Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

6 mayıs, 2021

Bugün Balık burcunda ilerleyen Ay ile birlikte kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


5 mayıs, 2021

Bugün dinlenmeye, sakin ve akışta kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sessiz ve sakin ortamları tercih edebilirsiniz. İhmal, unutkanlık ve dalgınlıklar konusunda dikkatli olmalısınız.


4 mayıs, 2021

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


3 mayıs, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte merak duygunuzun artacağı, daha hareketli ve esnej olabileceğiniz bir dönem başlıyor yaşamınızda. Eğitime ağırlık verebilir gerek fiziksel gerek zihinsel anlamda oldukça hareketli olabilirsiniz.


2 mayıs, 2021

İş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Hedef ve planlarınızla, görev ve sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz.


1 mayıs, 2021

Ayın ilk gününde görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


30 nisan, 2021

Ay Yay burcunda ilerlemeyi sürdürürken uzaklarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Bugün ayrıca Güneş Uranüs ile kavuşurken ortak maddi konularda, iş ve para konularında istek ve beklentileriniz aniden yön değiştirebilir.


29 nisan, 2021

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


28 nisan, 2021

Dolunayın ardından güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Ancak güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir.


27 nisan, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay ortak maddi konular ekseninde yapabileceklerinizi hatırlatabilir. Eşinizin, ortağınızın işleri dikkatinizi çekebilir. İş yaşamında geçirilen zorlukların, mücadelenin getirdiği duygusal karmaşayı zor işleri kotararak, başararak dengeleyebilirsiniz.


26 nisan, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler açısından çalkantılı bir günde olabilirsiniz. Zaman zaman sabırlı davranmanızı gerektiren şartlar söz konusu olabilir, zira karşınızdaki kişiyle aranızdaki dengeyi bulabilmek için çaba göstermeniz gerekebilir.


25 nisan, 2021

Ay karşıt burcunuza geçerken gündemde ilişkileriniz var. İkili görüşmeler için uygun bir gün olabilir. Danışmanlık alabilir, bir uzmana görüş sorabilirsiniz. İlişkilerinizde uyumu sağlamak çok da zor olmayabilir.


24 nisan, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken gündelik iş ve uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yardımcılarınızdan ve size destek olan kişilerden yana şanslı olabilirsiniz, zira onların da yardımıyla hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz.


23 nisan, 2021

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularında daha fazla emek ve çaba sarf etmek durumunda olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz, ev kazalarına ve aile içi çatışmalara dikkat etmelisiniz.


22 nisan, 2021

Bugün burcunuzun yöneticisi son derecelerinde ilerlerken biraz daha temkinli ve sabırlı olmalısınız. Sözlerinizin yanlış anlaşılmayacağından emin olmalısınız. Yanlış anlamalar yorabilir.


21 nisan, 2021

Bugün Ay Aslan burcunda ilerlerken sabit burçların oldukça ağırlık kazanması hareket kabiliyetinizi zorlayabilir. Kalbinizde sevdikleriniz ve varsa çocuklarınız olabilir. Onlara karşı cömert ve eli açık bir günde olabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha çok dinlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz.


20 nisan, 2021

Bugün Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte hayatınızın maddi planı öne geçiyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı somutlaştırmak ve değerlendirmek üzere kendinizi motive ve hazır hissedebilirsiniz.


19 nisan, 2021

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


18 nisan, 2021

Ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinize güzel ve dekoratif eşyalar satın alabilirsiniz. Evinizi süsleyebilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


17 nisan, 2021

Kardeşlerinizle görüşebilir ve onlarla ilgili merak ettiğiniz konuları konuşabilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda fazla açık olabilirsiniz, sözlerinizi çok da tartıp bükmeden konuşabilirsiniz.


16 nisan, 2021

Bugün yapmanız gerekenler hakkında hızlı düşünebilir, organizasyon yapabilir, zihninizde planlarınıza son şeklini hızla verebilirsiniz. Kısa yolculuklar, görüşmeler, ziyaretler gündeme gelebilir.


15 nisan, 2021

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. İletişim açısından hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz.


12 nisan, 2021

Bugün burcunuzda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayla birlikte hayatınızda yepyeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz. Yaşam şartlarınızda değişiklik yapabilir, yeni bir görünüm, tarz, saç modeli, makyaj şekli, yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.


11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz. Fazla bireysel ve sübjektif davranmamaya gayret etmelisiniz.


10 nisan, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


9 nisan, 2021

Ay Balık burcunda ilerlerken hayatı genel akışına daha fazla bırakabilirsiniz. Ancak dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. Kontrolünüz dışı gelişmeler, etrafınızın hareketliliği gündeminize şekil verebilir.


8 nisan, 2021

Ay Balık burcuna ilerlerken enerjiniz bir miktar düşebilir ancak bundan da öte keskinleşen Mars Neptün açısı altında kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. İşler karşısında kendinizi çok zorlamamayı ve hayatı bir miktar akışına bırakmayı tercih etmelisiniz.


7 nisan, 2021

Dernek, vakıf gibi kuruluşlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik ve farklı çevrelerden arkadaşlar edinebilirsiniz, içinde bulunduğunuz ortama hizmet etmekten hoşlanabilirsiniz.


6 nisan, 2021

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gereken durumlar olabilir, tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.


5 nisan, 2021

İş hayatınızla ilgili konularda sabah saatlerinde daha etkili ve verimli olabilir, çalışkan yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Öğle sonrasında ise biraz daha temkinli ve ağır hareket etmeniz gerekebilir. Akşam sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel fırsatlarınız olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.