TATİL BUDUR!

TATİL BUDUR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mart 2014
TATİL BUDUR!


23 Nisan'la birleştirip, şöyle bir hafta buralardan uzaklaşıp biraz enerji depolamaya ne dersiniz? Gözlerinizi kapatın ve hayal edin. Tura Gaudi'nin dokunuşları ile hayat bulan Bercelona'dan başlıyorsunuz. Dali ile devam ediyor ve dünyaca ünlü sanatçının doğduğu kasaba olan Figueras Kasabası ile Dali Müzesi'ni geziyorsunuz. Tabii bu arada Picasso'yu da unutmayalım.


Sanat ve tarih dolu bu şehirden çıktıktan sonra soluğu Güney Fransa'nın romantik kenti Toulouse'da alıyor ve bisiklet kiralayıp rengarenk şehri, daracık sokaklarını keşfediyorsunuz. Gün batımında ise, Garonne Nehri'ne bakan kafelerde oturup şarabınızı yudumluyorsunuz.~

Ama turunuz bununla bitmiyor. Rhone Nehri'nin kıyısındaki güzel şehir Avignon, ünlü güzel sanatlar müzesi Fabre'nin adresi Montpellier, muhteşem sahilleriyle Nice ve küçük ülke Andorra bu rüyanın kalan kısmında sizleri bekliyor.

Baharın tadını çıkarıp, yaza enerji dolu girmek ve 19 Nisan hareketle 7 gece 8 gün boyunca böylesi bir rüyayı yaşamak için; “Mika Tur”un gerçekleştirdiği bu turu kaçırmayın. Detaylı bilgiye “www.tatilbudur.com” dan ulaşabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.