Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

25 ocak, 2020

Kova burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte yeni bir sosyal çevre edinebilir, kendinizi yeni bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni ay geleceğe yönelik yeni fikirler ve yeni bir vizyon ve anlayışı da beraberinde getirebilir.


24 ocak, 2020

Plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal bir gündem ve arkadaşlıklar size bekliyor.

 

23 ocak, 2020

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizle, yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


22 ocak, 2020

Hedefleriniz ve planlarınıza ilişkin fikirler geliştirmek, başkalarının görüşlerini almak, sosyal çevrenizle etkileşimde olmak için güzel bir gün olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalı ve bir düzen içinde hareket etmeye çalışmalısınız.


21 ocak, 2020

Ay Yay burcunda ilerlerken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular seyahatleri gündeme getirebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal açıdan kendinizi renkli ve canlı ortamlarda bulabilir yine benzer şekilde renkli insanlar tanışabilirsiniz. Düşüncelerinizle, görüşlerinizle dikkat çekici bir görünüm sergileyebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Bugünkü gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Finansal ortaklıklara açık bir gün olabilir.


18 ocak, 2020

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


17 ocak, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabiir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir.


16 ocak, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kendinizi karşınızdaki kişiye bağlı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Birilerine danışmak, fikir almak için güzel bir gün olabilir.


15 ocak, 2020

Gündelik işleriniz ve ihtiyaçlarınız bugünün koşullarını belirleyebilir. Sağlık ve beslenme konularında temkinli davranmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ilişkilere odaklanabilir, kendiniz kadar karşınızdaki kişiyi düşünebilirsiniz.


14 ocak, 2020

Şans gezegeni Venüs  burç değiştiriyor ve size gözle görülmeyen ancak ruhunuzda hissedebileceğiniz şanslar, kısmetler sunuyor. Ruhsal yönden sizi tamamlayan, anlaştığınız insanlara açık olabilirsiniz. Beklenmedik aşklara hazır olmalısınız.


13 ocak, 2020

Aşk ve sevgiyle ilgili konular gün içinde en çok meşgul olabileceğiniz alan olabilir. Sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren gündelik iş ve detaylara daha fazla odaklanabilirsiniz.


12 ocak, 2020

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz. Ayrıca gezegenlerin bugün yan yana sıralanışı iş, görev, kariyer açısından artık yolunda gitmeyen bir konuyu, durumu, konumu değiştirmeniz gerektiğine işaret edebilir.


11 ocak, 2020

Tutulmanın ardından ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissedebilirsiniz. Bu durum özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Akşam saatlerinde aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması size geçmişi hatırlatabilir, bir sorgulama yapmanızı sağlayabilir. Ailenizle, eviniz ve yuvanızla ilgili bir karar alma fırsatı sunabilir.


9 ocak, 2020

Bugün sabah saatlerinde iletişimle, ulaşımla, yolculuklarla ilgili konularda tedbirli davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ailenizle ilgili konular gündemde, duygularınızı abartmadığınızdan emin olmalısınız zira Ay tutulmasının etkilerini hissetmeye başlıyoruz.


8 ocak, 2020

Bilgiye, öğrenmeye açık, merak duygunuzun yüksek olduğu ve bundan da keyif aldığınız hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, pek çok fikri ve düşünceyi paylaşabilirsiniz.


7 ocak, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, ticari, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ciddiyet bekleyebilir ve bu arayışta olabilirsiniz. Önemli ve ciddi konuları konuşmak için uygun bir gün olabilir.


6 ocak, 2020

Haftanın bu ilk gününde iş ve para konularında yoğun ve hareketli bir trafiğiniz olabilir. Ev, eşya veya toprakla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Alım satım, yatırım işleri gündeminize gelirken harcamalar konusunda dikkatli olmayı ihmal etmeyin.


5 ocak, 2020

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


4 ocak, 2020

Burcunuzun yöneticisi Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu bir buçuk aylık dönemde sporu ve fiziksel aktiviteyi abartmamaya gayret etmelisiniz.


3 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz, arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz.


2 ocak, 2020

Ay bugün boyunca burcunuzda ilerlerken hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


1 ocak, 2020

Olayların kontrolü sizden tamamen çıkmış gibi görünse de akışta kalarak kendinizi çok daha keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. Mistik, manevi ve spiritüel konulardan zevk alabilirsiniz. İyilikseverliğiniz ve yardımseverliğinizle etrafınızdaki pek çok kişiye faydanızın dokunacağı bir gündesiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginiz yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda daha kolay ve rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


30 aralık, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş toplantıları ve seyahatleri yapabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Geleceğe yönelik idealist yaklaşımlarınızla, yaratıcı yönlerinizle bugün arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarınızda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek, vakıf işlerinde, bağış konularında çalışmaktan keyif duyabilirsiniz.


28 aralık, 2019

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu büyük hedeflere ve planlara işaret ediyor. Yeni bir yıla adım atmadan önce mevcut statünüzü güçlendirmek ve biraz da başkalarına göstermek yönünde istek ve arzularınız öne çıkabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.