Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

26 eylül, 2020

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


25 eylül, 2020

Önümüzdeki döneme yönelik başta işiniz olmak üzere pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Ayrıca duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


24 eylül, 2020

Burcunuzdaki Mars’ın başrolde olduğu bugünde özellikle ince ve detaylı işler yapıyorsanız hareketliliğinizi kontrol etmelisiniz. Mars Merkür karşıtlığı ufak çiziklere, kesiklere ve yaralanmalara neden olabilir.


23 eylül, 2020

Sosyal paylaşımlar açısından bir gün sizi beklerken, duygularınızı kelimelere döküp ifade etmek zor olmayabilir, sosyal medyada aktif olabilir, ufkunuzu, vizyonunuzu geniş tutmak isteyebilirsiniz. Seyahat, gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir.


22 eylül, 2020

Bugünden itibaren burç değiştiren Güneş hayatınızda ikili ilişkilerin ağırlığını ve önemini artırıyor. Bire bir görüşmeler, danışmanlıklar, ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Ortak yol bulmak, diyalog kurmak yönünde istekleriniz artıyor.


21 eylül, 2020

Haftanın ilk gününde gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Güneş’in Başak burcundaki son gününü irili ufaklı işlerinizi toparlayarak geçirebilirsiniz.


20 eylül, 2020

Bugün biraz daha sabırlı davranmanız gerekebilir. Aceleci ve hızlı davranmaya meyilli olabilirsiniz ve bu da hataları peşinden getirebilir. Stresli koşullar olabilir, harekete geçmeden önce biraz daha beklemeniz gerekiyor.


19 eylül, 2020

Ay ilişkiler burcu Terazi’de ilerlerken evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Karşınızdaki kişiyle birlikte ya da onu düşünerek hareket etmek isteyeceğiniz bir gün. Bire bir diyaloglarda oldukça cömert olabilirsiniz.


18 eylül, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün meydana gelen yeni ay gündelik yaşantınızda ve çalışma ortamınızda yeni başlangıçlara, yeni bir rutine ve düzene işaret ediyor. Sağlığınızda, beslenmenizde ve günlük yaşam rutininizde yenilikler ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda karmaşıklıklar bugün biraz daha yorucu olabilir. Az da olsa dinlenmeye zaman ayırmalı, enerjinizi dengeli kullanmalı, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


15 eylül, 2020

Sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


14 eylül, 2020

Sevdikleriniz ve aşk haftanın ilk gününde başroldeyken kalbinizdeki bu aşktan ilham alarak pek çok işinizi halledebilirsiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı ve zinde hissedebilirsiniz.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması iş ve sosyal yaşamınızı daha rahat hale getirebilir, üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız artabilir.


12 eylül, 2020

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Tadilat, tamirat ve ev işlerinde acele ve telaştan uzak durmalı, ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


11 eylül, 2020

Sabah saatlerinde iletişim gücünüz gündelik yaşantınızda bir arada olduğunuz ve özellikle de sizinle ilgilenen ve hayatınızı kolaylaştıran kişilere yansıyabilir. Akış dengeler açısından yanınızda olabilir. Öğleden sonra daha rahat koşullar içinde olabilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün burcunuzun yıldızı Mars gerilemeye başlıyor ve 14 Kasım’a kadar bu süreç biraz rölanti, yavaşlama dönemi olabilir. Kontrol imkânınızın azalmasıyla hayatın akışı daha çok önem kazanabilir. Risklere, tehlikeli durumlara, ani ve fevri davranmamaya bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz.


9 eylül, 2020

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla yoğrulan bir gündeminiz olabilir ve iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


8 eylül, 2020

Duygusal harcama ve alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve hesaplama konusunda dikkatli olmalısınız. Güven duygunuzu pekiştirmek isteyebilirsiniz. Huzurlu ortamlar arayabilirsiniz.


7 eylül, 2020

Haftanın ilk gününde güven, keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.


6 eylül, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken aşk hayatınızda keyifli bir dönemin başlangıcı olabilir. Aşık değilseniz karşınıza âşık olabileceğiniz kişi çıkabilir. Keyif duyduğunuz aktivite ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.


5 eylül, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde daha fazla iletişim ve görüşme gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişiyi anlamak için daha fazla düşünebilir ve onunla konuşup tartışabilirsiniz.


4 eylül, 2020

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay, yöneticilik, liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, burcunuzdaki Mars’ın da ateşlemesiyle oldukça cesur davranabilirsiniz, riskleri göz ardı etmeyin.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ederken hayat akışının sizi götüreceği yerler olabilir. Ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, ihmallere karşı dikkatli olmalısınız. Fedakarlıklar gündeme gelebilir. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay ilişkilerinizde kapalı durumlara işaret edebilir. Kapalı ilişkiler ya da ilişkilerinizde kapalı tuttuğunuz konular bu dolunayda sizi duygusal olarak etkisi altına alabilir, kontrolünüz dışında bazı durumlara neden olabilir.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği bir gün olabilir.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz.


30 ağustos, 2020

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi beklerken arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Ancak aile içi ilişkiler açısından biraz zorlayıcı bir gün olabilir.


29 ağustos, 2020

Gündelik işlerinizi yaparken tüm becerilerinizi, becerikliliğinizi ortaya koyabilir, pratik zekanızdan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Küçük ama güzel haberler sevindirici olabilir, detaylara dikkat edin.


28 ağustos, 2020

Dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.