Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

İletişim kopuklukları
Merkür’ün burç değiştirmesiyle ev ve aile konuları zihninizi daha çok meşgul edebilir. Ailenizle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi seyahatlerin ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların hızını kesebilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi ilişkilerde gerginlik ve tansiyonu yükseltebilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni keşif ve maceraların ve seyahatlerin kapısını aralıyor. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle görev ve sorumluluklara daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı ev ve aile konularına dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs ilişkileri rahatlatırken maddi konularda fazla açılmamaya özen göstermelisiniz.


1 kasım, 2023

Mental olarak güçlenme zamanı
Güçlü kişilerden ilham aldığınız bu dönemde kendinizi de ruhsal anlamda güçlendirebilirsiniz. Derin sorgulamalarınızı sizi fiziken ve zihnen meşgul eden aktivitelerle dağıtmalısınız. Satürn’ün düze dönmesiyle kontrolünüz dışı durumlar da rahatlıyor. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi ilişkilerinizde daha sakin, keyifli olabilecek bir sürece işaret edebilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle uzaklara seyahat konusunda planlar yapabilirsiniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir ortaklığa işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ilginizi çekebilir. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle özellikle seyahatlerle ilgili engeller karşınıza çıkabilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay yakın çevrenizdeki veya kardeşlerinizle ilgili gelişmelere dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Güçlenebilirsiniz
Karşıt burcunuzda bir Güneş tutulmasına ilerlerken gelişme ve olaylar size bir miktar karşı gibi dursa da güçlü kılan astrolojik göstergeleri göz ardı etmemelisiniz. Zira bu dönem sizi sahip olduklarınız ve yetenekleriniz noktasında destekliyor ve karşıyı karşıda bırakıp sahip olduklarınızın üzerine gitmek ve onları geliştirmek sizi kazançlı kılabilir. Üstelik 12 Ekim’de Mars’ın ki, burcunuzun yöneticisi, güçlü olduğu Akrep burcuna ilerlemesiyle daha da güçleniyorsunuz. Bu dönemde uygulayabileceğiniz derinlikli taktikler, stratejilerle özellikle ortaklı işlerde iyi duruma gelebilirsiniz. Merhametli kişiliğiniz ise sizi ayın 9’undan itibaren başkaları için hizmet ve yardımlarda bulunmaya itebilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.


1 eylül, 2023

Geçmişin perdesi
Eylül ayında burcunuzun yönetici gezegeni Mars özellikle ikili ve bire bir ilişkiler açısından yorucu olabilir. Merkür retrosunda sağlığınızla ilgili bir muhasebe ve değerlendirme yapabilir, gereken tedbirleri belirleyebilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay bu açıdan farkındalık getirebilir. Jüpiter retrosu başlarken maddi konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. 29 Eylül’de burcunuzdaki yeni ay sizi yeni ve taze başlangıçlara götürebilir. Geçmişe bir perde çekerek yaşamınızda yeni adımlar atabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.