FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’DA YAZ BULUŞMALARI

Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet, haftanın her gününe yayılan ve yazın enerjisini yansıtan programlarıyla şehirde dinamik ve müzikle iç içe buluşma noktaları yaratıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un tüm haftayı kapsayan yaz programı pazartesi günleri Yalı Teras’ta Happy Hour ile başlıyor. Salı günleri ise aynı mekânda, sokak lezzetlerinin vazgeçilmezlerinden midye dolmayı bira ile deneyimlemek mümkün. Yaz günlerinin sevilen açık hava sineması her Çarşamba Boğaz’ın kıyısında sinemaseverlere unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. Yalı Teras’ta perşembe günleri Sushi N More, sushi ve sashimi tutkunlarını bir araya getirirken, Cuma günleri Bosphorus Aperativo, Boğaz’ın güzel esintisi ile keyif dolu bir yaz akşamı yaşatıyor.


Cumartesi günleri, Yalı Teras ve Ocakbaşı Restaurant’ta Aile Kahvaltısı ile başlarken, akşam Yalı Teras’ta Ayşe Evrim’in canlı performansı ile enerji ve ritm geri dönüyor. Evrim, Latin şarkıları, tangolar, chansonlar ve sürpriz potpurilerden oluşan repertuarıyla müzikseverlere Boğaz’ın büyüleyici fonunda keyif dolu yaz geceleri yaşatıyor. Aqua Teras’ta, her pazar zengin barbekü ve meze çeşitleri ile sunulan Barbekü Kahvaltısı, hafta sonuna hem lezzet hem renk katıyor.