Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

1 haziran, 2020

Ay tutulması

Bu haftanın en önemli olayı Yay burcunda Ay tutulması. 5 Haziran’da gerçekleşen bu tutulma akademik konuları ve uzakları gündeminize taşıyan bir farkındalık anı olabilir. Seyahat imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Aklınıza, mantığınıza güvenmeli ve akışın sularında kaybolmamaya gayret etmelisiniz.


25 mayıs, 2020

Merkür burç değiştiriyor

Haftanın ilk iki gününe aile içi etkileşim ve olaylar etki edebilir. Ardından biraz daha kendi istek, heves ve tutkularınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgi konular gündeminizi meşgul ederken onlarla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür aile içinde çok daha fazla konuşma, sohbet, fikir alışverişine işaret edebilir. Hafta sonunda ise ilgilenmeniz gereken pek çok ufak tefek iş ve uğraş sizi bekliyor olabilir.


18 mayıs, 2020

Yeni bilgiler ve eğitim

Oldukça yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesi ve yeni aya tanık oluyoruz. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte merak duygunuz iyice artıyor. Yakın çevrenize, komşularınıza, kardeşlerinize karşı oldukça ilgili olabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. 22 Mayıs’taki yeni ay yeni bir eğitim hayatının ilk sinyallerini verebilir. Bu süreçte dikkat dağınıklığına, konsantrasyon bozukluğuna dikkat etmelisiniz.


11 mayıs, 2020

Eski konular kafanızı meşgul edebilir

Mayıs’ın astrolojik açıdan en hareketli haftasındayız. Pazartesi Satürn retrosu başlıyor. Özellikle sosyal iletişim ve ilişkilerde biraz daha yavaş ilerleyen bir döneme girebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla iş ilişkileriniz varsa bunlar biraz daha ağır gidebilir. Salı günü Merkür burç değiştirecek, önümüzdeki üç haftalık dönemde yakın çevre, komşu ve kardeşleriniz arasında iletişiminizi hızlandırabilir, merak duygunuz, bilgiye ve eğitime olan ilginiz artıyor. Ardından Venüs retrosu başlıyor. İkizler burcundaki bu retroda ise ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerde ortaya çıkabilecek eski mevzular ve gelgitler kafa karıştırabilir. Yine bu hafta Mars Balık burcuna ilerliyor. Kontrolünüz dışı gelişmelere, bu gelişmeler karşısında atacağınız adımlara ekstra dikkat etmelisiniz. Dalgınlıklara, sakarlıklara, ihmallere karşı çok daha dikkatli olmalısınız. Ve son olarak 14’ünde başlayan Jüpiter retrosu kariyerle, statü, konumla ilgili konuları biraz daha çetrefilli hale getirebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.