ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Kasım 2023
ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

Kasım sayımızın kapağında Hazal Kaya var. Lancôme Türkiye Marka Elçisi olan Kaya, markanın felsefesiyle bağdaşan mutluluk-güzellik ilişkisinin yansıması olarak objektifimizin önündeydi. 

Çanta, ayakkabı ve aksesuarların trend raporu, Özgür Masur'un yeni koleksiyonu, Yağmur Tanrısevsin ile saç stilleri, AKM sahnesinde sergilenen Giselle provalarına özel bir bakış, klasiklerle 'Business Class' dersleri,  ‘Female gaze’ perspektifi ile kadınların özgürlüğe doğru attığı adımlar Kasım sayımızdaki konulardan bazıları...

Prime Video’da gösterime girecek ‘Bihter’ filminin Behlül’ü Boran Kuzum, ELLE Man ekimizin kapak yıldızı olarak Büyükada Anadolu Kulübü’nde bizimleydi, ve Türk edebiyatının kültleşen kitabı Aşk-ı Memnu’nun merakla beklenen yeni yorumu hakkındaki hislerini paylaştı. 

Kasım sayısıyla birlikte ilk kez verdiğimiz ELLE Time ekimizde ise, günümüzün en büyük lüksü olarak tanımlanan ‘zaman’ kavramını farklı açılardan ele aldık. Fossil saatlerinin yelkovanı akrebini kovalarken, en cool oyuncularımızdan Serkan Çayoğlu geçmişi bugüne bağlayan bir hikayenin içinde bizimle oldu. 

ELLE Kasım sayısını ELLE Man ve ELLE Time eki ile birlikte bayiilerden ve dergiburda.com'dan alabilir, trendyol, getir, n11 ve hepsiburada'dan sipariş verebilirsiniz.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.