Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

19 eylül, 2018

Ay bugün Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken duygularınızı başkalarına göstermekten  ve paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Başkaları tarafından nasıl görülüp algılandığınız sizin için önemli olabilir.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken görev ve sorumluluklara işaret ediyor. İş hayatınız ve kariyerinize ilişkin konularla ilgilenebilirsiniz.


17 eylül, 2018

Öğle saatlerinde Ay Oğlak burcuna geçerken geleceğe yönelik planlar yapmak, hedefler belirlemek için uygun bir gün olabilir. Organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak Merkür’ün geri hareketine devam ettiğini unutmamalısınız. Dolayısıyla planlarınızı revize etmeniz gerekebilir, öngörülemeyen durumlar ortaya çıkabilir.


16 eylül, 2018

Yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili konularda tartışmalara katılabilirsiniz. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz. Özellikle yabancı ülkelere seyahatler gündeme gelebilir.15 eylül, 2018

Çalışma ortamınızdaki, gündelik yaşamınızdaki kişileri derin düşünce ve fikirlerinizle etkileyebilirsiniz. Onları herhangi bir konuda ikna etmek istiyorsanız, buna elverişli şartlarınız var.


14 eylül, 2018

Duygusal açıdan hassas olabileceğiniz bir gün, zira her şeyi olduğundan daha güçlü ve derin algılayabilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ortak maddi konular gündeme gelebilir.


13 eylül, 2018

Bugün hesap işlerinde kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz. Detay gerektiren konular dalgınlık veya unutkanlıktan dolayı gözden kaçabilir. Somut ve gerçekçi düşünmek için sabırlı davranmak gerekiyor.


12 eylül, 2018

Ortak maddi konularda biraz daha tedbirli davranmanız, riskten uzak durmanız gerekebilir. Beklenmedik ve ani gelişen durumlar ortak paylaşım ve ortak maddi yaklaşım ve kararlarınızı etkileyebilir.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal yaşamınızda aktif bir dönem başlıyor. Fikir ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak konusunda ısrarcı olabilir, ikna için uğraşabilirsiniz. Ancak bunun neden olabileceği ayrılıklara dikkat etmelisiniz.


10 eylül, 2018

İş ve çalışma ortamınız, günlük işleriniz gündeme gelirken hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Titiz ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir.


9 eylül, 2018

Yeni ay zamanındayız. Başak burcunda bugün gerçekleşen yeni ay sağlığınızla ilgili atabileceğiniz yeni girişimler olabileceğine dikkat çekiyor. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ortak iş ve para konularında yakalayabileceğiniz güzel fırsatlara işaret ediyor.


8 eylül, 2018

Özellikle ilişkilerde karşılıklı gerilmemeye dikkat edilmesi gereken bir gün olabilir. Fiziksel enerjinizi sportif aktivitelerle dağıtmalısınız. İlişkilerde sabrı korumak biraz daha zor olabilir.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda daha hızlı bir ivme yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle aranızdaki engelleri kaldırabilirsiniz.


6 eylül, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte zeka, çeviklik ve beceri gerektiren işlerde hızlanabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konulara daha fazla ilgi ve merak içinde olabilirsiniz.


5 eylül, 2018

Ay Yengeç burcunda ilerlerken ev ve aile konuları gündeminizde olabilir. Evinizle ilgili tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yemek ve beslenme konuları gündeme gelebilir. Geçmiş ve anılar duygusal hassasiyetleri ortaya çıkarabilir.


4 eylül, 2018

Sabah saatlerinde sinirsel gerginliğe biraz daha dikkat etmelisiniz, yoğun bir trafiğiniz olabilir. Öğleden sonra ise biraz daha rahat bir gündeminiz var, ev ve aile işleriyle ilgilenebilirsiniz.


3 eylül, 2018

Yakın çevrenizle etkileşim ve iletişim gerektiren konularda bugün biraz daha dikkatli, temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Kardeşleriniz, komşularınızla ilgili konular gündeminize gelebilir.


2 eylül, 2018

Sabah saatlerinde İkizler burcuna ilerleyen Ay, yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve komşularınızla keyifli sohbetler, görüşmeler yapmanızı sağlayabilir. İletişim ağırlık kazanırken, kibar, adil ve ılımlı yönlerinizi konuşmalarınıza, sözlerinize yansıtabilirsiniz.


1 eylül, 2018

Hayatın konforlu yönlerini daha çok hissetmek isteyebileceğiniz bir gün. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir, gösterişli giysi ve aksesuarları, dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bonkörlüğünüzü gösterebileceğiniz bir gün olabilir.


31 ağustos, 2018

Bugün özellikle sabah saatlerinde maddi konulara özen göstermelisiniz. Sürpriz harcama ve alışverişler gündeminizde olabilir, bütçenize ve hesabınıza uymaya, fiyat, kalite dengesini gözetmeye dikkat etmelisiniz.


30 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken rekabet duygunuz ve özgüveniniz yüksek. Ancak heyecanınızı da kontrol etmeli, heveslerinizin peşinde duygusallıklara kapılmamalısınız. Karşı tarafın ilgisiyle şımarabilirsiniz ancak duygularınızı kontrol etmelisiniz.


29 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ve sizi daha da cesur ve iddialı hale getiriyor. İlişkilerinizde söz sahibi ve girişken olabilirsiniz. Kişiliğinizi, tavrınızı, duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılma durumlarına karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle akşam saatlerinde karşılıklı sürtüşmelere dikkat.


28 ağustos, 2018

Ay akşam saatlerinde burcunuza ilerleyene kadar biraz daha sabırlı davranmanız gerekebilir. Gökyüzündeki toprak ve su elementlerinin hakimiyeti aksiyona ve düşünmeye çok imkan tanımasa da duygulara odaklanma ve duygusal stabilite yaratma imkanı sunuyor.


27 ağustos, 2018

Bugün Mars retrosu son buluyor. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda, iş ve kariyer alanında daha azimli davranabilirsiniz. Yönetici ve patron konumundaki kişilerle tartışmamaya dikkat etmelisiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay ruhsal gelişime işaret ediyor. Sezgilerinizle her şeyi daha kolay anlayabilirsiniz. Bilinçaltınızda yeni uyanış ve farkındalıklar söz konusu olabilir.


25 ağustos, 2018

Bugün toprak elementindeki büyük üçgen somut atılan her türlü adımı destekler nitelikte . Sıradışı fikir ve çözümlerle gündelik yaşamınızdaki sorunları rahatlıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir.


24 ağustos, 2018

Kova burcunda ilerleyen Ay bugün nefes aldıran bir gündeme işaret ediyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal ortamlara katılabilir, düşünce ve fikirlerinizi rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş burç değiştiriyor, artık gündelik rutininize daha fazla odaklanabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık dönemde temizlik, düzen gerektiren konularla ilgilenirken sağlığınızla ilgili de daka aktif olmak isteyebilirsiniz.


22 ağustos, 2018

Zaman yönetimini dikkate almanız gereken bir gün olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz.


21 ağustos, 2018

Oğlak burcunda ilerleyen Ay görev ve sorumluluklara işaret ediyor. Özellikle sabah saatlerinde daha ciddi, planlı ve organize hareket edebilir, aileye dair sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.