DÖRT MEVSİM HUZUR: SIX SENSES RESIDANS

Sürdürülebilir sağlıklı yaşam konseptini doğanın huzurlu atmosferinde bütünleştiren Six Senses Kaplankaya Rezidansları, mimarisi ve hizmet ayrıcalıklarıyla konuklarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Six Senses Kaplankaya Rezidansları, gözlerden uzak eşsiz konumu ve huzur veren natürel ortamında konuklarına sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesini yaşatıyor. Doğa içerisinde özgürce sosyalleşebileceğiniz villa konseptli rezidanslar Six Senses Kaplankaya ayrıcalığı ile sunuluyor. Sağlıklı yaşam üzerine birbirinden farklı aktiviteleri ve sayısız deneyimi keşfedebilir, otel misafirlerine sunulan hizmetlerin tamamından özel ayrıcalıklarla faydalanabilirsiniz. Kaplankaya’nın muhteşem doğasında yer alan beş farklı, doğal kum plajda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Üst düzeyde hijyen şartları ve güvenlik koşullarını konuklarıyla buluşturan Six Senses Kaplankaya rezidanslarında, birbirinden farklı metrekarelerde ferahlık hissini doyasıya yaşayacağınız villa konseptleri sunuluyor. Sahibi olabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz rezidanslarda, tam donanımlı mutfaklardan iç yemek alanını tamamlayan şık teraslara ve özel ısıtmalı yüzme havuzlarına açılan geniş bahçeler yer alıyor.

Kaplankaya’nın muhteşem doğasını, huzurlu ve keyifli bir ortamda sunan rezidanslar, dünyanın Yedi Harikası'ndan ikisine; Efes'teki Artemis Tapınağı ve Halikarnas Mozolesi dahil olmak üzere bir çok arkeolojik alana yakın mesafesiyle dikkat çekiyor.

Six Senses Rezidanslarında Wellness Deneyimi 

Sürdürülebilir sağlıklı yaşam deneyimini her metrekaresinde hissettiren Six Senses Kaplankaya, yogadan pilatese, basketboldan voleybola, tenisten su sporlarına kadar pek çok spor aktivitesini deneyimleme imkânı sağlıyor. Mimarinin, tarihin ve sanatın güçlü bir mozaiğini sunan markanın temel felsefelerinden biri olan bütünsel SPA uygulamalarının yanı sıra Holistic anti-aging, sağlıklı uyku ve kilo verme programlarını içeren terapi teknikleriyle ev sahiplerine sıra dışı bir sağlıklı yaşam deneyimi sunuyor.

Doğal Ürünlerle Lezzet Noktaları

Six Senses Kaplankaya’da bulunan Sage & Sea, Wild Thyme ve Mezze by the Sea olmak üzere Akdeniz ve Ege mutfaklarının leziz ve yerel lezzetlerini sunan farklı restoranlar, lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. ‘Eat with Six Senses” konseptiyle bütünleşen Six Senses Kaplankaya’nın organik bahçesinden, yerel balık pazarından ve çevre köylerden gelen doğal ürünlerler özel menüler eşliğinde sunuluyor.

Kaplankaya’nın en güzel koylarından birinde yer alan Anhinga ise konuklara dinlenmeleri, güneşin ve İtalyan mutfağının tadını çıkarmaları için özel olarak tasarlanmış keyifli bir alan sağlıyor.

Markanın dört felsefesinden biri olan  “Grow with Six Senses’’ konseptiyle çocukların farklı aktivitelerle sosyalleşerek doğayla iç içe sağlıklı zaman geçirmelerini sağlıyor. Sıra dışı deneyimleri odak noktasına alan markanın çocuklara sunduğu aktiviteler arasında; yoga, organik bahçe, yemek atölyeleri ve SPA terapileri bulunuyor.

Earth Lab’de Doğaya Saygı

Six Senses’in sürdürülebilirlik ve doğaya saygı yaklaşımını içinde barındıran Earth Lab’de organik yöntemlerle taze otlar, sebzeler, meyve ve SPA bakımlarında kullanılan bitkiler yetiştiriliyor. Misafirler Earth Lab’de ki atölye çalışmalarına katılabiliyor.