SUSONA BODRUM’DA SEZON AÇILDI

Susona Bodrum, kişiye özel tatil deneyimini keşfedin.

Adını, Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli deniz kızlarından alan Susona Bodrum, Mayıs ayına özel sunduğu üç farklı konaklama paketi ile Ege kıyılarını bu yıl da eşsiz bir tatil deneyimi ile buluşturuyor.

“Suit Exclusive”paketi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Isıtmalı özel havuzlu süitlerde gün boyu keyif yapıp, Spa Soul’ün 25 dakikalık birbirinden dinlendirici ve arındırıcı masajları ile her gün kendinizi yenileyebilir,  “Long Term” paketi ile  “Evden Uzakta Ev” konseptini deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca Mayıs dönemine özel sunulan bir diğer paket ise gastronomik bir deneyim yaşamak isteyenler için ‘’DeliciouStay’’. Yarım pansiyon konaklama paketi ‘’DeliciouStay”, Susona Bodrum’un birbirinden özel restoranlarında Bodrum Yarımadası’nın en gurme lezzetlerini tatma imkanı sunuyor. Üç farklı lezzetten oluşan akşam veya öğle yemeği ve lokal malzemelerden titizlikle hazırlanan nefis Susona Bodrum kahvaltısı... 

Susona, Ezi’nin imza kahvaltı menüsünden, öğlenleri Frankie Beach Club’ın güçlü “power lunch” larına, akşamları ise mikro lokal mutfağa sahip Malva’nın gurme lezzetlerine kadar kaliteli yemek tutkunlarına, özel gastronomik bir deneyim paketi sunuyor. 

Yaşattığı eşsiz tatil deneyimi ile Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts konseptine dair ipuçları veren Susona Bodrum; deniz dalgalarından ilham alan mimarisi ile Bodrum Yarımadası’nın en özel adresleri arasında bulunuyor. Susona, deniz manzaralı farklı boyutlarda 76 odası, suiti ve kendine ait özel havuzlu, bahçeli 4 - 7 odalı villaları ile deniz ve doğayı keyifli bir atmosferde buluşturuyor. Ayrıca villalarda konaklayan misafirlere özel “Jetty” hizmeti de veriliyor.