Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

1 ağustos, 2021

Yeni ayın ilk gününde güven duygunuzu pekiştiren gelişmelerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.


31 temmuz, 2021

Bugün özellikle iş ve para konularında güçlü kişiler sizi çok daha mücadeleci kılabilir, kendinizi fazlaca yıpratmadığınızdan emin olmalısınız.


30 temmuz, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken özgüveninizle dikkat çekebilir, lider özelliklerinizi ortaya koyabilir, rekabetçi ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde, birlikteliğinizde söz sahibi olabilirsiniz.


29 temmuz, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu, yorucu olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.


28 temmuz, 2021

Jüpiter’in Kova burcunda seyredeceği 28 Aralık’a kadar sosyal alanda daha aktif olabilir, arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden ele alabilir, sosyal gruplar, çalışmalar açısından hareketli bir dönem geçirebilirsiniz.


27 temmuz, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle yaratıcı konularda kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Ayrıca tutkuyla bağlandığınız konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise daha fazla iletişim söz konusu olabilir.


26 temmuz, 2021

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


25 temmuz, 2021

Dolunayın ardından sosyal bir gündeminiz olabilir. Dernek, vakıf gibi kuruluşlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik ve farklı çevrelerden arkadaşlar edinebilirsiniz, yabancı ülke ve kültürlerden arkadaşlarınız olabilir.


24 temmuz, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay kendinize, istek ve heveslerinize, heyecanlarınıza odaklandığınız bir dönemden geçerken size sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı hatırlatabilir.


23 temmuz, 2021

Organizasyon becerilerinizle hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyip bunları gerçekleştirebileceğiniz bir gün olabilir. Başarılarınızla da günün konuşulan, adından söz edilen kişisi siz olabilirsiniz.


22 temmuz, 2021

Güneş’in bugün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte bir aylık yepyeni bir dönem başlıyor ve bu dönemin ana temasında aşk ve sevgi konuları var. Tutkularınızın ve yüreğinizin sesinin peşinden gitme konusunda kendinizi çok daha motive, hevesli ve istekli hissedebilirsiniz.


21 temmuz, 2021

Bugün Venüs burç değiştiriyor ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Doktorlarınız, terapi, bakım, sağlık uzmanları hayatınızı kolaylaştıracak, güzelleştirecek imkanlar sunabilir. Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızda yapacağınız düzenlemeler sizi daha rahat hissettirebilir.


20 temmuz, 2021

Uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz.


19 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


18 temmuz, 2021

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir gündesiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklayabilirsiniz.


17 temmuz, 2021

Güneş ile Plüton’un karşıtlığı özellikle aile içi ilişki ve konularda güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmanız yönünde zorlayıcı olabilir. Hedefleriniz, amaçlarınız konusunda ısrarcı davranabilirken, özellikle sizden yaşça büyük, deneyimli, olgun kişilerle ters düşmemeye dikkat.


16 temmuz, 2021

Ay bugün Terazi burcunda ilerlerken daha olumlu koşullara işaret ediyor. Hafta sonuna pozitif bir atmosferde giriş yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin, yakın çevrenizin sizi besleyeceği bir gün olabilir.


15 temmuz, 2021

Gün içinde detaylarla daha fazla meşgul olmanız gerekebilir. Gözünüzden kaçabilecek hesap işlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise bire bir ilişkiler, eşli ve ortaklı konular önem kazanıyor.


14 temmuz, 2021

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.


13 temmuz, 2021

Venüs’ün burcunuzun yıldızı Mars ile kavuşumu aşkta ve sevdikleriniz konusunda baskın yanınızı ortaya çıkarmanıza neden olabilir. Hızlı hareket etmekten kaçınmalısınız.


12 temmuz, 2021

Ev ve aile konularında iletişimi empatiyle kurabileceğiniz bir gün olabilir. Aile bireylerinin dertlerine çözümler bulabilirsiniz, onları anlayış ve hoşgörüyle karşılayabilirsiniz.


11 temmuz, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde aile içi iletişimi hızlandırabilir, ev ve aile konularıyla zihinsel olarak daha çok meşgul olabilirsiniz.


10 temmuz, 2021

Yengeç burcundaki yeni ay aile içinde köklü değişimlere işaret edebilir ya da aile bireylerinde yaşamlarını kökünden değiştirmek isteyenlerin yeni adım veya atılımlarını gösterebilir.


9 temmuz, 2021

Yeni ay öncesi ilişkiler açısından sürpriz testlere hazır olabilirsiniz. Karşınıza ilginç bir kişi çıkabilir ya da ani bir özgürleşme hissi içinde olabilirsiniz. Ev ve aile içi konularda sabırlı davranmalısınız.


8 temmuz, 2021

İletişimde kontrol dışı olabilecek durumlara, alınganlık ve yanlış anlamayla sonuçlanabilecek olaylara özellikle gün içinde daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde eviniz ve ailenizle daha çok ilgilenebilirsiniz.


7 temmuz, 2021

Ay İkizler burcunda ilerlerken merak ve iletişim kanallarınız açık. Bugünkü Venüs Satürn karşıtlığı sevdiklerinizle aranızı bir miktar soğutsa da bunun geçici bir transit olduğunu unutmayın.


6 temmuz, 2021

Bugün Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle hareketli bir gündem sizi bekliyor. Bolca haberleşme, iletişim, yakın çevreyle etkileşim gündeminizde olabilir. Komşularınızla sık görüşebilirsiniz.5 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde Ay Boğa burcunda ilerlerken iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


4 temmuz, 2021

Duygusal anlamda bir miktar çalkantılı bir gün olsa da ailenizden ya da ev ortamınızdan gördüğünüz destekle taşları yerine oturtuyorsunuz. Biraz endişeli bir gün olsa da yatıştırıcı unsurlar sizi rahatlatacaktır.


3 temmuz, 2021

Sert bir görünüm altında olan Mars ve Uranüs ani hareket edip tepki vermenize neden olabilir. Özellikle aşk ve sevdikleriniz söz konusu olduğunda sabırlı davranmayı ihmal etmeyin.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.