ELLE STYLE AWARDS GECESİNDE YAŞANANLAR

Yılın stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimleri M.A.C ana sponsorluğunda düzenlenen ELLE Style Awards ödül töreninde bir araya geldi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Haziran 2022
ELLE STYLE AWARDS GECESİNDE YAŞANANLAR

ELLE Style Awards, duruşu, kişiliği ve stiliyle ilham veren yılın başarılı isimlerini M.A.C Cosmetics ana sponsorluğunda gerçekleştirilen iddialı bir kırmızı halı davetiyle 30 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de yapılan organizasyonla stilleri, başarıları ve özgün duruşlarıyla fark yaratan isimlerin ödüllendirildiği eşsiz bir geceye imza attı.

Simge Fıstıkoğlu ve Yetkin Dikinciler’in sunuculuğunu üstlendiği ödül töreni öncesinde, kırmızı halıda  Tanem Sivar davetlilerle röportajlar gerçekleştirdi.  Ödül töreninin ardından düzenlenen afterparty’de ise DJ Mehmet Koryürekperformansının yanı sıra son dönemin parlayan yıldızı Alya’nın sevilen şarkıları ile davetliler keyifli anlar geçirdiler.

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan Burda Grubu CEO’su Cem Başar,  ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen ev sahipliğinde yapılan ödül törenine moda, sahne, sanat, tasarım, iş ve cemiyet dünyasından  Ali Koç, Kenan Doğulu, Beren Saat, Serenay Sarıkaya, Gülşen, Hande Erçel, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Bige Önal, Kalben, Eda Ece, Dilan Çiçek Deniz, Berrak Tüzünataç, Aybüke Pusat, Derin Mermerci, Ece Sükan, Aslıhan Gürbüz, Şükrü Özyıldız, Zehra Güneş, Ece Şirin, Haluk Akakçe, Bünyamin-Lamia Aydın, Aslı Filinta ve İbrahim Kutluay gibi isimler büyük ilgi gösterdi.

Tamamı elle.com.tr ve BluTV üzerinden canlı izlenen ELLE Style Awards  X M.A.C, Türkiye’de ödül törenleri için bir ilk olarak, başından sonuna dek Decentraland Metaverse’de de izlenebildi. Kreatif süreçleri Enrich, Black Studio tarafından gerçekleştirilen bu yayın, metaverse’de Türkiye’den canlı yayınlanan ilk ödül töreni olma özelliğini taşıyordu.

M.A.C Cosmetics dışında gecenin diğer sponsorları araç sponsoru MG Otomotiv, içerik sponsoru Hepsiburada, teknoloji sponsoru NGN, destek sponsorları Aveda, Jo Malone ve NETD, içecek sponsoru Pernod Ricard ve çözüm ortakları Divan Kuruçeşme, Enrich ve TBWA oldu.

ELLE STYLE AWARDS X M.A.C ödül töreninin tüm anlarını aşağıdan izleyebilirsiniz... ELLE STYLE AWARDS KAZANANLARI BELLİ OLDU!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.