Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

5 aralık, 2019

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa bugün çok fazla dikkat etmelisiniz.


4 aralık, 2019

Müdahaleniz ve kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir yıl boyunca hedef, plan, görev ve sorumluluk odaklı olabilirsiniz. Kariyeriniz ve iş yaşamınız önem kazanırken bu alanda şans sizden yana olabilir.


2 aralık, 2019

İlginç dostluklar, sıra dışı bağlantı ve temaslar kurmak için uygun bir gün olabilir. Farklı ve yenilikçi konularla ilgilenebilirsiniz. Karşınıza çıkan değişik kişilerden ufkunuzu açabilecek bilgiler öğrenebilirsiniz.


1 aralık, 2019

Ay bugün Kova burcunda ilerlerken yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilir, farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Sosyal konular, dernek ve vakıf işleri gündeminize gelebilir. Ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


30 kasım, 2019

Ayın son gününde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


29 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklar, iş hayatınız ve kariyeriniz açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Üstleriniz, yöneticilerinizle bir araya gelebilir, yaptığınız işler ve ortaya koyduğunuz çalışmalarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


28 kasım, 2019

Gün boyunca hareketli bir temponuz olurken kontrol dışı durumları hesaba katmayı unutmayın, elinizdeki işleri toparlamaya odaklanın. Akşam saatlerinde ise hedeflerinize, planlarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz.


27 kasım, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca Venüs sizi hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız noktasında destekleyebilir, iş hayatınızda ve kariyerinizde başarılar getirebilir.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay uzaklar, yurt dışı veya yabancılarla ilgili konularda, yüksek öğrenim, eğitim ve akademik alanlarda yeni girişim, atılım veya adımlara işaret edebilir. Sözgelimi yeni bir seyahat gündeminize gelebilir.


25 kasım, 2019

Haftanın ilk günü yeni ay öncesinde eskileri artık geride bıraktığınız bir gündeme işaret edebilir. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, gün boyu sizi konsantre edebilecek, oyalayacak uğraşlar bulmalısınız. 

24 kasım, 2019

Hırslı ve kararlı yönünüzü daha çok hissedebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Ortak maddi konular, yatırım, iş ve para konuları gündeminize gelirken daha hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Öfke, kızgınlık veya kıskançlık gibi negatif duygulara dikkat etmelisiniz.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte seyahatlere ağırlık verebilir, yeni kişilerle tanışabilir, kendinizi yeni ortamlarda, mekanlarda bulabilirsiniz. Keşif ve macera ruhunuz uyanıyor. Kişisel gelişim ve yüksek öğrenimle ilgili konular sizi motive edebilir.


22 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


21 kasım, 2019

Sağlık ve şifayla ilgili konularla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik kavramları öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


20 kasım, 2019

Merkür retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte iş ve parasal konuların hızlandığını görebilirsiniz. Ortak maddi konularda, iş ve para konularında, vergi ve miras işlerinde görüşmeler, ziyaret ve alışverişler hızlanabilir.

19 kasım, 2019

Burcunuzun yöneticisi Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında hareketli ve biraz da yorucu bir dönem başlıyor. Ancak bu alanda bir o kadar da güçlü olduğunuzu unutmayın, hırslı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.


18 kasım, 2019

Aşk hayatınız ile ilgili konular öne çıkarken, sevdikleriniz için fedakâr davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Kişiliğinizin renkli, canlı, parlak ve estetik yönlerini ortaya koyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz.


17 kasım, 2019

Evinizde ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alacağınız, mutluluk duyacağınız bir gün olabilir. Güzel sofralar kurabilir, bu sofralarda sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Şefkat ve merhamet duygularınızı göstermekten keyif alabilirsiniz.


16 kasım, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. İlişkiler konusunda hassas davranmaya devam.


15 kasım, 2019

İletişim, kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabırsız, aceleci tutumlardan uzak durmayı ihmal etmemeli, sakinliğinizi korumalısınız.


14 kasım, 2019

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bugüne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz.


13 kasım, 2019

Dolunayın ardından öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay maddi konularda, iş ve para konularında farkındalığa işaret ederken harcama ve alışverişle ilgili kararlar gündeme gelebilir. Birikim ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için karar alabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Ortak maddi konularda, para ve iş konularında iletişime olduğu kadar, hesap ve detaylara dikkat edilmesi gereken bir gün olabilir. Elinizdeki konuyu doğru anladığınızdan, düşüncelerinizi doğru tarttığınızdan emin olun.


10 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


9 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. Kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğle sonrasında ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz yerine geliyor.


7 kasım, 2019

Manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginiz yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda daha kolay ve rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


6 kasım, 2019

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.