The Galata İstanbul Hotel-MGallery’ye İki Ödül

The Galata İstanbul Hotel-MGallery, 2023 World Luxury Awards'ta iki prestijli ödülün sahibi oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Kasım 2023
The Galata İstanbul Hotel-MGallery’ye İki Ödül

İstanbul’un eşsiz tarihi ve kültürel mirasını yansıtan The Galata İstanbul Hotel-MGaller  geçen yıl hamam kategorisinde aldığı ödülden sonra,  bu yıl da dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden biri olan “World Luxury Awards”ta, iki ayrı kategoride birden ödül kazandı.

The Galata İstanbul Hotel-MGallery, kazandığı iki ödül ile tesisinin sunduğu mükemmel hizmetlerin ve özel deneyimlerin tanınmasını simgeliyor. Her iki kategoride aldığı ödül ile otelin hem konaklama hem de tarihi hamam alanlarında öne çıkan bir destinasyon olduğunu teyit ediyor.

The Galata İstanbul Hotel-MGallery tarihin ve kültürün mirasçısı olma özelliğini de taşıyor. Binanın yanı başındaki Tarihi Çeşme Hamamı, 300 yıldır suyun şifa verici özelliğini sunuyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun en şaşalı dönemi olan Lale Devri’nde, Donanma Komutanı Kaymak Mustafa Paşa tarafından yaptırılan Çeşme Hamamı’nın büyülü atmosferini üstün hizmet, kalite ve temizlik anlayışında misafirleriye buluşturuyor. Geleneksel Türk hamam kültürünü modern bir şekilde sunarak benzersiz bir deneyim yaşatan Tarihi Çeşme Hamamı, geçtiğimiz yıl dünyadaki en prestijli ödüllerden, “World Luxury SPA Awards” ile onurlandırılmıştı. 

Anda Kalmanın En Lezzetli Versiyonu

The Galata İstanbul Hotel-MGallery lüks ve konforun buluştuğu bir otel olarak konumlanırken, ödüllü Tarihi Çeşme Hamamı ile şifa ve temizliğin sembolü olmasının yanı sıra astronomik lezzetlerle de misafirlerini ağırlıyor. Otelin eşsiz manzarasıyla bütünleşen Mesai Restaurant, lezzet ve eğlenceyi sanat haline getiren, dünya mutfağından benzersiz tadları, Türk mutfağının lezzetleri ile buluşturarak büyüleyici tarihi yarımada manzarasıyla müşterilerin beğenisine sunuyor.

The Galata İstanbul Hotel-MGallery, bu ödülleri kazanmanın gururunu taşırken, misafirlerine benzersiz deneyimler sunmaya ve Türkiye'nin zengin kültürel mirasını tanıtmaya devam edecek.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.