Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

11 aralık, 2018

Biraz daha rahat nefes alma zamanı, yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilir, farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Sosyal konular, dernek ve vakıf işleri gündeminize gelebilir. Ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


10 aralık, 2018

Haftanın ilk gününde Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken iş hayatınız, kariyeriniz ve görev sorumluluklarınız ön planda. Düzenli, disiplinli, kurallara uygun hareket etmek durumunda olabilir, ciddi yönünüzü daha çok sergileyebilirsiniz.


 

9 aralık, 2018

İş, görev ve sorumluluklarınızın ön planda olduğu bir günde duygusal bir tutumdan ziyade ciddi ve resmi bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Gerçeklere, kurallara ve zamanlamaya uygun hareket etmek isteyebilirsiniz.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay burç değiştirirken hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken gündeminize yurt dışı, yabancılar veya seyahatle ilgili konuları gündeme getirebilir. Kontrol dışı durumların getirebileceği zihinsel ve duygusal karmaşaya dikkat etmelisiniz. 


6 aralık, 2018

Merkür bugün düze dönerken, özellikle ortak maddi konularla ilgili iletişim aksaklıkları son bulabilir. Pazarlıklar verimli geçebilir ve sonuç bulabilir. Daha sakin ve serinkanlı düşünebilirsiniz.


5 aralık, 2018

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ortak maddi konular gündemde, ancak duygusal olarak kolayca irite olabileceğiniz ve bu duyguları kontrol altında tutmakta zorlanabileceğiniz bir gün olabilir.


4 aralık, 2018

Hareketli bir gün sizi beklerken maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, duygularınızı içinize atmamaya çalışmalısınız. Duygusal dengeyi konsantre olacağınız konular bularak sağlayabilirsiniz.


3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde şanslı bir dönem başlıyor, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz işlerden zevk ve keyif duyabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Otoriteyle, patron konumunda kişilerle ya da erkek figürlerle ters düşmemek gereken bir gün olabilir. Eo çatışmalarına dikkat etmelisiniz. Karşılıklı dengeleri korumak için biraz daha efor sarf edebilirsiniz.


1 aralık, 2018

Aralık ayının bu ilk gününde gündelik yaşamınızla ilgili konular sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Kaygı, evham yapmamaya gayret etmeli, işlerinize konsantre olmaya çalışmalısınız.


30 kasım, 2018

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Merkür retrosu sürerken hesap konularında titiz davranmayı ihmal etmeyin.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular, kişisel iş ve uğraşlar ön planda olurken 2’den sonra  yapmanız gereken ufak tefek işler ortaya çıkabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmalı, üretkenliğinizi öne çıkarmalısınız.


28 kasım, 2018

Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ederken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


27 kasım, 2018

Haftanın en güzel günlerinden biri sizi bekliyor. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilir, ruhunuzun, kalbinizin sesini yansıtabilirsiniz.


26 kasım, 2018

Aile ve ev ile ilgili konularda oldukça hareketli, çalkantılı bir gün olabilir ancak gereksiz duygusallığa kapılmamaya çalışmalısınız. Pratik becerilerinizi parlak şekilde ortaya koyabilirsiniz ancak ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


25 kasım, 2018

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Duygusal yönlerinizin ortaya çıkacağı bir gün olabilir.


24 kasım, 2018

Dolunayın ardından iletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiye sıcak, sevecen, koruyucu bir tonla seslenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz.


23 kasım, 2018

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte yakın çevrenizle, her gün görüştüğünüz kişiler, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Zihinsel olarak uyarıcı bir dolunay sizi beklerken eğitim konularında yeni kararlar alabilirsiniz.


21 kasım, 2018

Bugün Boğa burcunda ilerleyen Ay estetik, güzellik anlayışınızı öne çıkarırken, güzelliğiniz ve bakımınız için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Bütçeye göre hesaplı gittiğinizden emin olmakta fayda olabilir.


20 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken daha cesur ve kararlı olabilirsiniz. Girişimlere ağırlık verebilirsiniz, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullandığınızdan emin olmalısınız.


19 kasım, 2018

Bugün özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatlerle ilgili oldukça istekli ve enerjik hissedebilirsiniz. Ancak bu enerjiyi kontrol etmeniz gerekebilir, özellikle de müdahale edemediğiniz durumlar söz konusuysa.


18 kasım, 2018

Hayatı akışına bırakmak bazı kabullenmeleri de beraberinde getirebilir. Ancak kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz.


17 kasım, 2018

Merkür bugünden itibaren geri gitmeye başlarken özellikle uzak seyahatler, yollarla ilgili planlarda aksaklıklara, gecikme ve ertelemelere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yabancılarla iletişime de özen göstermelisiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte, ilişkiler, birliktelik ve ortaklıklar açısından keyifli ve rahat olabilecek bir dönem başlıyor, para durumunuzu da toparlayabilirsiniz.


15 kasım, 2018

Burcunuzun yöneticisi de olan Mars bir buçuk aylığına burç değiştiriyor. Bu dönemde attığınız adımlara veya yapacağınız girişimlere biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.  Kendinizi akışa ve gidişata çok fazla kaptırırken arkanızı kollamayı ihmal etmeyin.


14 kasım, 2018

Bugün artık son derecede ilerleyen burcunuzun yöneticisi de olan Mars’ın zorlayıcı olabileceği bir gün. Genel olarak Mars gibi malefik bir gezegenin son derecesi zordur. Bir sonraki burca geçmeden önce son bir atak yapıp öyle geçer. Özellikle sosyal ilişkilerde, arkadaşlık ilişkilerinde, düşünce ve fikirlerin tartışılması noktasında serinkanlı ve sabırlı olmanız gereken bir gün.


13 kasım, 2018

Duygularınızı başkalarına göstermekten  ve paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Başkaları tarafından nasıl görülüp algılandığınız sizin için önemli olabilir. Akşam saatleri daha rahat nefes alabileceğiniz, hareket edebileceğiniz bir gündem sunuyor.


12 kasım, 2018

Kariyer ve iş anlamında hareketli bir gün olabilir. Üst düzey görüşme ve toplantılar yapabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, hedef ve planlarınızın üzerinden geçebilirsiniz.


11 kasım, 2018

Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde ciddi ve soğukkanlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.