ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ÖDÜL TÖRENİ’Nİ METAVERSE'DE NASIL DENEYİMLEYEBİLİRSİNİZ?

30 Mayıs Pazartesi 19.45’te, Decentraland Metaverse'de buluşalım!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Mayıs 2022
ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ÖDÜL TÖRENİ’Nİ METAVERSE'DE NASIL DENEYİMLEYEBİLİRSİNİZ?

Türkiye’de ödül törenleri için bir ilk gerçekleşiyor! 2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C Ödül Töreni, Türkiye’den metaverse’de canlı yayınlanacak ilk ödül töreni olacak.Siz de 2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C Ödül Töreni’ni, 30 Mayıs Pazartesi akşamı 19.45'te metaverse’den de canlı olarak deneyimleyebilirsiniz.

Hazırsanız, 2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C Ödül Töreni için Decentraland Metaverse’e yolculuğa çıkıyoruz. İşte bu özel etkinliği, metaverse’de de takip edebilmek için izlemeniz gereken adımlar...1

İlk olarak Elle Style Awards'ı deneyimleyeceğiniz Decentraland'e ulaşabilmek için tarayıcınızda decentraland.org adresine gidiniz. Ardından sayfada karşınıza çıkan “Get Started" butonuna tıklayınız. (Decentraland Metaverse, şu anda sadece masaüstünden kullanılmaktadır. Mobil cihazınızdan kullanamayacağınızı hatırlatmak isteriz.)


Sonraki aşamada Decentraland’ı keşfetmek için özel uygulama ya da tarayıcıdan birini seçmeniz gerekiyor. Windows için uygulamayı indirerek (Download for Windows) ya da tarayıcınızda (Explore on web) devam edebilirsiniz.
2

Bu aşamada, karşınıza iki seçenek çıkacaktır. İlk seçenek "Play using your wallet / Cüzdan kullanarak katıl" ve ikinci seçenek "Play as guest / Konuk olarak katıl" anlamına gelmektedir. Seçiminizi yaparak devam edebilirsiniz.3

“Play using your wallet / Cüzdan kullanarak katıl" seçeneğini tercih ettiyseniz; karşınıza çıkan 3 cüzdandan sizin için uygun olanı tercih ederek giriş sağlayabilirsiniz. Bu seçeneği kullanabilmeniz için, bu hesaplardan birine sahip olmanız gerekmektedir.4

Girişinizi gerçekleştirdikten sonra, karşınıza avatarınızı oluşturmanız için bir ekran çıkacaktır. Burada, avatarınızın görünümünü istediğiniz gibi şekillendirebilir ya da alttaki “Randomize” butonuna basarak rastgele oluşacak bir avatar ile devam edebilirsiniz.


Avatarınız hazırsa “DONE” butonuna basın. Ve ardından çıkan sayfada avatarınıza isteğinize göre bir isim verdikten sonra, “NEXT” butonuna tıklayarak ilerleyin.


Karşınıza, Terms of Service and Privacy Policy (Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası) çıkacak. Okuduktan sonra (Metnin sonuna gelmeniz gerekiyor), buton aktifleşecek. “I AGREE (KABUL EDİYORUM)” butonuna tıklayın.

Artık Decentraland’a yolculuğa çıktınız, biraz beklemeniz gerekiyor.5

Decentraland’e ulaştınız!

Mouse imlecinizi göstermek için “ESC” tuşunu kullanın. Böylece bilgisayar kullanımı ya da Decentraland içerisindeki yönlendirme için kullanımını değiştirebilirsiniz. “C” tuşuna basarak, karşınıza çıkan panelden avatarınızın hareketlerini nasıl yönlendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.


2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C Ödül Töreni’ne ulaşmak için aşağıdaki linke tıklamanız gerekiyor. (ESC tuşuna basın ve linke tıklayın.)

Link: https://play.decentraland.org/?position=65%2C-127&server=marvel

Açılan linkte "Play using your wallet / Cüzdan kullanarak katıl” ve "Play as guest / Konuk olarak katıl" seçenekleri tekrar çıkacaktır. Aynı şekilde giriş yapın.6

ELLE STYLE AWARDS X M.A.C 2022 ÖDÜL TÖRENİ’NE HOŞ GELDİNİZ!
Hazırsanız, 2022 ELLE Style Awards 2022 X M.A.C Ödül Töreni'nde en iyi stilleri Decentraland Metaverse’de de ödüllendiriyoruz. Bu yeni ve özel deneyimde bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi eğlenceler!

ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ÖDÜL TÖRENİ METAVERSE'DE!

ELLE STYLE AWARDS X M.A.C 2022 BİR KEZ DAHA EN İYİ STİLLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.