Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

5 nisan, 2021

Sosyal bir gündem sizi bekliyor

Haftanın ilk gününde hedeflerinize, planlarınıza odaklanırken, elinizde tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Perşembe gününe kadar oldukça sosyal bir gündeminiz var ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sonrasında ise akışta kalmanızı gerektirebilecek şartlar içinde olabilirsiniz. Fedakarlıklar ve vazgeçişler söz konusu olabilir. Hafta sonunda Ay burcunuzda, kendinizden emin, cesur ve iddialı bir tutum içinde olabilirsiniz, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde kontrolünüz dışı durumların çoğalabileceğini unutmayın.


29 mart, 2021

Unutkanlığa dikkat

Haftanın ilk gününe ilişkiler damgasını vururken, dolunay sonrası ilişkiler konusunda kendinizden çok daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba güçlü, mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz ancak duygusal strese dikkat. Perşembe’den itibaren ise daha rahat bir gündeminiz olabilir, seyahatler, uzaklarla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması zihninizin kolayca dağılmasına neden olabilir, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Pazar günü burcunuza ilerleyen Merkür sizi çok daha konuşkan ve iletişime açık kılabilir, sosyal ağınızı genişletebilirsiniz.


22 mart, 2021

Özgüveniniz artıyor

Bu hafta hayatınızda yeni adımlara ve başlangıçlara hazırlanırken şans yıldızı Venüs yanınızda ve size özellikle aşktan ve ilişkilerden yana fırsatlar sunuyor. Hafta sonu meydana gelen dolunay bu kavuşum karşısında gerçekleşirken kendinize güveninizi iyice yükseltebileceğiniz, güç toplayabileceğiniz, kendinizden emin ve kararlı bir duruş sergileyebileceğiniz günler sizi bekliyor.


15 mart, 2021

Güneş burcunuza ilerliyor

Yeni haftada yıldızlar burç değiştiriyor. Önce Merkür Balık burcuna ilerliyor, bu ilerleyişle birlikte dalgınlığa ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Maddi konularda kendinizi zihinsel açıdan çok iyi görmeseniz de manevi konulara çok daha yatkın olabilir, düşünce ve fikirlerinizi güçlenen sezgi ve algılarınızla birleştirebilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Enerji, istek ve motivasyonunuzu artıran önümüzdeki bir aylık dönemde dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle ilişkiler açısından bir mıknatıs gibi olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.