Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

19 ekim, 2020

Mücadele ruhunuz ateşlenebilir

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte daha güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ruhsal, psikolojik, psişik konular ilginizi çekebilir.

 


12 ekim, 2020

İlişkilerde yeni bir dönem
Bu hafta 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosunda özellikle ortak maddi konularda daha temkinli hareket etmeniz, herhangi bir anlaşma ve sözleşme durumunda özellikle de bu konu vergi ve miras işleriyle ilgiliyse daha dikkatli davranmanız gerekebilir. 16 Ekim’de meydana gelen yeni ay ise ilişkilerinizde yeni bir döneme işaret edebilir.


5 ekim, 2020

Hafta maddi konularla başlıyor
Haftaya maddi konuların etkisinde başlarken titiz ve hesaplı bir yaklaşım içerisinde olabilirsiniz. Ardından daha hareketli bir hafta ortası sizi bekliyor. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ev ve aile konuları öne çıkarken evinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ise aşk öne çıkıyor.


28 eylül, 2020

Dolunay haftası
Haftanın en önemli olayı burcunuzda gerçekleşen dolunay. Yaşamınızla ilgili farkındalıkları tetikleyen dolunayda önümüzdeki döneme ilişkin kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya çalışın. Bu hafta ayrıca Venüs de burç değiştiriyor. Sağlık, şifa konularında uzman kişilerden, gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerden destek görebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.