LE MERIDIEN BODRUM NİSAN AYI AKTİVİTELERİ

Le Meridien Bodrum Beach Resort & Vitalica Wellness Nisan Ayında ailenizle beraber planlayabileceğiniz tatiller ve wellness programlarınız için aktiviteler sunuyor.

Vitalica Wellness’ın 23-25 Nisan 2021 tarihlerinde, çocukların daha duyarlı, bilinçli bir çocukluk ve ergenlik süreci geçirmelerini sağlarken sosyal çevreleriyle bütünsel bir iletişim kurmalarını hedefleyen çok özel bir "Mental ve Fiziksel Wellness Programı" na ek olarak Nisan ayı içerisinde Le Meridien Bodrum Beach Resort’un uzun dönem konaklama fırsatlarından yararlanarak baharın tadını Bodrum’da çıkarabilirsiniz.

Le Meridien Bodrum Beach Resort, pandemi döneminde evlerimizde kısıtlanan çocukları, maviyle yeşilin en güzel tonlarının buluştuğu  doğayla; yoga duruşları, nefes egzersizleri, konsantrasyon ve meditasyon çalışmaları ile daha doğru bir şekilde tanımaya ve anlamaya davet ediyor. Çocukların gözlem yeteneklerini geliştirirken, kendi istek ve ihtiyaçlarını fark eden beden, zihin ve ruh bütünlüğü içinde olmalarını sağlayacak olan doğa yürüyüşleri, Le Meridien Family Kids aktiviteleri, açık hava sinemada öğretici - eğlendirici sinema ve belgesel gösterimleri, alanında uzman detoks mutfağında çocuklara yönelik sağlıklı cooking ve kokteyl hazırlama aktivitelerine davet ediyor.

Özellikle 6-12 çocuklar bütünsel sağlık ve wellness deneyimi yaşarken için tüm ailenizin ihtiyaçlarına hizmet veren Le Meridien Bodrum Beach Resort ve Vitalica Wellness Wellness Programları, birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirirken detoks, arınma ve yenilenme imkanı sunuyor.


83 bin metrekarelik alana yayılan Le Meridien Bodrum Beach Resort bünyesindeki dünyanın öncü wellness merkezlerinden biri olan Vitalica Wellness, gurme alakart restoranlar, açık hava sineması, ısıtmalı yarı olimpik kapalı havuzu, deniz suyu ile doldurulmuş açık havuzu, çocuk kulübü ve diğer sosyal alanları ile sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini Bodrum’a davet ediyor.