Koç Haftalık Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

3 ağustos, 2020

Aileden destek artıyor

Yeni hafta yine yepyeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Hafta Kova burcunda dolunayla açılırken bu dolunay arkadaşlık ilişkilerinize etki edebilir. Hemen ardından Merkür burç değiştiriyor ve üç hafta süreyle Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu ilerleyiş sesinizi çok daha gür kılabilir, yüksek sesle konuşabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Egolar konuşabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs ise ailenizden çok daha fazla destek görmenizi sağlayabilir.


27 temmuz, 2020

Haftanın ilk günleri oldukça hareketli

Haftanın ilk günlerinde ortak maddi konularda ve iş konularına yoğun ve hararetli bir gündeminiz olabilir, vergi, miras gibi konular gündeminize gelebilir. İletişim ve ilişkiler ekstra özen gerektirebilir. Ardından hafta ortasında bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve seyahat etmek için sabırsızlanabilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. Hafta sonuna doğru ise hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza sıkıca sarılabilir, otorite konumundaki kişilerden ve üstlerinizden destek görebilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni bir ev

Bu hafta Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Ev ve aile konularında başlangıçlar söz konusu olabilir, yeni bir ev, yuva söz konusu olurken, aileye yeni bir üye de katılabilir. İş kaynaklı sorumluluklar bu yeni ayla kendini daha güçlü gösterebilir. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte keyifli aktivitelere ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, bu konularla motive olabileceğiniz bir dönem başlıyor.


13 temmuz, 2020

Haftaya sıkı bir başlangıç yapıyorsunuz

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çekmekte zorlanmayabilirsiniz. Ardından karşınızda çıkan sosyal fırsatları özgüveninizi pekiştirmek için değerlendirebilirsiniz. Hafta ortasında maddi konuların getirdiği değişim zorunluluğunu daha çok hissedebilirsiniz. Perşembe günü iletişime, haberleşmeye ve ticari konulara oldukça uygun bir gün olabilir. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcuna ilerleyen Ay ev ve aile konularını yeniden gündeme getirebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.