Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

23 nisan, 2019

Bugün özgür, bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde özellikle maddi konularda ve iş ve para konularında biraz daha temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Farklı bir yaklaşım sergilemek isteyebilir ve çok hızlı hareket edebilirsiniz.


21 nisan, 2019

Venüs'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte kendinizi daha şanslı, keyifli ve mutlu hissedeceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. İlişkilerinizde cazibenizi kullanabilirsiniz. Aşk sizden yana.  Ancak yemek ve tatlıya düşkün olabilirsiniz, kilo almamaya dikkat etmelisiniz.


20 nisan, 2019

Bugün Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte hayatınızın maddi planı öne geçiyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı somutlaştırmak ve değerlendirmek üzere kendinizi motive ve hazır hissedebilirsiniz.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde bir dolunay gerçekleşiyor. İlişkiniz, evliliğiniz, birlikteliğinizle ilgili bir farkındalık içinde olabilir, ilişkinizin daha önce görmediğiniz, farkına bile varmadığınız bir boyutunu keşfedebilirsiniz. Her şey için artık çok geç diye düşünürken sizi bir anda ayağa kaldırabilecek sürpriz bir gelişme olabilir. Maddi konuların hakim olacağı bir döneme ilerlerken ilişkilere göz attıran bir dolunay olabilir.


18 nisan, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ikili ilişkiler, beraberliğiniz ve evliliğiniz daha fazla üzerinde duracağınız konular olabilir. Karşılıklı denge ve uyumu yakalamaya gayret edeceksiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi sizi iletişime daha açık ve söz sahibi kılıyor.


17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde toparlamanız gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Öğle sonrasında ikili ilişkiler ön plana çıkıyor, diyaloglar için uygun bir ortam doğuyor. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün olabilir.


16 nisan, 2019

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atabilmelisiniz.

 

15 nisan, 2019

Haftanın ilk günü gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızın telaşıyla başlıyor. Üretken yanınızı ortaya koyarken keyiflerden biraz feragat etmeniz gerekebilir.


14 nisan, 2019

Bugün çıktığınız gezi ve seyahatlerden oldukça keyif alacağınız bir gündesiniz. Farklı kişiler tanıyabilir, farklı kültürler hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Kişisel gelişim açısından zenginleştirici bir gün.


13 nisan, 2019

Gücünüzü hissedeceğiniz ve farkında olmadan da etrafınıza hissettireceğiniz bir gün olabilir. Görev ve sorumluluklar, iş ve kariyer açısından yaşadığınız dönüşümün bunda payı büyük olabilir. Egolar öne çıkarken özellikle ilişkiler açısından biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir.


12 nisan, 2019

Yengeç burcunda ilerleyen Ay ev ve aileyle ilgili işleri hatırlatıyor. Ailenizle, anne ve babanızla, evdeki işlerle uğraşmanız gerekebilir. Detaylar konusunda titiz davranmanız gereken bir gün.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar süren Jüpiter retrosu özellikle akademik ve eğitimle ilgili işlerde, seyahatlerle ilgili yavaşlama getirirken, daha önce öğrendiklerinizi gözden geçirmeniz ve ziyaret ettiğiniz ya da gezdiğiniz yerlere bir kez daha gitmeniz açısından bir fırsat olabilir.


10 nisan, 2019

Başkalarından ve özellikle hiç tanımadığınız ya da tahmin etmediğiniz kişilerden göreceğiniz sürpriz destekler olabilir. Siz de ilişkilerde fedakâr bir yaklaşım izleyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklar açısından zorlayıcı bir gün olsa da engelleri aşmak size mutluluk getirebilir.


9 nisan, 2019

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, komşularınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Sohbet edip, bildiklerinizi paylaşmaktan mutlu olabilirsiniz. Ancak özellikle sabah saatleri iletişim açısından biraz daha zorlayıcı olabilir, söz ve konuşmalara dikkat.


8 nisan, 2019

Maddi konularda gelişmelere açık bir gün. Kazançlarınız olabilir ancak hesap konularında dikkatli olmalısınız. Keyif aldığınız hızlı alışverişler yapabilirsiniz, fiyat kalite dengesini gözetmeyi ihmal etmeyin.


7 nisan, 2019

Ay Boğa burcunda ilerlerken lüks ve keyiflere biraz daha düşkün olduğunuz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz eşyaları satın alabilir, keyif aldığınız harcama ve alışverişler yapabilirsiniz.


6 nisan, 2019

Gün içinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken yapmanız gerekenlerin son bir üzerinden geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyfiniz, rahatlığınız ön planda, bunun için para harcayabilir, alışveriş yapabilirsiniz.


5 nisan, 2019

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gücünüzü eviniz, aileniz, köklerinizden alacaksınız.


4 nisan, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken gün enerjik ancak yeni ay öncesinde belirsizlikler ve karmaşık durumlar var. Yine de büyüleyici cazibenizle dikkat çekici bir gün geçirebilir, lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


3 nisan, 2019

Merkür ve Neptün kavuşurken manevi, mistik, spiritüel konulara yatkın ve ilgili olduğunuz bir gündesiniz. Bu yönden güçlü bulduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Maddi anlamda kafa karışıklığına ve hayalci düşüncelere dikkat etmelisiniz.


2 nisan, 2019

Hayatın akışından keyif alacağınız bir gün. Kalabalık ortam ve çevrelere girebilirsiniz. Hayır veya bağış kurumları için çalışabilirsiniz. Tanıştığınız kişilerle arkadaşlık bağları kurabilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün boyunca sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz, arkadaşlarınızla bir arada zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise günlerin yorgunluğunu üzerinizden atıp dinlenmeyi tercih edebilirsiniz, buna ihtiyacınız olacak.


31 mart, 2019

Ayın bu en son gününde burcunuzun yöneticisi Mars burç değiştirirken yakın çevre, komşu, kardeş ilişkileri açısından hararetli bir döneme geçiyorsunuz. Bu dönemde iletişim, haberleşme konularında sakin ve serinkanlı kalmak için çaba göstermelisiniz.


30 mart, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Dernek, vakıf gibi kuruluşlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik ve farklı çevrelerden arkadaşlar edinebilirsiniz, içinde bulunduğunuz ortama hizmet etmekten hoşlanabilirsiniz.


29 mart, 2019

İşleriniz, görev ve sorumluluklarınız açısından aktif bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı göstermekten, coşkunuzu ve heyecanınızı sergilemekten çekinmeyeceksiniz. Hedef koymak ve gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken bazı belirsizliklerden ve kontrolünüz dışında gelişen durumlardan kaynaklanan zihin karışıklıklarından kurtuluyorsunuz. Farklı ve üst boyutlarda, şekillerde düşünebilme yeteneğine kavuşabilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca, gerek ilişkiler, gerekse maddi konularda biraz daha temkinli yaklaşabilirsiniz. Kontrol dışı harcamalara dikkat etmelisiniz. İlişkiler konusunda da akışa bırakmanız gerekenler var. Ruh eşinizi arayacağınız bir dönemde, sürpriz tanışıklıklara şans vermelisiniz.


26 mart, 2019

Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ederken, özgür, bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.

25 mart, 2019

Ay sabah saatlerinde Yay burcunda ilerlemeye başlarken uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.