Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

18 ocak, 2021

Haftaya güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz

Haftaya başlarken Ay burcunuzda ilerliyor ve özgüveniniz yerine geliyor, dikkat çekici olabilir, lider yönlerinizi sergileyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu maddi alanda oldukça sürpriz ancak sert gelişmeleri beraberinde getirebilir, harcamalara dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal etkileşiminiz giderek artıyor, arkadaşlarınızla haberleşmek, düşüncelerinizi paylaşmak keyif verebilir. Hafta sonunda ilerlerken yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir.


11 ocak, 2021

Yeni ay yeni bir statü kazandırabilir

İş, görev ve sorumluluk ağırlıklı bir haftaya ilerlerken 13 Ocak Çarşamba günü bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla birlikte yepyeni görev ve sorumluluklar gündeminize gelebilir, otorite konumunda kişilerle tanışabilir, sizi statü veya konum olarak yükseltebilecek yeni adım ve girişimlerde bulunabilirsiniz.


4 ocak, 2021

Yeni yılın ilk haftası hızlı başlıyor

Maddi konuların önem kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. Burcunuzun da yıldızı olan Mars Boğa’ya ilerlerken önümüzdeki bir buçuk ayın konuları iş ve para ekseninde belirlenebilir. Harcamalarınıza ve maddi kayıplara bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda Venüs’ün burç değiştirmesi aşk ve ilişkilerde daha ciddi, sorumluluk sahibi beklentiler getirebilir. Maddi konularda da programlı, planlı hareket etmek gerekebilir. Aynı tarihte Merkür Kova’ya ilerliyor. Sosyal iletişim hız kazanabilir.


28 aralık, 2020

Aşk ve sevdikleriniz gündemde olabilir

Haftanın ilk günü görüşmeler, ziyaretler ve kısa yolculuklar açısından oldukça hareketli geçebilir. Fikir alışverişi ve sosyal paylaşımlar açısından bereketli bir gün olabilir. Ardından ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz, yemeklerle ve mutfakla ilgilenebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken bir şekilde aşkı ve eğlenceyi içine katacağınız bir gündeminiz olabilir. Çocuklarınızla görüşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise işlere, detaylara, hesap konularına odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.