Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

PINAR ATMACA

20 mayıs, 2024

Eğitim fırsatları
Bu hafta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle eğitim, iletişim ve haberleşme konularında kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. 23 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay uzaklarla ilgili güçlü bir fırsat sunabilir. Venüs ve Jüpiter’in burç değiştirmesiyle yakın çevrenizle ilişkilerinizin çok daha iyi olacağı, iletişim, haberleşme ağınızı genişletebileceğiniz, eğitim fırsatlarını yakalayıp değerlendirebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Komşu ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz.


13 mayıs, 2024

Maddi konular
Merkür’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle para konuları zihninizi daha fazla meşgul edebilir. Aslan burcunda ilerleyen Ay aşkı ve sevdiklerinizi öne çıkarabilir. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle daha çalışkan ve üretken olabilirsiniz. Hafta sonunda ilişkilere odaklısınız.


6 mayıs, 2024

Kendinizi çok değerli hissedebilirsiniz
8 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay yeni maddi imkânlar, fırsatlar getirebilir. Bir ev, arazi veya toprak alımı veya satımı söz konusu olabilir. Kendinize güzel bir hediye alarak değer duygunuzu daha da pekiştirebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken görüşmeler, kısa yolculuklar hızlanabilir. Hafta sonunu evinizde veya ailenizle birlikte geçirebilirsiniz.


29 nisan, 2024

Gücü elinize alabilirsiniz
Hafta başında risklerden uzak durmakta fayda olabilir. Hafta ortasından itibaren hayatın kumandası yeniden elinize geçerken kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcunda ilerlemeye başlamasıyla yaşamınızdaki konfor ve rahatlık artabilir. Bazı harcamalar yapabilirsiniz buna yönelik. Maddi konularda, iş ve para konularında şansınız yükseliyor. Hafta sonunda burcunuzdaki Ay enerjinizi daha da yükseltebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.