Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

14 haziran, 2021

Yeni haftada sosyal olabilirsiniz
Haftaya başlarken gündeminizde sevdikleriniz, aşka dair konular olsa da Mars sizi yüreğinizden bir miktar uzaklaştırıp arkadaş ve sosyal çevrenize yakınlaştırabilir. Ardından hafta ortasında gündelik iş ve uğraşlar detaylı çalışma gerektirebilir. Sonrasında ise ilişkiler öne çıkıyor. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu başkalarına karşı özverili ve fedakâr yönlerinizi abartmanıza neden olabilir, tuhaf duygusallıklara dikkat.


7 haziran, 2021

Yeni komşular, arkadaşlar

Haftaya maddi konular ekseninde başlayabilirsiniz. Ardından yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriniz gündeme gelebilir. İletişim ve haberleşmede aksaklıklara dikkat etmelisiniz. 10 Haziran’daki Güneş tutulması komşularınızla ve yakın çevre ve dostlarınızla ilişkilerinizi etkileyebilir. Yeni arkadaşlar, komşular, dostlar kazandırabilir. Bu dönemde, zihinsel yorgunluğa karşı tedbirlerinizi almalısınız. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle sevdiklerinizden, çocuklarınızdan, aşktan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz, zira egoların getirebileceği istekleri kontrol etmek zor olacak. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. Ev ve aileyle ilgili meşgaleleriniz son bulurken bu kez kendiniz ve istekleriniz konusunda mücadeleci olabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Ev ve aile konularında şanslı bir dönem başlıyor
Haftaya sosyal bir gündemle giriş yapabilirsiniz. Ardından fedakâr, merhametli yönleriniz iyice ortaya çıkabilir. Ev ve aile konularında şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Ailenizden bolca destek görebilir, kendinizi evinizde mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Perşembe günü oldukça şanslı bir gün olabilir, sürpriz bir ilgi veya yardım alabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burcunuza ilerleyen Ay gücünüze güç katabilir. Ancak hafta sonunda ev kazalarına, aile içi çatışmalı durumlara özellikle dikkat etmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Tutulma uzaklardan bir haber getirebilir
Son zamanların en hareketli haftalarından birine ilerliyorsunuz, ruhunuzdaki ateş enerjisiyle gökyüzünün hava elementiyle coşarken yerinizde durmanız zor olabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması uzaklardan bir farkındalık taşıyabilir. Seyahatlerle ilgili bir konu sürpriz bir şekilde gündeme gelebilir ve bir seyahat planı yapabilirsiniz. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle iletişime daha çok dikkat etmeli, öngörülemeyecek bazı durumlar karşısında konuşmalarınıza daha çok özen göstermeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.