HARVEST NATURE İKİNCİ KEZ KAPLANKAYA'DA

Ege’nin sıra dışı doğasında yer alan Kaplankaya, dünyanın en ünlü aktivistlerinin bir araya geldiği Harvest Nature'ın ikincisini 24-26 Mayıs tarihlerinde Kaplankaya'da gerçekleştiriyor.

Harvest Nature'ın üç güne yayılan etkinlik kapsamında dünyanın keşif ve korunmasına ilişkin konular, uluslararası uzman 15 konuşmacının anlatımıyla ele alınacak.

Etkinliğe katılacak kaşif ve aktivistler arasında; 20'ye yakın kitabı olan Wade Davis, dünyanın etrafını hiç yakıt tüketmeden tamamen güneş enerjisi ile 5 gün 5 gece uçarak dolaşan pilot Andre Borchberg ve serbest dalış dünya rekortmeni Hanli Prinslo gibi isimler bulunacak.

National Geographic kaşiflerinden, fotoğrafçı, antropoloji ve botanik profesörü Wade Davis ayrıca Türkçeye çevrilmiş olan “Yol Bilenler” isimli kitabıyla tanınıyor. Okyanusları ve denizleri araştırmak amacı ile “I am water” adlı kuruluşu hayat geçiren Hanli Prinslo ise  insanlığı suyun altı ile bağ kurmaya teşvik eden çalışmalara imza attı.

İş dünyasının liderleri, girişimciler ve aktivistlerinin dahil olduğu yaklaşık 200 kişilik bir davetli kitlesine ev sahipliği yapan konferans, yoga, kürek sörfü, aşçılık dersleri, nefes alma atölyeleri ve daha fazlasını içeren bir dizi uygulamalı atölye çalışması ve etkinlik sunulacak.

Dünyamızı korumaya, geliştirmeye ve olumlu deneyimleriyle kitleleri etkilemeye kararlı olan ilham verici kaşiflerden, yazarlardan ve aktivistlerden haberdar olacağız. Etkinlik, konuşmacılar ve izleyiciler arasında interaktif bir iletişim olacak şekilde düzenledi.

Heyecanla beklenen Harvest-Nature etkinliğini deneyimlemek üzere misafirlere Six Senses Kaplankaya’da konaklama imkanı sunuluyor. Etkinlikte yer alan diğer konuşmacılar hakkında bilgi ve tüm detaylar Kaplankaya Harvest Nature web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyuruluyor.

Harvest serisinin bir diğer ayağı olan Harvest Wellbeing ise 11-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. Konaklama ve etkinlikler hakkında detaylı harvestkaplankaya.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etİketler