Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

3 ocak, 2022

Aile ilişkileri mercek altında
Burcunuzun yöneticisi olan Mars Yay’da ilerlerken yakın çevrenize odaklı bir ay sizi bekliyor. Oğlak burcundaki yeni ay aile ilişkilerinde gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara fazla bel bağlamamaya çalışmalısınız. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla sosyal ilişkilerde iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay ev ve aile konularında farkındalığınızı yükseltebilir ve bu konularla ilgili önemli kararları beraberinde getirebilir.


1 aralık, 2021

Yeni maceralar kapısı aralanıyor
Yılın son günlerine yaklaşırken 4 Aralık’taki Güneş tutulması yeni bir yolculuğu ya da bir keşif ve macerayı gündeme getirebilir. Akademik konularda yeni gelişmeler olabilir. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesi yaşamınıza daha fazla hareket, aksiyon getirebilir ancak uzaklarla ilgili konularda daha temkinli yaklaşımlar içinde olmanız da gerekebilir. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs iş ve kariyer alanında yıldızınızı parlatabilir ancak 20 Aralık’tan itibaren üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize daha fazla özen göstermeli ve sabırlı olmalısınız. 19 Aralık’taki dolunay dikkatinizi kardeşlerinizle ilgili konulara çekebilir. 22 Aralık’tan sonra görev ve sorumluluk bilinciniz artıyor.


1 kasım, 2021

İçsel yolculukların kapısını aralayabilirsiniz
Kendinizle yüzleşebileceğiniz hatta hesaplaşabileceğiniz bir ay sizi beklerken ruhsal çalışmalar için bu dönemde çok istekli olabilirsiniz. Bu yönde ilerlememeniz halinde güç, çaba, gayret gerektiren derinlikli işlere daha da odaklanabilir, enerjinizi bu noktaya taşıyabilirsiniz. İşte çok gayretli ve çalışkan olabilirsiniz. Ancak bu durumun getirebileceği duygusal gerginliklere dikkat etmelisiniz. 5 Kasım’daki yeni ay güven duygunuzun sarsılması pahasına yaşamınızda önemli değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. 5 Kasım’dan itibaren başarılarınızla daha çok takdir ve alkış toplayabilirsiniz. 6 Kasım sonrasında derinlikli, gizemli konulara daha da merak salabilirsiniz, detektiflik, polisiye romanlar elinizden düşmeyebilir, metafiziğe ilginiz artabilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması maddi konularda bazı kararları beraberinde getirebilir.


1 ekim, 2021

Uzakların cazibesi artıyor
Mars, Güneş ve Merkür karşıt burcunuzda seyrederken ilişkiler adına heyecanlı ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi karşı tarafa veya taraftakilere fazlasıyla bağımlı hissedebilir ve rahatça gönlünüzce hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu da özgürlüğünüzü bir miktar kısıtlayabilir, ilişkiler adına kendinizden çok fazla ödün vermenize neden olabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni bir ilişkinin başı olabilir. 7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle aşkı uzaklarda bulabilirsiniz, yolculuklar da özellikle ayın 18’inden sonra daha rahat geçebilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesi sosyal alanda her şeyi daha kolay yoluna koymanızı sağlayabilir. 18 Ekim’de Merkür’ün düze dönmesi karşılıklı ileti��imi kolaylaştırabilir. 20 Ekim’de burcunuzda bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayla kendiniz ve yaşamınızla ilgili bir durumun farkına varabilirsiniz. 23 Ekim sonrasında ise ortak maddi konulara, ortak paylaşımlara, vergi, miras konularına odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.