Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

24 ocak, 2022

Burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz.

  


23 ocak, 2022

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, uzak yol ve yolculuklarda pürüzler getirebilir, sosyal etkileşim konusunda özellikle egoların çıkarabileceği tuhaf sorunlara dikkat.


22 ocak, 2022

Günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal yaşamınıza, arkadaşlık ve dostluklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınıza danışıp başvurmadan hareket etmek istemeyebilirsiniz.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken hoşunuza giden, sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, biraz çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Sanatsal ve estetik konularla ilgilenebilirsiniz.


18 ocak, 2022

Dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair duygularınızı ortaya çıkarabilir. Ailenize veya evinize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz ancak idealist ve hayalperest bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekebilir.


16 ocak, 2022

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


15 ocak, 2022

Gün içinde bolca iletişim göze çarparken trafiğe ve bu iletişimi iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde evinizin huzuruna daha çok çekilebilirsiniz.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken sosyal ilişkilerde iletişime bir kat daha dikkat etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde çoğu gereksiz gibi görünen pek çok alınganlık ve yanlış anlamayla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. Duygusallığınızı konuşma, söz ve yazılarınızla göstermek isteyebilirsiniz.


12 ocak, 2022

Bugün yeteneklerinizi parlatmak, onlardan daha iyi ve verimli şekilde yararlanmak, sahip olduklarınızın değerini bilmek ve anlamak adına güzel bir gün olabilir. Geleceğe biraz daha güvenle bakabilirsiniz, ancak Venüs retrosunda yanılma payını da dikkate almalısınız.


11 ocak, 2022

Maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, bazı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durmalı, telaş ve acelenin bazı maddi kayıpları da beraberinde getirebileceğini göz ardı etmemelisiniz.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisi olmayı sürdürüyorsunuz.


9 ocak, 2022

Haftayı tamamlarken Ay burcunuzda ve kendinize güveniniz yüksek olabilir. Lider ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilir, iddialı ve cesur davranabilirsiniz. İlişkiler konusunda biraz daha dikkatli ve objektif olmalısınız.


8 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil enerji ve dinamizminizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


7 ocak, 2022

Ruhunuzdaki zenginliği ve yaratıcılığı ortaya koyma zamanı, ilham perisi bugün sizin yanınızda olabilir. Ayrıca yardımsever, hayırsever yönlerinizi bugün daha çok gösterebilir, başkalarının iyiliği için çalışabilirsiniz.


6 ocak, 2022

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Romantik davranabilir, ilişkilerde fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal yönden canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla görüşebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


4 ocak, 2022

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, onlarla fikir birliğinde olmaktan keyif alacağınız bir gün olabilir. Ancak ilişkilerde gizli kalmış olabilecek durumları gözden kaçırmayın.


3 ocak, 2022

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, plan, program, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni bir dönem başlıyor. Görev ve sorumluluk alanınızda yenilikler ve yeni gelişmeler olabilir.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde keşif ve macera tutkunuz yüksek, yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek sizde ummadığınız etkiler yaratabilir, derin izler bırakabilir, bu noktada felsefi görüş ve düşüncelerin de önemi büyük olabilir.


30 aralık, 2021

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


27 aralık, 2021

İkili ilişkiler açısından hassas dengeleri gözetmeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizden çok karşınızdaki kişiyi düşünebilir, onun istek ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Karşılıklı anlama ve anlaşma problemlerine dikkat etmelisiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken eşinizin, sevgilinizin ve ortağınızın konuları gündeminizi kaplarken ilişkinizin uyumlu, dengeli yönleri size memnuniyet verebilir. Karşınıza çıkan kişilerden destek görebilirsiniz. İkili ilişkilere odaklısınız.


25 aralık, 2021

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Son ana bıraktığınız irili ufaklı pek çok işinizi halledebilirsiniz.


24 aralık, 2021

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.