Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

20 eylül, 2021

İlişkiler önem kazanıyor
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay daha önce farkında olmadığınız bir durumun, olayın veya kişinin farkına varabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı ilişkilerinizi kolaylaştırabilir. Güneş’in 23 Eylül’den itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte kendinizi ilişki odaklı bir gündemin ortasında bulabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinizi dengede tutma, uyumu yakalama ve bir yandan da yalnız kalmama çabalarınız sizi epeyce meşgul edebilir.


13 eylül, 2021

İlişkiler mercek altında
Haftaya bulunduğunuz ortamın dışında girmek size mutluluk verebilir ancak Mars son derecelerinde adım atıp girişimde bulunmayı kolaylaştırmayabilir. Burcunuzun yöneticisi olan Mars bu hafta Terazi burcuna ilerliyor. Bire bir ilişkilerin, diyalogların, birliktelik ve ortaklıkların öne çıkacağı bir buçuk aylık bir dönem başlıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda kendinizi daha uğraştırıcı veya zorlaştırıcı şartlar altında bulabilirsiniz. Sözgelimi bugüne kadar sessiz kalan eşiniz veya ortağınız, ya da sevgiliniz bu dönemde sabrını çok fazla koruyamayabilir. Karşınıza çıkan kişiler ise her zamankinden daha agresif davranabilir. İlişkilerden çok şey öğrenebileceğiniz bir dönem olabilir.


6 eylül, 2021

Yeni rutinler
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ay iş ve çalışma ortamınızda yeni başlangıçlara ve yeni bir düzene işaret ediyor. Sağlığınızda, beslenmenizde ve günlük yaşam rutininizde yenilikler ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, para, vergi ve miras konularında güzel gelişmeler gündeme gelebilir, özellikle başkalarının kaynaklarından daha kolay yararlanabileceğiniz bir dönem başlıyor.


30 ağustos, 2021

Bire bir iletişim hız kazanıyor
Yeni hafta iletişim dolu bir gündemle başlıyor. Yakın çevrenizle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili iletişimin ve diyalogların artacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizle, sevgilinizle ve ortağınızla daha sık görüşebilirsiniz. Birlikte yapacağınız seyahatler gündeme gelebilir. Hafta ortasına ev ve aile konuları, hafta sonuna ise aşk ve sevdikleriniz damga vurabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.