Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

20 şubat, 2019

Günlük işler, detay ve titizlik gerektiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda sağlığınıza, beslenmenize özen göstermeyi ihmal etmeyin. Çalışma ortamınızda veya gündelik yaşantınızda gözden kaçan detayların farkına varabilirsiniz.


18 şubat, 2019

Yaşamın eğlenceli ve keyifli yönlerine ağırlık verebilirsiniz bugün. Neşeli ve canlı buluşmalar, toplantılar öne çıkarken sahnede olacağınız bir gün ve gönlünüze göre davranabilmek hoşunuza gidecek.


17 şubat, 2019

Ev ve ailenizle ilgili konularla dolu gündeminiz sürüyor. Tadilat, tamirat gibi işlerle uğraşabilir, evinize güzel ve dekoratif eşyalar satın alabilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif öne çıkabilir.


16 şubat, 2019

Ailevi işleriniz ve sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. Evinizde misafir ağırlayabilir, başka bir eve konuk olabilir, sofralar, yemekler hazırlayabilir ve bundan keyif alabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.


15 şubat, 2019

Gün içinde iletişim konuları biraz daha özen isteyebilir. Ay burç değiştirirken akşam saatlerinde daha rahat akacak bir gün. Ailenizle ilgilenebilir, evinizle ilgili işlerle meşgul olabilirsiniz. Mutfakta daha çok zaman geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınız için güzel ve özenli sofralar kurabilirsiniz.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte parasal ve maddi konular daha fazla uğraş alanınız haline gelebilir. Harcama ve alışverişleri artırabilirsiniz, bütçenize dikkat etmelisiniz.


13 şubat, 2019

Ay bugün öğle saatlerinde İkizler burcunda ilerlemeye başlarken yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli ve iletişim dolu bir gün geçirebilirsiniz.


12 şubat, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


11 şubat, 2019

Merkür'ün burç değiştirmesi sizi spiritüel, mistik, evrensel, ilahi konulara daha meraklı kılabilir. Bu konularda araştırma içinde olabilir, daha fazla şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Gündelik yaşamınızda ise unutkanlığa, dalgınlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


10 şubat, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay ışığıyla size enerji ve güç veriyor. Kendinizi gösterme, ilişkilerinizde söz sahibi olma fırsatını değerlendirmelisiniz. Girişimci ve cesur yönlerinizle ön planda olabilirsiniz.


9 şubat, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken cesaret ve özgüveniniz yüksek. Dağınık, karmaşık günlerin ardından kendinizi toparlıyor ve daha çok gösteriyorsunuz.


8 şubat, 2019

Gün içinde dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Akşam saatleri ise oldukça hareketli geçebilir. Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken cesaretinizi topluyorsunuz.


7 şubat, 2019

Düşüncelerinizi kelimelere dökmek için uygun bir gün olabilir. Etrafınızda bolca kalabalık bulabilirsiniz ancak onların iyiliği ve desteğiyle kendinizi iyi hissedebilir, fedakar yönlerinizi daha belirgin şekilde gösterebilirsiniz.


6 şubat, 2019

Balık burcunda ilerleyen Ay yaşamınızda kontrolünüz dışında gelişebilecek olayların etkisini daha fazla hissedebilirsiniz. Olayları akışına bırakmayı tercih ederken yalnızlığın, sessizliğin iyi geldiğini hissedebilirsiniz.


5 şubat, 2019

Bugün Kova burcunda meydana gelen yeni ayla birlikte sosyal yaşamınız açısından yeni bir döneme girebilirsiniz. Yeni gruplar edinebilir, yeni bir sosyal çevre içinde olabilirsiniz.


4 şubat, 2019

Venüs’ün bugün Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte iş ve kariyer alanında dikkat çekici bir konuma ilerleyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilir, terfi veya ödül alabilirsiniz. Yaşlı ve olgun kimselerden, üstlerinizden ve yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.


3 şubat, 2019

Ay öğleden sonra burç değiştirirken sabah saatleri biraz daha kasvetli ve ciddi olsa da sonrasında arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Yenilikçi, sıradışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


2 şubat, 2019

Hedef ve planlarınız doğrultusunda hırslı ve mücadeleci davranabileceğiniz bir gün. Ancak bazı güçlü engellerle de karşılaşabilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak tüketmemeye çalışın.


1 şubat, 2019

Ay Oğlak burcunda ilerlerken haftanın ayın bu ilk gününde ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde. Güçlü kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.31 ocak, 2019

Ay, Perşembe gününün de yıldızı Jüpiter’in burcunda ilerlerken bilgilenme, öğrenme, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir.


30 ocak, 2019

Ay Yay burcunda ilerlerken bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde ortak maddi konularda, para ve iş konularında halletmeniz gereken işler olabilir. Akşam saatlerinde ise bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak özgürleşmek isteyebilirsiniz. 

28 ocak, 2019

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. karşılıklı uyum ve dengeye biraz daha dikkat etmelisiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın son gününde Ay Akrep burcuna geçerken özellikle ortak maddi konular, iş ve para işleriyle ilgili hızlı ve hareketli gelişmeler gündeme gelebilir. Duygularınızı kontrol etmek için çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmalısınız.


26 ocak, 2019

İkili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Tek başına hareket etmek istemeyeceğiniz bir gün olabilir.


25 ocak, 2019

Ay bugün sabah saatlerinde ilişkiler burcu Terazi’de ilerlemeye başlarken evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Karşınızdaki kişiyle birlikte ya da onu düşünerek hareket etmek isteyeceğiniz bir gün.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlarınızla daha çok görüşeceğiniz ve fikir alışverişinde bulunacağınız bir dönem başlıyor. Geleceğe dair vizyon ve öngörümler oluşturmak, yenilikçi fikirler geliştirmek için de güzel bir dönem olabilir.


23 ocak, 2019

Ay Başak burcuna ilerlerken gündelik iş ve uğraşlar detaylara ve hesap işlerine özen göstermenizi gerektiriyor. Çalışkan ve üretken yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken özellikle yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler açısından kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Uzaklardan alacağınız güzel haberler ya da göreceğiniz iyilikler olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.