ELLE STYLE AWARDS X M.A.C 2022 BİR KEZ DAHA EN İYİ STİLLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR!

ELLE Style Awards, duruşu, kişiliği ve stiliyle ilham veren yılın başarılı isimlerini M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda sekizinci kez bir araya getirecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mayıs 2022
ELLE STYLE AWARDS X M.A.C 2022 BİR KEZ DAHA EN İYİ STİLLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR!

ELLE Style Awards 2022, duruşu, kişiliği ve stiliyle ilham veren yılın başarılı isimlerini M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek iddialı bir kırmızı halı davetiyle 30 Mayıs’ta sekizinci kez bir araya getirecek. ELLE Türkiye ekibi ve M.A.C Cosmetics, “tarzınla, cesurca, tutkuyla #GösterRenklerini” diyerek yarattıkları temayla çok özel davetlilerini karşılamaya hazırlanıyorlar.

Hayallerimizi, tutkularımızı, yeteneklerimizi, duygularımızı, duruşumuzu ve kişiliğimizi oluşturan tüm renkleri göstermek için bir araya gelen M.A.C Cosmetics ve ELLE dergisi ve moda, müzik, popüler kültür ve sanat alanlarında stiliyle ilham veren, fark yaratan, renklerini gösteren isimlerin ödüllendirileceği bir ödül gecesine imza atmaya hazırlanıyorlar.  M.A.C Cosmetics #GösterRenklerini ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan ELLE Style Awards, 30 Mayıs 2022 gecesi sekizinci kez en iyi stilleri ödüllendirecek.

ELLE Style Awards 2022’nin jüri üyeleri arasında Doğan Burda Dergi CEO’su Cem Başar, ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen,  ELLE Türkiye Moda Direktörü Aslı Asil ve Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş dışında, moda, stil, sahne, sanat ve tasarım dünyasından Gülse Birsel, Kenan Doğulu, Mehtap Elaidi, Derin Mermerci, Emre Güven, Yonca Ebüzziya, Ayşe Boyner, Rachel Araz Kiresepi ve Murat Süter gibi önde gelen isimler yer alıyor.

Türkiye’nin stil konusundaki tek söz sahibi ödül töreni ELLE Style Awards X M.A.C 2022’de geçtiğimiz yılın stil sahibi oyuncuları, sanatçıları ve iş insanları ödüllendirilirken, moda dünyası ve sektörü de Yılın Tasarımcısı, Yılın Yükselen Tasarımcısı, Yılın Sürdürülebilir Moda Tasarımcısı, Yılın Marka İşbirliği gibi farklı kategorilerde ödül alacaklar. Gecenin ana sponsoru M.A.C Cosmetics de renkleri ile ilham veren bir isme M.A.C #GösterRenklerini Özel Ödülü’nü takdim edecek.

Geçtiğimiz senelerde Rahmi Koç, Ajda Pekkan, Yasemin Özilhan, Tuba Büyüküstün, Demet Evgar, Nil Karaibrahimgil gibi değerli isimlerin stilleriyle ödüllendirildiği ELLE Style Awards X M.A.C’in 30 Mayıs’taki özel gecesine katılacak konuklar ve geceye özel şovlar şimdiden merakla bekleniyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.