SEYAHAT İPUÇLARI

Bayram gelmeden sizler için seyahat ipuçlarını sıraladık.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Eylül 2014
SEYAHAT İPUÇLARI
<#text>Seyahat etmek hepimiz için bir tutku. Çünkü yeni yerler görmek, yeni mekanlar keşfetmek rutin hayatlarımızın içinde heyecan verici geliyor bize. Hazır bayram gelmek üzere ve sonbahar için yeni rotalar keşfetmeye can atıyorken rahat ve konforlu bir tatil için ipuçlarımızı sıraladık!


<#text>


<#text> Az eşya çok hareket: <#text>Evet biliyoruz özellikle evden uzakta olduğumuzda o bavula konan her şeyi giyebileceğimizi sanıyoruz. Ama işin aslı öyle değil. Çünkü her tatil sonunda hiç bavuldan çıkmayan onca kıyafet oluyor. İşte bu yüzden seyahat ederken minumum eşya alın ve rahatça hareket etmenin keyfini çıkarın.


<#text>
Hafif giyinin:
<#text>Stil denince akla hemen kat kat giyilen kıyafetler gelir. Ama beyaz gömleğinizin üzerine o kot ceketi geçirmek zorunda değilsiniz. Bırakın parçalarınız hafif kalsın. Sade olmak bu sezon çok moda.~ Şapkasız çıkmayın:<#text> Kolay, basit ama etkili bir stil parçası arıyorsanız mutlaka bavulunuza bir şapka ekleyin. İster hasır olsun ister renkli bu parça sizi hem güneşten koruyacak hem de stilinize hava katacak.


<#text>


<#text> Topuklu ayakkabılarınızı evde bırakın: <#text>Çok fazla yürüdünüz ve ayakkabılarınız ayağınızı vurdu. İşte o an aklınıza gelen tek şey daha rahat bir ayakkabı seçimi. Espadriller, spor ayakkabıları, sandaletler hepsi rahat seçenekler. Sadece stilinize tamamlayın ve rahat adımlarla şehri turlayın.


<#text>


<#text> Bakımsız olmaz:<#text> Uçaklarda her ne kadar sorun olsa da bakımsız olamayız. Ama o koca şişeleri taşımak yerine kozmetik marketlerinde bulabileceğiniz küçük tüplere transfer olun. Göz kreminiz, güneş kreminiz, şampuanınız hep bu küçük şişelerde. Hem çok az yer kaplıyorlar hem de erkek arkadaşınızın gözünden kaçtığı için bakım hilelerinizi saklıyorlar.


<#text>


<#text> EMEL OKŞAR

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.