Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

3 mart, 2021

Ay Akrep burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Mars bugün son derecesinde ilerlerken dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken ikili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde ikili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden sürpriz iyilikler görebilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilir, günlük işlerinizi halledebilirsiniz.


27 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay dikkatinizi günlük rutinlerinize, beslenme düzeninize, diyet ve spor alışkanlıklarınıza çekebilir ve genel sağlığınız ve zindeliğinize yönelik kararlar almanızı kolaylaştırabilir. Uranüs etkisi bu alanda yapabileceklerinizi hızlandırabilir.


26 şubat, 2021

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


25 şubat, 2021

Şans gezegeni Venüs bugün burç değiştiriyor ve size gözle görülmeyen ancak ruhunuzda hissedebileceğiniz şanslar sunmaya başlıyor. Ruhsal yönden sizi tamamlayan, anlaştığınız insanlara açık olabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz aşklara hazır olmalısınız. Platonik aşk ve aşıklara dikkat.


24 şubat, 2021

Sabah saatlerinde eviniz, yuvanız veya ailenizle ilgili konular gündemde olurken, önemli karar veya adımlardan uzak durmalısınız. Öğle sonrasında aşk ve tutkular öne çıkarken egoların yaratabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.


23 şubat, 2021

Aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. Duygusal, şefkatli ve anaç, merhametli yönlerinizi ortaya çıkarabilir, özellikle aileye ilişkin problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. 


22 şubat, 2021

Ay Yengeç burcuna ilerlerken ev ve aileye ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ailenizle görüşebilir, birlikte ziyaret ve gezilerde buluşabilirsiniz. Geçmiş konular ve anılar gündeminize gelebilir.21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkan konular olabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


20 şubat, 2021

Diyaloglarda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda kendinizi gösterebilirsiniz. İletişim becerilerinizi canlılıkla ortaya koyabilir, kendinizi güzel kelimelerle ifade edebilirsiniz. Ancak Merkür retrosunun son gününde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


19 şubat, 2021

Maddi konular titizlik, temkin gerektirebilir. Giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı maddi konuların baskısını sosyal yaşamınıza yansıtırken bazı kalıpları kırmaya ve bazılarını da değiştirmeye zorlayabilir.


18 şubat, 2021

Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışı durumların hayatınıza daha çok hâkim olabileceği bir dönem başlıyor. Daha sessiz, sakin, geri planda ve akışta kalmayı tercih edebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara, maneviyata daha yakın ve yatkın olabilirsiniz.


17 şubat, 2021

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif veya lüks için harcamalar söz konusu olabilir.


15 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


14 şubat, 2021

Gün içinde sürpriz gelişmelere açık bir gün, yaşamınızın akışı mucizevi şekilde değişebilir. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde artık liderliği elinize alma zamanı olabilir.


13 şubat, 2021

Müdahaleniz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.


12 şubat, 2021

Kontrolünüz dışında gelişen olaylara, unutkanlığa ve dalgınlığa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Adımlarınızı atarken daha yavaş ve temkinli davranmaya özen göstermelisiniz.


11 şubat, 2021

Bugünkü yeni ayla birlikte sosyal yaşamınızda canlanma ve yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeni çevreler edinebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu arkadaşlarınızdan güzel destekler ve iyilikler getirebilir.


10 şubat, 2021

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Ancak ilişkilerde gizli kalan durumları gözden kaçırmayın.


9 şubat, 2021

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygularınızı gösterirken ciddi olabilirsiniz.


8 şubat, 2021

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


7 şubat, 2021

Uzaklar, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminize gelebilir. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilir, uzak kişilerle, yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz.


6 şubat, 2021

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


5 şubat, 2021

Ay Akrep burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


4 şubat, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Karşılıklı güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir.


3 şubat, 2021

İkili ilişkileriniz açısından hareketli gündem devam ediyor. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelirken, fikirlerinizi paylaşmaya ve diyaloglara açık olabilirsiniz.


2 şubat, 2021

Terazi burcunda ilerleyen Ay ile birlikte ilişki ve ortaklıklar önem kazanabilir, karşınızdaki kişiye göre hareket etmeniz gerekirken gökyüzünde yücelen hava elementi akıl ve zekanın ilişkilerdeki önemine vurgu yapabilir.


1 şubat, 2021

Sabah saatlerinde kaygı ve endişeleri bir kenara bırakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Öğle itibarı ile ikili ve birebir ilişkiler önem kazanıyor, karşınızdaki kişiyi, tutum ve davranışlarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.