Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

19 haziran, 2019

Haftanın en çalkantılı gününde özellikle ev ve aile içinde güç oyunlarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Tam adım atmaya cesurca hazırken sizden güçlü biriyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Güçlü iletişim taktikleri de gün içinde etkili olabilir. Aileniz sözgelimi sizi ikna etme konusunda epeyce ısrarcı davranabilir.


18 haziran, 2019

Bugün özellikle aile içi ilişkilerde iletişime bir miktar dikkat etmekte fayda var. Aşırı hızlı tepki verebilir, farkına varmadan irite edici olabilecek sözler kullanabilirsiniz. Mars ve Merkür kavuşumunun getirdiği bu yüksek enerjiyi ev işlerini pratik şekilde halletmek için kullanabilirsiniz.


17 haziran, 2019

Bugün meydana gelen dolunay ruhunuzdaki keşfetme duygusunu tetikleyebilir. Seyahatler, uzak yol ve yolculuklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ve ufkunuzu geliştirebileceğiniz fırsatları görebilir, fark edebilirsiniz.


16 haziran, 2019

Herhangi bir karar vermeden önce başkalarından fikir almanız için uygun bir gün olabilir. Pozitif düşünmenin zor olduğu bir gün. Konsantre olabileceğiniz ya da kendinizi oyalayabileceğiniz işler bulmalısınız.


15 haziran, 2019

Sabah saatleri biraz daha duygusal stres ve baskı altında geçebilir, akışta kalmakta fayda var. Öğle itibarıyla biraz daha rahat hissedebilir, eğitimle ilgili ve akademik konulara daha iyi odaklanabilirsiniz.


14 haziran, 2019

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken bugün karşı karşıya gelen Mars ve Satürn özellikle ev ve aileye ilişkin konularda biraz daha dikkatli ve temkinli davranmanızı gerektirebilir.


13 haziran, 2019

Ay Akrep burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


12 haziran, 2019

İkili ilişkiler açısından aktif bir gün sizi bekliyor. Eşinizin, sevgilinizin ve ortağınızın konuları gündeminizi kaplarken ilişkinizin uyumlu, dengeli yönleri size memnuniyet verebilir. Karşınıza çıkan kişilerden destek alabilirsiniz.


11 haziran, 2019

İkili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular bugün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanabilir, ilişkinizde, birlikteliğinizde denge, eşitlik ve uyumu daha fazla gözetiyor olabilirsiniz.


10 haziran, 2019

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda bugün bir miktar daha eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


9 haziran, 2019

Sağlığınızla ilgili konularda daha hassas ve duyarlı olabilirsiniz. Tıp, alternatif tıp ve şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz. Üretkenliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir.


8 haziran, 2019

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


7 haziran, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizin özgün ve yaratıcı yönlerini ortaya koyabilirsiniz.


6 haziran, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminizdeki yerini korurken ailenizle daha fazla görüşebilir, evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Belirli bir düzen içinde elinizdeki işleri tamamlamak için uygun bir gün olabilir.


5 haziran, 2019

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Sanatsal ve estetik duyarlılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde birlikte ev ve aile konularında iletişime açık bir tutum içinde olabilirsiniz. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz.


3 haziran, 2019

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte eğitim alanında yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir fikir veya düşünce geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi, duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceğiniz yeni ortamlar bulabilirsiniz.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte üzerinizdeki ağırlığı ve rehaveti atabilir, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle iletişim dolu bir gündeme açılabilirsiniz. Kısa yolculuk ve görüşmeler söz konusu olabilir.


1 haziran, 2019

İş ve para konularında aktif bir gündeminiz olabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve imkanlarınızı değerlendirme konusunda pozitif adımlar atabilirsiniz. Lüks, konfor, güven ihtiyacınız öne çıkabilir.


31 mayıs, 2019

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gündem sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz, alım satım işleri gündeme gelebilir.


30 mayıs, 2019

Ay burcunuzda bugün de ilerlemeyi sürdürürken cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışındaki durumları dikkate almayı ihmal etmeyin.


29 mayıs, 2019

Ay’ın burcunuzda ilerlediği bugünü bireysel, kişisel konularınıza öncelikler tanıyarak, kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri veya yapmak istediklerinizi gerçekleştirerek geçirebilirsiniz. Hayalleriniz için ilk adımı atmak üzere güzel bir gün olabilir, ancak temkinli olmayı ihmal etmeyin.


28 mayıs, 2019

Kontrolünüz dışı olay ve gelişmeler sizi mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


27 mayıs, 2019

Yoğun ve tempolu geçen günlerin ardından bugün dinlenmek için fırsat yakalamaya çalışmalısınız. Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.


26 mayıs, 2019

Ay Balık burcuna ilerlerken kontrolünüz dışı gelişebilecek durumlara bugün daha çok dikkat etmelisiniz. Unutkanlık, sakarlık ve dalgınlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.


25 mayıs, 2019

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini ve gücünü daha yoğun hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir. Yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

24 mayıs, 2019

Geleceğe yönelik idealist yaklaşımlarınızla, yaratıcı yönlerinizle bugün arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarınızda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek, vakıf işlerinde, bağış konularında çalışmaktan keyif duyabilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Ay Oğlak burcunun son derecelerinde ilerlemeyi sürdürürken bugün hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


22 mayıs, 2019

Görev ve sorumluluklar, iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.

21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte eğitim ve iletişimle ilgili konularda kendinizi çok daha motive, meraklı, bilgili, ilgili hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bir kursa yazılabilir, yeni bir eğitim düşünebilirsiniz. 

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.