Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

1 temmuz, 2021

Aileye odaklı bir ay
Temmuz ayı aile içinde olup bitenlere iyice odaklanabileceğiniz bir ay gibi duruyor. Evinizde de bazı değişiklikler, tadilat, onarım işleri yapabilirsiniz. Aile içinde iletişiminiz yüksek olabilir. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay aile içinde köklü değişimlere işaret edebilir ya da aile bireylerinde yaşamlarını kökten değiştirmek isteyenlerin yeni adım veya atılımlarını gösterebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür aileyle iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Venüs ise Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken gündelik yaşamınızda destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren heyecan ve tutkularınıza sahip çıkabilir, özgün yanlarınızı işlerinize yansıtabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise tam kendinize odaklanmışken sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle sosyal duyarlılıklarınız iyice ortaya çıkabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle çalışkan ve üretken olma zamanı başlıyor, önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde kendinizi yorup yıpratmamaya gayret etmelisiniz.


1 haziran, 2021

Bir gününüz bir diğerine uymayabilir
Değişken burçların egemenliğindeki Haziran ayı adaptasyon gücünüzü test edebilir. Değişime uyum gücünüz başarı getirebilir. Venüs’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle ailenizden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Güneş tutulması yakın çevrenizde yenilikler, değişiklikler getirebilir, komşularınız değişebilir, kardeşlerinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Eğitim konularında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili hareketli bir dönem getirebilir, aşktan ve sevdiklerinizden uzaklaşmanıza neden olabilir. 21 Haziran’dan itibaren ev ve aile konularında kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması iletişim ve yolculukları hızlandırabilir. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi ciddi görev ve sorumluluklara çekebilir, hedef ve planlarınızı gözden geçirmeniz ve işiniz ve kariyerinizle ilgili konuları ele almanız gerekebilir.


1 mayıs, 2021

İletişim hızlanıyor
Hareketli bir ay sizi beklerken iletişim açısından oldukça değişken bir gündeminiz var. Bu dönemde sürekli konuşma, sohbet ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Öğrenmeye ve bilgiye merakınız artarken sosyal paylaşımlarınız zenginleşebilir. 9 Mayıs’tan itibaren aşkı yakın çevrenizde, okul arkadaşlarınız arasında bulabilirsiniz. Yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden bolca destek görebilirsiniz. 11 Mayıs’taki yeni ay maddi konularda ve iş konularında yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. 14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter Balık transiti manevi zenginlikler sunarken şansınızı da hiç ummadığınız yerlerden açık kılabilir, beklenmedik sürprizlere hazırlanın. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise uzaklardan bir farkındalık taşıyabilir.


1 nisan, 2021

Işığınızla parladığınız bir ay sizi bekliyor

Güneş’in burcunuzda ilerleyerek ışıltınızı daha da yükselttiği, kendinizi gösterebileceğiniz, dikkat çekeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün de burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. 12 Nisan’da burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yeni girişim ve atılımlar anlamına gelebilir. 14 Nisan’dan itibaren Venüs para evinizde size maddi yönden şans getirdiği gibi, sahip olduklarınızın daha çok değerini bilebilir ve bunu gösterebilirsiniz. 19 Nisan’da Merkür ve hemen ardından Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle maddi konulara daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularının enerjinizi alabileceği, hatta tüketebileceği bir buçuk aylık dönem başlıyor. Bu süreçte ev kazalarına ve aile içi anlaşmazlıklara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ise ortak maddi konulara, eşinizin, ortağınızın işlerine dikkatinizi çekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.