Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

24 ekim, 2017

Öğle saatlerinde yurt dışı veya yabancılarla bağlantılı konular ve seyahatlerle ilgili görev ve sorumlulukların getirebileceği stresler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde kişisel gelişimle ilgili çok farklı açılımlar sağlayabilecek enerjiler var.


23 ekim, 2017

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte daha hırslı ve mücadeleci bir dönem başlıyor sizin için. Güçlü kişiler ve özellikle erkek figürler karşınıza daha çok çıkarken, özellikle ortak maddi konularda, para ve iş konularında daha kararlı olabilirsiniz.


22 ekim, 2017

Bugün burcunuzun yöneticisi Mars burç değiştiriyor, sizi daha arabulucu, sakin, dengeli, uyumlu olmaya zorlayan yaklaşık bir buçuk aylık bir dönem başlıyor. Bu dönemde, ikili ilişkiIer, evlilik ve ortaklık konuları biraz daha yorucu olabilir.


21 ekim, 2017

Ortak maddi konular, salım satım ve yatırım işleri gündeme gelebilir. Ortak paylaşımlar konusunda hassas davranabilirsiniz. Hislerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.


20 ekim, 2017

Akrep enerjisinin kuvvetli hissedildiği bir gündeyiz, Ay da Akrep burcunda ilerliyor. Psikoloji, psikanaliz gibi konulara yatkın olabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Sorgulayıcı, irdeleyici davranabilirsiniz. Derin konular, merak ve gizem var bugün.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.