Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

2 nisan, 2020

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizdeki yerini korurken bir bahar temizliği için uygun bir gün olabilir. Evinizi havalandırabilir, eşya ve giysileri düzenleyebilir, tasnif, tadilat işleriyle ilgilenebilirsiniz.


1 nisan, 2020

Ayın bu ilk gününde yemek, beslenme, diyet konuları öne çıkabilir.  Mutfakla ilgilenebilir, güzel sofralar kurabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi ailenizle daha yakın şekilde paylaşabilirsiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken arkadaşlık, dostluk ilişkileri açısından kritik bir gün olabilir. Sabrınızı korumaya çalışmalı, temkinli davranmalısınız. Gelişmeler karşısında umudunuzu korumaya çalışmanız gereken bir gündesiniz.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle sosyal ilişkiler biraz daha çaba, gayret gerektirebilir, teknolojik imkânlardan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşünce ve tavsiyeleriyle sizi yorduğu bir dönem olabilir.


29 mart, 2020

Bolca iletişim ve hareket halinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz, bulunduğunuz yerde yoga, jimnastik gibi sporlar yapabilirsiniz. İletişimde yaratıcılığınızı sözlerinize aktararak, renkli anlatımınızla başkalarını ikna edebilirsiniz.


28 mart, 2020

Boğa burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay maddi konularda hırslı ve kararlı yönünüzü daha da ortaya çıkarabilir. Bu konuda derin düşünebilirsiniz ancak uçlara gitmediğinizden emin olun.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken imkanlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu olumlu açı kendinize olan güven duygularınızı pekiştirmenize yardımcı olabilir.


26 mart, 2020

Gün içinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinizle ilgili halletmeniz gereken birkaç işiniz olabilir. Akşam saatleri yaklaşırken ise maddi konular, iş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz.


25 mart, 2020

Burcunuzda gerçekleşen yeni ayın ardından kendinizle ilgili planlarınıza hız verebilirsiniz. Cesur ve iddialı tavır ve duruşunuzla dikkat çekici bir günde olabilirsiniz.


24 mart, 2020

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay fiziksel veya ruhsal bazı yaralarınızı iyileştirebileceğinizi işaret ediyor. Bununla birlikte hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını yapabilirsiniz.


23 mart, 2020

Haftanın ilk gününde Mars ve Plüton bir araya gelirken hedef ve planlarınıza yönelik bir enerjiyi de ortaya çıkarabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanırken kontrolünüz dışı durumları hesaba katmaya unutmayın.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal alanda bir yeniden yapılandırma sürecinin başında olabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizi yeniden düzenlemeniz gereken bir süreç başlıyor.21 mart, 2020

Sabah saatlerinde Kova burcunda ilerleyen Ay fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, görüşlerinizi dile getirebileceğiniz bir ortam yaratıyor. Sonrasında akışın getirebileceklerine hazır ve kabullenici olabilirsiniz.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş artık burcunuzda, isteklerinizi gerçekleştirme ve kendinizi gösterme zamanı başlıyor. Işığınız ve cazibenizle öne çıkabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık dönem sizin zamanınız.19 mart, 2020

Otorite konumunda sizden daha yaşlı veya olgun deneyimli kişilerin bugün üzerinizde iz bırakan etkilerini daha güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz ancak tepkileriniz sandığınızdan daha güçlü olabilir.


18 mart, 2020

Görev ve sorumluluklar öne çıkarken ciddi ve mesafeli yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Organizasyon gerektiren, düzen isteyen işleri halledebileceğiniz bir gün olabilir.17 mart, 2020

Hedef ve planlarınız doğrultusunda sabırlı olmanız gereken bir gün. Yük ve sorumlulukların baskısını biraz daha fazla hissedebilirsiniz. Organizasyon ve zamanlama konusunda titiz davranmalısınız.


16 mart, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte manevi, mistik ve spiritüel konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sessizlik, sakinlik arayışınız artabilir.


15 mart, 2020

Yerinizde durmakta, kalmakta zorlanabileceğiniz bir gün sizi beklerken özellikle iş, görev ve sorumluluk amaçlı seyahatler, geziler gündeme gelebilir. Organize hareket etmeyi ve zamanı planlamayı ihmal etmeyin.


14 mart, 2020

Sabah saatlerinde ortak maddi konularda, uğraş, beceri, titizlik gerektiren alanlarda hareketli bir gündeminiz olabilir. Sonrasında ise kendinizi daha özgür ve rahat hissedebileceğiniz bir gündem oluşuyor.


13 mart, 2020

Ortak maddi konularda titiz ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz ancak gözden kaçabilecek detaylara dikkat etmelisiniz. Araştırmacı, meraklı ve sorgulayıcı olabileceğiniz bir gündesiniz.


12 mart, 2020

Güçlü ve mücadeleci kişilerle, özellikle de kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerin, ortaklıkların getirebileceği duygusal çalkantıları doğru yönetmeye dikkat etmelisiniz.


11 mart, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte sosyal alanda iletişimi düzene koyabilir, düşüncelerinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınıza ilişkin farkındalıklar söz konusu olabilir. Düzen, temizlik, sağlık, şifa konularında yaşamınızı etkileyebilecek yeni kararlar alabilirsiniz.


8 mart, 2020

Öğleye kadar olan gündeminizde aşk ve sevdikleriniz var. Aşk hayatınızda tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir. Aşkınıza ve sevdiklerinize karşı fedâkar bir tutum içinde olabilirsiniz. Biraz daha gerçekçi davranmanız iyi olabilir.


7 mart, 2020

Ay Aslan burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olurken öğle sonrasını daha çok bireysel aktivitelere ayırabilirsiniz. Aşk yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


5 mart, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken maddi konularda değerlendirebileceğiniz fırsatlar, imkanlar karşınıza çıkabilir. Hoşunuza gidebilecek harcama ve alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında şanslı olabilirsiniz.


4 mart, 2020

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek farklı bir burçta sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür akıl dağınıklığını biraz toparlamamızı sağlayabilir. Ancak yine de sosyal ilişkilerde, arkadaşlar arasında yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.