POLAT ERZURUM RESORT HOTEL’DE KAYAK SEZONU AÇILDI

Kristalize kar dokusunda keyifli bir kış tatili...

Türkiye’nin en gözde kayak destinasyonlarından Palandöken’de; muhteşem bir kış tatili geçirmeniz için Polat Erzurum Resort Hotel, kapılarını açtı. Kristalize kar dokusuna sahip Palandöken’in en güzel konumunda bulunan Polat Erzurum Resort Hotel misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyim vaad ediyor.

Modern ve güvenli 4 kişilik liftleri, otelin hemen önünde yer alan telesiyej sistemi, herkesin ısıtmalı özel dolabı olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası, dağ manzaralı kafesi Snowdeck ve karda çocuk oyun alanı ile Polat Erzurum Resort Hotel kayak tutkunlarının vazgeçilmez adresi.

Suni Karlama Sistemi sayesinde kış sezonu boyunca kesintisiz kayak keyfi sunan otelde pistlerin ışıklandırılmış olması sebebi ile gece kayağı yapılabiliyor.

Kolay, orta, zor kategorilerinde toplam 22 adet pist olan Palandöken’de 4 adette doğal pist bulunuyor. Otele ait olan telesiyej sistemi ile Palandöken kayak merkezinde bulunan kayak noktalarına kolay ve hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan pistlerde ücretli olarak kayak yapılabilmektedir. Kristalize kar dokusunda 12 km’lik kesintisiz kayak yapabileceğiniz Palandöken kayak merkezinde, toplam pist uzunluğu 50 km’yi bulmaktadır.