ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ÖDÜL TÖRENİ METAVERSE'DE!

30 Mayıs Pazartesi gecesi düzenlenecek olan 2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C, Decentraland Metaverse’den de canlı yayınlanacak en yenilikçi ödül töreni olma özelliğini taşıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mayıs 2022
ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ÖDÜL TÖRENİ METAVERSE'DE!

Geçtiğimiz yılın duruşu, kişiliği, stili ve başarılarıyla ilham veren isimlerini iddialı bir kırmızı halı daveti ve çok değerli isimlerin katılacağı rengarenk bir ödül töreniyle 30 Mayıs’ta sekizinci kez bir araya getirecek olan 2022 ELLE Style Awards X M.A.C, ELLE Türkiye ekibi ve M.A.C Cosmetics’in “tarzınla, cesurca, tutkuyla #GösterRenklerini” diyerek yarattıkları temayla davetlilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Tamamı elle.com.tr ve Blu Tv üzerinden canlı izlenebilecek ELLE Style Awards  X M.A.C, Türkiye’de ödül törenleri için bir ilk olarak, başından sonuna dek Decentraland Metaverse’de de izlenebilecek. Kreatif süreçleri Enrich, Black Studio tarafından gerçekleştirilen bu yayın, metaverse’de Türkiye’den canlı yayınlanacak ilk ödül töreni olma özelliğini taşıyor. 

Hayallerimizi, tutkularımızı, yeteneklerimizi, duygularımızı, duruşumuzu ve kişiliğimizi oluşturan tüm renkleri ödüllendirmek için bir araya gelen ELLE dergisi ve M.A.C Cosmetics, moda, müzik, popüler kültür ve sanat alanlarında stiliyle ilham veren, fark yaratan, renklerini özgürce gösteren isimlerin 22 kategoride ödül alacağı özel bir geceye imza atmaya hazırlanıyorlar. Gecenin diğer sponsorları arasında araç sponsoru MG Otomotiv, içerik sponsoru Hepsiburada, teknoloji sponsoru NGN, destek sponsorları Aveda, JML ve NETD, içecek sponsoru Pernod Ricard ve çözüm ortakları Divan Kuruçeşme, Enrich ve TBWA yer alıyor. ,

“Moda tavrı, hiç kuşkusuz kişisel stili oluşturan en önemli etmenlerden biri. Bazen küçük bir topuz (Gülriz Sururi), bazen bir eyeliner (Twiggy), bazen bir gözlük (Neslihan Yargıcı), bazen de dik yaka bir kazak (Steve Jobs)  özgün bir stilin alamet-i farikası olabiliyor. Ama stil sahibi olarak tanımlanmak  için tüm bunlar tek başına yeterli mi? Asla değil. Çünkü artık stil, sadece dışını nasıl tasarladığınla değil, içini dışarıya nasıl yansıttığınla da ilintili. Kendini ifade edebilme cesareti, verdiğin mesajlar, söylediklerin ve yaptıkların arasındaki tutarlılık, senin dışında kalanlara ve gezegene gösterdiğin saygı, seçtiğin işler, yaptığın işbirlikleri ve projeler dahil bütünsel bir paket. Biz de ELLE Style Awards’da bu bütünlüğü ödüllendirmeye çalışıyoruz”, diyen ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen, tüm ELLE ekibi ve Estée Lauder ekibi olarak gece gündüz çalışarak yeniden bir araya geldiğimiz güzel bir gece yaşatmayı umut ettiklerini sözlerine ekliyor. 

ELLE Style Awards 2022’nin jüri üyeleri arasında Doğan Burda Dergi CEO’su Cem Başar, ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen,  ELLE Türkiye Moda Direktörü Aslı Asil ve Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş dışında, moda, stil, sahne, sanat ve tasarım dünyasından Gülse Birsel, Kenan Doğulu, Mehtap Elaidi, Derin Mermerci, Emre Güven, Yonca Ebüzziya, Ayşe Boyner, Rachel Araz Kiresepi ve Murat Süter gibi tarz ve gusto sahibi isimler yer alıyor.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.