Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

24 ocak, 2022

Enerjinizi görev ve sorumluluklarınıza odaklama zamanı başlıyor
Haftaya başlarken gündeminizde ilişkiler olabilir. Ardından ortak maddi konular ve paylaşımlara odaklı birkaç gün sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru ise bulunduğunuz ortamın biraz daha dışına çıkabilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde iş, kariyer, görev ve sorumluluklar enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir ve çaba ve gayretleriniz sonuç verebilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle üstlerinizle iletişimde anlaşmazlıklara ve yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması iş yaşamında ve görev ve sorumluluk alanlarınızda parlamanıza ve alkış ve takdir toplamanıza sebep olabilir.


17 ocak, 2022

Dostluklar öne çıkıyor

Bu hafta gerçekleşen dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair duygularınızı ortaya çıkarabilir. Ailenize veya evinize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınıza, arkadaşlık ve dostluklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınıza danışıp başvurmadan hareket etmek istemeyebilirsiniz.


10 ocak, 2022

Hafta başında işlerinizi halledebilirsiniz
Haftayı Ay burcunuzda öz güvenli ve dinamik karşılayabilir, işlerinizi tamamlamak için motive olabilirsiniz. Ardından maddi konularda temkinli davranmanız gereken birkaç gününüz olabilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle özellikle arkadaş ilişkilerinizde iletişime ve yanlış anlamalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken hareketli bir gündeminiz olabilir, spora ağırlık verebilirsiniz.


3 ocak, 2022

Görev ve sorumluluklar
Yeni yılın ilk haftasına görev, iş ve sorumlulukların hareketliliğiyle başlayabilirsiniz. Bu dönemde toprak konuları ön planda. Ardından sosyal bir gündem sizi bekliyor ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken kendinizi akışta daha rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. Hafta sonunda Ay burcunuzda size güç ve enerji kazandırabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.