MARMARİS KAÇAMAĞI

Tatile çok var diyorsanız kısa bir Marmaris kaçamağıyla yenilenebilirsiniz!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Mayıs 2014
MARMARİS KAÇAMAĞI


Küçük keyifli bir kaçamak... Mevsim bahar olup da havalar ısınmaya başladığında, hele bir de yaz için planladığımız tatile çok varsa, hemen hepimizin hayalini kurduğu, yetmeyen ama en azından aklımıza küçük bir mola verme şansı tanıyan tatilcikler!

İşte bu tatilleri planlarken, listede genelde şehre yakın mekanlar yer alıyor. Biz ise, çemberi biraz daha genişletin, artık en az otobüs bileti kadar ucuz hale gelen uçaklarla bir saatte varabileceğiniz mekanları da dikkate alın deriz.

Bizim bu aralar hedefimizde Marmaris var. Peki Marmaris'te neler yapabilirsiniz? Hava henüz denize girilmeyecek kadar soğuk diyebilirsiniz. O zaman tavsiyemiz, Milattan Önce 3.500 yılında kurulan bu şehrin tarihi yerlerini gezmeniz! Loryma (Bozukkale), içinde ünlü Kleopatra Plajı'nın da bulunduğu Kedrai, Erine (Hisarönü) ilk akla gelenler.~

Bunun dışında, Marmaris'in doğal güzelliklerini görmek de insanı rahatlatan ve kafasını boşaltmasına yardım eden bir aktivite: Marmaris'in en güzel koyları, Cennet Adası, Kral Mezarları, İçmeler, Caretta Caretta, İztuzu Plajı, Balık Çiftliği, Renkli Mağara, bu güzel şehirde görülecek yerler arasında ilk sayabileceklerimiz.

Bunların dışında, dalış, jeep safarisi, tekne turu ve at safarisi Marmaris'te yapabileceğiniz farklı programlar arasında yer alıyor.

Nasıl gideceğinize gelince. İnternet üzerinden kendi araştırmanızı yapabileceğiniz gibi, www.tatilbudur.com'un paket programlarından da faydalanabilirsiniz. Firma, herşey dahil programlar da sunuyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.