Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle aşkta ve ilişkilerde biraz daha pimpirikli, kuruntulu olabileceğiniz bir dönem başlıyor. İlişkiler konusunda gerek kendinize gerek çevrenizdekilere fazla eleştirel veya mükemmeliyetçi davranmaktan kaçınmalısınız.

20 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken, çalışmak ve üretmek yönündeki motivasyonunuz yüksek, bir arı gibi olabilirsiniz. Ancak sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmeyin, her yere yetişmek zorunda da değilsiniz.


19 ağustos, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerine geliyor. Kontrolünüz dışındaki olayların etkisinden kurtulup hayatınızın dümenine geçebilirsiniz. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz.


18 ağustos, 2019

Bugün burcunuzun da yöneticisi olan Mars'ın burç değiştirmesiyle arı gibi çalışacağınız, üretkenliğinizi öne çıkaracağınız, bir dikiş makinesi gibi işleyeceğiniz bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Önümüzdeki bu bir buçuk aylık dönemde enerjinizi yerinde kullanırken sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

17 ağustos, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler gün içinde hüküm sürerken dalgınlığa, ihmallere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sakin ve dingin bir tutum sergilerken gelişmeleri oluruna bırakmayı tercih edebilirsiniz.


16 ağustos, 2019

Ay Balık burcunda ilerlerken yönetici gezegen Jüpiter de tam gaz ilerliyor artık. Akıştan, akışın getirdiklerinden zevk alacağınız bir gün olabilir. Mistik, spiritüel konuların içinde olmak isteyebilir, manevi yönleri kuvvetli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinize ve sosyal çevrenize ışık tutabilir. Bir arkadaşlığa başlama veya bunu sonlandırma kararı alırken akıl ve kalp arasında bir gelgit söz konusu olabilir.

14 ağustos, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Zevkleriniz için para harcayıp alışveriş yapabileceğiniz bir gündesiniz.


13 ağustos, 2019

Hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Organizasyon, düzen, plan ve program gerektiren işleri toparlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine geliyor, yerinizde durmanız pek mümkün görünmüyor.


12 ağustos, 2019

Merkür burç değiştiriyor, Merkür’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte, aşk konusunda iletişime daha açık olabilir, aşkınızı kelimelere dökebilirsiniz. Sevginizi daha güçlü ve gür şekilde dile getirebilirsiniz. Ayrıca ilgi alanlarınızı geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


11 ağustos, 2019

Bugün Jüpiter retrosu son bulurken uzak yol ve yolculuklardan yanan şansınız, kısmetiniz açılıyor. Keyifli yolculuklar hız kazanırken, yabancı kişilerin desteğini daha çok alabilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün sizi beklerken, duygularınızı kelimelere döküp ifade etmek zor olmayabilir. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir.


9 ağustos, 2019

Bugün biraz daha özgür, tasasız davranıp bağımsız olmak, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz.


8 ağustos, 2019

Aşka dair güzel gelişmelerin olacağı, sevdiklerinizin varsa çocuklarınızın sizi içtenlikle sarıp sarmalayacağı bir gün sizi bekliyor. Yüreğinizin götürdüğü yere gitmekte zorlanmayabilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bi araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir. Ancak tutkunuzu, heyecanınızı tüm gücüyle ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca ikili ilişkiler konusunda hassasiyetler daha fazla ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ise psikolojik açıdan sizi daha fazla etkileyebilecek konular gündeminize gelebilir. Derinliği olan gizemli konulardan hoşlanabilirsiniz.


5 ağustos, 2019

İkili ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz. Evliliğiniz, birlikteliğiniz ve ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


4 ağustos, 2019

Gündelik yaşantınız, çalışma ortamınızla ilgili konular, detaylar, küçük işler üretken ve çalışkan olabilecek bir gündeme işaret ediyor. Gereksiz evhamlardan uzak durduğunuza emin olmalı, elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Saat 4'den itibaren çok daha keyifli olabilir, kendinizi renkli ve canlı ortamlarda bulabilirsiniz.


3 ağustos, 2019

Sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelirken konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Her türlü şifa, terapi, tedavi konusu ilgi alanınıza girebilir ve merak uyandırabilir, titiz, çalışkan ve verimli hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


2 ağustos, 2019

Aşk ilişkileri açısından oldukça sürprizli ve çalkantılı bir gün olabilir. Beklenmedik tepkiler görmeye ve göstermeye meyilli olabilirsiniz. Sağlıklı ilişkiler için sorun olmasa da, ilişkide bir problem varsa sorun çıkabilir.


1 ağustos, 2019

Bugün Aslan burcunda meydana gelen yeni ay yeni bir aşkı gündeme getirebilir. Tutku ve heyecanla yeni bir uğraş veya aktivite alanı edinebilir, yeni bir hobinizle ilgilenebilirsiniz. Yeni adımlarınızda sezgileriniz size yol gösterebilir.


31 temmuz, 2019

Bugün öğleden sonra Ay’ın ateş grubundan Aslan’a ilerlemesiyle birlikte gökyüzünde ateş enerjisi oldukça güçleniyor, yeni ay öncesinde bu enerjiyi kontrol etmekte dikkatli olmalı, yakıp kavurmasına izin vermemelisiniz.


30 temmuz, 2019

Ev ve aile hayatınızla ilgili hassas, duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Evinizle, mutfağınızla, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dayalı konular gündeminizde olabilir.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinde Yengeç burcuna ilerleyen Ay, şefkatli, merhametli yönlerinizi ortaya çıkarırken aile ilişkileri önem kazanabilir. Evinizle daha çok ilgilenebilir, ailenize zaman ayırabilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Bugün Venüs’ün Aslan burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte hayatınızda aşkın önemi artıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde aşık olabilir, mevcut ilişkinizde aşkı daha fazla önemseyebilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Ay bugün sabah saatlerinde İkizler burcuna ilerlerken iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Maddi konular, iş, para konuları gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira yüreğinizin sesine gitmeye meyillisiniz.


25 temmuz, 2019

Enerjinizle sevdiklerinizi, aşkınızı etkileyebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, özgünlüğünüzü türlü şekillerde ortaya çıkarabilir, yalnızca auranızla göz kamaştırabilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken ailenizle tatlı bir dille iletişim kurmak, karşılıklı birbirinizin dertlerini anlamak, güzel konuşmalar yapmak için uygun bir gün olabilir.


23 temmuz, 2019

Bugün Güneş'in Aslan burcuna ilerlemesiyle aşkta mükemmeli arıyor olabilirsiniz. Sevdikleriniz ön plana geçiyor. Sevdiğiniz konulara odaklanabileceğiniz, aşk ve sevginin peşinden koşabileceğiniz bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.