Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

9 temmuz, 2020

Çevrenizdeki hareketlilik sürerken siz kendinizi bu hareketin dışında tutabilirsiniz. Yalnızlığı, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz. Kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


8 temmuz, 2020

Sıra dışı ve farklı fikirlerinizin yakın çevrenizdekiler tarafından sevileceği, takdir edileceği bir günde olabilirsiniz. Hayatı akışına bıraktığınızda keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


7 temmuz, 2020

Sosyal canlılığın dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


6 temmuz, 2020

Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz, sosyal aktiviteler artabilir.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Ay tutulması hedeflerinize, planlarınıza göz atmanızı, iş hayatınız, kariyerinizle ilgili yeni farkındalıklarla yeni değerlendirmeleri beraberinde getirebilir. Görev ve sorumluluklara ilişkin yaklaşım ve kararlar gündeme gelebilir.


4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


3 temmuz, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek iyi gelebilir.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte iş hayatı, kariyer konular, hedefler ve planlar biraz daha disiplinli ve kuralcı bir yaklaşım gerektirebilir. Otorite konumunda kişilerle yaşanabilecek zorluklar ortaya yeniden çıkarken 21 Mart öncesi döneme bir dönüş söz konusu olabilir.


1 temmuz, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Derin, gizli ve kapalı kalmış konulara olan merakınız yüksek olabilir. Azla veya yüzeysel olanla yetinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


30 haziran, 2020

Psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.


29 haziran, 2020

Haftanın ilk gününde ilişkiler önemli. Karşılıklı görüşmeler yapabilir, empati gücünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Diyaloglar, soru sormak, danışmanlık veya görüş almak için uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak.


28 haziran, 2020

Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle son derece aktif ve dinamik bir gündem sizi bekliyor. Yıl sonuna dek burcunuzda ilerleyecek olan Mars lider ve özgür duygularınızı, girişimciliğinizi, cesaretinizi ateşleyebilir.


27 haziran, 2020

Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz. Çevrenizde size yardımcı olabilecek kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz.


26 haziran, 2020

Detaylar konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya koyarken çok da dağılıp yorulmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosu son buluyor, özellikle yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerinde destekleyici bir döneme girebilirsiniz. İletişimde kendinizi rahat hissederken eğitimle ilgili güzel gelişmelerle moral bulma zamanı.


24 haziran, 2020

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira farketmeden hızla alevlenebilir.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde eviniz, yuvanız veya ailenizle ilgili konular gündemde olurken, önemli karar veya adımlardan uzak durmalısınız. Öğle sonrasında aşk ve tutkular öne çıkarken egoların yaratabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.


22 haziran, 2020

Tutulmanın ardından ev ve aile konularının ve geçmişin ağırlığını hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, şefkat ve merhamet duyguları içinde olabilirsiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması evinize ve ailenize dair yeni başlangıçları müjdeliyor. Yeni bir eve, yaşam alanına geçebilirsiniz, ailenize yeni bir üye katılabilir, evinizde genişleme olabilir.


20 haziran, 2020

İletişim ve haberleşme açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Görüşmeler, ziyaretler, kısa yolculuklar birbiri ardına gelirken doğru bir planlamayla tedbirli, temkinli davranmak Güneş tutulması öncesi bu biraz karışık günde oldukça iyi gelebilir.


19 haziran, 2020

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. İyimser bakış açınız başkalarıyla ilişki kurmanızı kolaylaştırıyor. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda özellikle aile içi iletişime dikkat etmelisiniz, yanlış anlama ve alınganlıklar iletişimi zorlaştırabilir, yanlış anlamalara özen göstermelisiniz.


17 haziran, 2020

Haftanın ortasında maddi, parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde burcunuzdan ayrılan Ay iş, para konuları ve maddi konuları gündeminize taşırken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi ve sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


15 haziran, 2020

Haftaya Ay burcunuzda ilerlerken hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


14 haziran, 2020

Haftanın son gününde Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda özellikle kontrolünüz dışı durum ve konuların getirebileceği aksilikler karşısında dağılmamaya özen göstermelisiniz.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde arkadaşlarınızdan veya sosyal ortamlarınızdan görebileceğiniz tepkilerin üzerine gitmeyin. Öğleden itibaren hayatı daha kolay akışına bırakabileceğiniz bir gündemle baş başa olabilirsiniz.


10 haziran, 2020

Geleceğe yönelik idealist yaklaşımlarınızla, yaratıcı yönlerinizle bugün arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarınızda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek, vakıf işlerinde, bağış konularında çalışmaktan keyif duyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.