SIX SENSES KAPLANKAYA'DA YENİ BİR SAĞLIK KAMPI

Six Senses Kaplankaya, bu yaz “Grow A New Body” sağlıklı yaşam ve şifa kampını düzenliyor.


cache test

Six Senses Kaplankaya, yoğun metropol yaşamından uzaklaşıp, ruhunu ve bedenini yenilemek isteyen iyi yaşam tutkunları için “Grow A New Body” sağlıklı yaşam ve şifa kampını düzenliyor. 

Her anlamda sağlıklı ve yepyeni bir beden ve ruha sahip olmak isteyenler Küba asıllı dünyaca ünlü şaman, fizyolojist, medikal antropolog ve yazar Dr. Alberto Villoldo’nun öğretisiyle 24 Haziran ve 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da 7 gece 8 gün boyunca devam edecek “Grow A New Body” sağlıklı yaşam kampına katılabilecekler.

 Dr. Alberto Villoldo’nun aynı isimdeki New York Times bestseller kitabından ilhamla hazırlanan program dahilinde beyni onaran, hücresel enerji üretimini düzenleyen ve serbest radikallerin ve oksidatif stresin neden olduğu hasarı gideren besinler, sağlık taramaları, egzersiz ve yoga seansları, rahatlatıcı terapi ve bakımlar ile Dr. Alberto Villoldo’nun şamanik enerji ile şifa yöntemlerinin uygulamaları ve konferansları  yer alıyor.

Six Senses Kaplankaya’da sezon boyunca iki defa düzenlenecek olan bu çok özel sağlık ve şifa kampının ilki 24 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında, ikincisi de 14-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. 

 Türkiye’de kaçıranlar için program, aynı konseptte ve farklı tarihlerde Portekiz ve Kamboçya’daki Six Senses otellerinde devam edecek...