni bir iş veya kazanç fırsatı doğabilir

Yeni ayın en önemli konuları hiç şüphesiz tutulmalar. Tutulmalar özellikle duygusal açılardan oldukça etkileyici zamanlar olarak dikkat çekici. İlk tutulma 5 Haziran’da karşıt burcunuz Yay’da meydana geliyor ve ilişkinize, evliliğinize, ortaklığınıza ışık tutuyor. Bir ilişkiniz yoksa bu bir farkındalık zili olabilir. Karşınızda sizi bekleyen, size göz kırpan birini görebilirsiniz. Bu tutulmanın açıları ise iş hayatınızdaki dinamiklere etki edebilir. Hedeflerden uzaklaşma ya da onları yakalayamama duygusu getirebilir. Duygusal kızgınlık ve öfke patlamalarına dikkat etmelisiniz. 21 Haziran’da ise bir Güneş tutulması var ve bu tutulma maddi konularda yenilik ve değişimi beraberinde getirebilir. Yeni bir işe girebilirsiniz. Kendi başına güçlü ancak başka gezegenlerden desteksiz ve bir başına olan bu tutulma mekan değiştirme, taşınma, aile içi değişiklikler getirebilir. 18 Haziran’da başlayacak olan Merkür retrosu maddi konuları kafanızda, zihninizde değerlendirmenizi bir şekilde zorlaştırabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosunun son bulması bu ayın en güzel haberlerinden biri, zira çekiciliğiniz, zarafetiniz artmaya ve giderek daha da dikkat çekici olmaya başlayacak. 28 Haziran’dan itibaren Mars yeni transitine başlıyor ve bu transit yıl sonuna dek sürecek. Bu süreç özellikle sosyal ilişkilerinizi çalkantıya, karmaşaya itebilir. Güçlü kişiler ortaya çıkabilir. Kendinizi dışlanmış, uzaklaşmak zorunda bırakılmış hissedebilirsiniz.


1 mayıs, 2020

Işığınızla parlayacağınız bir döneme ilerliyorsunuz

Mayıs, ayın 20’sine kadar sizi kontrolünüz dışı olayların akışı içinde bırakabilir. Ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilir, çoğu zaman izleyici kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem sizi mistik ve manevi konulara yakınlaştırabilir. Kendinizi manevi yönden zenginleştirebilirsiniz. 7 Mayıs’taki dolunay bu akışın içinde size gündelik meşgalelerinizi ve yapmanız gerekenleri hatırlatan bir uyandırma zili görevi yapabilir. Öte yandan Venüs burcunuzda ve tüm ay boyunca da sizi şanslı ve avantajlı kılıyor. Ancak 13 Mayıs’ta retrosu başlıyor ve 25 Haziran’a kadar sürecek olan bu Retro eski hikayeleri, mevzuları yaşamınıza geri getirebilir. Eski ilişkiler, ilişki modelleri yine retronun getirilerinden olabilir. Bu dönem kozmetik, estetik girişimler için pek de iyi olmayabilir. Ayrıca maddi konulara da gayet temkinli yaklaşmalısınız. 12 Mayıs’ta yıldızınız Merkür’ün yönetici olduğu burcunuza ilerlemesiyle her şey değişmeye başlıyor. Güç kazanabilirsiniz. İletişimde de ilişkilerde de söz sahibi olabilirsiniz. 20’sinde Güneş’in de burcunuza ilerlemesi sizi tartışmasız zodyağın en dikkat çekici burcu kılabilir, göz kamaştırıcı ve büyüleyici olabilir, hemen her şeyde sözünüzün geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu pırıltılı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. 13 Mayıs’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle değişken burçlarda hareketlilik artıyor. Kariyerinizde, iş yaşamınızda mücadele artabilir, siz de daha girgin, cesur, korkusuz davranabilirsiniz. Gözle görülen hızlı ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız zira pek tekin konumda olmayan bu Mars statünüze, konumunuza zarar veren, onu zedeleyen türde olabilir. 22 Mayıs’taki yeni ay özellikle burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tazelenip kendinizi toparlayacağınız ve yeni girişimler yapacağınız bir yeni ay sizi bekliyor. Bu ay Retro yapan gezegen yalnızca Venüs değil. 11 Mayıs’ta Satürn, 14 Mayıs’ta Jüpiter retrosu başlıyor ve iş, kariyer ve sosyal alandaki yavaşlamalara işaret ediyor. Satürn retrosunda uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerde, konularda gecikme, erteleme, sürüncemeler görülebilir. Jüpiter retrosu ise ruhsal, psikolojik hezeyanları bir başka noktaya taşıyabilir. Stres, gerginlikler karşısında mücadele gücünüzü korumaya çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.