Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

1 ekim, 2021

Uzakların cazibesi artıyor
Mars, Güneş ve Merkür karşıt burcunuzda seyrederken ilişkiler adına heyecanlı ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi karşı tarafa veya taraftakilere fazlasıyla bağımlı hissedebilir ve rahatça gönlünüzce hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu da özgürlüğünüzü bir miktar kısıtlayabilir, ilişkiler adına kendinizden çok fazla ödün vermenize neden olabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni bir ilişkinin başı olabilir. 7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle aşkı uzaklarda bulabilirsiniz, yolculuklar da özellikle ayın 18’inden sonra daha rahat geçebilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesi sosyal alanda her şeyi daha kolay yoluna koymanızı sağlayabilir. 18 Ekim’de Merkür’ün düze dönmesi karşılıklı iletişimi kolaylaştırabilir. 20 Ekim’de burcunuzda bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayla kendiniz ve yaşamınızla ilgili bir durumun farkına varabilirsiniz. 23 Ekim sonrasında ise ortak maddi konulara, ortak paylaşımlara, vergi, miras konularına odaklanabilirsiniz.


1 eylül, 2021

Hasat zamanı
Güneş’in Başak burcunda ilerlediği Eylül’ün 22’sine kadar olan dönemde üretken, çalışkan ve özverili yönlerinizi öne çıkarabilir, gündelik yaşamınıza yeni bir soluk katabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi ortak maddi konularda ve iş konularında destekleyebilir. 15 Eylül’den itibaren başlayan Mars Terazi transiti bire bir ilişkileri bir miktar zorlaştırırken karşınızdaki kişilere karşı daha sabırlı olmanız gerekebilir. 21 Eylül’deki dolunay size unuttuğunuz veya ihmal ettiğiniz bir gerçeği hatırlatabilir. 22’sinden itibaren artık ilişkilere tamamen odaklanabilirsiniz. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama ve anlaşılmalar zorlayıcı olabilir. Özetle Eylül ayında ilişkiler konusunda temkinli ve biraz geride durmak ve işlerinize odaklanıp üretken olmak yerinde bir yaklaşım olabilir.


1 ağustos, 2021

Ayın ikinci yarısı ilişkiler açısından keyifli olabilir
Ağustos ayı oldukça çalışkan, üretken ve verimli olabileceğiniz bir ay. Bu dönemde irili ufaklı tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayın 23’üne kadar Aslan burcundaki Güneş aşk ve sevdikleriniz konusunda sizi oldukça heyecanlı ve hevesli kılsa da tam karşısındaki Jüpiter Satürn ikilisi bu aşkı biraz soğutabilir, sizi ikilemde bırakabilir. İstekleriniz konusunda ısrarcı olmamaya kendinizi işlerinize odaklamaya gayret etmelisiniz. Venüs’ün 16’sında Terazi burcuna ilerlemesiyle ilişkiler açısından şanslı ve keyifli bir dönem sizi bekliyor. Bire bir ilişkilerde ve ortaklıklarda ilerleme kaydedebilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Aileye odaklı bir ay
Temmuz ayı aile içinde olup bitenlere iyice odaklanabileceğiniz bir ay gibi duruyor. Evinizde de bazı değişiklikler, tadilat, onarım işleri yapabilirsiniz. Aile içinde iletişiminiz yüksek olabilir. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay aile içinde köklü değişimlere işaret edebilir ya da aile bireylerinde yaşamlarını kökten değiştirmek isteyenlerin yeni adım veya atılımlarını gösterebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür aileyle iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Venüs ise Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken gündelik yaşamınızda destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren heyecan ve tutkularınıza sahip çıkabilir, özgün yanlarınızı işlerinize yansıtabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise tam kendinize odaklanmı��ken sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle sosyal duyarlılıklarınız iyice ortaya çıkabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle çalışkan ve üretken olma zamanı başlıyor, önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde kendinizi yorup yıpratmamaya gayret etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.