ELLE, UKRAYNA’DA YENİDEN RAFLARDA!

ELLE Ukrayna, büyük savaşından ardından 2023'teki ilk basılı sayısı ile umutları yeniden yeşertiyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mayıs 2023
ELLE, UKRAYNA’DA YENİDEN RAFLARDA!

Savaş başladığından bu yana düzenli sayı çıkartmakta zorlananan ELLE Ukrayna, 2023’teki ilk basılı sayısı ile okurlarına umut olmak üzere yeniden raflarda.Ukrayna’daki geniş çaplı savaş sırasında her şey olduğu gibi ELLE’in formatı da değişmişti. Eski formatına dönmeye hazırlanan ELLE Ukrayna, bu sayısında işgalin ilk günlerinden itibaren kendini kültürel demokrasiye adayan şarkıcı Tina Karol’u kapağına taşıdı.

Bu, Ukrayna'da büyük ölçekli savaşın başlamasından bu yana yayının ikinci basılı sayısı oluyor. Derginin basılı versiyonu ve alternatif bir dijital kapağın bulunduğu sayıda, makyajsız, gerçek, dokunaklı ve samimi Tina karşımıza çıkıyor.


Tina Karol, özel röportajında ülkelerinin geçirdiği zor dönem için, "Savaşa rağmen ülkemizin DNA'sını yaşamaya, yaratmaya ve korumaya devam ediyoruz. Günümüzde çağa ayak uydurmak, nabzını tutmak son derece önemlidir. Günün şu anki trendi samimiyet ve özgünlük, kendin olmak, gerçek olmak, cesur olmak” diyor.


“Yıllarca dışarıdan bize empoze edilen geçmişin tüm kalıntılarını yok ediyoruz. İkinci dünya ordusu yoktur, yalnızca sarsıcı biçimde saldırgan bir düşman vardır. "Kardeş halklar" yoktur, yalnızca egemen ve bağımsız bir Ukrayna vardır. Özgürlüğü için savaşması, yaşaması ve mücadele etmesi konusunda tüm dünyaya örnek olmuş, yaratıcı, güzel, güçlü bir ulus.”

Kendine sadık kalmak, Tina Karol'un hayatı boyunca takip ettiği bir yol. "Benim için savaş 2014'te başladı. Ve telefonun o ucunda bana ne teklif etseler de, hiçbir taviz olamazdı."


Fotoğraf: Hanna Honcharova
Styling: Natalia Osadcha
Makyaj: Natalia Strilchuk
Saç: Danilo RuzhnytskyiSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.