Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

20 temmuz, 2018

Hırslı, azimli, mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda ortak paylaşım ve harcamalara dikkat etmelisiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.19 temmuz, 2018

İlişkiler açısından iletişime oldukça açık bir gün. Yakın bir arkadaşınızla bir araya gelebilir, sevgiliniz veya birebir düşüncelerinizi paylaşabilir, adil, dengeli, uyumlu bir tutum içinde olmaya gayret edebilirsiniz.


18 temmuz, 2018

İlişkilerinizin ön planda olacağı bir gün. Evlilik, ortaklık, yakın ilişkiler gündemde. Duygularınızı kontrol etmekte, kararlı ve soğukkanlı davranmakta zorlanmayacaksınız.


17 temmuz, 2018

Başak burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay yoğun bir gün geçirmenize neden olabilir. Yapmanız gereken hesaplar, titizlikle eğilmeniz gereken konular, düzen ve temizlik gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz.


16 temmuz, 2018

Başak burcunda ilerleyen Ay sağlığınızla daha çok ilgilenmenizi gerektirebilir. Reçeteler, doktorlar, hastaneler, kürler, diyetler yaşamınızda daha çok yer edebilir. Kaygı ve kuruntudan uzak durmaya çalışmalısınız, fazla evhamlı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.