Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

18 ekim, 2019

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve alımıyla karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.


17 ekim, 2019

Hafta sonuna yaklaşırken oldukça hareketli bir gündeyiz. Günü görüşmeler, ziyaretler, kısa yolculuklar ve yakın çevrenizle dopdolu bir iletişimle geçirebilirsiniz. Zihninizin sürekli meşgul olacağı bir gün olabilir.


16 ekim, 2019

Maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz daha uyanık ve dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Bütçenizi ve hesabınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


15 ekim, 2019

Dolunayın ardından güven duygunuzu pekiştiren gelişmelerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.


14 ekim, 2019

Gün boyu burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte cazibeniz devam ediyor, etkili ilişkiler kurabilirsiniz. Ardından burç değiştiren Ay bu cazibeyi kullanmanızı, yeteneklerinize ve kaynaklarınıza sahip çıkmanızı sağlayabilir.


13 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken gücünüzü topluyorsunuz. Enerjik, cesur ve girişimci bir tutum sergileyebilir, ilişkinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay ilerleyen günlere ışık tutabilir, yol gösterebilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşı karşıya gelirken özellikle ortak maddi konularda fazla risk almamaya dikkat. Ortaklı bir iş veya harcama aniden ortaya çıkabilir ancak sürpriz sonuçlar getirebileceğini unutmayın.

11 ekim, 2019

Başkalarını düşüneceğiniz ve onlara yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır ve bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


10 ekim, 2019

Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki yardımseverliği, iyiliği ortaya koyabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sanattan ve müzikten zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor.


9 ekim, 2019

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde fırsatları değerlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Ortaklı işlerden kazanç sağlayabilir, eşinizin, ortağınızın işlerinde düzelme yaşayabilirsiniz. Mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz işlerden keyif duyabilirsiniz.


8 ekim, 2019

Sosyal ilişkileriniz açısından hareketli ve canlı bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak umutlarınızın yeşermesini sağlayabilir. Yenilikçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi sosyal çevrenizde yansıtabilirsiniz.


7 ekim, 2019

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Ancak ilişkilerde gizli kalan durumları gözden kaçırmayın.


6 ekim, 2019

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken sabah saatlerinde geçmişe ait konular gün yüzüne çıkabilir. Öğle sonrasını elinizdeki işleri toparlayıp planlama ve organizasyon gerektiren işlere ağırlık vererek biraz da zaman yönetimi yaparak geçirebilirsiniz.

5 ekim, 2019

Planlarınızın ön planda olduğu bir gün. Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.


4 ekim, 2019

Burcunuzun yöneticisi Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda kendinizi daha uğraştırıcı veya zorlaştırıcı şartlar altında bulabilirsiniz. Sözgelimi bugüne kadar sessiz kalan eşiniz veya ortağınız, ya da sevgiliniz bu dönemde sabrını çok fazla koruyamayabilir. Karşınıza çıkan kişiler ise her zamankinden daha agresif davranabilir. İlişkilerden çok şey öğrenebileceğiniz bir dönem olabilir.


3 ekim, 2019

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artıyor, polisiye ve detektif romanlarını elinizden düşürmeyebilirsiniz.


2 ekim, 2019

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


1 ekim, 2019

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


30 eylül, 2019

Sabah saatlerinde ilişkiler açısından biraz daha hassas davranmanız gerekebilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir gün geçirebilir, derinlik gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Araştırmacı, sorgulayıcı ve meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından ilişkiler konusunda hassasiyetler sürüyor. Bugün soru sormak, akıl danışmak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni bir ilişkiyi müjdeleyebilir. Zaten bir ilişkiniz varsa, bu ilişkide yepyeni bir döneme ilerleyebilirsiniz. Uzaklardan yana kısmetleriniz olabilir, seyahatler gündeme gelebilir.


27 eylül, 2019

Gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınızda hareketli, çalkantılı bir gün olabilir. Yeni ay öncesinde bazı belirsiz ve karmaşık durumlar hakimken detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Yeni ay öncesinde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


26 eylül, 2019

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.


25 eylül, 2019

Kişisel olarak ilgilendiğiniz konu ve aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, konser ve sinema programlarına dahil olabilirsiniz. İlişkiler sorumluluk bekleyebilir.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından ilişkilerin giderek önem kazandığı bir dönemdeyiz. Öğle sonrasında aşk, sevdiklerinizle ilgili gündeminizi daha da çok kaplayabilir. Zevk aldığınız keyifli uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.

23 eylül, 2019

Duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


22 eylül, 2019

Ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


21 eylül, 2019

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


20 eylül, 2019

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir ancak denge ve uyumun peşinde olabilirsiniz.


19 eylül, 2019

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, özellikle öğle sonrasında aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.