Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

PINAR ATMACA

11 temmuz, 2024

Venüs’ün Aslan burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte hayatınızda aşkın önemi artıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde âşık olabilir, mevcut ilişkinizde aşkı daha fazla önemseyebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için harcamalar yapabilirsiniz.


10 temmuz, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


9 temmuz, 2024

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan ve çevik oluşunuzdan yararlanabilirsiniz.


1 temmuz, 2024

Maddi konular, alım satım, yatırım işleri gündeminize gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı harcama ve alışverişler gündeme gelirken hesabınızı doğru yapmalısınız.


30 haziran, 2024

Güven duygunuzu pekiştiren gelişmelerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.


29 haziran, 2024

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından aranabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


28 haziran, 2024

Ay bugün burcunuza doğru ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


25 haziran, 2024

Sosyal yönden hareketli gündeminiz bugün de sürüyor. Arkadaşlarınızla daha yakın olabilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz ancak iletişimde tez canlı olmaktan ve egolardan kaynaklanabilecek problemlere dikkat etmelisiniz.


24 haziran, 2024

Bugün umutlarınızı tazeleme arayışınız olabilir. Arkadaşlarınızla ortak umutlarınızı, vizyonlarınızı paylaşabilir, sıra dışı ve yenilikçi düşünceler üretebilirsiniz.


23 haziran, 2024

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana geçtiği bir gün olabilir, iş hayatınıza ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize gelebilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle daha fazla temas ve irtibat halinde olabilirsiniz.


22 haziran, 2024

Bugün gerçekleşen dolunay size iş yaşamınız, kariyeriniz, hedef ve planlarınız ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili farklı bir perspektif ve bakış açısı getirebilir. Ev ve aileye bağlı mecburiyetlerinizi bir miktar göz ardı edip kendi hedeflerinize odaklanabilirsiniz.


21 haziran, 2024

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak, seyahat etmek size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerlerde güzel ve keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


20 haziran, 2024

Güneş burç değiştirerek Yengeç’e ilerliyor, önümüzdeki bir aylık dönemde ailenizin ihtiyaçları öne çıkabilir ve siz de bunları karşılamak yönünde istekli olabilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz.


18 haziran, 2024

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle ev ve aile içinde iletişim ve haberleşme hız kazanıyor. Aile bireylerinizle daha sık görüşüp bir araya gelebilirsiniz. Geçmişle ilgili konulara ve tarihe merak salabilirsiniz.


17 haziran, 2024

Bugün Venüs burç değiştirerek sizi ailevi konularda destekleyen ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir alana ilerliyor. Ailenizle olan ilişkileriniz açısından keyifli bir dönem olabilir, evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.


16 haziran, 2024

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler önemini sürdürüyor. Venüsyen havanın getirdiği konfor ve rahatlığı yaşamınıza daha çok katmak ve tadını çıkarmak isteyebilir, bunu en sevdiğinizle yapmayı tercih edebilirsiniz.


15 haziran, 2024

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.


14 haziran, 2024

Yakın çevrenizle iletişimi hızlandırabilir, kolay bağlantı kurabilirsiniz. Eğitim konuları da hızlı ilerleyebilir.


13 haziran, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken gündelik iş ve uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yardımcılarınızdan ve size destek olan kişilerden yana şanslı olabilirsiniz, zira onların da yardımıyla hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz.


11 haziran, 2024

Mars Plüton açısı sosyal konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkileri üzerinden baskı yaratabilir. Maddi konularda temkinli olmalısınız.


10 haziran, 2024

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


9 haziran, 2024

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda aksiyon ve trafik artıyor. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde harcamalarınızı kontrol etmeye odaklanmalısınız.


8 haziran, 2024

Ay Yengeç burcunda ilerlerken ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemekler hazırlayıp sofranızda ailenizi ağırlayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir.


7 haziran, 2024

Gün içinde iletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. Sonrasında ise ev ve aile konuları önem kazanıyor.


5 haziran, 2024

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Fikirler konusunda ısrarcı olmamaya dikkat etmelisiniz.


4 haziran, 2024

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


27 mayıs, 2024

Başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize özen göstermelisiniz.


26 mayıs, 2024

İletişim açısından çok bereketli, sosyal kanallarınızın geniş şekilde açılacağı, daha sık gezeceğiniz ve yolculuk edeceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Daha çok okuyabilir, yazabilir, kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Sizi yoran gerekli gereksiz düşünceleri bir kenara bırakıp, kendinizi geliştirmeye ve eğitime çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Ticari başarılar, yeni iş ortaklıkları söz konusu olabilir. Aşk ise çok yakınızda olabilir, iş arkadaşlarınızdan, komşularınızdan ya da okulunuzdan biri aradığınız kişi olabilir.


25 mayıs, 2024

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bilgi almak, öğrenmek, ufkunuzu genişletmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.


24 mayıs, 2024

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve eğitimle ilgili daha elverişli şartlar sunan bir döneme ilerliyorsunuz. Yakın çevrenizin desteği, kardeşleriniz, komşularınız, iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iyi ilişkiler sağlıklı düşünmenizi sağlayabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.