GUESS, TÜRKİYE, İTALYA VE İSPANYA’DA YENİ BEACH CLUB İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATTI!

Guess, seçkin seyahat destinasyonlarıyla iş birliği ile özel beach club’larını hayata geçirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Ağustos 2023
GUESS, TÜRKİYE, İTALYA VE İSPANYA’DA YENİ BEACH CLUB İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATTI!

Guess, Çeşme’deki Yuzu Beach, Blue Marlin Ibiza Beach Club, Sardunya’daki Phi Beach, ve Amalfi Sahili aynı zamanda Positano’daki Arienzo Beach’te Marciano by Guess Beach Club olmak üzere dört beach club iş birliğine imza attı.İzmir, Çeşme’de bulunan Yuzu, pırıl pırıl denize karşı konumlanmış, seçkin tatilciler için farklı bir ortam sunan popüler ve göz alıcı bir beach club. Yuzu’nun özel bahçe alanında Guess, deniz mavisi konsepti ile öne çıkıyor ve Guess ürünleri ile misafirleri eşsiz bir plaj deneyimine davet ediyor.


Guess Kreatif Direktörü Paul Marciano konuyla ilgili şöyle konuştu: "İspanya, İtalya ve Türkiye'de Beach Club ortaklıklarının hayata geçirilmesi bizi gerçekten heyecanlandırıyor. En yüksek performans gösteren ülkelerimizden bazıları ve işimiz için önemli pazarlar. Her mekan, prestijleri, nefes kesici konumları ve sofistike müşteri kitleleri için titizlikle seçilmiştir. Bu iddialı bir proje;  stil, kalite, tasarım ve ileri görüşlülüğün doğru ölçüsü ile Guess ve Marciano markalarının dünyanın her yerinden misafirlere keyifli ve sürükleyici bir Guess deneyimi sunacağından eminiz."

Bu iş birliği kapsamında Yuzu Beach, özel Guess alanında sezon sonuna kadar misafirlerine beach club deneyimi sunacak.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.