Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Yaz Sezonuna Hazır

Müzik, eğlence, canlı aktivitelerle dolu programlar yeşilin her tonuyla çevrelenmiş atmosferiyle birleşiyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Mayıs 2024
Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Yaz Sezonuna Hazır

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Barbarossa Beach Restaurant’ın önündeki yemyeşil alanı, keyifli buluşma noktası olan chill out lounge gibi cezbedici alanlarıyla her misafiri için özenle düşünülmüş programlar sunuyor.

Misafirlerine kendilerini keşfedecekleri rahatlatıcı bir atmosfer sunan Spa, Ege Denizi’nin göz alıcı manzarasına bakan muazzam atmosferinde, geleneksel ile modern spa ritüellerini bir araya getiren bakım ve masaj programlarıyla; beden, ruh ve zihin arasında bütünsel bir deneyim yaşatıyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaratıcı lezzetleri ile her damak zevkine uygun seçeneklere imza atıyor. Ege mutfağının lezzetlerini sunan Barbarossa Beach Restaurant, Asya-Pasifik mutfağının egzotik lezzetlerini yaratıcı bir yorumla sunan Saigon Restaurant ve İtalyan mutfağının en güzel örneklerinin yer aldığı Mammadrau Restaurant geniş seçenekleriyle farklı beklentilere sahip konukların zevklerine hitap ediyor.

Bodrum’un Karaova bölgesinde bulunan Barbaros Çiftliğinin 70 yıldır ekilmeyen bereketli topraklarında yapılan doğal tarım uygulamalarından elde edilen malzemelerin menüde yer alması da beğeni kazanıyor. Kimyasal madde içermeyen bu ürünler, sağlıklı beslenme konusunda mutlu hissettiriyor. Arzu eden misafirlere çiftlik turlarına katılma ve bu hayatı deneyimleme, ürün toplama imkânı sunuluyor. 

Minik misafirler ise Kempi Kids Club’da, güne saat 10.00’da sabah jimnastiği ile başlıyor, müzik, dans, lego oyunları, resim, el işi ve sanat çalışmalarıyla akşam 21.00’e kadar unutamayacakları anlar yaşıyor.     

Otel aynı zamanda Digital butler hizmeti, tekneler için yachting servisi ve pek çok yeni mağazası ile ayrıcalıklı ve lüks konaklama deneyimi sunuyor.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.