Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

1 ekim, 2020

Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmeyin

Ekim ayına karşıt burcunuzda bir dolunayla başlarken bu dolunay kendinizle ilgili bir farkındalık ve hesaplaşma zamanı olabilir. Sağlığınızı bu dönemde gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle birlikte kendinizi bedenen ve ruhen biraz daha iyi ve şifalanmış hissetmeye başlayabilirsiniz. 23 Ekim’e kadar potanızda ilişkiler yer alırken emek, hizmet beklentileri öne çıkıyor. Merkür ay boyunca Akrep’teyken şüpheci ve sorgulayıcı bir düşünce tutumu içinde olabilirsiniz. Ancak 14’ünden sonra gerilemeye başlayan Merkür karşısında bu tutumu abartmamaya özen göstermelisiniz. 16 Ekim’deki yeni ay yeni bir ilişkiyi ya da ilişkinizde yeni bir dönemi muştulayabilir. 23 Ekim sonrasında Güneş’in burç değiştirmesiyle mücadeleci yanınızı ortaya koyabilirsiniz. 31 Ekim’deki dolunay ise maddi konulara ışık tutacak. Ay boyunca sürecek olan Mars retrosunda sağlığınızı gözetmeyi, enerjinizi kontrollü kullanmayı unutmayın. Doktor ve uzmanlardan destek görebileceğiniz bir dönemde olduğunuz da aklınızın ucunda olsun.


1 eylül, 2020

Verimli, üretken bir ay olabilir

Çalışkan ve üretken olabileceğiniz bir aydasınız. İrili, ufaklı tüm işlerinizi toparlayıp yoluna koyabilirsiniz. Sağlık, şifa konularına ağırlık verebilir, temizlik, hijyen, düzen konularına eğilebilir, kendinizi, çevrenizi, ortamınızı pürüpak kılabilirsiniz. İçten dıştan bir detoks ve arınma ayı Eylül sizin için. 2 Eylül’deki dolunay melankolik bir hava getirebilir, ardınızda bıraktıklarınızı size hatırlatabilir. 5’inden itibaren bire bir görüşme ve konuşmaları artırabilirsiniz. 6 Eylül ve sonrasında aşktan yana oldukça şanslısınız. Sevdikleriniz ve çocuklarınız tarafından şımartılabilirsiniz. 10 Eylül’de burcunuzun yıldızı Mars gerilemeye başlıyor ve 14 Kasım’a kadar bu süreç biraz rölanti, yavaşlama dönemi olmalı sizin için. Kontrol imkânınızın azalmasıyla hayatın akışı önem kazanabilir. Risklere, tehlikeli durumlara dikkat etmelisiniz. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulmasıyla görev ve sorumluluklarınıza daha sıkı sarılabilirsiniz. 29’unda Satürn’ün düze dönmesi iş hayatında, kariyerde, hedef ve planlarınızda daha fazla düzen ve istikrarı beraberinde getirebilir. 17 Eylül’de yeni ay var ve bu yeni ay gündelik yaşamınıza getirebileceğiniz yeniliklerle ilgili. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkiler öne çıkıyor.


1 ağustos, 2020

Aşk, tutku, heyecan dolu bir ay

Her ne kadar Satürn ve Jüpiter geri gidiyorsa da, burcunuzdaki Mars ve buna uyumlu diğer gezegenler sayesinde temponuzun hız kesmediği bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Bu sıcak, hareketli tempo kısıtlı, sınırlı geçen günlerin ardından bir miktar yorucu ve ağır gelebilir ancak zaman içinde enerjinizin de yerine gelmesiyle bu tempoya ayak uydurabilirsiniz. Kendinizi son derece sıcak günlerin tam ortasında bulurken aşk, heyecanlar, tutkular tavan yapabilir. Sizi meşgul eden, size keyif veren aktiviteler bulmalısınız. Bunlardan zevk duyabilir ve enerjinizi bu aktivitelere akıtabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay sosyal farkındalık dolunayı, arkadaş ve sosyal çevrenizin değerini, kıymetini size hatırlata bir dolunay olabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs ailenizden göreceğiniz desteğe işaret ediyor, onların tanıştırmasıyla bir ilişkiniz başlayabilir. 19 Ağustos’ta Aslan burcundaki yeni ay sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. 20’sinde önce Merkür’ün ardından Güneş’in Başak burcuna ilerlemesiyle ayaklarınız artık yere basmaya başlayabilir. Gündelik iş ve telaşlarınıza dönebilir, çalışkan, üretken yanınızı yeniden devreye alabilirsiniz.

1 temmuz, 2020

Hedef ve planlara dönüş

Mars’ın burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla oldukça enerjik ve aktif olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Risk almaktan korkmayabilir, cesur ve gözü pek davranabilirsiniz. 2 Temmuz’dan itibaren Satürn retrosu Oğlak’ta devam ediyor. Bu süreçte yeniden 21 Mart öncesi döneme bir dönüş yaşayabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeli, hedef ve planlarınız noktasında sabırlı ve temkinli davranmalısınız. Tutulma sezonu devam ediyor ve 5 Temmuz’daki Ay tutulması hedeflerinize, planlarınıza göz atmanızı, iş hayatınız, kariyerinizle ilgili yeni farkındalıklarla yeni değerlendirmeleri beraberinde getirebilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosu son buluyor. Aile içi iletişim hızlanırken, iş anlaşmaları, sözleşmeler için imza atmaya uygun bir sürece girebilirsiniz. 20 Temmuz’da Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yine ev ve aile konularında başlangıçlar söz konusu olabilir, yeni bir ev, yuva, aileye yeni bir üye katılabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte keyifli aktivitelere ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, bu konularla motive olabileceğiniz bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.