Bihter Filminin Behlül'ü Boran Kuzum

"Bihter" filmiyle yine ilgi alanımızda olan başarılı oyuncuyla yine çok özel bir kapak çekimi!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Kasım 2023

16 Kasım'da Prime Video'da izleyeceğimiz "Bihter" filmiyle yine ilgi alanımızda olan başarılı oyuncuyla yine çok özel bir kapak çekimi!

Halid Ziya Uşaklıgil’in 1899’da yazdığı ve tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük felakete sürüklenen bir hikayeyi anlattığı Aşk-ı Memnu kitabı, Prime Video’da 16 Kasım’da gösterime girecek ‘Bihter’ filmiyle yeniden yorumlanıyor. Filmin Behlül’ü Boran Kuzum, tıpkı bu unutulmaz hikayenin içine saklı onlarca duygu gibi farklı hallere bürünerek karşımızda. Büyükada Anadolu Kulübü’nün 17 numaralı odasında, her şeyi sorguladığımız derin bir sohbete dalıyoruz.Boran Kuzum, bir role hazırlık sürecini anlatıyor: “Benim için hazırlık sürecinin en keyifli kısmı, bir role başlamadan önce moodboard’ları takip etmek. Moodboard’da genellikle moda fotoğrafçılığından ilham alınan unsurlar bulunur. Moda fotoğraflarında çok fazla duygu bulunabilir. Sadece kıyafetin ötesinde, modelin kendisinde... Bu duyguyu bana çağrıştıran resimler, manzara fotoğrafları veya portreler olabilir. Ben bir role hazırlık yaparken dışarıdan içeriye doğru ilerlemeyi tercih ediyorum. Yani önce ne giyileceğini belirlemek, sonra postürün nasıl olacağını düşünmek, ardından hareketlere geçiş yaparak duyguya ulaşmayı tercih ediyorum. Kısacası karakterin nasıl giyindiğini, nasıl yürüdüğünü bilmek sonrasında duyguya odaklanmayı daha kolay hale getiriyor.”

ELLE MAN ekini Kasım sayımız ile birlikte bayiilerden ve dergiburda.com’dan alabilir, trendyol, getir, n11 ve hepsiburada’dan sipariş verebilirsiniz.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.