Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

18 nisan, 2018

Sıradışı, asi ve isyankar yönlerinizle risk almaktan, cesur davranmaktan korkmayacağınız bir gün ancak hızla gelişen durumlar, karşı durduğunuz kişiler beklenmedik sorunları tetikleyebilir.


17 nisan, 2018

Astrolojik açıdan oldukça hareketli bir gün. Maddi konularda başkaları için harcamalara, ortak paylaşımlara açık olabilirsiniz ama finansal imkanlarınızı gözetmeli, elinizdekileri çarçur etmemelisiniz. Güçlü iş bağlantıları kurmak için uygun bir gün. Bugün başlayan Satürn retrosu iş hayatı ve görev ve sorumluluklar alanında biraz daha zorlayıcı bir döneme işaret ederken burç değiştirerek burcunuza ilerleyen Kiron eski yaraları sarmanız için fırsatlar sunacak.


16 nisan, 2018

Haftaya burcunuzda bir yeni ayla başlarken hayatınızda artık yepyeni bir dönemi kucaklıyorsunuz. Farklı ve sıradışı yönlerinizi ortaya koymaya, yeni başlangıçlar yapmaya hazır olabilirsiniz. Hızlı ve cesur davranmaktan çekinmeyeceksiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken özellikle iletişimle ilgili konularda fişek gibi hızlanmaya hazırsınız. Özellikle ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında konuşmaya, tartışmaya hazır olurken, uzlaşma gerektiren konularda insiyatif alabilirsiniz.


14 nisan, 2018

Ay bugün burcunuzda ilerliyor. Sıkıntılı birkaç günün ardından bugün kendinizi daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. İddianızı ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü  konuma gelebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.