Koç Aylık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Dolu dizgin bir ay
Ayın ilk yarısında iletişim ve haberleşmeye ağırlık verebilirsiniz. Komşu, kardeş ve akrabalarınızla yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizde kendinizi genç hissedebilirsiniz. 6 Haziran’daki yeni ay yeni bir eğitimi veya bir anlaşmayı gündeme getirebilir. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle maddi konularda, iş ve para konularında mücadeleniz artabilir. Maddi zararlar karşısında dikkatli olmalısınız. 17 Haziran’dan itibaren ailenizden destek göreceğiniz, ailenizle iletişimi artıracağınız, evinizde huzur bulacağınız bir dönem başlıyor. Evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. 22 Haziran’daki dolunay size üst hedeflerinizi, iş, göreve ve sorumlulukların gerektirdiklerini hatırlatabilir.


1 mayıs, 2024

Maddi fırsatlar
Bu ay maddi imkanlarınızı değerlendirmek adına fırsatlar sizi bekliyor. Aktif ve girişken davranabilirsiniz. Para ve maddiyat odaklı olabilirsiniz. 25 Mayıs’tan itibaren çevrenizi daha da genişletebilir, eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni kazançların kapısını açarken 23 Mayıs’taki dolunay bir seyahat ya da yurt dışı imkânını hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Işığınızla yol göstericisiniz
Burcunuzdaki Merkür retrosunda unutkanlığa, dalgınlığa fazladan dikkat etmeniz gerekebilir. Pek çok konuda haklı çıktığınızı herkesin fark edeceği ve ilginin üzerinize çekileceği bir dönemdesiniz. Güneş tutulması hayatınızda yepyeni bir başlangıca işaret ediyor. Geçmişin benliğiniz üzerindeki yaraları hızla iyileşebilir.


1 mart, 2024

Vedalar ve yeni başlangıçlar
Mart ayı sizin için bir vedalaşma zamanı. Bu vedalar hüzünlü olsa da sizi yepyeni başlangıçlara hazırlıyor. 10 Mart’ta Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle iletişime çok daha açık olabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren iç dünyanızda kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin zamanınız başlıyor, taptaze başlangıçlar için adım atabilirsiniz. 23 Mart’tan itibaren adımlarınızı atarken temkinli davranmayı ve gardınızı almayı ihmal etmeyin. Hastalıklar karşısında uyanık ve tedbirli davranmalısınız. 25 Mart’taki ay tutulması sizden hoşlanan birini fark etmenizi sağlayabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.