ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ŞEHRİN YENİ KEYİFLİ BULUŞMA NOKTASI CHALET GARDEN

Doğayla iç içe vakit geçirebileceğiniz Chalet Garden, keyifli anlar için sizi bekliyor.

Swissôtel The Bopshorus İstanbul’un büyüleyici adresi Chalet, yeni ve farklı konsepti ile yaz sezonu boyunca yerini ‘Chalet Garden’a bırakıyor. Chalet Garden’ın keyifli bahçeleri bu yaz İstanbullular’ın buluşma noktası olarak misafirlerine kapılarını açıyor.

Şehrin merkezinde doğa ile buluşma imkânı sunan Chalet Garden, haftanın bazı günleri canlı akustik performanslara, bazı günlerde de ünlü DJ etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Şef Ali Ronay tarafından tasarlanan menüde paylaşımlıklardan pizza dog, deniz mahsulleri tabağı, patates çeşitlerinde; trüflü, rosti, atıştırmalıklarda; steak tartar, çıtır tavuk kartel, farklı lezzetlerde sosis çeşitleri ve dana kroket gibi birçok lezzet ön plana çıkıyor.


Chalet Garden, yaz boyu misafirlerine keyifli anlar yaşatacağı alanında, sevilen deneyimli isimlerin ağırlanacağı etkinlikler ve workshoplar düzenleyecek.

Sevdiklerinizle birlikte şehirden uzaklaşmadan, doğayla iç içe keyifli vakit geçirebileceğiniz, açık havada gastronominin ve müziğin tadını çıkaracağınız ‘’Chalet Garden’’ yaz günlerinize unutulmaz anlar kazandırmak için sizi bekliyor.Etİketler