ELLE STYLE AWARDS 2022 JÜRİ ÜYELERİ

M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda gerçekleşecek ELLE Style Awards'da yılın en şık, en başarılı, en ilham veren isimlerini belirleyecek olan jüri üyeleri ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mayıs 2022
ELLE STYLE AWARDS 2022 JÜRİ ÜYELERİ

ELLE Style Awards 2022, duruşu, kişiliği ve stiliyle ilham veren yılın başarılı isimlerini M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek iddialı bir kırmızı halı davetiyle 30 Mayıs’ta sekizinci kez bir araya getirecek.

ELLE Style Awards 2022’nin jüri üyeleri arasında Doğan Burda Dergi CEO’su Cem Başar, ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen,  ELLE Türkiye Moda Direktörü Aslı Asil ve Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş dışında, moda, stil, sahne, sanat ve tasarım dünyasından Gülse Birsel, Kenan Doğulu, Mehtap Elaidi, Derin Mermerci, Emre Güven, Yonca Ebüzziya, Ayşe Boyner, Rachel Araz Kiresepi ve Murat Süter gibi önde gelen isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz senelerde Rahmi Koç, Ajda Pekkan, Yasemin Özilhan, Tuba Büyüküstün, Demet Evgar, Nil Karaibrahimgil gibi değerli isimlerin stilleriyle ödüllendirildiği ELLE Style Awards X M.A.C’in 30 Mayıs’taki özel gecesine katılacak konuklar ve geceye özel şovlar için takipte kalın. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.