Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

5 aralık, 2020

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Esnek ve uyumlu davranmakta, kendinizi ifade etmekte, diyalog kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırabilirsiniz.


4 aralık, 2020

Gün içinde ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissetmeniz özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Akşam saatlerinde aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


3 aralık, 2020

Ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı ailevi konular, özlem, hasret gündeminizde olabilir.


2 aralık, 2020

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte uzaklara ya da uzakta olup bitenlere olan ilginiz artabilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz, sesinizi duyurabilirsiniz. Sportif aktivitelere ilginiz artabilir.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulmasında eğitim konuları gündeme gelebilir. Kitaplara, okumaya, bilgi edinmeye odaklanabilirsiniz. Merak duygunuz iyice yükselirken çevrenizle de iletişiminiz artıyor.


29 kasım, 2020

Gün boyu iş, para, bütçe ve harcamalara odaklanan gündeminiz, akşam saatlerinde artan iletişim trafiğiyle değişiyor. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeleri akşama bırakabilirsiniz.


28 kasım, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


27 kasım, 2020

Ay Boğa burcuna ilerlerken maddi konular gündeminizde olabilir. Venüs Uranüs karşıtlığında bir ilişkiniz varsa bugün temkinli hareket etmekte yarar var, karşılıklı güven eksikliği sıkıntı yaratabilir.


26 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözü pek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi, gücünüzü ve enerjinizi toparlıyorsunuz.


25 kasım, 2020

Akışta geçirdiğiniz birkaç günün ardından burcunuza ilerleyen Ay ile birlikte kendinizi bir miktar toparlayabilirsiniz. Ancak Mars’ın sizi yorduğu bir dönemden geçerken en çok da sizi kendinizden uzaklaştırdığını unutmayın ve enerjinize sahip çıkmaya gayret edin.


24 kasım, 2020

Ortak maddi konularda, yatırım işlerinde sezgilerinizden yararlanabilirsiniz. Merkür Neptün açısı yaratıcılığı tetikler hayallere, ideallere çok da kapılmamaya dikkat. Bu açıyı başkasını güzel sözlerle ikna etmek için kullanabilirsiniz.


23 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde kafa karıştırıcı, zihin bulandırıcı durumlara, konulara biraz daha dikkat etmeni gerekebilir. Uykusuzluk, dalgınlıkla baş etmeniz gerekebilir. Huzuru bulmak için kendinizi hayatın akışına bırakmalı, beklenmedik durumlar karşısında çok zorlamamalısınız.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte ruhsal anlamda bir miktar daraltan zorlayıcı ortam dağılmaya başlıyor. Keşif ve macera ruhunuz uyanıyor, düşünce ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaya hazır olabilir, sesinizi duyurabilirsiniz.


21 kasım, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz konu ve işlerden keyif duyabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla birlikte ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde fırsatları değerlendirebilirsiniz.


20 kasım, 2020

Ay Kova burcuna ilerlerken sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


19 kasım, 2020

Hedeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabileceğiniz bir gündesiniz. Güçlü kişilerle gireceğiniz temaslardan çok şey öğrenebilirsiniz ancak ilişkilerde dengeleri gözetmelisiniz.


18 kasım, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


17 kasım, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak cazip gelebilir. Ancak yolculuk ve haberleşme konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Merkür Uranüs açısı sürpriz haberleri beraberinde getirebilir.


16 kasım, 2020

Sosyal paylaşımlarınızla hareketli bir hafta başı sizi beklerken, duygularınızı, düşüncelerinizi uzaktaki hatta tanımadığınız kişilerle dahi paylaşmak zor olmayabilir. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, ancak bu hareketliliği kontrol etmek için çaba sarf etmelisiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte ortak maddi konularda, para ve iş konularında yeni gelişmeler, yeni iş ortaklıkları ve bununla bağlantılı yeni iş ve kazanç kapıları gündeminize gelebilir.


14 kasım, 2020

Burcunuzun yöneticisi Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık hız kazanarak düze dönüyor. Daha hareketli bir döneme adım atıyorsunuz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmayı ihmal etmeyin.


13 kasım, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


12 kasım, 2020

Evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelirken tek başına hareket etmeyi tercih etmeyebilirsiniz. İlişkilerinizde denge, uyum ve eşitlik aramaya çalışabilirsiniz.


11 kasım, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yormaya yeniden odaklanabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artabilir.


10 kasım, 2020

Ay Başak burcunda ilerlerken sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Ancak Merkür bugün son derecesinde ilerlerken özellikle günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda iletişime dikkat etmelisiniz.


9 kasım, 2020

Bugün sabah saatlerinde sevdikleriniz konusunda daha sakin ve akışta bir tutum içinde olmanızda fayda olabilir. Öğle sonrasında Ay burç değiştirdiğinde detaylar, incelikler önem kazanıyor ancak eleştirel veya takıntılı davranmamaya dikkat etmelisiniz.


8 kasım, 2020

Bu pazar heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken aşk hayatınızda tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir. Aşkınıza ve sevdiklerinize karşı sevgi dolu bir tutum içinde olabilirsiniz. Farkında olmadan ısrarcı da olabileceğinizi unutmayın.


6 kasım, 2020

Ay Yengeç burcunda ilerlerken aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. 


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.