THE LIFECO WELLBEING'DE SAĞLIK TATİLİ

TheLifeCo Wellbeing, Ramazan Bayramı’nda yenilenmek, sağlıklı kilo vermek ve yaza hazırlamak isteyenlere özel detoks programları ve wellbeing uygulamalarıyla karşılıyor.

Stres, hareketsiz bir yaşam tarzı, kötü beslenme alışkanlıkları, hava kirliliği, işlenmiş gıdalar, hazır gıdaların çoğunda kullanılan kimyasallar ve çevre kirliliği vücudumuzda yıllar boyunca toksin birikmesine ve kontrolsüz kilo alımına neden olabiliyor. 

TheLifeCo Wellbeing merkezlerinin 16 seneyi aşkın tıbbi uzmanlığı ile sunduğu sağlık odaklı tatiller, ziyaretçilerine dinlendirici bir ortamda bedensel yenileme, kilo verme, zihinsel ve ruhsal rahatlama fırsatı sunuyor. Detoks programları kişinin sağlıklı zayıflama ile fit ve daha genç bir görünüme kalıcı olarak ulaşmasını, Ozon, Glutatyon ve damar yoluyla verilen C Vitamini gibi takviyeler ise belki de seneler içinde elde edeceği bağışıklık güçlendirici etkiyi kısa sürede kazanmasını sağlıyor.

TheLifeCo uzmanları metabolizmayı düzenleyen, kan şekerini, kolesterolü dengeleyen ve vücudu arındıran sağlıklı bir diyet ve destek terapilerle, misafirlerinin kısa süre içerisinde ideal sağlığını geri kazanmasını amaçlıyor. 

En yeni tıbbi teknolojilerin uygulandığı TheLifeCo Wellbeing’e özel programlar, fizyolojik dengeyi teşvik ederken bağışıklık sistemini de güçlendirir. Vücudu arındırmak, sağlıklı kiloya kavuşmak ve bağırsak mikrobiyomunu güçlendirmek için tasarlanan bu özel programlar, tamamen kişiselleştirilmiş, dönüştürücü bir deneyim yaşatır. TheLifeCo’da sağlık taramalarının yanı sıra, diyetisyen konsültasyonları beslenme koçluğu ile birleştirilir. Zayıflama ve SPA terapileri; vücudu şekillendirmek, temizlemek ve detoksu teşvik etmek için programın önemli bir kısmını oluşturur.

Güzelleşme, gençleşme ve iyileşme tatili

TheLifeCo'da sunulan detoks programlarının tümü, vücudun doğal yenilenme sürecine yardımcı olmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Yaşlanma karşıtı diyet programlarından sıvı veya raw-vegan beslenmeye kadar birçok seçeneğe sahip bu ünlü detoks inzivası, Kate Moss, Naomi Campbell gibi süper modellerin de her yıl güzellik ve iyileşme desteğine ihtiyaç duyduğu anda ilk tercihi olarak da karşımıza çıkıyor.  

Dünyanın sağlıklı atan kalbi olmayı hedefleyen TheLifeCo Wellbeing merkezleri; sağlıklı ve hızlı kilo vermenin yanı sıra, kronik hastalıkların (diyabet, hipertansiyon, vb) oluşmasındaki asıl nedeni ortadan kaldırarak iyileşme sağlamak için de artık en doğru lokasyon olarak tanımlanıyor. 

Bu merkezlerde tam bir sağlık kontrolü yaptırabilir, çeşitli detoks programları ve bu programların etkisini hızlandıran ek terapilerden faydalanabilir ve yaşam boyu kaliteli bir yaşam sürmek adına ilk adımı atabilirsiniz.

Etİketler